TimeTracker - en to he translation catalogue (3085 entries)

en: Your session expired or the page was open too long. Please try again.
he: ההפעלה שלך פג או שהדף היה פתוח יותר מדי. אנא נסה שוב.

en: Administrator access required
he: נדרשת גישת מנהל

en: Username is required
he: שם משתמש נדרש

en: User already exists
he: המשתמש כבר קיים

en: Could not create user due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור משתמש עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: User "%(username)s" created successfully
he: המשתמש "%(username)s" נוצר בהצלחה

en: Username already exists
he: שם משתמש כבר קיים

en: Please select a client when enabling client portal access.
he: אנא בחר לקוח בעת הפעלת גישה לפורטל לקוח.

en: Could not update user due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן לעדכן את המשתמש עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: User "%(username)s" updated successfully
he: המשתמש "%(username)s" עודכן בהצלחה

en: Cannot delete the last administrator
he: לא ניתן למחוק את המנהל האחרון

en: Cannot delete user with existing time entries
he: לא ניתן למחוק משתמש עם ערכי זמן קיימים

en: Could not delete user due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק את המשתמש עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: User "%(username)s" deleted successfully
he: המשתמש "%(username)s" נמחק בהצלחה

en: Telemetry has been enabled. Thank you for helping us improve!
he: הטלמטריה הופעלה. תודה שעזרת לנו להשתפר!

en: Telemetry has been disabled.
he: הטלמטריה הושבתה.

en: Invalid timezone: %(timezone)s
he: אזור זמן לא חוקי: %(timezone)s

en: Could not update settings due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את ההגדרות עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Settings updated successfully
he: ההגדרות עודכנו בהצלחה

en: Could not update PDF layout due to a database error.
he: לא ניתן היה לעדכן פריסת PDF עקב שגיאת מסד נתונים.

en: PDF layout updated successfully
he: פריסת PDF עודכנה בהצלחה

en: Could not reset PDF layout due to a database error.
he: לא ניתן לאפס את פריסת PDF עקב שגיאת מסד נתונים.

en: PDF layout reset to defaults
he: פריסת PDF מאופסת לברירות המחדל

en: No logo file selected
he: לא נבחר קובץ לוגו

en: Invalid image file.
he: קובץ תמונה לא חוקי.

en: Could not save logo due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן לשמור את הלוגו עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Company logo uploaded successfully! You can see it in the "Current Company Logo" section above. It will appear on invoices and PDF documents.
he: לוגו החברה הועלה בהצלחה! אתה יכול לראות את זה בסעיף "לוגו החברה הנוכחי" למעלה. זה יופיע בחשבוניות ובמסמכי PDF.

en: Invalid file type. Allowed types: PNG, JPG, JPEG, GIF, SVG, WEBP
he: סוג קובץ לא חוקי. סוגים מותרים: PNG, JPG, JPEG, GIF, SVG, WEBP

en: Could not remove logo due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן להסיר את הלוגו עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Company logo removed successfully. Upload a new logo in the section below if needed.
he: לוגו החברה הוסר בהצלחה. העלה לוגו חדש בקטע למטה במידת הצורך.

en: No logo to remove
he: אין לוגו להסיר

en: Backup failed: archive not created
he: הגיבוי נכשל: הארכיון לא נוצר

en: Backup failed: %(error)s
he: הגיבוי נכשל: %(error)s

en: Invalid file type
he: סוג קובץ לא חוקי

en: Backup file not found
he: קובץ הגיבוי לא נמצא

en: Backup "%(filename)s" deleted successfully
he: הגיבוי "%(filename)s" נמחק בהצלחה

en: Failed to delete backup: %(error)s
he: מחיקת הגיבוי נכשלה: %(error)s

en: Invalid file type. Please select a .zip backup archive.
he: סוג קובץ לא חוקי. אנא בחר ארכיון גיבוי .zip.

en: Backup file not found.
he: קובץ הגיבוי לא נמצא.

en: Invalid file type. Please upload a .zip backup archive.
he: סוג קובץ לא חוקי. אנא העלה ארכיון גיבוי .zip.

en: No backup file provided
he: לא סופק קובץ גיבוי

en: Restore started. You can monitor progress on this page.
he: השחזור התחיל. אתה יכול לעקוב אחר ההתקדמות בדף זה.

en: OIDC is not enabled. Set AUTH_METHOD to "oidc" or "both".
he: OIDC אינו מופעל. הגדר את AUTH_METHOD ל-"oidc" או "שניהם".

en: OIDC_ISSUER is not configured
he: OIDC_ISSUER אינו מוגדר

en: ✓ Discovery document fetched successfully from %(url)s
he: ✓ מסמך גילוי הובא בהצלחה מ-%(url)s

en: ✗ Timeout fetching discovery document from %(url)s
he: ✗ זמן קצוב לאחזור מסמך גילוי מ-%(url)s

en: ✗ Failed to fetch discovery document: %(error)s
he: ✗ אחזור מסמך הגילוי נכשל: %(error)s

en: ✗ Unexpected error: %(error)s
he: ✗ שגיאה לא צפויה: %(error)s

en: ✓ OAuth client is registered in application
he: ✓ לקוח OAuth רשום באפליקציה

en: ✗ OAuth client is not registered
he: ✗ לקוח OAuth אינו רשום

en: ✗ Failed to create OAuth client: %(error)s
he: ✗ נכשל ביצירת לקוח OAuth: %(error)s

en: ✗ Missing %(endpoint)s in discovery document
he: ✗ חסרים %(endpoint)s במסמך הגילוי

en: ✓ Scope "%(scope)s" is supported by provider
he: ✓ היקף "%(scope)s" נתמך על ידי הספק

en: ⚠ Scope "%(scope)s" may not be supported by provider (supported: %(supported)s)
he: ⚠ היקף "%(scope)s" עשוי שלא להיות נתמך על ידי הספק (נתמך: %(supported)s)

en: ℹ Provider supports claims: %(claims)s
he: ℹ הספק תומך בטענות: %(claims)s

en: ✓ Configured %(claim_type)s claim "%(claim_name)s" is supported
he: ✓ הטענה %(claim_type)s המוגדרת "%(claim_name)s" נתמכת

en: ⚠ Configured %(claim_type)s claim "%(claim_name)s" not in supported claims list (may still work)
he: ⚠ התביעה %(claim_type)s מוגדרת "%(claim_name)s" אינה ברשימת התביעות הנתמכות (ייתכן שעדיין יפעלו)

en: OIDC configuration test completed
he: בדיקת תצורת OIDC הושלמה

en: Template name is required
he: נדרש שם תבנית

en: A template with this name already exists
he: תבנית בשם זה כבר קיימת

en: Could not create email template due to a database error.
he: לא ניתן ליצור תבנית דוא"ל עקב שגיאת מסד נתונים.

en: Email template created successfully
he: תבנית דוא"ל נוצרה בהצלחה

en: Could not update email template due to a database error.
he: לא ניתן היה לעדכן את תבנית הדוא"ל עקב שגיאת מסד נתונים.

en: Email template updated successfully
he: תבנית דוא"ל עודכנה בהצלחה

en: Cannot delete template that is in use by invoices or recurring invoices
he: לא ניתן למחוק תבנית שנמצאת בשימוש על ידי חשבוניות או חשבוניות חוזרות

en: Could not delete email template due to a database error.
he: לא ניתן למחוק תבנית דוא"ל עקב שגיאת מסד נתונים.

en: Email template "%(name)s" deleted successfully
he: תבנית הדוא"ל "%(name)s" נמחקה בהצלחה

en: Audit logs table does not exist. Please run: flask db upgrade
he: טבלת יומני ביקורת אינה קיימת. נא להפעיל: שדרוג flask db

en: Could not create your account due to a database error. Please try again later.
he: לא ניתן ליצור את החשבון שלך עקב שגיאת מסד נתונים. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Welcome! Your account has been created.
he: קַבָּלַת פָּנִים! החשבון שלך נוצר.

en: User not found. Please contact an administrator.
he: המשתמש לא נמצא. אנא צור קשר עם מנהל מערכת.

en: Could not update your account role due to a database error.
he: לא ניתן לעדכן את תפקיד החשבון שלך עקב שגיאת מסד נתונים.

en: Account is disabled. Please contact an administrator.
he: החשבון מושבת. אנא צור קשר עם מנהל מערכת.

en: Welcome back, %(username)s!
he: ברוך שובך, %(username)s!

en: Unexpected error during login. Please try again or check server logs.
he: שגיאה בלתי צפויה במהלך הכניסה. אנא נסה שוב או בדוק את יומני השרת.

en: Goodbye, %(username)s!
he: להתראות, %(username)s!

en: Invalid avatar file type. Allowed: PNG, JPG, JPEG, GIF, WEBP
he: סוג קובץ דמות לא חוקי. מותר: PNG, JPG, JPEG, GIF, WEBP

en: Failed to save avatar on server.
he: שמירת הדמות בשרת נכשלה.

en: Profile updated successfully
he: הפרופיל עודכן בהצלחה

en: Could not update your profile due to a database error.
he: לא ניתן היה לעדכן את הפרופיל שלך עקב שגיאת מסד נתונים.

en: Avatar removed
he: האווטאר הוסר

en: Failed to remove avatar.
he: הסרת הדמות נכשלה.

en: Single Sign-On is not configured yet. Please contact an administrator.
he: כניסה יחידה עדיין לא מוגדרת. אנא צור קשר עם מנהל מערכת.

en: Single Sign-On is not configured.
he: כניסה יחידה אינה מוגדרת.

en: Authentication failed: missing issuer or subject claim. Please check OIDC configuration.
he: האימות נכשל: חסרה תביעת מנפיק או נושא. אנא בדוק את תצורת OIDC.

en: User account does not exist and self-registration is disabled.
he: חשבון משתמש אינו קיים והרישום העצמי מושבת.

en: Could not create your account due to a database error.
he: לא ניתן ליצור את החשבון שלך עקב שגיאת מסד נתונים.

en: Unexpected error during SSO login. Please try again or contact support.
he: שגיאה בלתי צפויה במהלך התחברות SSO. אנא נסה שוב או פנה לתמיכה.

en: You do not have access to this project.
he: אין לך גישה לפרויקט הזה.

en: This project does not have a budget set.
he: לפרויקט זה אין תקציב מוגדר.

en: Event created successfully
he: האירוע נוצר בהצלחה

en: Event updated successfully
he: האירוע עודכן בהצלחה

en: You do not have permission to delete this event.
he: אין לך הרשאה למחוק את האירוע הזה.

en: Failed to delete event
he: מחיקת האירוע נכשלה

en: Event deleted successfully
he: האירוע נמחק בהצלחה

en: Error deleting event: %(error)s
he: שגיאה במחיקת אירוע: %(error)s

en: Event moved successfully
he: האירוע הועבר בהצלחה

en: Event resized successfully
he: גודל האירוע השתנה בהצלחה

en: You do not have permission to view this event.
he: אין לך הרשאה לצפות באירוע זה.

en: You do not have permission to edit this event.
he: אין לך הרשאה לערוך את האירוע הזה.

en: Note content cannot be empty
he: תוכן הערה לא יכול להיות ריק

en: Note added successfully
he: הערה נוספה בהצלחה

en: Error adding note
he: שגיאה בהוספת הערה

en: Error adding note: %(error)s
he: שגיאה בהוספת הערה: %(error)s

en: Note does not belong to this client
he: הערה אינה שייכת ללקוח זה

en: You do not have permission to edit this note
he: אין לך הרשאה לערוך הערה זו

en: Error updating note
he: שגיאה בעדכון ההערה

en: Note updated successfully
he: הערה עודכנה בהצלחה

en: Error updating note: %(error)s
he: שגיאה בעדכון הערה: %(error)s

en: You do not have permission to delete this note
he: אין לך הרשאה למחוק הערה זו

en: Error deleting note
he: שגיאה במחיקת הערה

en: Note deleted successfully
he: הערה נמחקה בהצלחה

en: Error deleting note: %(error)s
he: שגיאה במחיקת הערה: %(error)s

en: Please log in to access the client portal.
he: אנא היכנס כדי לגשת לפורטל הלקוחות.

en: Client portal access is not enabled for your account.
he: הגישה לפורטל לקוחות אינה מופעלת עבור חשבונך.

en: Your client account is inactive.
he: חשבון הלקוח שלך אינו פעיל.

en: Username and password are required.
he: נדרשים שם משתמש וסיסמה.

en: Invalid username or password.
he: שם משתמש או סיסמה לא חוקיים.

en: Welcome, %(client_name)s!
he: ברוך הבא, %(client_name)s!

en: You have been logged out.
he: התנתקת.

en: Invalid or missing password setup token.
he: אסימון הגדרת סיסמה לא חוקי או חסר.

en: Invalid or expired password setup token. Please request a new one.
he: אסימון הגדרת סיסמה לא חוקי או שפג תוקפו. בבקשה בקש אחד חדש.

en: Password is required.
he: נדרשת סיסמה.

en: Password must be at least 8 characters long.
he: הסיסמה חייבת להיות באורך 8 תווים לפחות.

en: Passwords do not match.
he: הסיסמאות אינן תואמות.

en: Could not set password due to a database error.
he: לא ניתן להגדיר סיסמה עקב שגיאת מסד נתונים.

en: Password set successfully! You can now log in to the portal.
he: הסיסמה הוגדרה בהצלחה! כעת ניתן להיכנס לפורטל.

en: Unable to load client portal data.
he: לא ניתן לטעון נתוני פורטל לקוח.

en: Invoice not found.
he: החשבונית לא נמצאה.

en: Quote not found.
he: ציטוט לא נמצא.

en: You do not have permission to create clients
he: אין לך הרשאה ליצור לקוחות

en: Client name is required
he: נדרש שם הלקוח

en: A client with this name already exists
he: לקוח בשם זה כבר קיים

en: Invalid hourly rate format
he: פורמט תעריף שעתי לא חוקי

en: Prepaid hours must be a positive number.
he: שעות בתשלום מראש חייבות להיות מספר חיובי.

en: Prepaid reset day must be between 1 and 28.
he: יום האיפוס בתשלום מראש חייב להיות בין 1 ל-28.

en: Could not create client due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור לקוח עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: You do not have permission to edit clients
he: אין לך הרשאה לערוך לקוחות

en: Portal username is required when enabling portal access.
he: שם משתמש בפורטל נדרש בעת הפעלת גישה לפורטל.

en: This portal username is already in use by another client.
he: שם משתמש זה בפורטל כבר נמצא בשימוש על ידי לקוח אחר.

en: Could not update client due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את הלקוח עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: You do not have permission to send portal emails
he: אין לך הרשאה לשלוח מיילים לפורטל

en: Client portal is not enabled for this client.
he: פורטל לקוח אינו מופעל עבור לקוח זה.

en: Portal username is not set for this client.
he: שם משתמש בפורטל לא הוגדר עבור לקוח זה.

en: Client email address is not set. Cannot send password setup email.
he: כתובת הדוא"ל של הלקוח לא מוגדרת. לא ניתן לשלוח דוא"ל להגדרת סיסמה.

en: Could not generate password setup token due to a database error.
he: לא ניתן ליצור אסימון להגדרת סיסמה עקב שגיאת מסד נתונים.

en: Password setup email sent successfully to %(email)s
he: דוא"ל להגדרת סיסמה נשלח בהצלחה אל %(email)s

en: Email server is not configured. Please configure email settings in Admin → Email Configuration or set MAIL_SERVER environment variable.
he: שרת האימייל אינו מוגדר. אנא הגדר את הגדרות הדוא"ל ב-Admin → תצורת דוא"ל או הגדר את משתנה הסביבה MAIL_SERVER.

en: Failed to send password setup email. Please check email configuration and server logs for details.
he: שליחת האימייל להגדרת סיסמה נכשלה. אנא בדוק את תצורת הדוא"ל ואת יומני השרת לפרטים.

en: An error occurred while sending the email: %(error)s
he: אירעה שגיאה בעת שליחת האימייל: %(error)s

en: You do not have permission to archive clients
he: אין לך הרשאה לאחסן לקוחות בארכיון

en: Client is already inactive
he: הלקוח כבר לא פעיל

en: You do not have permission to activate clients
he: אין לך הרשאה להפעיל לקוחות

en: Client is already active
he: הלקוח כבר פעיל

en: You do not have permission to delete clients
he: אין לך הרשאה למחוק לקוחות

en: Cannot delete client with existing projects
he: לא ניתן למחוק לקוח עם פרויקטים קיימים

en: Could not delete client due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק את הלקוח עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No clients selected for deletion
he: לא נבחרו לקוחות למחיקה

en: Could not delete clients due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק לקוחות עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No clients were deleted
he: לא נמחקו לקוחות

en: You do not have permission to change client status
he: אין לך הרשאה לשנות סטטוס לקוח

en: No clients selected
he: לא נבחרו לקוחות

en: Invalid status
he: סטטוס לא חוקי

en: Could not update client status due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן לעדכן את סטטוס הלקוח עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No clients were updated
he: לא עודכנו לקוחות

en: Comment content cannot be empty
he: תוכן התגובה לא יכול להיות ריק

en: Comment must be associated with a project, task, or quote
he: ההערה חייבת להיות משויכת לפרויקט, משימה או הצעת מחיר

en: Comment cannot be associated with multiple targets
he: לא ניתן לשייך תגובה למספר יעדים

en: Invalid parent comment
he: הערת הורה לא חוקית

en: Comment added successfully
he: התגובה נוספה בהצלחה

en: Error adding comment
he: שגיאה בהוספת הערה

en: Error adding comment: %(error)s
he: שגיאה בהוספת הערה: %(error)s

en: You do not have permission to edit this comment
he: אין לך הרשאה לערוך תגובה זו

en: Comment updated successfully
he: התגובה עודכנה בהצלחה

en: Error updating comment: %(error)s
he: שגיאה בעדכון הערה: %(error)s

en: You do not have permission to delete this comment
he: אין לך הרשאה למחוק את התגובה הזו

en: Comment deleted successfully
he: התגובה נמחקה בהצלחה

en: Error deleting comment: %(error)s
he: שגיאה במחיקת הערה: %(error)s

en: Contact created successfully
he: איש הקשר נוצר בהצלחה

en: Error creating contact: %(error)s
he: שגיאה ביצירת איש קשר: %(error)s

en: Contact updated successfully
he: איש הקשר עודכן בהצלחה

en: Error updating contact: %(error)s
he: שגיאה בעדכון איש הקשר: %(error)s

en: Contact deleted successfully
he: איש הקשר נמחק בהצלחה

en: Error deleting contact: %(error)s
he: שגיאה במחיקת איש קשר: %(error)s

en: Contact set as primary
he: איש קשר הוגדר כראשי

en: Error setting primary contact: %(error)s
he: שגיאה בהגדרת איש קשר ראשי: %(error)s

en: Communication recorded successfully
he: התקשורת הוקלטה בהצלחה

en: Error recording communication: %(error)s
he: שגיאה בהקלטת תקשורת: %(error)s

en: Invalid deal value
he: ערך עסקה לא חוקי

en: Deal created successfully
he: העסקה נוצרה בהצלחה

en: Error creating deal: %(error)s
he: שגיאה ביצירת עסקה: %(error)s

en: Deal updated successfully
he: העסקה עודכנה בהצלחה

en: Error updating deal: %(error)s
he: שגיאה בעדכון העסקה: %(error)s

en: Deal closed as won
he: העסקה נסגרה כמו זוכה

en: Error closing deal: %(error)s
he: שגיאה בסגירת עסקה: %(error)s

en: Deal closed as lost
he: העסקה נסגרה כאבודה

en: Activity recorded successfully
he: הפעילות תועדה בהצלחה

en: Error recording activity: %(error)s
he: שגיאה בהקלטת פעילות: %(error)s

en: Category name is required
he: נדרש שם קטגוריה

en: Expense category created successfully
he: קטגוריית הוצאות נוצרה בהצלחה

en: Error creating expense category
he: שגיאה ביצירת קטגוריית הוצאות

en: Expense category updated successfully
he: קטגוריית ההוצאות עודכנה בהצלחה

en: Error updating expense category
he: שגיאה בעדכון קטגוריית ההוצאות

en: Expense category deactivated successfully
he: קטגוריית ההוצאות הושבתה בהצלחה

en: Error deactivating expense category
he: שגיאה בביטול קטגוריית ההוצאות

en: Title is required
he: כותרת נדרשת

en: Category is required
he: נדרשת קטגוריה

en: Amount is required
he: נדרש סכום

en: Expense date is required
he: נדרש תאריך הוצאה

en: Invalid date format
he: פורמט תאריך לא חוקי

en: Invalid amount format
he: פורמט סכום לא חוקי

en: Expense created successfully
he: הוצאה נוצרה בהצלחה

en: Error creating expense
he: שגיאה ביצירת הוצאה

en: You do not have permission to view this expense
he: אין לך הרשאה לצפות בהוצאה זו

en: You do not have permission to edit this expense
he: אין לך הרשאה לערוך הוצאה זו

en: Cannot edit approved or reimbursed expenses
he: לא ניתן לערוך הוצאות מאושרות או מוחזרות

en: Please fill in all required fields
he: נא למלא את כל השדות הנדרשים

en: Expense updated successfully
he: ההוצאה עודכנה בהצלחה

en: Error updating expense
he: שגיאה בעדכון ההוצאה

en: You do not have permission to delete this expense
he: אין לך הרשאה למחוק הוצאה זו

en: Cannot delete approved or invoiced expenses
he: לא ניתן למחוק הוצאות שאושרו או מחוייבות

en: Expense deleted successfully
he: הוצאה נמחקה בהצלחה

en: Error deleting expense
he: שגיאה במחיקת הוצאה

en: No expenses selected for deletion
he: לא נבחרו הוצאות למחיקה

en: Could not delete expenses due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק הוצאות עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Successfully deleted %(count)d expense(s)
he: נמחקו בהצלחה %(count)d הוצאות

en: Skipped %(count)d expense(s): %(errors)s
he: דילוג על %(count)d הוצאות: %(errors)s

en: No expenses selected
he: לא נבחרו הוצאות

en: Invalid status value
he: ערך סטטוס לא חוקי

en: Could not update expenses due to a database error
he: לא ניתן היה לעדכן הוצאות עקב שגיאת מסד נתונים

en: Successfully updated %(count)d expense(s) to %(status)s
he: עודכן בהצלחה %(count)d הוצאות ל-%(status)s

en: Skipped %(count)d expense(s) (no permission)
he: דילוג על %(count)d הוצאות (ללא הרשאה)

en: Only administrators can approve expenses
he: רק מנהלי מערכת יכולים לאשר הוצאות

en: Only pending expenses can be approved
he: ניתן לאשר רק הוצאות תלויות

en: Expense approved successfully
he: ההוצאה אושרה בהצלחה

en: Error approving expense
he: שגיאה באישור הוצאה

en: Only administrators can reject expenses
he: רק מנהלי מערכת יכולים לדחות הוצאות

en: Only pending expenses can be rejected
he: ניתן לדחות רק הוצאות תלויות

en: Rejection reason is required
he: נדרשת סיבת דחייה

en: Expense rejected
he: הוצאה נדחתה

en: Error rejecting expense
he: שגיאה בדחיית הוצאה

en: Only administrators can mark expenses as reimbursed
he: רק מנהלים יכולים לסמן הוצאות כמוחזרות

en: Only approved expenses can be marked as reimbursed
he: ניתן לסמן רק הוצאות מאושרות כמוחזרות

en: This expense is not marked as reimbursable
he: הוצאה זו אינה מסומנת כניתנת להחזר

en: Expense marked as reimbursed
he: הוצאה מסומנת כמוחזרת

en: Error marking expense as reimbursed
he: שגיאה בסימון הוצאה כמוחזרה

en: OCR is not available. Please contact your administrator.
he: OCR אינו זמין. אנא פנה למנהל המערכת שלך.

en: No file provided
he: לא סופק קובץ

en: No file selected
he: לא נבחר קובץ

en: Invalid file type. Allowed types: png, jpg, jpeg, gif, pdf
he: סוג קובץ לא חוקי. סוגים מותרים: png, jpg, jpeg, gif, pdf

en: Receipt scanned successfully! You can now create an expense with the extracted data.
he: הקבלה נסרקה בהצלחה! כעת תוכל ליצור הוצאה עם הנתונים שחולצו.

en: Error scanning receipt. Please try again or enter the expense manually.
he: שגיאה בסריקת קבלה. אנא נסה שוב או הזן את ההוצאה באופן ידני.

en: No scanned receipt data found. Please scan a receipt first.
he: לא נמצאו נתוני קבלה סרוקים. אנא סרוק תחילה קבלה.

en: Expense created successfully from scanned receipt
he: הוצאה נוצרה בהצלחה מקבלה שנסרקה

en: SKU already exists. Please use a different SKU.
he: מק"ט כבר קיים. אנא השתמש במק"ט אחר.

en: Stock item created successfully.
he: פריט מלאי נוצר בהצלחה.

en: Error creating stock item: %(error)s
he: שגיאה ביצירת פריט מלאי: %(error)s

en: Stock item updated successfully.
he: פריט המלאי עודכן בהצלחה.

en: Error updating stock item: %(error)s
he: שגיאה בעדכון פריט מלאי: %(error)s

en: Cannot delete stock item with existing stock or movement history.
he: לא ניתן למחוק פריט מלאי עם מלאי קיים או היסטוריית תנועות.

en: Stock item deleted successfully.
he: פריט מלאי נמחק בהצלחה.

en: Error deleting stock item: %(error)s
he: שגיאה במחיקת פריט מלאי: %(error)s

en: Warehouse code already exists. Please use a different code.
he: קוד המחסן כבר קיים. אנא השתמש בקוד אחר.

en: Warehouse created successfully.
he: המחסן נוצר בהצלחה.

en: Error creating warehouse: %(error)s
he: שגיאה ביצירת מחסן: %(error)s

en: Warehouse updated successfully.
he: המחסן עודכן בהצלחה.

en: Error updating warehouse: %(error)s
he: שגיאה בעדכון המחסן: %(error)s

en: Cannot delete warehouse with existing stock. Please transfer or remove all stock first.
he: לא ניתן למחוק מחסן עם מלאי קיים. נא להעביר או להסיר את כל המלאי תחילה.

en: Warehouse deleted successfully.
he: המחסן נמחק בהצלחה.

en: Error deleting warehouse: %(error)s
he: שגיאה במחיקת מחסן: %(error)s

en: Stock movement recorded successfully.
he: תנועת המניה נרשמה בהצלחה.

en: Error recording stock movement: %(error)s
he: שגיאה ברישום תנועת מלאי: %(error)s

en: Source and destination warehouses must be different.
he: מחסני מקור ויעד חייבים להיות שונים.

en: Insufficient stock available in source warehouse.
he: מלאי לא זמין במחסן המקור.

en: Stock transfer completed successfully.
he: העברת המלאי הושלמה בהצלחה.

en: Error creating transfer: %(error)s
he: שגיאה ביצירת העברה: %(error)s

en: Stock adjustment recorded successfully.
he: התאמת מלאי תועדה בהצלחה.

en: Error recording adjustment: %(error)s
he: התאמת שגיאה בהקלטת: %(error)s

en: Reservation fulfilled successfully.
he: ההזמנה מומשה בהצלחה.

en: Error fulfilling reservation: %(error)s
he: שגיאה במילוי ההזמנה: %(error)s

en: Reservation cancelled successfully.
he: ההזמנה בוטלה בהצלחה.

en: Error cancelling reservation: %(error)s
he: שגיאה בביטול ההזמנה: %(error)s

en: Supplier created successfully.
he: הספק נוצר בהצלחה.

en: Error creating supplier: %(error)s
he: שגיאה ביצירת ספק: %(error)s

en: Supplier code already exists. Please use a different code.
he: קוד הספק כבר קיים. אנא השתמש בקוד אחר.

en: Supplier updated successfully.
he: הספק עודכן בהצלחה.

en: Error updating supplier: %(error)s
he: שגיאה בעדכון הספק: %(error)s

en: Cannot delete supplier with associated stock items. Remove items first.
he: לא ניתן למחוק ספק עם פריטי מלאי משויכים. הסר פריטים תחילה.

en: Supplier deleted successfully.
he: הספק נמחק בהצלחה.

en: Error deleting supplier: %(error)s
he: שגיאה במחיקת ספק: %(error)s

en: Purchase order created successfully.
he: הזמנת רכש נוצרה בהצלחה.

en: Error creating purchase order: %(error)s
he: שגיאה ביצירת הזמנת רכש: %(error)s

en: Cannot edit a purchase order that has been received.
he: לא ניתן לערוך הזמנת רכש שהתקבלה.

en: Purchase order updated successfully.
he: הזמנת רכש עודכנה בהצלחה.

en: Error updating purchase order: %(error)s
he: שגיאה בעדכון הזמנת רכש: %(error)s

en: Purchase order marked as sent.
he: הזמנת רכש מסומנת כנשלחה.

en: Error sending purchase order: %(error)s
he: שגיאה בשליחת הזמנת רכש: %(error)s

en: Purchase order cancelled successfully.
he: הזמנת הרכש בוטלה בהצלחה.

en: Error cancelling purchase order: %(error)s
he: שגיאה בביטול הזמנת רכש: %(error)s

en: Cannot delete a purchase order that has been received. Cancel it instead.
he: לא ניתן למחוק הזמנת רכש שהתקבלה. בטל אותו במקום זאת.

en: Purchase order deleted successfully.
he: הזמנת רכש נמחקה בהצלחה.

en: Error deleting purchase order: %(error)s
he: שגיאה במחיקת הזמנת רכש: %(error)s

en: Purchase order marked as received and stock updated.
he: הזמנת רכש מסומנת כמתקבלת והמלאי עודכן.

en: Error receiving purchase order: %(error)s
he: שגיאה בקבלת הזמנת רכש: %(error)s

en: Project, client name, and due date are required
he: פרויקט, שם לקוח ותאריך יעד נדרשים

en: Invalid due date format
he: פורמט תאריך יעד לא חוקי

en: Invalid tax rate format
he: פורמט שיעור מס לא חוקי

en: Selected project not found
he: הפרויקט שנבחר לא נמצא

en: Could not create invoice due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור חשבונית עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: You do not have permission to view this invoice
he: אין לך הרשאה לצפות בחשבונית זו

en: You do not have permission to edit this invoice
he: אין לך הרשאה לערוך חשבונית זו

en: Warning: Could not reserve stock for item %(item)s: %(error)s
he: אזהרה: לא ניתן לשמור מלאי עבור פריט %(item)s: %(error)s

en: Could not update invoice due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את החשבונית עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Invoice updated successfully
he: החשבונית עודכנה בהצלחה

en: Warning: Could not reduce stock for item %(item)s: %(error)s
he: אזהרה: לא ניתן היה לצמצם מלאי עבור פריט %(item)s: %(error)s

en: You do not have permission to delete this invoice
he: אין לך הרשאה למחוק חשבונית זו

en: Could not delete invoice due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק חשבונית עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No invoices selected for deletion
he: לא נבחרו חשבוניות למחיקה

en: Could not delete invoices due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק חשבוניות עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No invoices selected
he: לא נבחרו חשבוניות

en: Could not update invoices due to a database error
he: לא ניתן היה לעדכן חשבוניות עקב שגיאת מסד נתונים

en: No time entries, costs, expenses, or extra goods selected
he: לא נבחרו כניסות זמן, עלויות, הוצאות או מוצרים נוספים

en: Could not generate items due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור פריטים עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Invoice items generated successfully from time entries and costs
he: פריטי חשבונית שנוצרו בהצלחה מכניסות זמן ועלויות

en: Applied %(hours)s prepaid hours for %(client)s before billing overages.
he: הוחל על %(hours)s שעות בתשלום מראש עבור %(client)s לפני חיוב מופרז.

en: You do not have permission to export this invoice
he: אין לך הרשאה לייצא חשבונית זו

en: PDF generation failed: %(err)s. Fallback also failed: %(fb)s
he: יצירת PDF נכשל: %(err)s. גם החזרה נכשלה: %(fb)s

en: You do not have permission to duplicate this invoice
he: אין לך הרשאה לשכפל חשבונית זו

en: Could not duplicate invoice due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לשכפל חשבונית עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Could not finalize duplicated invoice due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לסיים חשבונית משוכפלת עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Invoice marked as sent
he: חשבונית מסומנת כנשלחה

en: message
he: הוֹדָעָה

en: Invoice marked as paid
he: חשבונית מסומנת כשולמה

en: Key and label are required
he: יש צורך במפתח ותווית

en: Could not create column due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור עמודה עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Label is required
he: נדרשת תווית

en: Could not update column due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את העמודה עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: System columns cannot be deleted
he: לא ניתן למחוק עמודות מערכת

en: Could not delete column due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק את העמודה עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Could not toggle column due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה להחליף את העמודה עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Lead created successfully
he: הליד נוצר בהצלחה

en: Error creating lead: %(error)s
he: שגיאה ביצירת ליד: %(error)s

en: Lead updated successfully
he: הליד עודכן בהצלחה

en: Error updating lead: %(error)s
he: שגיאה בעדכון הפניה: %(error)s

en: Lead has already been converted
he: עופרת כבר הוסבה

en: Lead converted to client successfully
he: הליד הומר ללקוח בהצלחה

en: Error converting lead: %(error)s
he: שגיאה בהמרת לידים: %(error)s

en: Lead converted to deal successfully
he: הליד הומר לעסקה בהצלחה

en: Lead marked as lost
he: עופרת מסומנת כאבדה

en: Error marking lead as lost: %(error)s
he: שגיאה בסימון ההובלה כאבדה: %(error)s

en: Mileage entry created successfully
he: הזנת קילומטראז' נוצרה בהצלחה

en: Error creating mileage entry
he: שגיאה ביצירת רישום קילומטראז'

en: You do not have permission to view this mileage entry
he: אין לך הרשאה להציג את ערך הקילומטראז' הזה

en: You do not have permission to edit this mileage entry
he: אין לך הרשאה לערוך את ערך הקילומטראז' הזה

en: Cannot edit approved or reimbursed mileage entries
he: לא ניתן לערוך ערכי קילומטראז' מאושרים או מוחזרים

en: Mileage entry updated successfully
he: רישום הקילומטרז' עודכן בהצלחה

en: Error updating mileage entry
he: שגיאה בעדכון רשומת הקילומטראז'

en: You do not have permission to delete this mileage entry
he: אין לך הרשאה למחוק את ערך הקילומטראז' הזה

en: Mileage entry deleted successfully
he: רשומת הקילומטראז' נמחקה בהצלחה

en: Error deleting mileage entry
he: שגיאה במחיקת ערך קילומטראז'

en: No mileage entries selected for deletion
he: לא נבחרו רשומות קילומטראז' למחיקה

en: Could not delete mileage entries due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק ערכי קילומטראז' עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Successfully deleted %(count)d mileage entr%(plural)s
he: נמחק בהצלחה %(count)d קילומטראז' entr%(plural)s

en: Skipped %(count)d mileage entr%(plural)s: %(errors)s
he: דילג על %(count)d קילומטראז' entr%(plural)s: %(errors)s

en: No mileage entries selected
he: לא נבחרו ערכי קילומטראז'

en: Could not update mileage entries due to a database error
he: לא ניתן היה לעדכן ערכי קילומטראז' עקב שגיאת מסד נתונים

en: Successfully updated %(count)d mileage entr%(plural)s to %(status)s
he: עודכן בהצלחה את %(count)d קילומטראז' entr%(plural)s ל-%(status)s

en: Skipped %(count)d mileage entr%(plural)s (no permission)
he: דילג על %(count)d קילומטראז' entr%(plural)s (ללא הרשאה)

en: Only administrators can approve mileage entries
he: רק מנהלי מערכת יכולים לאשר הזנת קילומטראז'

en: Only pending mileage entries can be approved
he: ניתן לאשר רק רישומי קילומטראז' ממתינים

en: Mileage entry approved successfully
he: הזנת קילומטראז' אושרה בהצלחה

en: Error approving mileage entry
he: שגיאה באישור הזנת קילומטראז'

en: Only administrators can reject mileage entries
he: רק מנהלי מערכת יכולים לדחות הזנת קילומטראז'

en: Only pending mileage entries can be rejected
he: ניתן לדחות רק רישומי קילומטראז' ממתינים

en: Mileage entry rejected
he: הזנת קילומטראז' נדחתה

en: Error rejecting mileage entry
he: שגיאה בדחיית הזנת קילומטראז'

en: Only administrators can mark mileage entries as reimbursed
he: רק מנהלי מערכת יכולים לסמן כניסות קילומטראז' כמוחזרות

en: Only approved mileage entries can be marked as reimbursed
he: ניתן לסמן רק רישומי קילומטראז' מאושרים כמוחזרים

en: Mileage entry marked as reimbursed
he: רישום קילומטראז מסומן כמוחזר

en: Error marking mileage entry as reimbursed
he: שגיאה בסימון רישום קילומטראז' כמוחזר

en: Quote title and client are required
he: כותרת הצעת המחיר ולקוח נדרשים

en: Selected client not found
he: הלקוח שנבחר לא נמצא

en: Invalid total amount format
he: פורמט סכום כולל לא חוקי

en: Invalid estimated hours format
he: פורמט שעות משוער לא חוקי

en: Invalid date format for valid until
he: פורמט תאריך לא חוקי עבור תקף עד

en: Could not create quote due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור הצעת מחיר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Quote created successfully
he: הציטוט נוצר בהצלחה

en: Only draft quotes can be edited
he: ניתן לערוך רק טיוטות ציטוטים

en: Could not update quote due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את הצעת המחיר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Quote updated successfully
he: הצעת המחיר עודכנה בהצלחה

en: Only draft quotes can be sent
he: ניתן לשלוח רק טיוטות הצעות מחיר

en: Could not send quote due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן לשלוח הצעת מחיר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Quote sent successfully
he: הצעת המחיר נשלחה בהצלחה

en: This quote cannot be accepted
he: לא ניתן לקבל ציטוט זה

en: Could not accept quote: %(error)s
he: לא ניתן לקבל ציטוט: %(error)s

en: Could not accept quote due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן לקבל הצעת מחיר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Quote accepted and project created successfully
he: הצעת המחיר התקבלה והפרויקט נוצר בהצלחה

en: This quote cannot be rejected
he: לא ניתן לדחות ציטוט זה

en: Could not reject quote: %(error)s
he: לא ניתן לדחות ציטוט: %(error)s

en: Could not reject quote due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן לדחות הצעת מחיר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Quote rejected
he: ציטוט נדחה

en: Only draft or rejected quotes can be deleted
he: ניתן למחוק רק טיוטות או ציטוטים שנדחו

en: Could not delete quote due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק ציטוט עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Quote deleted successfully
he: הציטוט נמחק בהצלחה

en: Invalid from date format
he: פורמט לא חוקי מתאריך

en: Invalid to date format
he: פורמט לא חוקי עד תאריך

en: You do not have permission to view this payment
he: אין לך הרשאה לצפות בתשלום זה

en: Invoice, amount, and payment date are required
he: נדרשים חשבונית, סכום ותאריך תשלום

en: Selected invoice not found
he: החשבונית שנבחרה לא נמצאה

en: You do not have permission to add payments to this invoice
he: אין לך הרשאה להוסיף תשלומים לחשבונית זו

en: Payment amount must be greater than zero
he: סכום התשלום חייב להיות גדול מאפס

en: Invalid payment amount
he: סכום תשלום לא חוקי

en: Invalid payment date format
he: פורמט תאריך תשלום לא חוקי

en: Gateway fee cannot be negative
he: עמלת שער לא יכולה להיות שלילית

en: Invalid gateway fee amount
he: סכום עמלת שער לא חוקי

en: Could not create payment due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור תשלום עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: You do not have permission to edit this payment
he: אין לך הרשאה לערוך תשלום זה

en: Could not update payment due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את התשלום עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Payment updated successfully
he: התשלום עודכן בהצלחה

en: You do not have permission to delete this payment
he: אין לך הרשאה למחוק תשלום זה

en: Could not delete payment due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק תשלום עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Payment deleted successfully
he: התשלום נמחק בהצלחה

en: No payments selected for deletion
he: לא נבחרו תשלומים למחיקה

en: Could not delete payments due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק תשלומים עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No payments selected
he: לא נבחרו תשלומים

en: Could not update payments due to a database error
he: לא ניתן היה לעדכן תשלומים עקב שגיאת מסד נתונים

en: Start date must be before end date
he: תאריך ההתחלה חייב להיות לפני תאריך הסיום

en: No per diem rate found for this location. Please configure rates first.
he: לא נמצא תעריף ליום יום עבור מיקום זה. אנא הגדר תעריפים תחילה.

en: Per diem claim created successfully
he: תביעת פיצויים נוצרה בהצלחה

en: Error creating per diem claim
he: שגיאה ביצירת תביעת דמי יום

en: You do not have permission to view this per diem claim
he: אין לך הרשאה לצפות בתביעת דמי יום זו

en: You do not have permission to edit this per diem claim
he: אין לך הרשאה לערוך תביעה זו לתשלום

en: Cannot edit approved or reimbursed per diem claims
he: לא ניתן לערוך תביעות ליום יומיים שאושרו או החזרו

en: Per diem claim updated successfully
he: תביעת דמי היומיום עודכנה בהצלחה

en: Error updating per diem claim
he: שגיאה בעדכון תביעת דמי היומיום

en: You do not have permission to delete this per diem claim
he: אין לך הרשאה למחוק את תביעת דמי היומיום הזו

en: Per diem claim deleted successfully
he: תביעת פיצויים נמחקה בהצלחה

en: Error deleting per diem claim
he: שגיאה במחיקת תביעת דמי יום

en: No per diem claims selected for deletion
he: לא נבחרו תביעות ליום יומיים למחיקה

en: Could not delete per diem claims due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק תביעות ליום יומיים עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Successfully deleted %(count)d per diem claim(s)
he: נמחקו בהצלחה %(count)d תביעות ליום יומיים

en: No per diem claims selected
he: לא נבחרו תביעות פיצויים

en: Could not update per diem claims due to a database error
he: לא ניתן היה לעדכן תביעות ליום יומיים עקב שגיאת מסד נתונים

en: Successfully updated %(count)d per diem claim(s) to %(status)s
he: עודכן בהצלחה %(count)d תביעות ליום יומיים ל-%(status)s

en: Skipped %(count)d per diem claim(s) (no permission)
he: דילג על %(count)d תביעות ליום (ללא הרשאה)

en: Only administrators can approve per diem claims
he: רק מנהלי מערכת יכולים לאשר תביעות דמי יום

en: Only pending per diem claims can be approved
he: ניתן לאשר רק תביעות ליום יומיים תלויות ועומדות

en: Per diem claim approved successfully
he: תביעת פיצויים אושרה בהצלחה

en: Error approving per diem claim
he: שגיאה באישור תביעת דמי היומיום

en: Only administrators can reject per diem claims
he: רק מנהלי מערכת יכולים לדחות תביעות דמי יום

en: Only pending per diem claims can be rejected
he: ניתן לדחות רק תביעות דמי יום תלויות

en: Per diem claim rejected
he: תביעת דמי היומיום נדחתה

en: Error rejecting per diem claim
he: שגיאה בדחיית תביעת דמי היומיום

en: Per diem rate created successfully
he: התעריף ליום יום נוצר בהצלחה

en: Error creating per diem rate
he: שגיאה ביצירת תעריף יומיים

en: Per diem rate updated successfully
he: התעריף ליום יומיים עודכן בהצלחה

en: Error updating per diem rate
he: שגיאה בעדכון התעריף ליום

en: Cannot delete rate: It is being used by %(count)d per diem claim(s). Deactivate it instead.
he: לא ניתן למחוק שיעור: הוא נמצא בשימוש על ידי %(count)d תביעות ליום. השבת אותו במקום זאת.

en: Per diem rate deleted successfully
he: התעריף ליום יום נמחק בהצלחה

en: Error deleting per diem rate
he: שגיאה במחיקת תעריף יומיים

en: You do not have permission to access this page
he: אין לך הרשאה לגשת לדף זה

en: Role name is required
he: נדרש שם תפקיד

en: A role with this name already exists
he: תפקיד בשם זה כבר קיים

en: Could not create role due to a database error
he: לא ניתן ליצור תפקיד עקב שגיאת מסד נתונים

en: Role created successfully
he: התפקיד נוצר בהצלחה

en: System roles cannot be edited
he: לא ניתן לערוך את תפקידי המערכת

en: Could not update role due to a database error
he: לא ניתן היה לעדכן את התפקיד עקב שגיאת מסד נתונים

en: Role updated successfully
he: התפקיד עודכן בהצלחה

en: You do not have permission to perform this action
he: אין לך הרשאה לבצע פעולה זו

en: System roles cannot be deleted
he: לא ניתן למחוק את תפקידי המערכת

en: Cannot delete role that is assigned to users. Please reassign users first.
he: לא ניתן למחוק תפקיד שהוקצה למשתמשים. נא להקצות מחדש משתמשים תחילה.

en: Could not delete role due to a database error
he: לא ניתן למחוק את התפקיד עקב שגיאת מסד נתונים

en: Role "%(name)s" deleted successfully
he: התפקיד "%(name)s" נמחק בהצלחה

en: Could not update user roles due to a database error
he: לא ניתן היה לעדכן את תפקידי המשתמש עקב שגיאת מסד נתונים

en: User roles updated successfully
he: תפקידי המשתמש עודכנו בהצלחה

en: Project name and client are required
he: נדרשים שם הפרויקט ולקוח

en: Invalid budget amount
he: סכום תקציב לא חוקי

en: Invalid budget threshold percent (0-100)
he: אחוז סף תקציב לא חוקי (0-100)

en: A project with this name already exists
he: פרויקט בשם זה כבר קיים

en: Project code already in use
he: קוד הפרויקט כבר בשימוש

en: Could not create project due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור פרויקט עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Could not update project due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את הפרויקט עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: You do not have permission to archive projects
he: אין לך הרשאה לאחסן פרויקטים בארכיון

en: Project is already archived
he: הפרויקט כבר שמור בארכיון

en: You do not have permission to unarchive projects
he: אין לך הרשאה להוציא פרויקטים מהארכיון

en: Project is already active
he: הפרויקט כבר פעיל

en: You do not have permission to deactivate projects
he: אין לך הרשאה לבטל פרויקטים

en: Project is already inactive
he: הפרויקט כבר לא פעיל

en: You do not have permission to activate projects
he: אין לך הרשאה להפעיל פרויקטים

en: Cannot delete project with existing time entries
he: לא ניתן למחוק פרויקט עם ערכי זמן קיימים

en: Could not delete project due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק את הפרויקט עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: You do not have permission to delete projects
he: אין לך הרשאה למחוק פרויקטים

en: No projects selected for deletion
he: לא נבחרו פרויקטים למחיקה

en: Could not delete projects due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק פרויקטים עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No projects were deleted
he: אף פרויקט לא נמחק

en: You do not have permission to change project status
he: אין לך הרשאה לשנות את סטטוס הפרויקט

en: No projects selected
he: לא נבחרו פרויקטים

en: Could not update project status due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את סטטוס הפרויקט עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No projects were updated
he: לא עודכנו פרויקטים

en: Project is already in favorites
he: הפרויקט כבר מועדף

en: Project added to favorites
he: הפרויקט נוסף למועדפים

en: Failed to add project to favorites
he: הוספת הפרויקט למועדפים נכשלה

en: Project is not in favorites
he: הפרויקט אינו מועדף

en: Project removed from favorites
he: הפרויקט הוסר מהמועדפים

en: Failed to remove project from favorites
he: הסרת הפרויקט מהמועדפים נכשלה

en: Description, category, amount, and date are required
he: נדרשים תיאור, קטגוריה, סכום ותאריך

en: Could not add cost due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן להוסיף עלות עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Cost added successfully
he: העלות נוספה בהצלחה

en: Cost not found
he: עלות לא נמצאה

en: You do not have permission to edit this cost
he: אין לך הרשאה לערוך עלות זו

en: Could not update cost due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את העלות עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Cost updated successfully
he: העלות עודכנה בהצלחה

en: You do not have permission to delete this cost
he: אין לך הרשאה למחוק עלות זו

en: Cannot delete cost that has been invoiced
he: לא ניתן למחוק עלות שחויבה

en: Could not delete cost due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק את העלות עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Name and unit price are required
he: יש לציין שם ומחיר יחידה

en: Invalid quantity format
he: פורמט כמות לא חוקי

en: Invalid unit price format
he: פורמט מחיר יחידה לא חוקי

en: Could not add extra good due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן להוסיף טוב נוסף עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Extra good added successfully
he: טוב במיוחד נוסף בהצלחה

en: Extra good not found
he: טוב במיוחד לא נמצא

en: You do not have permission to edit this extra good
he: אין לך הרשאה לערוך את הטוב הנוסף הזה

en: Could not update extra good due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן טוב במיוחד עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Extra good updated successfully
he: טוב במיוחד עודכן בהצלחה

en: You do not have permission to delete this extra good
he: אין לך הרשאה למחוק את המוצר הנוסף הזה

en: Cannot delete extra good that has been added to an invoice
he: לא ניתן למחוק מוצר נוסף שנוסף לחשבונית

en: Could not delete extra good due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה למחוק טוב במיוחד עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Project not found
he: הפרויקט לא נמצא

en: Project created successfully
he: הפרויקט נוצר בהצלחה

en: Invalid discount amount format
he: פורמט סכום הנחה לא חוקי

en: Quote must be approved before it can be sent
he: יש לאשר הצעת מחיר לפני שניתן לשלוח אותה

en: Cannot send quote: %(error)s
he: לא ניתן לשלוח הצעת מחיר: %(error)s

en: You do not have permission to upload attachments to this quote
he: אין לך הרשאה להעלות קבצים מצורפים לציטוט הזה

en: File type not allowed
he: סוג הקובץ אינו מותר

en: File size exceeds maximum allowed size (10 MB)
he: גודל הקובץ חורג מהגודל המרבי המותר (10 MB)

en: Could not upload attachment due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן להעלות קובץ מצורף עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Attachment uploaded successfully
he: הקובץ המצורף הועלה בהצלחה

en: You do not have permission to download this attachment
he: אין לך הרשאה להוריד את הקובץ המצורף הזה

en: File not found
he: הקובץ לא נמצא

en: You do not have permission to delete this attachment
he: אין לך הרשאה למחוק את הקובץ המצורף הזה

en: Could not delete attachment due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק את הקובץ המצורף עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Attachment deleted successfully
he: הקובץ המצורף נמחק בהצלחה

en: You do not have permission to request approval for this quote
he: אין לך הרשאה לבקש אישור להצעת מחיר זו

en: This quote does not require approval
he: הצעת מחיר זו אינה דורשת אישור

en: Cannot request approval: %(error)s
he: לא ניתן לבקש אישור: %(error)s

en: Could not request approval due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן לבקש אישור עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Approval requested successfully
he: האישור התבקש בהצלחה

en: This quote is not pending approval
he: הצעת מחיר זו אינה ממתינה לאישור

en: Cannot approve quote: %(error)s
he: לא ניתן לאשר הצעת מחיר: %(error)s

en: Could not approve quote due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן לאשר הצעת מחיר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Quote approved successfully
he: הצעת המחיר אושרה בהצלחה

en: Cannot reject quote: %(error)s
he: לא ניתן לדחות ציטוט: %(error)s

en: Quote approval rejected
he: אישור הצעת המחיר נדחה

en: Could not create template due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור תבנית עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Template created successfully
he: התבנית נוצרה בהצלחה

en: You do not have permission to create a template from this quote
he: אין לך הרשאה ליצור תבנית מתוך ציטוט זה

en: Could not save template due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן לשמור תבנית עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Template saved successfully
he: התבנית נשמרה בהצלחה

en: You do not have permission to export this quote
he: אין לך הרשאה לייצא ציטוט זה

en: Error generating PDF: %(error)s
he: שגיאה ביצירת PDF: %(error)s

en: Recipient email address is required
he: נדרשת כתובת אימייל של הנמען

en: Quote sent successfully to %(email)s
he: הצעת המחיר נשלחה בהצלחה אל %(email)s

en: Failed to send quote: %(error)s
he: שליחת הצעת המחיר נכשלה: %(error)s

en: Error sending email: %(error)s
he: שגיאה בשליחת דוא"ל: %(error)s

en: You do not have permission to duplicate this quote
he: אין לך הרשאה לשכפל את הציטוט הזה

en: Could not duplicate quote due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לשכפל הצעת מחיר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Could not finalize duplicated quote due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לסיים את הצעת המחיר המשוכפלת עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Quote %(quote_number)s created as duplicate
he: ציטוט %(quote_number)s נוצר ככפול

en: Please select an action and at least one quote
he: אנא בחר פעולה ולפחות הצעת מחיר אחת

en: Invalid quote IDs
he: מזהי הצעת מחיר לא חוקיים

en: No quotes found or you do not have permission
he: לא נמצאו ציטוטים או שאין לך הרשאה

en: Duplicated %(count)d quote(s)
he: %(count)d ציטוטים משוכפלים

en: Failed to duplicate %(count)d quote(s)
he: השכפול של %(count)d ציטוטים נכשל

en: Error duplicating quotes
he: שגיאה בשכפול ציטוטים

en: Marked %(count)d quote(s) as sent
he: סימנו %(count)d ציטוטים כנשלחו

en: Could not mark %(count)d quote(s) as sent
he: לא ניתן לסמן %(count)d ציטוטים שנשלחו

en: Error updating quotes
he: שגיאה בעדכון ציטוטים

en: Deleted %(count)d quote(s)
he: נמחקו %(count)d ציטוטים

en: Could not delete %(count)d quote(s) (may be in use)
he: לא ניתן למחוק %(count)d ציטוטים (ייתכן בשימוש)

en: Error deleting quotes
he: שגיאה במחיקת ציטוטים

en: Invalid action
he: פעולה לא חוקית

en: Name, project, client, frequency, and next run date are required
he: נדרשים שם, פרויקט, לקוח, תדירות ותאריך ההפעלה הבא

en: Invalid next run date format
he: פורמט תאריך ההפעלה הבא לא חוקי

en: Invalid end date format
he: פורמט תאריך סיום לא חוקי

en: Selected project or client not found
he: הפרויקט או הלקוח שנבחר לא נמצא

en: Could not create recurring invoice due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור חשבונית חוזרת עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: You do not have permission to view this recurring invoice
he: אין לך הרשאה לצפות בחשבונית החוזרת הזו

en: You do not have permission to edit this recurring invoice
he: אין לך הרשאה לערוך חשבונית חוזרת זו

en: Could not update recurring invoice due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן חשבונית חוזרת עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Recurring invoice updated successfully
he: החשבונית החוזרת עודכנה בהצלחה

en: You do not have permission to delete this recurring invoice
he: אין לך הרשאה למחוק חשבונית חוזרת זו

en: Could not delete recurring invoice due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק חשבונית חוזרת עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Could not delete filter due to a database error
he: לא ניתן למחוק מסנן עקב שגיאת מסד נתונים

en: Setup complete! Thank you for helping us improve TimeTracker.
he: ההתקנה הושלמה! תודה שעזרת לנו לשפר את TimeTracker.

en: Setup complete! Telemetry is disabled.
he: ההתקנה הושלמה! הטלמטריה מושבתת.

en: Project and task name are required
he: פרויקט ושם משימה נדרשים

en: Selected project does not exist
he: הפרויקט שנבחר אינו קיים

en: Could not create task due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור משימה עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: You do not have access to this task
he: אין לך גישה למשימה זו

en: You can only edit tasks you created
he: אתה יכול לערוך רק משימות שיצרת

en: Task name is required
he: נדרש שם משימה

en: Project is required
he: נדרש פרויקט

en: Selected project does not exist or is inactive
he: הפרויקט שנבחר אינו קיים או אינו פעיל

en: Could not update status due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את הסטטוס עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Could not update task due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את המשימה עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: You do not have permission to update this task
he: אין לך הרשאה לעדכן משימה זו

en: You can only update tasks you created
he: אתה יכול לעדכן רק משימות שיצרת

en: You can only assign tasks you created
he: אתה יכול להקצות רק משימות שיצרת

en: Selected user does not exist
he: המשתמש שנבחר אינו קיים

en: Task unassigned
he: המשימה בוטלה

en: You can only delete tasks you created
he: אתה יכול למחוק רק משימות שיצרת

en: Cannot delete task with existing time entries
he: לא ניתן למחוק משימה עם ערכי זמן קיימים

en: Could not delete task due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק את המשימה עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No tasks selected for deletion
he: לא נבחרו משימות למחיקה

en: Could not delete tasks due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק משימות עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: No tasks selected
he: לא נבחרו משימות

en: Could not update tasks due to a database error
he: לא ניתן היה לעדכן משימות עקב שגיאת מסד נתונים

en: Invalid priority value
he: ערך עדיפות לא חוקי

en: No user selected for assignment
he: לא נבחר משתמש להקצאה

en: Invalid user selected
he: נבחר משתמש לא חוקי

en: Could not assign tasks due to a database error
he: לא ניתן היה להקצות משימות עקב שגיאת מסד נתונים

en: No project selected
he: לא נבחר פרויקט

en: Invalid project selected
he: נבחר פרויקט לא חוקי

en: Could not move tasks due to a database error
he: לא ניתן היה להעביר משימות עקב שגיאת מסד נתונים

en: Only administrators can view all overdue tasks
he: רק מנהלי מערכת יכולים להציג את כל המשימות שאחריות

en: Could not create template due to a database error
he: לא ניתן ליצור תבנית עקב שגיאת מסד נתונים

en: Could not update template due to a database error
he: לא ניתן היה לעדכן את התבנית עקב שגיאת מסד נתונים

en: Could not delete template due to a database error
he: לא ניתן היה למחוק תבנית עקב שגיאת מסד נתונים

en: Cannot start timer for an archived project. Please unarchive the project first.
he: לא ניתן להפעיל טיימר עבור פרויקט ששמור בארכיון. אנא הסר את הפרויקט מהארכיון תחילה.

en: Cannot start timer for an inactive project
he: לא ניתן להפעיל טיימר עבור פרויקט לא פעיל

en: Selected task is invalid for the chosen project
he: המשימה שנבחרה אינה חוקית עבור הפרויקט שנבחר

en: You already have an active timer. Stop it before starting a new one.
he: כבר יש לך טיימר פעיל. עצור את זה לפני שמתחילים חדש.

en: Could not start timer due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה להפעיל את הטיימר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Template must have a project to start a timer
he: לתבנית חייבת להיות פרויקט כדי להפעיל טיימר

en: Cannot start timer for this project
he: לא ניתן להפעיל טיימר עבור פרויקט זה

en: No active timer to stop
he: אין טיימר פעיל לעצירה

en: You can only edit your own timers
he: אתה יכול לערוך רק את הטיימרים שלך

en: Invalid task selected for the chosen project
he: נבחרה משימה לא חוקית עבור הפרויקט שנבחר

en: Start time cannot be in the future
he: שעת ההתחלה לא יכולה להיות בעתיד

en: Invalid start date/time format
he: פורמט תאריך/שעה התחלה לא חוקי

en: End time must be after start time
he: שעת הסיום חייבת להיות אחרי שעת ההתחלה

en: Invalid end date/time format
he: פורמט תאריך/שעה סיום לא חוקי

en: Could not update timer due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לעדכן את הטיימר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Timer updated successfully
he: הטיימר עודכן בהצלחה

en: You can only delete your own timers
he: אתה יכול רק למחוק את הטיימרים שלך

en: Cannot delete an active timer
he: לא ניתן למחוק טיימר פעיל

en: Could not delete timer due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן למחוק טיימר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: All fields are required
he: כל השדות נדרשים

en: Cannot create time entries for an archived project. Please unarchive the project first.
he: לא ניתן ליצור ערכי זמן עבור פרויקט בארכיון. אנא הסר את הפרויקט מהארכיון תחילה.

en: Cannot create time entries for an inactive project
he: לא ניתן ליצור ערכי זמן עבור פרויקט לא פעיל

en: Invalid task selected
he: נבחרה משימה לא חוקית

en: Invalid date/time format
he: פורמט תאריך/שעה לא חוקי

en: Could not create manual entry due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור ערך ידני עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: End date must be after or equal to start date
he: תאריך הסיום חייב להיות אחרי תאריך ההתחלה או שווה לו

en: Date range cannot exceed 31 days
he: טווח התאריכים לא יכול לעלות על 31 ימים

en: Invalid time format
he: פורמט זמן לא חוקי

en: No valid dates found in the selected range
he: לא נמצאו תאריכים חוקיים בטווח שנבחר

en: Could not create bulk entries due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן ליצור ערכים בכמות גדולה עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: An error occurred while creating bulk entries. Please try again.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת ערכים בכמות גדולה. אנא נסה שוב.

en: You can only duplicate your own timers
he: אתה יכול רק לשכפל את הטיימרים שלך

en: You can only resume your own timers
he: אתה יכול לחדש רק את הטיימרים שלך

en: Project no longer exists
he: הפרויקט כבר לא קיים

en: Could not resume timer due to a database error. Please check server logs.
he: לא ניתן היה לחדש את הטיימר עקב שגיאת מסד נתונים. אנא בדוק את יומני השרת.

en: Timer stopped successfully
he: הטיימר נעצר בהצלחה

en: Invalid timezone selected
he: נבחר אזור זמן לא חוקי

en: Standard hours per day must be between 0.5 and 24
he: שעות סטנדרטיות ביום חייבות להיות בין 0.5 ל-24

en: Settings saved successfully
he: ההגדרות נשמרו בהצלחה

en: Error saving settings
he: שגיאה בשמירת ההגדרות

en: Error saving settings: %(error)s
he: שגיאה בשמירת ההגדרות: %(error)s

en: Preferences updated
he: העדפות עודכנו

en: Language updated successfully
he: השפה עודכנה בהצלחה

en: Invalid language
he: שפה לא חוקית

en: Language updated to %(language)s
he: השפה עודכנה ל-%(language)s

en: Webhook name is required
he: נדרש שם Webhook

en: Webhook URL is required
he: נדרשת כתובת URL של Webhook

en: At least one event must be selected
he: יש לבחור לפחות אירוע אחד

en: Webhook created successfully
he: Webhook נוצר בהצלחה

en: Error creating webhook
he: שגיאה ביצירת webhook

en: Error creating webhook: %(error)s
he: שגיאה ביצירת webhook: %(error)s

en: Access denied
he: הגִישָׁה נִדחֲתָה

en: Webhook updated successfully
he: Webhook עודכן בהצלחה

en: Error updating webhook: %(error)s
he: שגיאה בעדכון webhook: %(error)s

en: Webhook deleted successfully
he: Webhook נמחק בהצלחה

en: Error deleting webhook: %(error)s
he: שגיאה במחיקת webhook: %(error)s

en: Please enter a valid target hours (greater than 0)
he: אנא הזן שעות יעד חוקיות (יותר מ-0)

en: A goal already exists for this week. Please edit the existing goal instead.
he: יעד כבר קיים לשבוע הזה. אנא ערוך את היעד הקיים במקום זאת.

en: Weekly time goal created successfully!
he: יעד זמן שבועי נוצר בהצלחה!

en: Failed to create goal. Please try again.
he: לא הצליח ליצור מטרה. אנא נסה שוב.

en: You do not have permission to view this goal
he: אין לך הרשאה לצפות ביעד זה

en: You do not have permission to edit this goal
he: אין לך הרשאה לערוך יעד זה

en: Weekly time goal updated successfully!
he: יעד זמן שבועי עודכן בהצלחה!

en: Failed to update goal. Please try again.
he: עדכון היעד נכשל. אנא נסה שוב.

en: You do not have permission to delete this goal
he: אין לך הרשאה למחוק יעד זה

en: Weekly time goal deleted successfully
he: יעד זמן שבועי נמחק בהצלחה

en: Failed to delete goal. Please try again.
he: מחיקת היעד נכשלה. אנא נסה שוב.

en: remaining
he: נוֹתָר

en: Success
he: הַצלָחָה

en: Error
he: שְׁגִיאָה

en: Warning
he: אַזהָרָה

en: Information
he: מֵידָע

en: Loading...
he: טְעִינָה...

en: Saving...
he: חִסָכוֹן...

en: Deleting...
he: מוחק...

en: Cancel
he: לְבַטֵל

en: Confirm
he: לְאַשֵׁר

en: Close
he: לִסְגוֹר

en: Save
he: לְהַצִיל

en: Delete
he: לִמְחוֹק

en: Edit
he: לַעֲרוֹך

en: Add
he: לְהוֹסִיף

en: Remove
he: לְהַסִיר

en: Yes
he: כֵּן

en: No
he: לֹא

en: OK
he: בְּסֵדֶר

en: Are you sure you want to delete this?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את זה?

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave?
he: יש לך שינויים שלא נשמרו. האם אתה בטוח שאתה רוצה לעזוב?

en: Operation failed
he: הפעולה נכשלה

en: Operation completed successfully
he: הפעולה הושלמה בהצלחה

en: No items selected
he: לא נבחרו פריטים

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי

en: This field is required
he: שדה זה חובה

en: No active timer
he: אין טיימר פעיל

en: Timer stopped
he: הטיימר נעצר

en: Failed to stop timer
he: עצירת הטיימר נכשלה

en: Error stopping timer
he: שגיאה בעצירת הטיימר

en: No form to save
he: אין טופס לשמור

en: No timer found
he: לא נמצא טיימר

en: Timer stopped due to inactivity
he: הטיימר הופסק עקב חוסר פעילות

en: Skip to content
he: דלג לתוכן

en: Navigation
he: ניווט

en: Toggle sidebar
he: החלף את סרגל הצד

en: Dashboard
he: לוּחַ מַחווָנִים

en: Calendar
he: לוּחַ שָׁנָה

en: Time Tracking
he: מעקב אחר זמן

en: Log Time
he: זמן יומן

en: Projects
he: פרויקטים

en: Tasks
he: משימות

en: Kanban Board
he: מועצת קנבן

en: Weekly Goals
he: יעדים שבועיים

en: Clients
he: לקוחות

en: Quotes
he: ציטוטים

en: Finance & Expenses
he: כספים והוצאות

en: Reports
he: דוחות

en: Invoices
he: חשבוניות

en: Recurring Invoices
he: חשבוניות חוזרות

en: Payments
he: תשלומים

en: Expenses
he: הוצאות

en: Mileage
he: מִספָּר הַמַיִלִים

en: Per Diem
he: פר דיים

en: Budget Alerts
he: התראות תקציב

en: Inventory
he: מְלַאי

en: Stock Items
he: פריטי מלאי

en: Warehouses
he: מחסנים

en: Suppliers
he: ספקים

en: Purchase Orders
he: הזמנות רכש

en: Stock Levels
he: רמות מלאי

en: Stock Movements
he: תנועות מניות

en: Transfers
he: העברות

en: Adjustments
he: התאמות

en: Reservations
he: הזמנות

en: Low Stock Alerts
he: התראות מלאי נמוך

en: Analytics
he: אנליטיקס

en: Tools & Data
he: כלים ונתונים

en: Import / Export
he: ייבוא ​​/ ייצוא

en: Saved Filters
he: מסננים שמורים

en: Admin
he: מנהל מערכת

en: Admin Dashboard
he: לוח המחוונים לניהול

en: Users
he: משתמשים

en: Roles & Permissions
he: תפקידים והרשאות

en: Audit Logs
he: יומני ביקורת

en: API Tokens
he: אסימוני API

en: System Settings
he: הגדרות מערכת

en: Email Configuration
he: תצורת דואר אלקטרוני

en: Email Templates
he: תבניות דואר אלקטרוני

en: PDF Templates
he: תבניות PDF

en: Invoice PDF
he: חשבונית PDF

en: Quote PDF
he: ציטוט PDF

en: Expense Categories
he: קטגוריות הוצאות

en: Per Diem Rates
he: תעריפים ליום

en: Time Entry Templates
he: תבניות הזנת זמן

en: System Info
he: מידע מערכת

en: Backups
he: גיבויים

en: OIDC Settings
he: הגדרות OIDC

en: About
he: אוֹדוֹת

en: Help
he: עֶזרָה

en: Buy me a coffee
he: תקנה לי קפה

en: Search
he: לְחַפֵּשׂ

en: Support TimeTracker development
he: תמיכה בפיתוח TimeTracker

en: Support
he: תְמִיכָה

en: Toggle dark mode
he: החלף מצב כהה

en: Change language
he: שנה שפה

en: Language
he: שָׂפָה

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Guest
he: אוֹרֵחַ

en: My Profile
he: הפרופיל שלי

en: My Settings
he: ההגדרות שלי

en: Logout
he: התנתק

en: Enjoying TimeTracker?
he: נהנה מ-TimeTracker?

en: Support continued development with a coffee
he: תמכו בהמשך הפיתוח עם קפה

en: Dismiss
he: לְפַטֵר

en: Profile
he: פּרוֹפִיל

en: Type a command or search...
he: הקלד פקודה או חיפוש...

en: Create API Token
he: צור אסימון API

en: Your API Token
he: אסימון ה-API שלך

en: Usage Examples
he: דוגמאות לשימוש

en: Are you sure you want to
he: אתה בטוח שאתה רוצה

en: deactivate
he: להשבית

en: activate
he: לְהַפְעִיל

en: this token?
he: האסימון הזה?

en: Deactivate Token
he: השבת את האסימון

en: Activate Token
he: הפעל אסימון

en: Deactivate
he: השבת

en: Activate
he: לְהַפְעִיל

en: Are you sure you want to delete this token? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את האסימון הזה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Delete Token
he: מחק אסימון

en: Create Backup
he: צור גיבוי

en: Restore Backup
he: שחזר גיבוי

en: Existing Backups
he: גיבויים קיימים

en: Important Information
he: מידע חשוב

en: Confirm Deletion
he: אשר את המחיקה

en: Clear Cache
he: נקה את המטמון

en: ServiceWorker Status
he: סטטוס ServiceWorker

en: Clear All Caches
he: נקה את כל המטמונים

en: ServiceWorker Actions
he: פעולות ServiceWorker

en: Manual Hard Refresh
he: רענון קשה ידני

en: Admin Sections
he: מדורי ניהול

en: Recent Activity
he: פעילות אחרונה

en: Email Configuration & Testing
he: תצורה ובדיקה של דואר אלקטרוני

en: Configure and test email delivery
he: הגדר ובדוק את משלוח הדוא"ל

en: Back to Admin
he: חזרה למנהל מערכת

en: Configure email settings here to save them in the database.
he: הגדר את הגדרות הדוא"ל כאן כדי לשמור אותן במסד הנתונים.

en: Enable Database Email Configuration
he: הפעל תצורת דוא"ל של מסד נתונים

en: Mail Server
he: שרת דואר

en: Mail Port
he: יציאת דואר

en: Use TLS
he: השתמש ב-TLS

en: Use SSL
he: השתמש ב-SSL

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סִיסמָה

en: Leave empty to keep current
he: השאר ריק כדי לשמור על עדכניות

en: Default Sender
he: שולח ברירת מחדל

en: Save Configuration
he: שמור תצורה

en: Reset
he: אִתחוּל

en: Email Configuration Status
he: סטטוס תצורת דואר אלקטרוני

en: Refresh
he: לְרַעֲנֵן

en: Email is configured!
he: האימייל מוגדר!

en: Your email settings are properly set up.
he: הגדרות הדוא"ל שלך מוגדרות כראוי.

en: Email is not configured
he: האימייל אינו מוגדר

en: Please configure email settings using the form above.
he: אנא הגדר את הגדרות הדוא"ל באמצעות הטופס שלמעלה.

en: Configuration Errors
he: שגיאות תצורה

en: Configuration Warnings
he: אזהרות תצורה

en: Current Email Settings
he: הגדרות דוא"ל נוכחיות

en: Port
he: נָמָל

en: Password Set
he: הגדרת סיסמה

en: Send Test Email
he: שלח אימייל לבדיקה

en: Recipient Email Address
he: כתובת דואר אלקטרוני של הנמען

en: Configuration Guide
he: מדריך תצורה

en: Common SMTP Providers
he: ספקי SMTP נפוצים

en: Requires app password
he: דורש סיסמת אפליקציה

en: Important Notes
he: הערות חשובות

en: Gmail requires an App Password if 2FA is enabled
he: Gmail דורש סיסמת אפליקציה אם 2FA מופעל

en: Restart the application after changing email settings
he: הפעל מחדש את האפליקציה לאחר שינוי הגדרות הדוא"ל

en: Check firewall rules if emails are not sending
he: בדוק את כללי חומת האש אם הודעות דוא"ל לא נשלחות

en: For production, use a dedicated email service like SendGrid or Amazon SES
he: להפקה, השתמש בשירות דוא"ל ייעודי כמו SendGrid או Amazon SES

en: password is set
he: הסיסמה מוגדרת

en: no password set
he: לא הוגדרה סיסמה

en: Failed to save configuration. Please try again.
he: שמירת התצורה נכשלה. אנא נסה שוב.

en: Success!
he: הַצלָחָה!

en: Failed to refresh status. Please try again.
he: רענון הסטטוס נכשל. אנא נסה שוב.

en: Please enter a valid email address
he: נא להזין כתובת אימייל חוקית

en: Sending...
he: שְׁלִיחָה...

en: Failed to send test email. Please check your configuration.
he: שליחת האימייל לבדיקה נכשלה. אנא בדוק את התצורה שלך.

en: OIDC Debug Dashboard
he: לוח מחוונים לניפוי באגים של OIDC

en: Inspect configuration, provider metadata and OIDC users
he: בדוק תצורה, מטא נתונים של ספק ומשתמשי OIDC

en: Test Configuration
he: בדיקת תצורה

en: OIDC Configuration
he: תצורת OIDC

en: Status
he: סטָטוּס

en: Enabled
he: מופעל

en: Disabled
he: נָכֶה

en: Auth Method
he: שיטת אישור

en: Issuer
he: מנפיק

en: Not configured
he: לא מוגדר

en: Client ID
he: מזהה לקוח

en: Client Secret
he: סוד הלקוח

en: Set
he: מַעֲרֶכֶת

en: Not set
he: לא מוגדר

en: Redirect URI
he: כתובת URL להפניה מחדש

en: Auto-generated
he: נוצר אוטומטית

en: Scopes
he: היקפים

en: Claim Mapping
he: מיפוי תביעות

en: Username Claim
he: תביעת שם משתמש

en: Email Claim
he: תביעת דוא"ל

en: Full Name Claim
he: תביעת שם מלא

en: Groups Claim
he: תביעת קבוצות

en: Admin Group
he: קבוצת ניהול

en: Admin Emails
he: הודעות דוא"ל של מנהל מערכת

en: Post-Logout URI
he: URI לאחר התנתקות

en: Provider Metadata
he: מטא נתונים של ספק

en: Error loading metadata:
he: שגיאה בטעינת מטא נתונים:

en: Discovery endpoint:
he: נקודת קצה גילוי:

en: Successfully loaded provider metadata
he: מטא נתונים של ספק נטען בהצלחה

en: Endpoints
he: נקודות קצה

en: Authorization
he: הַרשָׁאָה

en: Token
he: אֲסִימוֹן

en: UserInfo
he: מידע על משתמש

en: End Session
he: סיום סשן

en: Supported Features
he: תכונות נתמכות

en: Response Types
he: סוגי תגובות

en: Grant Types
he: סוגי מענקים

en: Auth Methods
he: שיטות אישור

en: Claims
he: תביעות

en: Provider metadata not loaded. Click "Test Configuration" to fetch.
he: מטא נתונים של ספק לא נטענו. לחץ על "בדוק תצורה" כדי לאחזר.

en: OIDC Users
he: משתמשי OIDC

en: Email
he: אֶלֶקטרוֹנִי

en: Full Name
he: שם מלא

en: Role
he: תַפְקִיד

en: Last Login
he: כניסה אחרונה

en: OIDC Subject
he: נושא OIDC

en: Actions
he: פעולות

en: Inactive
he: לֹא פָּעִיל

en: User
he: מִשׁתַמֵשׁ

en: Never
he: לְעוֹלָם לֹא

en: Details
he: פרטים

en: No users have logged in via OIDC yet.
he: עדיין לא התחברו משתמשים דרך OIDC.

en: Environment Variables Reference
he: הפניה למשתני סביבה

en: Configure OIDC using these environment variables:
he: הגדר את OIDC באמצעות משתני סביבה אלה:

en: Variable
he: מִשְׁתַנֶה

en: Description
he: תֵאוּר

en: Example
he: דוּגמָה

en: Authentication method
he: שיטת אימות

en: OIDC provider issuer URL
he: כתובת אתר של ספק OIDC

en: Client ID from OIDC provider
he: מזהה לקוח מספק OIDC

en: Client secret from OIDC provider
he: סוד לקוח מספק OIDC

en: Callback URL (optional, auto-generated)
he: כתובת אתר להתקשרות חוזרת (אופציונלי, נוצר אוטומטית)

en: Requested scopes
he: היקפים מבוקשים

en: Claim containing username
he: תביעה המכילה שם משתמש

en: Claim containing email
he: תביעה המכילה אימייל

en: Claim containing full name
he: תביעה המכילה שם מלא

en: Claim containing groups
he: טענה המכילה קבוצות

en: Group name for admin role (optional)
he: שם קבוצה לתפקיד מנהל (אופציונלי)

en: Comma-separated admin emails (optional)
he: הודעות דוא"ל לניהול מופרדות בפסיקים (אופציונלי)

en: OIDC User Details
he: פרטי משתמש OIDC

en: Profile and OIDC identity for this user
he: פרופיל וזהות OIDC עבור משתמש זה

en: Back to OIDC Debug
he: חזרה ל-OIDC Debug

en: User Profile
he: פרופיל משתמש

en: Active
he: פָּעִיל

en: Preferred Language
he: שפה מועדפת

en: Theme
he: נוֹשֵׂא

en: Created At
he: נוצר ב-

en: Unknown
he: לֹא יְדוּעַ

en: OIDC Information
he: מידע OIDC

en: OIDC Issuer
he: מנפיק OIDC

en: OIDC Subject (sub)
he: נושא OIDC (תת)

en: Authentication Method
he: שיטת אימות

en: Local
he: מְקוֹמִי

en: This user was created or linked via OIDC. The issuer and subject are used to uniquely identify the user across login sessions.
he: משתמש זה נוצר או מקושר באמצעות OIDC. המנפיק והנושא משמשים לזיהוי ייחודי של המשתמש על פני הפעלות התחברות.

en: This user has no OIDC information. They may have been created manually or via self-registration without OIDC.
he: למשתמש זה אין מידע OIDC. ייתכן שהם נוצרו באופן ידני או באמצעות רישום עצמי ללא OIDC.

en: Activity Statistics
he: סטטיסטיקת פעילות

en: Time Entries
he: כניסות זמן

en: None
he: אַף לֹא אֶחָד

en: Active Timer
he: טיימר פעיל

en: Tasks Created
he: משימות נוצרו

en: Edit User
he: ערוך משתמש

en: View All Users
he: הצג את כל המשתמשים

en: PDF Quote Designer
he: מעצב הצעות מחיר ב-PDF

en: Visual Quote Designer
he: מעצב ציטוטים חזותיים

en: Drag and drop elements to design your quote layout
he: גרור ושחרר אלמנטים כדי לעצב את פריסת הצעת המחיר שלך

en: How to use:
he: כיצד להשתמש:

en: Click elements from the left sidebar to add them to the canvas. Click elements to select and customize them in the properties panel. Use the alignment tools and keyboard shortcuts for faster editing.
he: לחץ על אלמנטים מהסרגל הצדדי השמאלי כדי להוסיף אותם לקנבס. לחץ על רכיבים כדי לבחור ולהתאים אותם בחלונית המאפיינים. השתמש בכלי היישור ובקיצורי המקלדת לעריכה מהירה יותר.

en: Keyboard Shortcuts:
he: קיצורי מקשים:

en: Clear Canvas
he: קנבס ברור

en: Generate Preview
he: צור תצוגה מקדימה

en: Save Design
he: שמור עיצוב

en: View Code
he: צפה בקוד

en: Snap to Grid (10px)
he: הצמד לרשת (10 פיקסלים)

en: Toolbox
he: ארגז כלים

en: Search elements & variables...
he: חיפוש אלמנטים ומשתנים...

en: Elements
he: אלמנטים

en: Variables
he: משתנים

en: Basic Elements
he: אלמנטים בסיסיים

en: Custom Text
he: טקסט מותאם אישית

en: Text
he: טֶקסט

en: Heading
he: כּוֹתֶרֶת

en: Line
he: קַו

en: Rectangle
he: מַלבֵּן

en: Circle
he: מַעְגָל

en: Company Info
he: מידע על החברה

en: Company Logo
he: לוגו החברה

en: Company Name
he: שם החברה

en: Company Details
he: פרטי החברה

en: Address
he: כְּתוֹבֶת

en: Phone
he: טֵלֵפוֹן

en: Website
he: אֲתַר אִינטֶרנֶט

en: Tax ID
he: מזהה מס

en: Quote Data
he: ציטוט נתונים

en: Quote Number
he: מספר ציטוט

en: Quote Date
he: תאריך ציטוט

en: Due Date
he: תאריך יעד

en: Client Info
he: פרטי לקוח

en: Client Name
he: שם הלקוח

en: Client Address
he: כתובת הלקוח

en: Quote Items Table
he: טבלת פריטי ציטוט

en: Subtotal
he: סכום משנה

en: Tax
he: מַס

en: Total Amount
he: סכום כולל

en: Notes
he: הערות

en: Terms
he: תנאים

en: Payment & Project
he: תשלום ופרויקט

en: Payment Date
he: תאריך תשלום

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Payment Status
he: מצב תשלום

en: Amount Paid
he: סכום ששולם

en: Outstanding
he: בּוֹלֵט

en: Project Name
he: שם הפרויקט

en: Client Email
he: אימייל ללקוח

en: Client Phone
he: טלפון לקוח

en: Advanced
he: מִתקַדֵם

en: QR Code
he: קוד QR

en: Barcode
he: ברקוד

en: Page Number
he: מספר עמוד

en: Current Date
he: תאריך נוכחי

en: Watermark
he: סימן מים

en: Bank Info
he: מידע בנק

en: Currency
he: מַטְבֵּעַ

en: Quote Fields
he: שדות ציטוט

en: Quote number
he: מספר ציטוט

en: Quote status (draft/sent/paid/overdue)
he: סטטוס הצעת מחיר (טיוטה/נשלח/תשלום/איחור)

en: Issue date
he: תאריך הנפקה

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Subtotal amount
he: סכום ביניים

en: Tax rate (%)
he: שיעור מס (%)

en: Tax amount
he: סכום מס

en: Total amount
he: סכום כולל

en: Currency code (EUR, USD, etc)
he: קוד מטבע (EUR, USD וכו')

en: Quote notes
he: ציטוט הערות

en: Terms & conditions
he: תנאים והגבלות

en: Client Fields
he: שדות לקוח

en: Client company name
he: שם חברת הלקוח

en: Client email address
he: כתובת אימייל של הלקוח

en: Client full address
he: כתובת מלאה של הלקוח

en: Client contact person
he: איש קשר ללקוח

en: Client phone number
he: מספר טלפון של הלקוח

en: Payment Fields
he: שדות תשלום

en: Quote status
he: סטטוס ציטוט

en: Quote accepted date
he: תאריך קבלת הצעת מחיר

en: Payment method
he: אמצעי תשלום

en: Payment reference number
he: מספר אסמכתא לתשלום

en: Amount paid
he: סכום ששולם

en: Outstanding amount
he: סכום יוצא דופן

en: Payment notes
he: הערות תשלום

en: Project Fields
he: שדות פרויקט

en: Project name
he: שם הפרויקט

en: Project code
he: קוד פרויקט

en: Project description
he: תיאור הפרויקט

en: Project billing reference
he: הפניה לחיוב פרויקט

en: Company/Settings Fields
he: שדות חברה/הגדרות

en: Your company name
he: שם החברה שלך

en: Your company address
he: כתובת החברה שלך

en: Your company email
he: האימייל של החברה שלך

en: Your company phone
he: הטלפון של החברה שלך

en: Your company website
he: אתר החברה שלך

en: Your tax ID number
he: מספר תעודת זהות המס שלך

en: Your bank account info
he: פרטי חשבון הבנק שלך

en: Default invoice terms
he: תנאי ברירת מחדל לחשבונית

en: Default invoice notes
he: הערות חשבונית ברירת מחדל

en: Date/Time Fields
he: שדות תאריך/שעה

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: Quote creation date
he: תאריך יצירת הצעת מחיר

en: Quote last update date
he: ציטוט את תאריך העדכון האחרון

en: Quote Items Loop
he: לולאה של ציטוט פריטים

en: Loop through invoice items
he: עברו בלולאה בין פריטי חשבונית

en: Item description
he: תיאור הפריט

en: Item quantity
he: כמות פריט

en: Item unit price
he: מחיר ליחידה של פריט

en: Item total amount
he: סכום כולל של פריט

en: End loop
he: סוף לולאה

en: Design Canvas
he: עיצוב קנבס

en: Page Size:
he: גודל עמוד:

en: Zoom In
he: לְהִתְמַקֵד

en: Zoom Out
he: זום אאוט

en: Delete Selected
he: מחק את נבחרות

en: Properties
he: נכסים

en: Select an element to edit its properties
he: בחר אלמנט כדי לערוך את המאפיינים שלו

en: PDF Preview
he: תצוגה מקדימה של PDF

en: Generating...
he: יוצר...

en: Generated Code
he: קוד שנוצר

en: Clear all elements?
he: לנקות את כל הרכיבים?

en: Clear
he: בָּרוּר

en: Align Left
he: יישר שמאלה

en: Center Horizontally
he: מרכז אופקי

en: Align Right
he: יישר ימינה

en: Align Top
he: יישר למעלה

en: Center Vertically
he: מרכז אנכית

en: Align Bottom
he: יישר תחתית

en: Reset to defaults?
he: לאפס לברירות המחדל?

en: Reset PDF Layout
he: אפס פריסת PDF

en: User Management
he: ניהול משתמשים

en: Company Branding
he: מיתוג חברה

en: Invoice Defaults
he: ברירת מחדל של חשבונית

en: Backup Settings
he: הגדרות גיבוי

en: Export Settings
he: ייצוא הגדרות

en: Privacy & Analytics
he: פרטיות וניתוח

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Upload New Logo
he: העלה לוגו חדש

en: Logo Preview
he: תצוגה מקדימה של לוגו

en: Are you sure you want to remove the company logo?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את לוגו החברה?

en: Remove Logo
he: הסר לוגו

en: Telemetry & Analytics Dashboard
he: לוח המחוונים של טלמטריה ואנליטיקה

en: Admin → Settings
he: מנהל → הגדרות

en: Advanced Permissions
he: הרשאות מתקדמות

en: Admin Access
he: גישת מנהל

en: Migrate to new role system
he: מעבר למערכת תפקידים חדשה

en: Migrate
he: לְהַגֵר

en: Roles
he: תפקידים

en: No users found.
he: לא נמצאו משתמשים.

en: Cannot delete user "{name}" because they have {count} time entries. Users with existing time entries cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק את המשתמש "{name}" כי יש לו {count} כניסות זמן. לא ניתן למחוק משתמשים עם ערכי זמן קיימים.

en: Cannot Delete User
he: לא ניתן למחוק משתמש

en: Are you sure you want to delete user "{name}"? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המשתמש "{name}"? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Delete User
he: מחק משתמש

en: Set as default template
he: הגדר כתבנית ברירת מחדל

en: HTML Template
he: תבנית HTML

en: Invoice Number
he: מספר חשבונית

en: Custom Message
he: הודעה מותאמת אישית

en: More Variables
he: משתנים נוספים

en: Create Template
he: צור תבנית

en: Available Variables
he: משתנים זמינים

en: Invoice Variables
he: משתני חשבונית

en: Other Variables
he: משתנים אחרים

en: Update Template
he: עדכון תבנית

en: No email templates found.
he: לא נמצאו תבניות אימייל.

en: Create your first email template to customize invoice emails.
he: צור את תבנית האימייל הראשונה שלך כדי להתאים אישית את הודעות הדוא"ל של חשבוניות.

en: Create Email Template
he: צור תבנית אימייל

en: Delete Email Template
he: מחק תבנית אימייל

en: Are you sure you want to delete
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Template Information
he: מידע על תבנית

en: System Permissions
he: הרשאות מערכת

en: All available permissions in the system
he: כל ההרשאות הזמינות במערכת

en: Back to Roles
he: חזרה לתפקידים

en: permissions
he: הרשאות

en: No description available
he: אין תיאור זמין

en: About Permissions
he: לגבי הרשאות

en: Permissions define what actions users can perform in the system. These permissions are assigned to roles, and roles are assigned to users. This provides a flexible and granular access control system.
he: ההרשאות מגדירות אילו פעולות המשתמשים יכולים לבצע במערכת. הרשאות אלה מוקצות לתפקידים, ותפקידים מוקצים למשתמשים. זה מספק מערכת בקרת גישה גמישה ופרטנית.

en: Edit Role
he: ערוך תפקיד

en: Create New Role
he: צור תפקיד חדש

en: Role Name
he: שם התפקיד

en: A unique name for this role
he: שם ייחודי לתפקיד זה

en: Optional description of this role
he: תיאור אופציונלי של תפקיד זה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Select the permissions this role should have:
he: בחר את ההרשאות שתפקיד זה צריך להיות:

en: Toggle All
he: החלף הכל

en: Update Role
he: עדכון תפקיד

en: Create Role
he: צור תפקיד

en: Manage roles and their permissions
he: נהל תפקידים והרשאותיהם

en: View Permissions
he: צפה בהרשאות

en: Total Roles
he: סך הכל תפקידים

en: System Roles
he: תפקידי מערכת

en: Custom Roles
he: תפקידים מותאמים אישית

en: Assigned Users
he: משתמשים שהוקצו

en: Type
he: סוּג

en: Default role
he: תפקיד ברירת מחדל

en: user
he: מִשׁתַמֵשׁ

en: users
he: משתמשים

en: No users
he: אין משתמשים

en: System
he: מַעֲרֶכֶת

en: Custom
he: מִנְהָג

en: View
he: נוֹף

en: Permissions for
he: הרשאות עבור

en: No permissions assigned.
he: לא הוקצו הרשאות.

en: No roles found.
he: לא נמצאו תפקידים.

en: About Roles & Permissions
he: על תפקידים והרשאות

en: Roles are collections of permissions that can be assigned to users. System roles are predefined and cannot be deleted or renamed, but custom roles can be created for your specific needs.
he: תפקידים הם אוספים של הרשאות שניתן להקצות למשתמשים. תפקידי מערכת מוגדרים מראש ולא ניתן למחוק או לשנות את שמם, אך ניתן ליצור תפקידים מותאמים אישית לצרכים הספציפיים שלך.

en: Are you sure you want to delete the role
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את התפקיד

en: Delete Role
he: מחק תפקיד

en: No description
he: אין תיאור

en: Role Information
he: מידע על תפקידים

en: System Role
he: תפקיד מערכת

en: Custom Role
he: תפקיד מותאם אישית

en: Total Permissions
he: סך ההרשאות

en: Created
he: נוצר

en: Users with this Role
he: משתמשים בעלי תפקיד זה

en: No users assigned to this role yet.
he: עדיין לא הוקצו משתמשים לתפקיד זה.

en: This role has no permissions assigned.
he: לתפקיד זה לא הוקצו הרשאות.

en: Back to User
he: חזרה למשתמש

en: Manage Roles for
he: נהל תפקידים עבור

en: Assign Roles
he: הקצה תפקידים

en: Select the roles this user should have. Users inherit all permissions from their assigned roles.
he: בחר את התפקידים שמשתמש זה צריך להיות. משתמשים יורשים את כל ההרשאות מהתפקידים שהוקצו להם.

en: Update Roles
he: עדכון תפקידים

en: Current Effective Permissions
he: הרשאות אפקטיביות נוכחיות

en: These are all the permissions the user currently has through their roles:
he: אלו הן כל ההרשאות שיש למשתמש כרגע באמצעות תפקידיו:

en: No permissions (assign roles to grant permissions)
he: אין הרשאות (הקצאת תפקידים להענקת הרשאות)

en: Create Webhook
he: צור Webhook

en: Edit Webhook
he: ערוך את Webhook

en: Configure webhook for integrations
he: הגדר webhook לאינטגרציות

en: Name
he: שֵׁם

en: Webhook URL
he: URL של Webhook

en: The URL where webhook events will be sent
he: כתובת האתר שאליה יישלחו אירועי webhook

en: Events
he: אירועים

en: Select which events should trigger this webhook
he: בחר אילו אירועים צריכים להפעיל את ה-webhook הזה

en: HTTP Method
he: שיטת HTTP

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Max Retries
he: מקסימום מנסה שוב

en: Retry Delay (seconds)
he: נסה שוב עיכוב (שניות)

en: Timeout (seconds)
he: פסק זמן (שניות)

en: Regenerate Secret
he: התחדש סוד

en: Warning: Regenerating the secret will invalidate the current secret
he: אזהרה: יצירת הסוד מחדש תבטל את תוקף הסוד הנוכחי

en: Manage webhook integrations
he: נהל שילובי webhook

en: URL
he: כתובת אתר

en: Statistics
he: סטָטִיסטִיקָה

en: Total
he: סַך הַכֹּל

en: Failed
he: נִכשָׁל

en: No webhooks configured
he: לא הוגדרו webhooks

en: Create Your First Webhook
he: צור את ה-Webhook הראשון שלך

en: Webhook details
he: פרטי Webhook

en: Test
he: מִבְחָן

en: Secret
he: סוֹד

en: (truncated)
he: (קטוע)

en: Total Deliveries
he: סך כל משלוחים

en: Successful
he: מוּצלָח

en: Last Delivery
he: משלוח אחרון

en: Recent Deliveries
he: משלוחים אחרונים

en: Event
he: מִקרֶה

en: Attempt
he: לְנַסוֹת

en: Response
he: תְגוּבָה

en: Time
he: זְמַן

en: Retrying
he: מנסה שוב

en: No deliveries yet
he: עדיין אין משלוחים

en: Send a test webhook event?
he: לשלוח אירוע בדיקת webhook?

en: Test webhook sent successfully!
he: בדיקת webhook נשלחה בהצלחה!

en: Error:
he: שְׁגִיאָה:

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Error sending test webhook:
he: שגיאה בשליחת בדיקת webhook:

en: Analytics Dashboard
he: לוח המחוונים של Analytics

en: Last 7 days
he: 7 ימים אחרונים

en: Last 30 days
he: 30 הימים האחרונים

en: Last 90 days
he: 90 הימים האחרונים

en: Last year
he: אֶשׁתָקַד

en: Key metrics and insights about your time tracking
he: מדדי מפתח ותובנות לגבי מעקב אחר הזמן שלך

en: Total Hours
he: סה"כ שעות

en: Billable Hours
he: שעות לחיוב

en: Active Projects
he: פרויקטים פעילים

en: Avg Daily Hours
he: שעות יומיות ממוצעות

en: Daily Hours Trend
he: מגמת שעות יומיות

en: Billable vs Non-Billable
he: ניתן לחיוב לעומת לא ניתן לחיוב

en: Hours by Project
he: שעות לפי פרויקט

en: Weekly Trends
he: מגמות שבועיות

en: Hours by Time of Day
he: שעות לפי שעה ביום

en: Project Efficiency
he: יעילות פרויקט

en: User Performance
he: ביצועי משתמש

en: Failed to load charts. Please try again.
he: טעינת התרשימים נכשלה. אנא נסה שוב.

en: Failed to refresh charts. Please try again.
he: רענון התרשימים נכשל. אנא נסה שוב.

en: Hours
he: שעות

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: Hour of Day
he: שעה ביום

en: Revenue
he: הַכנָסָה

en: Key metrics and actionable insights
he: מדדי מפתח ותובנות ניתנות לפעולה

en: Export
he: יְצוּא

en: vs previous period
he: לעומת תקופה קודמת

en: of total
he: בסך הכל

en: Potential Revenue
he: הכנסה פוטנציאלית

en: Avg rate:
he: שיעור ממוצע:

en: Trend
he: מְגַמָה

en: active projects
he: פרויקטים פעילים

en: Insights & Recommendations
he: תובנות והמלצות

en: Cumulative
he: מִצטַבֵּר

en: Billable Distribution
he: הפצה לחיוב

en: Task Status Overview
he: סקירת מצב המשימה

en: Tasks Completed
he: משימות הושלמו

en: In Progress
he: בתהליך

en: To Do
he: לעשות

en: Revenue by Project
he: הכנסה לפי פרויקט

en: Payments Over Time
he: תשלומים לאורך זמן

en: Payment Methods
he: דרכי תשלום

en: Revenue vs Payments
he: הכנסה מול תשלומים

en: Collection Rate
he: שיעור איסוף

en: Project Completion Rate
he: שיעור סיום הפרויקט

en: Billable
he: ניתן לחיוב

en: Non-Billable
he: לא ניתן לחיוב

en: Completed
he: הושלם

en: Review
he: סְקִירָה

en: Cancelled
he: בּוּטלָה

en: Completion Rate (%)
he: שיעור השלמה (%)

en: Mobile insights overview
he: סקירה כללית של תובנות לנייד

en: Daily Avg
he: ממוצע יומי

en: Daily Hours
he: שעות יומיות

en: Top Projects
he: פרויקטים מובילים

en: Track who changed what and when
he: עקוב אחר מי שינה מה ומתי

en: Filters
he: מסננים

en: Entity Type
he: סוג ישות

en: All Types
he: כל הסוגים

en: Entity ID
he: מזהה ישות

en: All Users
he: כל המשתמשים

en: Action
he: פְּעוּלָה

en: All Actions
he: כל הפעולות

en: Updated
he: מְעוּדכָּן

en: Deleted
he: נמחק

en: Time Range
he: טווח זמן

en: All time
he: כל הזמן

en: Filter
he: לְסַנֵן

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Entity
he: יֵשׁוּת

en: Field
he: שָׂדֶה

en: Change
he: לְשַׁנוֹת

en: Change Information
he: שנה מידע

en: Change Details
he: שנה פרטים

en: Request Information
he: בקש מידע

en: Edit Profile
he: ערוך פרופיל

en: Leave blank to keep current password
he: השאר ריק כדי לשמור את הסיסמה הנוכחית

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Login
he: כְּנִיסָה לַמַעֲרֶכֶת

en: Track time. Stay organized.
he: זמן מעקב. הישאר מאורגן.

en: Sign in to your account
he: היכנס לחשבון שלך

en: Sign in
he: היכנס

en: Tip: Enter a new username to create your account.
he: טיפ: הזן שם משתמש חדש כדי ליצור את החשבון שלך.

en: Or continue with
he: או להמשיך עם

en: Single Sign-On
he: כניסה יחידה

en: Member Since
he: חבר מאז

en: Budget Alerts & Forecasting
he: התראות ותחזית תקציב

en: Monitor project budgets and forecast completion
he: מעקב אחר תקציבי הפרויקט ותחזית סיום

en: Unacknowledged Alerts
he: התראות לא מאושרות

en: Critical Alerts
he: התראות קריטיות

en: Projects with Budgets
he: פרויקטים עם תקציבים

en: Warning Alerts
he: התראות אזהרה

en: Active Alerts
he: התראות פעילות

en: Acknowledge
he: לְהוֹדוֹת

en: Project Budget Status
he: מצב תקציב הפרויקט

en: Project
he: פּרוֹיֶקט

en: Budget
he: תַקצִיב

en: Consumed
he: מְאוּכָּל

en: Remaining
he: נוֹתָר

en: Progress
he: הִתקַדְמוּת

en: over
he: מֵעַל

en: Over Budget
he: מעל תקציב

en: Critical
he: קרִיטִי

en: Healthy
he: בָּרִיא

en: No projects with budgets found
he: לא נמצאו פרויקטים עם תקציבים

en: Alert acknowledged successfully
he: התראה אושרה בהצלחה

en: Failed to acknowledge alert
he: לא ניתן לאשר את ההתראה

en: Budget Analysis & Forecasting
he: ניתוח ותחזית תקציבית

en: Back to Dashboard
he: חזרה ללוח המחוונים

en: View Project
he: צפה בפרויקט

en: Total Budget
he: תקציב כולל

en: Burn Rate Analysis
he: ניתוח קצב צריבה

en: Daily Burn Rate
he: קצב צריבה יומי

en: Weekly Burn Rate
he: קצב צריבה שבועי

en: Monthly Burn Rate
he: קצב צריבה חודשי

en: Period Total
he: סה"כ תקופה

en: Based on last
he: מבוסס על האחרון

en: days
he: ימים

en: No burn rate data available
he: אין נתוני קצב צריבה זמינים

en: Completion Estimate
he: הערכת השלמה

en: Estimated Completion Date
he: תאריך סיום משוער

en: days remaining
he: ימים שנותרו

en: Confidence Level
he: רמת ביטחון עצמי

en: No completion estimate available
he: אין אומדן סיום זמין

en: Cost Trend Analysis
he: ניתוח מגמת עלויות

en: Average
he: מְמוּצָע

en: Resource Allocation
he: הקצאת משאבים

en: Total Cost
he: עלות כוללת

en: Hourly Rate
he: תעריף לשעה

en: Team Member
he: חבר צוות

en: Cost
he: עֲלוּת

en: Hours %
he: שעות %

en: Cost %
he: % עלות

en: Entries
he: ערכים

en: Date & Time
he: תאריך ושעה

en: Duration
he: מֶשֶׁך

en: Location
he: מִקוּם

en: Task
he: מְשִׁימָה

en: Client
he: לָקוּחַ

en: Reminder
he: תִזכּוֹרֶת

en: minutes before
he: דקות לפני

en: hours before
he: שעות לפני

en: days before
he: ימים לפני

en: Recurring
he: מַחזוֹרִי

en: Until
he: עַד

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Back to Calendar
he: חזרה ליומן

en: Delete Event
he: מחק את האירוע

en: Are you sure you want to delete this event? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את האירוע הזה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Edit Event
he: ערוך אירוע

en: New Event
he: אירוע חדש

en: Title
he: כּוֹתֶרֶת

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Start Time
he: זמן התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: End Time
he: שעת סיום

en: All Day Event
he: אירוע כל היום

en: Event Type
he: סוג אירוע

en: Meeting
he: פְּגִישָׁה

en: Appointment
he: פְּגִישָׁה

en: Deadline
he: מוֹעֵד אַחֲרוֹן

en: -- None --
he: -- אין --

en: No reminder
he: אין תזכורת

en: 5 minutes before
he: 5 דקות לפני

en: 15 minutes before
he: 15 דקות לפני

en: 30 minutes before
he: 30 דקות לפני

en: 1 hour before
he: שעה אחת לפני

en: 1 day before
he: יום אחד לפני

en: Color
he: צֶבַע

en: Choose a color for this event
he: בחר צבע לאירוע זה

en: Private Event
he: אירוע פרטי

en: Private events are only visible to you
he: אירועים פרטיים גלויים רק לך

en: Recurring Event
he: אירוע חוזר

en: This is a recurring event
he: זהו אירוע שחוזר על עצמו

en: Recurrence Pattern
he: דפוס הישנות

en: Use RRULE format (e.g., FREQ=WEEKLY;BYDAY=MO,WE,FR)
he: השתמש בפורמט RRULE (לדוגמה, FREQ=WEEKLY;BYDAY=MO,WE,FR)

en: Recurrence End Date
he: תאריך סיום חזרה

en: Update Event
he: עדכן את האירוע

en: Create Event
he: צור אירוע

en: View and manage your events, tasks, and time entries
he: הצג ונהל את האירועים, המשימות וערכי הזמן שלך

en: Day
he: יְוֹם

en: Week
he: שָׁבוּעַ

en: Month
he: חוֹדֶשׁ

en: Today
he: הַיוֹם

en: Loading calendar...
he: טוען לוח שנה...

en: Event Details
he: פרטי האירוע

en: Edit Client Note
he: ערוך הערת לקוח

en: Back to Client
he: חזרה ללקוח

en: Client:
he: לָקוּחַ:

en: Created on
he: נוצר ב

en: Last edited on
he: נערך לאחרונה בתאריך

en: Note Content
he: הערה תוכן

en: Internal note visible only to your team.
he: הערה פנימית גלויה רק ​​לצוות שלך.

en: Mark as important
he: סמן כחשוב

en: Client Portal
he: פורטל לקוחות

en: Welcome, %(client_name)s
he: ברוך הבא, %(client_name)s

en: Total Invoices
he: סך החשבוניות

en: View All
he: הצג הכל

en: No projects found.
he: לא נמצאו פרויקטים.

en: Recent Invoices
he: חשבוניות אחרונות

en: No invoices found.
he: לא נמצאו חשבוניות.

en: Recent Time Entries
he: ערכים אחרונים בזמן

en: N/A
he: לא

en: No time entries found.
he: לא נמצאו רשומות זמן.

en: Invoice Details
he: פרטי חשבונית

en: Issue Date
he: תאריך הנפקה

en: This invoice is %(days)d days overdue.
he: איחור של %(days)d ימים בחשבונית זו.

en: Invoice Items
he: פריטי חשבונית

en: Quantity
he: כַּמוּת

en: Unit Price
he: מחיר ליחידה

en: Invoices for %(client_name)s
he: חשבוניות עבור %(client_name)s

en: All
he: כֹּל

en: Paid
he: בתשלום

en: Unpaid
he: ללא תשלום

en: Overdue
he: באיחור

en: Amount
he: סְכוּם

en: days overdue
he: ימים באיחור

en: Client Portal Login
he: כניסה לפורטל לקוחות

en: View your projects and invoices
he: הצג את הפרויקטים והחשבוניות שלך

en: Sign in to Client Portal
he: היכנס לפורטל לקוחות

en: Enter your portal credentials to access your projects and invoices
he: הזן את אישורי הפורטל שלך כדי לגשת לפרויקטים ולחשבוניות שלך

en: Enter your password
he: הזן את הסיסמה שלך

en: Projects for %(client_name)s
he: פרויקטים עבור %(client_name)s

en: Quote Details
he: פרטי ציטוט

en: Valid Until
he: תקף עד

en: This quote has expired.
he: פג תוקף הציטוט הזה.

en: Quote Items
he: ציטוט פריטים

en: Terms & Conditions
he: תנאים והגבלות

en: Quotes for %(client_name)s
he: ציטוטים עבור %(client_name)s

en: Expired
he: פג תוקף

en: No quotes found.
he: לא נמצאו ציטוטים.

en: Set Password
he: הגדר סיסמה

en: Set your password to get started
he: הגדר את הסיסמה שלך כדי להתחיל

en: Set Your Password
he: הגדר את הסיסמה שלך

en: Set a password for your client portal account
he: הגדר סיסמה עבור חשבון פורטל הלקוחות שלך

en: Password must be at least 8 characters long
he: הסיסמה חייבת להיות באורך 8 תווים לפחות

en: Confirm Password
he: אשר את הסיסמה

en: Confirm your password
he: אשר את הסיסמה שלך

en: Time entries for %(client_name)s projects
he: ערכי זמן עבור %(client_name)s פרויקטים

en: All Projects
he: כל הפרויקטים

en: From Date
he: מתאריך

en: To Date
he: עד היום

en: Total entries
he: סך כל הכניסות

en: Total hours
he: סה"כ שעות

en: Create Client
he: צור לקוח

en: Add a new client to manage related projects and billing.
he: הוסף לקוח חדש לניהול פרויקטים וחיובים קשורים.

en: Back to Clients
he: בחזרה ללקוחות

en: Enter client name
he: הזן את שם הלקוח

en: Default Hourly Rate
he: תעריף שעתי ברירת מחדל

en: e.g. 75.00
he: לְמָשָׁל 75.00

en: This rate will be automatically filled when creating projects for this client
he: שיעור זה יתמלא אוטומטית בעת יצירת פרויקטים עבור לקוח זה

en: Supports Markdown
he: תומך ב-Markdown

en: Brief description of the client or project scope
he: תיאור קצר של הלקוח או היקף הפרויקט

en: Contact Person
he: איש קשר

en: Primary contact name
he: שם איש קשר ראשי

en: Monthly Prepaid Hours
he: שעות תשלום חודשיות מראש

en: e.g. 50
he: לְמָשָׁל 50

en: Leave empty if this client has no prepaid allocation.
he: השאר ריק אם ללקוח זה אין הקצאה בתשלום מראש.

en: Prepaid Reset Day
he: יום איפוס בתשלום מראש

en: Day of the month when prepaid hours reset (1-28).
he: היום בחודש בו אופסו השעות בתשלום מראש (1-28).

en: Client address
he: כתובת הלקוח

en: Choose a clear, descriptive name for the client organization.
he: בחר שם ברור ותיאורי עבור ארגון הלקוח.

en: Set the standard hourly rate for this client. This will automatically populate when creating new projects.
he: הגדר את התעריף השעתי הסטנדרטי עבור לקוח זה. זה יאוכלס אוטומטית בעת יצירת פרויקטים חדשים.

en: Contact Information
he: מידע ליצירת קשר

en: Add contact details for easy communication and record keeping.
he: הוסף פרטים ליצירת קשר לתקשורת קלה ושמירה על תיעוד.

en: Prepaid Hours
he: שעות בתשלום מראש

en: Configure monthly included hours and the reset day if this client has a retainer or prepaid bundle.
he: קבע את התצורה של שעות כלולות חודשיות ואת יום האיפוס אם ללקוח זה יש חבילה או חבילה בתשלום מראש.

en: Provide context about the client relationship or typical project types.
he: ספק הקשר לגבי הקשר עם הלקוח או סוגי פרויקטים טיפוסיים.

en: Edit Client
he: ערוך לקוח

en: Client Portal Access
he: גישה לפורטל לקוחות

en: Enable portal access for this client. Clients can log in with their own credentials to view projects, invoices, and time entries.
he: אפשר גישה לפורטל עבור לקוח זה. לקוחות יכולים להתחבר עם אישורים משלהם כדי להציג פרויקטים, חשבוניות ורישומי זמן.

en: Enable Client Portal
he: הפעל את פורטל הלקוחות

en: Portal Username
he: שם משתמש בפורטל

en: Unique username for portal login
he: שם משתמש ייחודי לכניסה לפורטל

en: Portal Password
he: סיסמת פורטל

en: Leave empty to keep current password
he: השאר ריק כדי לשמור את הסיסמה הנוכחית

en: Set a new password or leave empty to keep current
he: הגדר סיסמה חדשה או השאר ריק כדי לשמור על עדכניות

en: Current portal username
he: שם משתמש נוכחי של הפורטל

en: Update Client
he: עדכן לקוח

en: Send Password Setup Email
he: שלח אימייל להגדרת סיסמה

en: Send an email to %(email)s with a link to set their portal password.
he: שלח אימייל אל %(email)s עם קישור להגדרת סיסמת הפורטל שלהם.

en: Email address is required to send password setup email. Please set the client email address above.
he: כתובת דוא"ל נדרשת כדי לשלוח דוא"ל להגדרת סיסמה. נא להגדיר את כתובת הדוא"ל של הלקוח למעלה.

en: Client Statistics
he: סטטיסטיקת לקוחות

en: Total Projects
he: סך הפרויקטים

en: Est. Total Cost
he: הערכה עלות כוללת

en: Filter Clients
he: סינון לקוחות

en: Toggle Filters
he: החלף מסננים

en: Export to CSV
he: ייצוא ל-CSV

en: Hide Filters
he: הסתר מסננים

en: Show Filters
he: הצג מסננים

en: Mark client as Inactive?
he: לסמן את הלקוח כלא פעיל?

en: Change Client Status
he: שנה סטטוס לקוח

en: Mark Inactive
he: סמן לא פעיל

en: Activate client?
he: להפעיל את הלקוח?

en: Activate Client
he: הפעל את הלקוח

en: Delete Client
he: מחק לקוח

en: Manage
he: לְנַהֵל

en: Primary
he: יְסוֹדִי

en: more contact(s)
he: אנשי קשר נוספים

en: No contacts yet
he: עדיין אין אנשי קשר

en: Add Contact
he: הוסף איש קשר

en: Legacy Contact Info
he: פרטי קשר מדור קודם

en: Plan includes %(hours)s hours per cycle. Resets on day %(day)s.
he: התוכנית כוללת %(hours)s שעות לכל מחזור. מאפס ביום %(day)s.

en: Current cycle start
he: תחילת מחזור נוכחי

en: Remaining hours
he: שעות שנותרו

en: h
he: ח

en: Consumed this cycle
he: צרכו את המחזור הזה

en: Archived
he: בארכיון

en: Internal Notes
he: הערות פנימיות

en: Add Note
he: הוסף הערה

en: Add an internal note about this client...
he: הוסף הערה פנימית על לקוח זה...

en: Save Note
he: שמור הערה

en: edited
he: עָרוּך

en: Important
he: חָשׁוּב

en: Unmark
he: בטל את הסימון

en: Mark Important
he: סמן חשוב

en: No notes yet. Add a note to keep track of important information about this client.
he: עדיין אין הערות. הוסף הערה כדי לעקוב אחר מידע חשוב על לקוח זה.

en: Are you sure you want to delete this note?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק הערה זו?

en: Delete Note
he: מחק הערה

en: Edited on
he: נערך ב-

en: Reply
he: תְגוּבָה

en: Write your reply...
he: כתוב את תשובתך...

en: Comments
he: הערות

en: Add Comment
he: הוסף תגובה

en: Your Comment
he: ההערה שלך

en: Share your thoughts, updates, or questions...
he: שתף את המחשבות, העדכונים או השאלות שלך...

en: You can use line breaks to format your comment.
he: אתה יכול להשתמש במעברי שורות כדי לעצב את ההערה שלך.

en: Add Image
he: הוסף תמונה

en: Post Comment
he: פרסם תגובה

en: No comments yet
he: אין תגובות עדיין

en: Start the conversation by adding the first comment.
he: התחל את השיחה על ידי הוספת התגובה הראשונה.

en: Add First Comment
he: הוסף תגובה ראשונה

en: Edit Comment
he: ערוך תגובה

en: Back
he: בְּחֲזָרָה

en: Editing comment on:
he: עריכת הערה על:

en: Originally posted on
he: פורסם במקור ב

en: Comment Content
he: תוכן תגובה

en: All Activities
he: כל הפעילויות

en: Time Templates
he: תבניות זמן

en: No recent activity
he: אין פעילות אחרונה

en: Activity will appear here as you work
he: הפעילות תופיע כאן תוך כדי עבודה

en: Load More
he: טען עוד

en: Failed to load activities
he: טעינת הפעילויות נכשלה

en: Home
he: בַּיִת

en: Call
he: שִׂיחָה

en: Note
he: פֶּתֶק

en: Message
he: הוֹדָעָה

en: Direction
he: כיוון

en: Outbound
he: יוצא

en: Inbound
he: נכנסת

en: Subject
he: נוֹשֵׂא

en: Pending
he: תָלוּי וְעוֹמֵד

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Follow-up Date
he: תאריך מעקב

en: Content/Notes
he: תוכן/הערות

en: Save Communication
he: שמור תקשורת

en: First Name
he: שֵׁם פְּרַטִי

en: Last Name
he: שֵׁם מִשׁפָּחָה

en: Mobile
he: נייד

en: Department
he: מַחלָקָה

en: Contact
he: מַגָע

en: Billing
he: חיוב

en: Technical
he: טֶכנִי

en: Set as primary contact
he: הגדר כאיש קשר ראשי

en: Tags
he: תגים

en: Save Contact
he: שמור איש קשר

en: Set Primary
he: הגדר ראשי

en: No contacts found
he: לא נמצאו אנשי קשר

en: Add First Contact
he: הוסף איש קשר ראשון

en: Primary Contact
he: איש קשר ראשי

en: Communication History
he: היסטוריית תקשורת

en: Add Communication
he: הוסף תקשורת

en: No communications recorded
he: לא נרשמה תקשורת

en: Deal Name
he: שם העסקה

en: Select Client
he: בחר לקוח

en: Select Contact
he: בחר איש קשר

en: Stage
he: שָׁלָב

en: Deal Value
he: ערך עסקה

en: Win Probability
he: הסתברות זכייה

en: Expected Close Date
he: תאריך סגירה צפוי

en: Related Quote
he: ציטוט קשור

en: Select Quote
he: בחר הצעת מחיר

en: Save Deal
he: שמור עסקה

en: Open
he: לִפְתוֹחַ

en: Won
he: ווֹן

en: Lost
he: אָבֵד

en: All Stages
he: כל השלבים

en: Value
he: עֵרֶך

en: Probability
he: הִסתַבְּרוּת

en: Expected Close
he: סגור צפוי

en: No deals found
he: לא נמצאו עסקאות

en: Create First Deal
he: צור עסקה ראשונה

en: You Were Mentioned
he: הזכירו אותך

en: View Task & Reply
he: הצג משימה ותשובה

en: Invoice
he: חֶשׁבּוֹנִית

en: Invoice Overdue
he: חשבונית באיחור

en: View Invoice
he: צפה בחשבונית

en: Quote
he: לְצַטֵט

en: Quote Accepted
he: הצעת המחיר התקבלה

en: View Quote
he: צפה בציטוט

en: Quote Approval Rejected
he: אישור הצעת מחיר נדחה

en: Approval Requested
he: התבקש אישור

en: Review Quote
he: סקירת הצעת מחיר

en: Quote Approved
he: הצעת המחיר אושרה

en: Quote Expired
he: פג תוקף הציטוט

en: Quote Expiring Soon
he: ציטוט יפוג בקרוב

en: Quote Rejected
he: ציטוט נדחה

en: Quote Sent
he: ציטוט נשלח

en: Task Assignment
he: הקצאת משימה

en: View Task
he: צפה במשימה

en: Test Details
he: פרטי הבדיקה

en: Your Weekly Summary
he: הסיכום השבועי שלך

en: 400 Bad Request
he: 400 בקשה רעה

en: Invalid Request
he: בקשה לא חוקית

en: The request you made is invalid or contains errors. This could be due to:
he: הבקשה שביצעת אינה חוקית או מכילה שגיאות. זה יכול לנבוע מ:

en: Missing or invalid form data
he: נתוני טופס חסרים או לא חוקיים

en: Malformed request parameters
he: פרמטרי בקשה שגויים

en: Go to Dashboard
he: עבור אל לוח המחוונים

en: Go Back
he: לַחֲזוֹר

en: 403 Forbidden
he: 403 אסור

en: Access Denied
he: הגִישָׁה נִדחֲתָה

en: You don't have permission to access this resource. This could be due to:
he: אין לך הרשאה לגשת למשאב זה. זה יכול לנבוע מ:

en: Insufficient privileges
he: אין מספיק הרשאות

en: Not logged in
he: לא מחובר

en: Resource access restrictions
he: הגבלות גישה למשאבים

en: Page Not Found
he: עמוד לא נמצא

en: The page you're looking for doesn't exist or has been moved.
he: הדף שאתה מחפש אינו קיים או הועבר.

en: Server Error
he: שגיאת שרת

en: Something went wrong on our end. Please try again later.
he: משהו השתבש אצלנו. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Try Again
he: נסה שוב

en: An error occurred while processing your request.
he: אירעה שגיאה במהלך עיבוד הבקשה שלך.

en: Refresh Page
he: רענן עמוד

en: Go to Login
he: עבור אל התחברות

en: e.g., Travel, Meals, Office Supplies
he: למשל, נסיעות, ארוחות, ציוד משרדי

en: e.g., TRAVEL, MEALS
he: למשל, נסיעות, ארוחות

en: Brief description of this category...
he: תיאור קצר של קטגוריה זו...

en: e.g., fa-plane, fa-utensils
he: למשל, פא-מטוס, פא-כלים

en: e.g., 19.00
he: למשל, 19.00

en: e.g., Flight to Berlin
he: למשל, טיסה לברלין

en: Additional details about the expense...
he: פרטים נוספים על ההוצאה...

en: e.g., Lufthansa
he: למשל, לופטהנזה

en: Receipt/Invoice Number
he: מספר קבלה/חשבונית

en: e.g., INV-2024-001
he: למשל, INV-2024-001

en: e.g., conference, client-meeting, urgent
he: למשל, כנס, פגישת לקוח, דחוף

en: Additional notes...
he: הערות נוספות...

en: Filter Expenses
he: סינון הוצאות

en: Delete Selected Expenses
he: מחק הוצאות נבחרות

en: Change Status for Selected Expenses
he: שנה סטטוס עבור הוצאות נבחרות

en: Update Status
he: עדכון סטטוס

en: Associated With
he: משויך ל

en: Reject Expense
he: דחיית הוצאה

en: Explain why this expense is being rejected...
he: הסבר מדוע הוצאה זו נדחית...

en: Are you sure you want to delete this expense?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק הוצאה זו?

en: Delete Expense
he: מחק הוצאות

en: Import/Export Data
he: ייבוא/ייצוא נתונים

en: Import/Export
he: ייבוא/ייצוא

en: Import data from other time trackers or export your data for GDPR compliance and backups
he: ייבא נתונים ממעקבי זמן אחרים או ייצא את הנתונים שלך לצורך תאימות GDPR וגיבויים

en: Import Data
he: ייבוא ​​נתונים

en: CSV Import
he: ייבוא ​​CSV

en: Import time entries from a CSV file
he: ייבא ערכי זמן מקובץ CSV

en: Choose CSV File
he: בחר קובץ CSV

en: Download Template
he: הורד תבנית

en: Import from Toggl Track
he: ייבוא ​​ממסלול Toggl

en: Import time entries from Toggl Track
he: ייבא ערכי זמן ממסלול Toggl

en: Import from Toggl
he: ייבוא ​​מ- Toggl

en: Import from Harvest
he: ייבוא ​​מקציר

en: Import time entries from Harvest
he: יבא ערכי זמן מ-Harvest

en: Restore from Backup
he: שחזר מגיבוי

en: Restore data from a backup file
he: שחזר נתונים מקובץ גיבוי

en: Import History
he: ייבוא ​​היסטוריית

en: Export Data
he: ייצוא נתונים

en: Full Data Export (GDPR)
he: ייצוא נתונים מלא (GDPR)

en: Export all your personal data
he: ייצא את כל הנתונים האישיים שלך

en: Export as JSON
he: ייצא כ-JSON

en: Export as ZIP
he: ייצא כ-ZIP

en: Filtered Export
he: ייצוא מסונן

en: Export specific data with filters
he: ייצא נתונים ספציפיים עם מסננים

en: Export with Filters
he: ייצוא עם מסננים

en: Create a full database backup
he: צור גיבוי מלא של מסד הנתונים

en: Export History
he: ייצוא היסטוריה

en: API Token
he: אסימון API

en: Workspace ID
he: מזהה סביבת עבודה

en: Import
he: יְבוּא

en: Account ID
he: מזהה חשבון

en: Stock Item
he: פריט מלאי

en: Select Item
he: בחר פריט

en: Warehouse
he: מַחסָן

en: Select Warehouse
he: בחר מחסן

en: Adjustment Quantity
he: כמות התאמה

en: Use positive values to increase stock, negative values to decrease
he: השתמש בערכים חיוביים כדי להגדיל את המניה, בערכים שליליים כדי להקטין

en: Reason
he: לְנַמֵק

en: e.g., Physical count correction, Damage, Found items
he: למשל, תיקון ספירה פיזית, נזק, פריטים שנמצאו

en: Additional details about this adjustment
he: פרטים נוספים על התאמה זו

en: Record Adjustment
he: התאמת שיא

en: All Warehouses
he: כל המחסנים

en: All Items
he: כל הפריטים

en: Date From
he: תאריך מ

en: Date To
he: תאריך ל

en: Item
he: פָּרִיט

en: No adjustments found.
he: לא נמצאו התאמות.

en: On Hand
he: בהישג יד

en: Reorder Point
he: נקודת סדר מחדש

en: Shortfall
he: גֵרוּעַ

en: Reorder Qty
he: הזמנה מחדש של כמות

en: No low stock alerts. All items are above reorder point.
he: אין התראות על מלאי נמוך. כל הפריטים נמצאים מעל לנקודת ההזמנה מחדש.

en: Movement Type
he: סוג תנועה

en: Adjustment
he: הַתאָמָה

en: Transfer
he: לְהַעֲבִיר

en: Sale
he: מְכִירָה

en: Purchase
he: לִרְכּוֹשׁ

en: Return
he: לַחֲזוֹר

en: Waste
he: לְבַזבֵּז

en: Use positive values for additions, negative for removals
he: השתמש בערכים חיוביים עבור תוספות, שליליות עבור הסרות

en: e.g., Physical count correction
he: למשל, תיקון ספירה פיזית

en: Record Movement
he: שיא תנועה

en: Reference Type
he: סוג התייחסות

en: Manual
he: יָדָנִי

en: Reference
he: הַפנָיָה

en: No stock movements found.
he: לא נמצאו תנועות במניות.

en: Basic Information
he: מידע בסיסי

en: Supplier
he: סַפָּק

en: Select Supplier
he: בחר ספק

en: Order Date
he: תאריך הזמנה

en: Expected Delivery Date
he: תאריך אספקה ​​צפוי

en: Notes visible to supplier
he: הערות גלויות לספק

en: Internal notes (not visible to supplier)
he: הערות פנימיות (לא גלויות לספק)

en: Items
he: פריטים

en: Add Item
he: הוסף פריט

en: Qty
he: כמות

en: Unit Cost
he: עלות יחידה

en: Supplier SKU
he: מק"ט של ספק

en: Create Purchase Order
he: צור הזמנת רכש

en: Draft
he: טְיוּטָה

en: Sent
he: נשלח

en: Confirmed
he: מְאוּשָׁר

en: Received
he: התקבל

en: All Suppliers
he: כל הספקים

en: PO Number
he: מספר PO

en: Expected Delivery
he: משלוח צפוי

en: No purchase orders found.
he: לא נמצאו הזמנות רכש.

en: Are you sure you want to cancel this purchase order?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל הזמנת רכש זו?

en: Are you sure you want to delete this purchase order?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הזמנת הרכש הזו?

en: Purchase Order Details
he: פרטי הזמנת רכש

en: Received Date
he: תאריך קבלת

en: Quantity Ordered
he: כמות שהוזמנה

en: Quantity Received
he: כמות שהתקבלה

en: Line Total
he: סה"כ שורה

en: Shipping
he: מִשׁלוֹחַ

en: Receive Purchase Order
he: קבלת הזמנת רכש

en: Mark as Received
he: סמן כמתקבל

en: No items in this purchase order.
he: אין פריטים בהזמנת רכש זו.

en: Summary
he: תַקצִיר

en: Total Items
he: סך הכל פריטים

en: Total Warehouses
he: סך הכל מחסנים

en: Total Inventory Value
he: ערך מלאי כולל

en: Low Stock Items
he: פריטים במלאי נמוך

en: Available Reports
he: דוחות זמינים

en: Stock Valuation
he: הערכת שווי מלאי

en: View inventory value by warehouse
he: הצג את ערך המלאי לפי מחסן

en: Movement History
he: היסטוריית תנועה

en: Detailed movement log
he: יומן תנועה מפורט

en: Turnover Analysis
he: ניתוח מחזור

en: Inventory turnover rates
he: שיעורי מחזור מלאי

en: Low Stock Report
he: דוח מלאי נמוך

en: Items below reorder point
he: פריטים מתחת לנקודת ההזמנה מחדש

en: Found %(count)s items below their reorder point.
he: נמצאו %(count)s פריטים מתחת לנקודת ההזמנה מחדש שלהם.

en: SKU
he: מק"ט

en: Quantity On Hand
he: כמות בהישג יד

en: Reorder Quantity
he: הזמנה מחדש של כמות

en: Create PO
he: צור PO

en: All Stock Levels are Good
he: כל רמות המלאי טובות

en: No items are currently below their reorder point.
he: אין פריטים כרגע מתחת לנקודת ההזמנה מחדש שלהם.

en: No movements found.
he: לא נמצאו תנועות.

en: Turnover rate indicates how many times inventory is sold and replaced in a year. Higher rates indicate faster-moving items.
he: שיעור מחזור מציין כמה פעמים מלאי נמכר והוחלף בשנה. שיעורים גבוהים יותר מעידים על פריטים שנעים מהר יותר.

en: Total Sold
he: סך הכל נמכר

en: Avg Stock Level
he: רמת מלאי ממוצעת

en: Turnover Rate
he: קצב תחלופה

en: Fast Moving
he: תנועה מהירה

en: Normal
he: נוֹרמָלִי

en: Slow Moving
he: תנועה איטית

en: Very Slow
he: מאוד איטי

en: No sales data found for the selected period.
he: לא נמצאו נתוני מכירות עבור התקופה שנבחרה.

en: Category
he: קָטֵגוֹרִיָה

en: All Categories
he: כל הקטגוריות

en: Inventory Valuation
he: הערכת שווי מלאי

en: Total Value
he: ערך כולל

en: No items found with cost information.
he: לא נמצאו פריטים עם פרטי עלות.

en: Reserved
he: שָׁמוּר

en: Fulfilled
he: מילא

en: Reserved At
he: שמור ב-

en: Expires At
he: יפוג בשעה

en: Fulfill this reservation?
he: למלא את ההזמנה הזו?

en: Cancel this reservation?
he: לבטל את ההזמנה הזו?

en: No reservations found.
he: לא נמצאו הזמנות.

en: Unit
he: יְחִידָה

en: Default Cost
he: עלות ברירת מחדל

en: Default Price
he: מחיר ברירת מחדל

en: Image URL
he: כתובת האתר של התמונה

en: Track Inventory
he: עקוב אחר מלאי

en: Manage multiple suppliers for this item with different pricing.
he: נהל מספר ספקים עבור פריט זה בתמחור שונה.

en: Lead Time (days)
he: זמן אספקה ​​(ימים)

en: Preferred
he: מועדף

en: Add Supplier
he: הוסף ספק

en: No movement history found for this item.
he: לא נמצאה היסטוריית תנועה עבור פריט זה.

en: SKU, Name, Barcode...
he: מק"ט, שם, ברקוד...

en: Active Only
he: פעיל בלבד

en: Total Qty
he: סה"כ כמות

en: Available
he: זָמִין

en: Low Stock
he: מלאי נמוך

en: No stock items found.
he: לא נמצאו פריטים במלאי.

en: Item Details
he: פרטי פריט

en: Trackable
he: ניתן למעקב

en: Stock Levels by Warehouse
he: רמות המלאי לפי מחסן

en: Recent Stock Movements
he: תנועות מניות אחרונות

en: Total On Hand
he: סך הכל בהישג יד

en: Total Reserved
he: סה"כ שמורות

en: Total Available
he: סך הכל זמין

en: Low Stock Alert
he: התראת מלאי נמוך

en: This item is not trackable.
he: פריט זה אינו ניתן למעקב.

en: Active Reservations
he: הזמנות פעילות

en: Quantity Reserved
he: כמות שמורה

en: Last Counted
he: נספר אחרון

en: No stock found for this item in any warehouse.
he: לא נמצא מלאי עבור פריט זה באף מחסן.

en: No stock levels found.
he: לא נמצאו רמות מלאי.

en: Low Stock Only
he: מלאי נמוך בלבד

en: Oversold
he: מכירת יתר

en: No stock items found in this warehouse.
he: לא נמצאו פריטי מלאי במחסן זה.

en: Supplier Code
he: קוד ספק

en: Unique code for this supplier (e.g., SUP-001)
he: קוד ייחודי עבור ספק זה (למשל, SUP-001)

en: Payment Terms
he: תנאי תשלום

en: e.g., Net 30, Net 60
he: למשל, Net 30, Net 60

en: Code, name, email
he: קוד, שם, מייל

en: Code
he: קוד

en: No suppliers found.
he: לא נמצאו ספקים.

en: Supplier Details
he: פרטי ספק

en: Stock Items from this Supplier
he: פריטי מלאי של ספק זה

en: Lead Time
he: זמן אספקה

en: No stock items associated with this supplier.
he: אין פריטי מלאי המשויכים לספק זה.

en: Preferred Items
he: פריטים מועדפים

en: From Warehouse
he: ממחסן

en: Select Source Warehouse
he: בחר במחסן מקור

en: To Warehouse
he: למחסן

en: Select Destination Warehouse
he: בחר במחסן יעד

en: Optional notes about this transfer
he: הערות אופציונליות לגבי העברה זו

en: Create Transfer
he: צור העברה

en: No transfers found.
he: לא נמצאו העברות.

en: Warehouse Code
he: קוד מחסן

en: Unique code for this warehouse (e.g., WH-001)
he: קוד ייחודי למחסן זה (לדוגמה, WH-001)

en: Contact Email
he: אימייל ליצירת קשר

en: Contact Phone
he: טלפון ליצירת קשר

en: No warehouses found.
he: לא נמצאו מחסנים.

en: Warehouse Details
he: פרטי מחסן

en: No stock items in this warehouse.
he: אין פריטים במלאי במחסן זה.

en: Total Quantity
he: כמות כוללת

en: Create Invoice
he: צור חשבונית

en: Generate a new invoice for a project and client
he: הפק חשבונית חדשה עבור פרויקט ולקוח

en: Back to Invoices
he: חזרה לחשבוניות

en: Select a project
he: בחר פרויקט

en: Selecting a project will auto-fill client details
he: בחירת פרויקט תמלא אוטומטית את פרטי הלקוח

en: Tax Rate (%)
he: שיעור מס (%)

en: Tips
he: טיפים

en: Choose the correct project to auto-fill client details.
he: בחר את הפרויקט הנכון למילוי אוטומטי של פרטי הלקוח.

en: You can customize notes and terms before sending the invoice.
he: אתה יכול להתאים אישית הערות ותנאים לפני שליחת החשבונית.

en: Edit Invoice
he: ערוך חשבונית

en: Update invoice details, items, and terms
he: עדכן את פרטי החשבונית, הפריטים והתנאים

en: Send Email
he: שלח אימייל

en: Time-based services and hourly work
he: שירותים מבוססי זמן ועבודה לפי שעה

en: Select Stock Item
he: בחר פריט מלאי

en: e.g., Web Development Services
he: למשל, שירותי פיתוח אתרים

en: Remove item
he: הסר פריט

en: Items Subtotal
he: סכום משנה של פריטים

en: Billable expenses such as travel, meals, and materials
he: הוצאות לחיוב כגון נסיעות, ארוחות וחומרים

en: Add Expense
he: הוסף הוצאה

en: e.g., Travel to Client Meeting
he: למשל, נסיעה לפגישת לקוחות

en: Linked expense - title cannot be edited
he: הוצאה מקושרת - לא ניתן לערוך את הכותרת

en: Linked expense - description cannot be edited
he: הוצאה מקושרת - לא ניתן לערוך את התיאור

en: Linked expense - category cannot be edited
he: הוצאה מקושרת - לא ניתן לערוך קטגוריה

en: Travel
he: לִנְסוֹעַ

en: Meals
he: ארוחות

en: Accommodation
he: דִיוּר

en: Supplies
he: אספקה

en: Software
he: תוֹכנָה

en: Equipment
he: צִיוּד

en: Services
he: שירותים

en: Marketing
he: שיווק

en: Training
he: הַדְרָכָה

en: Other
he: אַחֵר

en: Linked expense - amount cannot be edited
he: הוצאה צמודה - לא ניתן לערוך סכום

en: Linked expense - date cannot be edited
he: הוצאה מקושרת - לא ניתן לערוך תאריך

en: Unlink expense from invoice
he: בטל קישור הוצאות לחשבונית

en: Expenses Subtotal
he: סה"כ הוצאות

en: Extra Goods
he: סחורה נוספת

en: Products, materials, licenses, and other goods
he: מוצרים, חומרים, רישיונות וסחורות אחרות

en: Add Good
he: הוסף טוב

en: Price
he: מְחִיר

en: e.g., Software License
he: למשל, רישיון תוכנה

en: Product
he: מוּצָר

en: Service
he: שֵׁרוּת

en: Material
he: חוֹמֶר

en: License
he: רִשָׁיוֹן

en: Remove good
he: הסר טוב

en: Goods Subtotal
he: סה"כ סחורות

en: Live Preview
he: תצוגה מקדימה חיה

en: Payment
he: תַשְׁלוּם

en: Goods
he: סְחוֹרוֹת

en: Quick Actions
he: פעולות מהירות

en: Generate from Time/Costs
he: הפק מזמן/עלויות

en: Record Payment
he: שיא תשלום

en: Export PDF
he: ייצוא PDF

en: Export CSV
he: ייצא CSV

en: Duplicate Invoice
he: חשבונית כפולה

en: Are you sure you want to unlink this expense from the invoice?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את הקישור של הוצאה זו מהחשבונית?

en: Unlink Expense
he: ביטול קישור הוצאות

en: Unlink
he: בטל את הקישור

en: Please add at least one item, expense, or extra good to the invoice
he: הוסף לפחות פריט, הוצאה או מוצר נוסף אחד לחשבונית

en: Optional
he: אופציונלי

en: Generate from Time, Costs & Goods
he: הפק מזמן, עלויות וסחורות

en: Select unbilled time entries, project costs, and extra goods to add to this invoice
he: בחר כניסות זמן ללא חיוב, עלויות פרויקט וסחורות נוספות להוספה לחשבונית זו

en: Back to Edit
he: חזרה לעריכה

en: Unbilled Time Entries
he: כניסות זמן ללא חיוב

en: Time Entry
he: כניסת זמן

en: No unbilled time entries found for this project.
he: לא נמצאו ערכי זמן ללא חיוב עבור פרויקט זה.

en: Uninvoiced Project Costs
he: עלויות פרויקט ללא חשבונית

en: No uninvoiced costs found for this project.
he: לא נמצאו עלויות ללא חשבונית עבור פרויקט זה.

en: Uninvoiced Billable Expenses
he: הוצאות הניתנות לחיוב ללא חשבונית

en: Vendor
he: מוֹכֵר

en: No uninvoiced billable expenses found for this project.
he: לא נמצאו הוצאות ניתנות לחיוב ללא חשבונית עבור פרויקט זה.

en: Project Extra Goods
he: פרויקט סחורה נוספת

en: No extra goods found for this project.
he: לא נמצאו מוצרים נוספים עבור הפרויקט הזה.

en: Add Selected to Invoice
he: הוסף נבחרים לחשבונית

en: Selection Summary
he: סיכום בחירה

en: Total available hours
he: סה"כ שעות פנויות

en: Total available costs
he: סך העלויות הזמינות

en: Total available expenses
he: סך ההוצאות הזמינות

en: Total available goods
he: סך הסחורה הזמינה

en: Prepaid Hours Overview
he: סקירת שעות בתשלום מראש

en: Plan includes %(hours)s hours per cycle (resets on day %(day)s).
he: התוכנית כוללת %(hours)s שעות לכל מחזור (מתאפסים ביום %(day)s).

en: Consumed: %(consumed)s h • Remaining: %(remaining)s h
he: נצרך: %(consumed)s h • נשאר: %(remaining)s h

en: No prepaid usage recorded for selected period yet.
he: עדיין לא נרשם שימוש בתשלום מראש עבור התקופה שנבחרה.

en: You can select multiple time entries, costs, expenses, and extra goods.
he: אתה יכול לבחור מספר כניסות זמן, עלויות, הוצאות וסחורות נוספות.

en: Time entries are grouped by task or project at item creation.
he: ערכי זמן מקובצים לפי משימה או פרויקט בעת יצירת הפריט.

en: Costs and extra goods are added as individual invoice items.
he: עלויות וסחורות נוספות מתווספות כפריטי חשבונית בודדים.

en: Expenses are linked to the invoice and appear in a separate section.
he: ההוצאות צמודות לחשבונית ומופיעות בסעיף נפרד.

en: Please select at least one time entry, cost, expense, or extra good
he: אנא בחר פעם אחת לפחות כניסה, עלות, הוצאה או מוצר נוסף

en: Filter Invoices
he: סינון חשבוניות

en: Invoice number or client
he: מספר חשבונית או לקוח

en: Export to Excel
he: ייצוא לאקסל

en: Partially Paid
he: בתשלום חלקית

en: Fully Paid
he: בתשלום מלא

en: Delete Selected Invoices
he: מחק חשבוניות נבחרות

en: Change Status for Selected Invoices
he: שנה סטטוס עבור חשבוניות נבחרות

en: Delete Invoice
he: מחק חשבונית

en: Warning:
he: אַזהָרָה:

en: Are you sure you want to delete invoice
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק חשבונית

en: All invoice items, extra goods, and payment records associated with this invoice will be permanently deleted.
he: כל פריטי החשבונית, הסחורה הנוספת ורישומי התשלום המשויכים לחשבונית זו יימחקו לצמיתות.

en: INVOICE
he: חֶשׁבּוֹנִית

en: Invoice #
he: חשבונית מס'

en: Bill To
he: ביל טו

en: Quantity (Hours)
he: כמות (שעות)

en: Generated from %(num)d time entries
he: נוצר מ-%(num)d ערכי זמן

en: Expense
he: הוֹצָאָה

en: Subtotal:
he: סכום ביניים:

en: Tax (%(rate).2f%%):
he: מס (%(rate).2f%%):

en: Total Amount:
he: סכום כולל:

en: Notes:
he: הערות:

en: Terms:
he: תנאים:

en: Payment Information:
he: פרטי תשלום:

en: Terms & Conditions:
he: תנאים והגבלות:

en: Payment History
he: היסטוריית תשלומים

en: Send Invoice via Email
he: שלח חשבונית בדוא"ל

en: Kanban
he: קנבן

en: Manage Columns
he: נהל עמודות

en: Drag tasks between columns to update their status
he: גרור משימות בין עמודות כדי לעדכן את הסטטוס שלהן

en: Kanban board
he: לוח Kanban

en: moved to
he: עבר ל

en: No tasks in this column.
he: אין משימות בעמודה זו.

en: Manage Kanban Columns
he: נהל עמודות Kanban

en: Customize your kanban board columns and task states
he: התאם אישית את עמודות לוח הקנבן ומצבי המשימות שלך

en: Project:
he: פּרוֹיֶקט:

en: Global Columns
he: עמודות גלובליות

en: Add Column
he: הוסף עמודה

en: Kanban columns list
he: רשימת עמודות Kanban

en: Key
he: מַפְתֵחַ

en: Label
he: מַדבֵּקָה

en: Icon
he: סמל

en: Complete?
he: לְהַשְׁלִים?

en: Drag to reorder
he: גרור כדי לסדר מחדש

en: Edit column
he: ערוך עמודה

en: Toggle active state
he: החלף מצב פעיל

en: No kanban columns found. Create your first column to get started.
he: לא נמצאו עמודות קנבן. צור את העמודה הראשונה שלך כדי להתחיל.

en: Tips:
he: טיפים:

en: Drag and drop rows to reorder columns
he: גרור ושחרר שורות כדי לסדר מחדש עמודות

en: System columns (todo, in_progress, done) cannot be deleted but can be customized
he: לא ניתן למחוק את עמודות המערכת (מטלות, בתהליך, בוצע) אך ניתן להתאים אותן

en: Columns marked as "Complete" will mark tasks as completed when dragged to that column
he: עמודות המסומנות כ"השלמות" יסמנו משימות כמושלמות כאשר הן נגררות לעמודה זו

en: Inactive columns are hidden from the kanban board but tasks with that status remain accessible
he: עמודות לא פעילות מוסתרות מלוח הקנבן אך משימות עם סטטוס זה נשארות נגישות

en: Delete Kanban Column
he: מחק את עמודת Kanban

en: Are you sure you want to delete the column?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את העמודה?

en: Key:
he: מַפְתֵחַ:

en: Note: Tasks with this status will remain accessible but the column will no longer appear on the kanban board.
he: הערה: משימות עם סטטוס זה יישארו נגישות אך העמודה לא תופיע עוד בלוח הקנבן.

en: Delete Column
he: מחק עמודה

en: Columns reordered successfully
he: עמודות מסודרות מחדש בהצלחה

en: Failed to reorder columns. Please try again.
he: הסדר מחדש של העמודות נכשל. אנא נסה שוב.

en: Create Kanban Column
he: צור עמודת Kanban

en: Add a new column to your kanban board
he: הוסף עמודה חדשה ללוח הקנבן שלך

en: Create Kanban Column form
he: צור טופס עמודת Kanban

en: Column Label
he: תווית עמודה

en: e.g., In Review, Blocked, Testing
he: למשל, בבדיקה, חסומה, בדיקה

en: The display name shown on the kanban board
he: שם התצוגה המוצג על לוח הקנבן

en: Column Key
he: מפתח עמודה

en: e.g., in_review, blocked, testing
he: למשל, in_review, blocked, testing

en: Unique identifier (lowercase, no spaces, use underscores). Auto-generated from label if empty.
he: מזהה ייחודי (אותיות קטנות, ללא רווחים, השתמש בקו תחתון). נוצר אוטומטית מהתווית אם ריקה.

en: Global (for all projects)
he: גלובלי (לכל הפרויקטים)

en: Select a project to create project-specific columns, or leave as Global for all projects
he: בחר פרויקט כדי ליצור עמודות ספציפיות לפרויקט, או השאר בתור גלובלי עבור כל הפרויקטים

en: Icon Class
he: כיתת אייקונים

en: Font Awesome icon class
he: כיתת אייקונים של גופן מדהים

en: Browse icons
he: עיין בסמלים

en: Primary (Blue)
he: ראשי (כחול)

en: Secondary (Gray)
he: משני (אפור)

en: Success (Green)
he: הצלחה (ירוק)

en: Danger (Red)
he: סכנה (אדום)

en: Warning (Yellow)
he: אזהרה (צהוב)

en: Info (Cyan)
he: מידע (ציאן)

en: Dark
he: כֵּהֶה

en: Bootstrap color class for styling
he: כיתת צבע של Bootstrap לסטיילינג

en: Mark as Complete State
he: סמן כמצב שלם

en: Tasks moved to this column will be marked as completed
he: משימות שהועברו לעמודה זו יסומנו כמושלמות

en: Create Column
he: צור עמודה

en: Note:
he: פֶּתֶק:

en: The column will be added at the end of the board. You can reorder columns later from the management page.
he: העמודה תתווסף בסוף הלוח. תוכל לסדר מחדש עמודות מאוחר יותר מדף הניהול.

en: Edit Kanban Column
he: ערוך את עמודת Kanban

en: Modify column settings
he: שנה את הגדרות העמודות

en: Edit Kanban Column form
he: ערוך טופס עמודת Kanban

en: The key cannot be changed after creation
he: לא ניתן לשנות את המפתח לאחר היצירה

en: This is a project-specific column
he: זוהי עמודה ספציפית לפרויקט

en: This is a global column (for all projects)
he: זוהי עמודה גלובלית (עבור כל הפרויקטים)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Inactive columns are hidden from the kanban board
he: עמודות לא פעילות מוסתרות מלוח הקנבן

en: System Column:
he: עמודת מערכת:

en: This is a system column. You can customize its appearance but cannot delete it.
he: זוהי עמודת מערכת. אתה יכול להתאים אישית את המראה שלו אבל לא יכול למחוק אותו.

en: Source
he: מָקוֹר

en: Website, referral, ad...
he: אתר, הפניה, מודעה...

en: Lead Score
he: ציון מוביל

en: Estimated Value
he: ערך משוער

en: Save Lead
he: שמור ליד

en: Name, company, email...
he: שם, חברה, מייל...

en: All Statuses
he: כל הסטטוסים

en: Website, referral...
he: אתר, הפניה...

en: Company
he: חֶברָה

en: Score
he: צִיוּן

en: No leads found
he: לא נמצאו לידים

en: Create First Lead
he: צור ליד ראשון

en: Professional time tracking and project management
he: מעקב מקצועי וניהול פרויקטים בזמן

en: A comprehensive web-based time tracking application built with Flask, featuring project management, client organization, task management, invoicing, and advanced analytics.
he: אפליקציית מעקב מקיפה מבוססת אינטרנט שנבנתה עם Flask, הכוללת ניהול פרויקטים, ארגון לקוחות, ניהול משימות, חשבוניות וניתוחים מתקדמים.

en: Project Management
he: ניהול פרויקטים

en: Invoicing
he: חשבונית

en: Smart Timers
he: טיימרים חכמים

en: Real-time tracking with idle detection and live updates
he: מעקב בזמן אמת עם זיהוי סרק ועדכונים חיים

en: Client Management
he: ניהול לקוחות

en: Organize clients with contacts, rates, and project relations
he: ארגן לקוחות עם אנשי קשר, תעריפים וקשרי פרויקטים

en: Task System
he: מערכת משימות

en: Break down projects into tasks with progress tracking
he: חלקו פרויקטים למשימות בעזרת מעקב אחר התקדמות

en: PDF Invoices
he: חשבוניות PDF

en: Generate professional invoices from tracked time
he: הפקת חשבוניות מקצועיות מזמן מעקב

en: Core Features
he: תכונות ליבה

en: Start/stop timers with project and task association
he: טיימרים להפעלה/עצירה עם שיוך פרויקט ומשימות

en: Manual time entry with notes and tags
he: הזנת זמן ידנית עם הערות ותגים

en: Client and project organization
he: ארגון לקוח ופרויקט

en: Role-based access and user profiles
he: גישה מבוססת תפקידים ופרופילי משתמשים

en: Advanced Features
he: תכונות מתקדמות

en: Branded PDF invoicing with tax and payment tracking
he: חשבונית PDF ממותגת עם מעקב מס ותשלומים

en: Visual analytics and detailed reporting
he: ניתוח חזותי ודיווח מפורט

en: REST API for integrations
he: REST API לאינטגרציות

en: PWA capabilities and mobile-friendly UI
he: יכולות PWA וממשק משתמש ידידותי לנייד

en: Platform Support
he: תמיכה בפלטפורמה

en: Web Application
he: יישום אינטרנט

en: Desktop browsers (Chrome, Firefox, Safari, Edge)
he: דפדפנים שולחניים (Chrome, Firefox, Safari, Edge)

en: Mobile responsive design
he: עיצוב רספונסיבי לנייד

en: Progressive Web App (PWA)
he: אפליקציית אינטרנט מתקדמת (PWA)

en: Touch-friendly tablet interface
he: ממשק טאבלט ידידותי למגע

en: Operating Systems
he: מערכות הפעלה

en: Windows, macOS, Linux
he: חלונות, macOS, לינוקס

en: Android and iOS (browser)
he: אנדרואיד ו-iOS (דפדפן)

en: Raspberry Pi support
he: תמיכה ב-Raspberry Pi

en: Dockerized deployment
he: פריסה מעוגנת

en: Database Support
he: תמיכה במסד נתונים

en: PostgreSQL (recommended)
he: PostgreSQL (מומלץ)

en: SQLite (dev/test)
he: SQLite (מפתח/בדיקה)

en: Automatic migrations with Flask-Migrate
he: העברות אוטומטיות עם Flask-Migrate

en: Backup and restoration tools
he: כלי גיבוי ושחזור

en: Technical Specifications
he: מפרט טכני

en: Technology Stack
he: מחסנית טכנולוגיה

en: Backend
he: אחורי

en: Frontend
he: חזית

en: Database
he: מסד נתונים

en: Deployment
he: פְּרִיסָה

en: Key Capabilities
he: יכולות מפתח

en: Real-time
he: בזמן אמת

en: Security
he: בִּטָחוֹן

en: Open Source & Community
he: קוד פתוח וקהילה

en: Open Source Benefits
he: יתרונות קוד פתוח

en: Full source code available on GitHub
he: קוד מקור מלא זמין ב-GitHub

en: Licensed under GPL v3.0
he: מורשה תחת GPL v3.0

en: Community-driven development
he: פיתוח מונחה קהילה

en: Transparent issue tracking and bug reports
he: מעקב אחר בעיות שקוף ודוחות באגים

en: Deployment Options
he: אפשרויות פריסה

en: Docker images (GHCR)
he: תמונות דוקר (GHCR)

en: Self-hosted deployment with full control
he: פריסה באירוח עצמי עם שליטה מלאה

en: Cloud-ready with Compose configs
he: מוכן לענן עם תצורות Compose

en: View on GitHub
he: הצג ב-GitHub

en: Support Development
he: תמיכה בפיתוח

en: Getting Help & Resources
he: קבלת עזרה ומשאבים

en: Documentation
he: תיעוד

en: Step-by-step guides for all features.
he: מדריכים שלב אחר שלב לכל התכונות.

en: View Help
he: הצג עזרה

en: System Information
he: מידע מערכת

en: Status, versions, and configuration details.
he: מצב, גרסאות ופרטי תצורה.

en: Admin access required
he: נדרשת גישת מנהל

en: Community Support
he: תמיכה בקהילה

en: Report issues, request features, contribute.
he: דווח על בעיות, בקש תכונות, תרום.

en: GitHub Issues
he: בעיות GitHub

en: Here's a quick overview of your work.
he: הנה סקירה מהירה של העבודה שלך.

en: Timer
he: שָׁעוֹן עֶצֶר

en: Start Timer
he: התחל טיימר

en: Started at
he: התחיל ב

en: Stop Timer
he: עצור טיימר

en: No active timer.
he: אין טיימר פעיל.

en: Resume - Start a new timer with same properties
he: המשך - התחל טיימר חדש עם אותם מאפיינים

en: Edit entry
he: ערוך ערך

en: Duplicate entry
he: ערך כפול

en: Delete entry
he: מחק ערך

en: No recent entries found.
he: לא נמצאו ערכים אחרונים.

en: Weekly Goal
he: יעד שבועי

en: Days Left
he: ימים נותרו

en: Need
he: צוֹרֶך

en: to reach goal
he: להגיע למטרה

en: No Weekly Goal
he: אין יעד שבועי

en: Set a weekly time goal to track your progress
he: הגדר יעד שבועי למעקב אחר ההתקדמות שלך

en: Create Goal
he: צור יעד

en: Top Projects (30 days)
he: פרויקטים מובילים (30 ימים)

en: No activity in the last 30 days.
he: אין פעילות ב-30 הימים האחרונים.

en: Support TimeTracker
he: תמיכה ב-TimeTracker

en: Enjoying TimeTracker? Consider buying me a coffee to support continued development!
he: נהנה מ-TimeTracker? שקול לקנות לי קפה כדי לתמוך בהמשך הפיתוח!

en: Task (optional)
he: משימה (אופציונלי)

en: Notes (optional)
he: הערות (אופציונלי)

en: What are you working on?
he: על מה אתה עובד?

en: Or use a template
he: או השתמש בתבנית

en: View all templates
he: הצג את כל התבניות

en: Start
he: הַתחָלָה

en: Complete documentation and user guide
he: תיעוד מלא ומדריך למשתמש

en: Quick Navigation
he: ניווט מהיר

en: Filter sections...
he: סנן קטעים...

en: Quick Start
he: התחלה מהירה

en: Task Management
he: ניהול משימות

en: Reports & Analytics
he: דוחות ואנליטיקס

en: Productivity Features
he: תכונות פרודוקטיביות

en: Admin Features
he: תכונות אדמין

en: Mobile Usage
he: שימוש בנייד

en: Troubleshooting
he: פתרון בעיות

en: TimeTracker Help Center
he: מרכז העזרה של TimeTracker

en: Everything you need to know to get the most out of TimeTracker
he: כל מה שאתה צריך לדעת כדי להפיק את המרב מ-TimeTracker

en: Start Tracking Time
he: התחל מעקב אחר זמן

en: View Projects
he: צפה בפרויקטים

en: Generate Reports
he: הפקת דוחות

en: Quick Start Guide
he: מדריך להתחלה מהירה

en: For New Users
he: למשתמשים חדשים

en: Log in with your username (no password required)
he: התחבר עם שם המשתמש שלך (אין צורך בסיסמה)

en: Explore the dashboard to see your overview
he: חקור את לוח המחוונים כדי לראות את הסקירה הכללית שלך

en: Start your first timer on an existing project
he: התחל את הטיימר הראשון שלך בפרויקט קיים

en: View your time entries in reports
he: הצג את ערכי הזמן שלך בדוחות

en: For Administrators
he: למנהלים

en: Set up clients in the Client Management section
he: הגדר לקוחות בקטע ניהול לקוחות

en: Create projects and assign them to clients
he: צור פרויקטים והקצה אותם ללקוחות

en: Configure system settings (timezone, currency, etc.)
he: קבע את הגדרות המערכת (אזור זמן, מטבע וכו')

en: Manage users and permissions
he: נהל משתמשים והרשאות

en: Pro Tip:
he: טיפ מקצועי:

en: Use the mobile-friendly interface to track time on the go. The timer continues running even if you close your browser!
he: השתמש בממשק הידידותי לנייד כדי לעקוב אחר זמן בדרכים. הטיימר ממשיך לפעול גם אם אתה סוגר את הדפדפן שלך!

en: Real-time tracking with automatic idle detection and WebSocket updates
he: מעקב בזמן אמת עם זיהוי סרק אוטומטי ועדכוני WebSocket

en: Manual Entry
he: כניסה ידנית

en: Log time manually with custom start and end times
he: רישום זמן באופן ידני עם זמני התחלה וסיום מותאמים אישית

en: Starting a Timer
he: הפעלת טיימר

en: Navigate to the Timer page or dashboard
he: נווט אל דף הטיימר או לוח המחוונים

en: Select a project from the dropdown
he: בחר פרויקט מהתפריט הנפתח

en: Optionally select a task for more detailed tracking
he: אפשר לבחור משימה למעקב מפורט יותר

en: Add notes about what you're working on (optional)
he: הוסף הערות לגבי מה שאתה עובד עליו (אופציונלי)

en: Add tags separated by commas (optional)
he: הוסף תגים מופרדים בפסיקים (אופציונלי)

en: Click "Start Timer"
he: לחץ על "התחל טיימר"

en: Timer Features
he: תכונות טיימר

en: Real-time duration display
he: תצוגת משך זמן אמת

en: Continues running if browser closes
he: ממשיך לפעול אם הדפדפן נסגר

en: Automatic idle detection (configurable)
he: זיהוי סרק אוטומטי (ניתן להגדרה)

en: One active timer per user (configurable)
he: טיימר פעיל אחד לכל משתמש (ניתן להגדרה)

en: WebSocket live updates
he: עדכונים חיים של WebSocket

en: Manual Time Entry
he: הזנת זמן ידנית

en: Create time entries manually when you need to record time spent away from the computer or adjust existing entries.
he: צור רשומות זמן באופן ידני כאשר אתה צריך לתעד זמן שהייה מחוץ למחשב או להתאים ערכים קיימים.

en: Required Information
he: מידע נדרש

en: Project selection
he: בחירת פרויקט

en: Start date and time
he: תאריך ושעת התחלה

en: End date and time
he: תאריך ושעה סיום

en: Optional Information
he: מידע אופציונלי

en: Task assignment
he: הקצאת משימה

en: Description/notes
he: תיאור/הערות

en: Tags for categorization
he: תגים לסיווג

en: Billable status override
he: ביטול סטטוס בר חיוב

en: Advanced Time Entry Features
he: תכונות מתקדמות להזנת זמן

en: Bulk Entry
he: כניסה בתפזורת

en: Create multiple time entries for consecutive days with the same project and duration. Perfect for regular work patterns.
he: צור מספר ערכי זמן במשך ימים רצופים עם אותו פרויקט ומשך זמן. מושלם עבור דפוסי עבודה רגילים.

en: Templates
he: תבניות

en: Save frequently used time entries as templates for quick reuse. Saves project, task, and notes.
he: שמור ערכי זמן בשימוש תכוף כתבניות לשימוש חוזר מהיר. שומר פרויקט, משימה והערות.

en: Calendar View
he: תצוגת לוח שנה

en: Visualize your time entries on a calendar. Drag-and-drop to reschedule or click dates to add entries.
he: דמיין את רשומות הזמן שלך בלוח שנה. גרור ושחרר כדי לתזמן מחדש או לחץ על תאריכים כדי להוסיף ערכים.

en: Project Information
he: מידע על הפרויקט

en: Descriptive project name
he: שם פרויקט תיאורי

en: Associated client organization
he: ארגון לקוחות משויך

en: Project details and scope
he: פרטי הפרויקט והיקפו

en: Active, completed, or archived
he: פעיל, הושלם או הועבר לארכיון

en: Billing Information
he: פרטי חיוב

en: Whether time should be tracked for billing
he: האם יש לעקוב אחר זמן לחיוב

en: Rate for billable time calculations
he: תעריף עבור חישובי זמן לחיוב

en: Billing Reference
he: אסמכתא לחיוב

en: PO number or billing code
he: מספר PO או קוד חיוב

en: Project Operations
he: תפעול פרויקט

en: Create new projects with client relationships
he: יצירת פרויקטים חדשים עם קשרי לקוחות

en: Edit existing projects to update details
he: ערוך פרויקטים קיימים כדי לעדכן פרטים

en: Archive projects to hide from timers (preserves data)
he: ארכיון פרויקטים כדי להסתיר מפני טיימרים (שומר נתונים)

en: Delete projects (removes all associated time entries)
he: מחק פרויקטים (מסיר את כל ערכי הזמן המשויכים)

en: Best Practices
he: שיטות עבודה מומלצות

en: Use descriptive project names
he: השתמש בשמות פרויקטים תיאוריים

en: Set accurate hourly rates for billing
he: הגדר תעריפים לשעה מדויקים לחיוב

en: Archive instead of delete when possible
he: העבר לארכיון במקום למחוק כשאפשר

en: Use billing references for external tracking
he: השתמש באסמכתאות לחיוב למעקב חיצוני

en: The client management system helps organize your work by client organizations, preventing errors and streamlining project creation.
he: מערכת ניהול הלקוחות מסייעת לארגן את עבודתך על ידי ארגוני לקוחות, מניעת שגיאות וייעול יצירת הפרויקט.

en: Client Information
he: מידע לקוח

en: Organization Name
he: שם הארגון

en: Company or client name
he: שם חברה או לקוח

en: Primary contact details
he: פרטי קשר ראשיים

en: Email & Phone
he: דואר אלקטרוני וטלפון

en: Contact information
he: פרטי התקשרות

en: Business address
he: כתובת העסק

en: Benefits
he: הטבות

en: Dropdown selection prevents typos
he: בחירת תפריט נפתח מונעת שגיאות הקלדה

en: Default rates auto-populate projects
he: תעריפי ברירת מחדל מאכלסים פרויקטים באופן אוטומטי

en: Consistent client naming
he: מתן שמות לקוחות עקביים

en: Easier project organization
he: ארגון פרויקט קל יותר

en: Project Count
he: ספירת פרויקטים

en: Total and active projects
he: פרויקטים טוטאליים ופעילים

en: Total hours worked
he: סך שעות העבודה

en: Cost Estimation
he: הערכת עלות

en: Estimated billing amounts
he: סכומי חיוב משוערים

en: Break down projects into manageable tasks with detailed tracking and progress monitoring.
he: חלק פרויקטים למשימות הניתנות לניהול עם מעקב מפורט וניטור התקדמות.

en: Task Properties
he: מאפייני משימה

en: Name & Description
he: שם ותיאור

en: Clear task identification
he: זיהוי משימה ברור

en: Priority Levels
he: רמות עדיפות

en: Low, Medium, High, Urgent
he: נמוך, בינוני, גבוה, דחוף

en: Due Dates
he: תאריכי יעד

en: Deadline tracking
he: מעקב אחר מועדים

en: Assignment
he: מְשִׁימָה

en: Task ownership
he: בעלות על משימה

en: Status Tracking
he: מעקב סטטוס

en: To Do - Not started
he: To Do - לא התחיל

en: In Progress - Currently working
he: בתהליך - עובד כרגע

en: Review - Ready for review
he: סקירה - מוכן לסקירה

en: Done - Completed
he: בוצע - הושלם

en: Cancelled - Not needed
he: מבוטל - אין צורך

en: Time Tracking Features
he: תכונות מעקב אחר זמן

en: Start timers directly from tasks
he: הפעל טיימרים ישירות ממשימות

en: Link time entries to specific tasks
he: קישור כניסות זמן למשימות ספציפיות

en: Track estimated vs actual hours
he: עקוב אחר שעות משוערות לעומת שעות בפועל

en: Monitor task progress automatically
he: עקוב אחר התקדמות המשימה באופן אוטומטי

en: Task Views
he: תצוגות משימות

en: My Tasks - Your assigned tasks
he: המשימות שלי - המשימות שהוקצו לך

en: All Tasks - Complete task list
he: כל המשימות - רשימת משימות מלאה

en: Overdue Tasks - Past due items
he: משימות באיחור - פריטים שהועברו

en: Project Tasks - Tasks within projects
he: משימות פרויקט - משימות בתוך פרויקטים

en: Collaboration Features
he: תכונות שיתוף פעולה

en: Task Comments - Threaded discussions on tasks
he: הערות למשימה - דיונים משורשרים על משימות

en: Markdown Support - Rich formatting in descriptions
he: תמיכה ב-Markdown - עיצוב עשיר בתיאורים

en: User Mentions - Tag team members (if enabled)
he: אזכורי משתמשים - תגים חברי צוות (אם מופעל)

en: File Attachments - Attach files to tasks (if enabled)
he: קבצים מצורפים - צרף קבצים למשימות (אם מופעל)

en: Markdown Formatting
he: עיצוב Markdown

en: Task and project descriptions support Markdown:
he: תיאורי משימות ופרויקטים תומכים ב-Markdown:

en: **Bold**, *Italic*, ~~Strikethrough~~
he: **מודגש**, *נטוי*, ~~קו חוצה~~

en: # Headings, - Lists, [Links](url)
he: # כותרות, - רשימות, [קישורים](כתובת אתר)

en: ```code blocks```, tables, images
he: ```קוביות קוד```, טבלאות, תמונות

en: Visualize your workflow with a drag-and-drop Kanban board for intuitive task management.
he: דמיין את זרימת העבודה שלך עם לוח Kanban גרור ושחרר לניהול משימות אינטואיטיבי.

en: Board Features
he: תכונות לוח

en: Customizable columns matching task statuses
he: עמודות הניתנות להתאמה אישית התואמות את סטטוסי המשימות

en: Drag-and-drop tasks between columns
he: גרור ושחרר משימות בין עמודות

en: Filter by project, user, or priority
he: סנן לפי פרויקט, משתמש או עדיפות

en: Quick search across all tasks
he: חיפוש מהיר בכל המשימות

en: Using the Kanban Board
he: שימוש בלוח Kanban

en: Access from the Tasks menu or project page
he: גישה מתפריט המשימות או מדף הפרויקט

en: Drag tasks to different columns to change status
he: גרור משימות לעמודות שונות כדי לשנות סטטוס

en: Click on a task card to view/edit details
he: לחץ על כרטיס משימה כדי להציג/לערוך פרטים

en: Use filters to focus on specific work
he: השתמש במסננים כדי להתמקד בעבודה ספציפית

en: The Kanban board is perfect for sprint planning and daily standups. Each column represents a stage in your workflow!
he: לוח Kanban מושלם לתכנון ספרינט ולסטנדאפים יומיומיים. כל עמודה מייצגת שלב בתהליך העבודה שלך!

en: Expense Tracking
he: מעקב אחר הוצאות

en: Track business expenses, manage receipts, and handle reimbursements efficiently.
he: עקוב אחר הוצאות העסק, נהל קבלות וטפל ביעילות בהחזרים.

en: Expense Features
he: תכונות הוצאות

en: Categorize expenses (travel, meals, supplies, etc.)
he: סיווג הוצאות (נסיעות, ארוחות, אספקה ​​וכו')

en: Attach receipt images and documents
he: צרף תמונות קבלה ומסמכים

en: Track amounts, tax, and payment methods
he: עקוב אחר סכומים, מס ואמצעי תשלום

en: Approval workflow for expense requests
he: תהליך אישור עבור בקשות הוצאות

en: Billing & Reimbursement
he: חיוב והחזר

en: Mark expenses as billable to clients
he: סמן הוצאות כניתנות לחיוב ללקוחות

en: Include expenses in client invoices
he: כלול הוצאות בחשבוניות הלקוח

en: Track reimbursement status
he: עקוב אחר מצב החזר

en: Link expenses to specific projects
he: קישור הוצאות לפרויקטים ספציפיים

en: Record Expense
he: שיא הוצאות

en: Enter details and upload receipt
he: הזינו פרטים והעלו קבלה

en: Submit for Approval
he: שלח לאישור

en: Admin reviews and approves
he: מנהל סוקר ומאשר

en: Invoice/Reimburse
he: חשבונית/החזר

en: Add to invoice or reimburse
he: הוסף לחשבונית או החזר

en: Track Payment
he: עקוב אחר תשלום

en: Monitor reimbursement status
he: מעקב אחר מצב ההחזר

en: Professional Invoicing
he: חשבונית מקצועית

en: Professional PDF generation
he: יצירת PDF מקצועית

en: Company branding and logos
he: מיתוג חברה ולוגו

en: Automatic invoice numbering
he: מספור חשבוניות אוטומטי

en: Tax calculations
he: חישובי מס

en: Time Integration
he: שילוב זמן

en: Generate from time entries
he: צור מכניסות זמן

en: Smart grouping by task/project
he: קיבוץ חכם לפי משימה/פרויקט

en: Prevent double-billing
he: מניעת חיוב כפול

en: Use project hourly rates
he: השתמש בתעריפים לפי שעה לפרויקט

en: Set up client and project details
he: הגדרת פרטי הלקוח והפרויקט

en: Add Items
he: הוסף פריטים

en: Generate from time or add manually
he: צור מזמן או הוסף באופן ידני

en: Review & Send
he: בדוק ושלח

en: Export PDF and update status
he: ייצא PDF ועדכון סטטוס

en: Monitor status and payments
he: מעקב אחר מצב ותשלומים

en: Standard Reports
he: דוחות סטנדרטיים

en: Project Report - Time breakdown by project
he: דוח פרויקט - פירוט זמן לפי פרויקט

en: User Report - Individual performance metrics
he: דוח משתמש - מדדי ביצועים בודדים

en: Summary Report - Key metrics and trends
he: דוח סיכום - מדדי מפתח ומגמות

en: Time Entry Report - Detailed time logs
he: דוח כניסת זמן - יומני זמן מפורטים

en: Export Options
he: אפשרויות ייצוא

en: CSV Export - For external analysis
he: ייצוא CSV - לניתוח חיצוני

en: Configurable delimiters
he: תוחמים ניתנים להגדרה

en: Custom date ranges
he: טווחי תאריכים מותאמים אישית

en: Filtered data export
he: ייצוא נתונים מסוננים

en: Filter Options
he: אפשרויות סינון

en: Date Range - Custom start and end dates
he: טווח תאריכים - תאריכי התחלה וסיום מותאמים אישית

en: Project - Filter by specific projects
he: פרויקט - סינון לפי פרויקטים ספציפיים

en: User - Filter by team members
he: משתמש - סינון לפי חברי צוות

en: Client - Filter by client organization
he: לקוח - סינון לפי ארגון לקוח

en: Saved Filters - Save frequently used filters
he: מסננים שמורים - שמור מסננים בשימוש תכוף

en: Visual Analytics
he: אנליטיקה חזותית

en: Interactive bar charts
he: תרשימי עמודות אינטראקטיביים

en: Time distribution pie charts
he: תרשימי עוגה של חלוקת זמן

en: Trend analysis over time
he: ניתוח מגמות לאורך זמן

en: Mobile-optimized charts
he: תרשימים מותאמים לנייד

en: Use Saved Filters to quickly access your most common report views. Save filters for weekly reviews, monthly billing, or specific project tracking!
he: השתמש במסננים שמורים כדי לגשת במהירות לתצוגות הדוחות הנפוצות ביותר שלך. שמור מסננים לביקורות שבועיות, חיוב חודשי או מעקב אחר פרויקטים ספציפיים!

en: Boost your efficiency with keyboard shortcuts, command palette, and automation features.
he: שפר את היעילות שלך עם קיצורי מקשים, לוח פקודות ותכונות אוטומציה.

en: Command Palette
he: לוח פקודות

en: Access any feature instantly without leaving the keyboard
he: גש לכל תכונה באופן מיידי מבלי לעזוב את המקלדת

en: Opening the Command Palette
he: פתיחת לוח הפקודות

en: Press the question mark key
he: הקש על מקש סימן השאלה

en: Quick search
he: חיפוש מהיר

en: Go to Projects
he: עבור אל פרויקטים

en: Go to Tasks
he: עבור אל משימות

en: New Time Entry
he: כניסת זמן חדשה

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי מקלדת

en: Navigate faster with keyboard-driven commands. Press Shift+? to see all shortcuts.
he: נווט מהר יותר עם פקודות מונעות מקלדת. הקש Shift+? כדי לראות את כל קיצורי הדרך.

en: Global Search
he: חיפוש גלובלי

en: Quickly find projects, tasks, clients, and time entries from anywhere in the app.
he: מצא במהירות פרויקטים, משימות, לקוחות ורשומות זמן מכל מקום באפליקציה.

en: Email Notifications
he: הודעות אימייל

en: Get notified about task assignments, overdue invoices, and weekly summaries via email.
he: קבל הודעה על הקצאות משימות, חשבוניות באיחור וסיכומים שבועיים באמצעות דואר אלקטרוני.

en: Administrator Features
he: תכונות מנהל

en: Create new users with flexible authentication
he: צור משתמשים חדשים עם אימות גמיש

en: Assign custom roles with specific permissions
he: הקצה תפקידים מותאמים אישית עם הרשאות ספציפיות

en: Activate/deactivate user accounts
he: הפעל/השבת חשבונות משתמש

en: View user statistics and activity
he: הצג נתונים סטטיסטיים ופעילות של משתמשים

en: Generate API tokens for users
he: צור אסימוני API עבור משתמשים

en: Access Control
he: בקרת גישה

en: Granular role-based permissions system
he: מערכת הרשאות מבוססת תפקידים מפורטת

en: Custom roles with fine-grained access
he: תפקידים מותאמים אישית עם גישה עדינה

en: User data access controls
he: בקרות גישה לנתוני משתמש

en: OIDC/SSO integration (Azure AD, Authelia, etc.)
he: שילוב OIDC/SSO (Azure AD, Authelia וכו')

en: API token management for integrations
he: ניהול אסימון API עבור אינטגרציות

en: Authentication Methods
he: שיטות אימות

en: Username-only (simple internal use)
he: שם משתמש בלבד (שימוש פנימי פשוט)

en: OIDC/SSO (enterprise authentication)
he: OIDC/SSO (אימות ארגוני)

en: Both methods simultaneously
he: שתי השיטות בו זמנית

en: Automatic role assignment via groups
he: הקצאת תפקידים אוטומטית באמצעות קבוצות

en: Role & Permission Management
he: ניהול תפקידים והרשאות

en: Create custom roles beyond Admin/User
he: צור תפקידים מותאמים אישית מעבר ל-Admin/User

en: Set granular permissions per feature
he: הגדר הרשאות מפורטות לכל תכונה

en: Assign users to multiple roles
he: הקצה משתמשים למספר תפקידים

en: View and manage all permissions
he: הצג ונהל את כל ההרשאות

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Timezone and locale settings
he: הגדרות אזור זמן ומקום

en: Currency configuration
he: תצורת מטבע

en: Time rounding rules
he: כללי עיגול זמן

en: Self-registration settings
he: הגדרות רישום עצמי

en: Timer Settings
he: הגדרות טיימר

en: Idle timeout configuration
he: תצורת פסק זמן לא פעיל

en: Single active timer mode
he: מצב טיימר פעיל יחיד

en: Timer display preferences
he: העדפות תצוגת טיימר

en: Notification settings
he: הגדרות התראות

en: Database Management
he: ניהול מסדי נתונים

en: Create manual database backups
he: צור גיבויים ידניים של מסדי נתונים

en: View database migration status
he: הצג סטטוס העברת מסד נתונים

en: Monitor database performance
he: מעקב אחר ביצועי מסד הנתונים

en: Clean up old data and logs
he: נקה נתונים ויומנים ישנים

en: System Monitoring
he: ניטור מערכת

en: View system information and health
he: הצג מידע מערכת ובריאות

en: Monitor application performance
he: עקוב אחר ביצועי האפליקציה

en: Review system logs and errors
he: סקור יומני מערכת ושגיאות

en: Mobile-Friendly Features
he: תכונות ידידותיות לנייד

en: Optimized for phones and tablets
he: מותאם לטלפונים וטאבלטים

en: Touch-friendly interface
he: ממשק ידידותי למגע

en: Adaptive layouts for all screen sizes
he: פריסות מותאמות לכל גדלי המסך

en: High contrast for outdoor visibility
he: ניגודיות גבוהה לנראות בחוץ

en: Mobile Navigation
he: ניווט נייד

en: Bottom tab bar for easy access
he: סרגל הלשונית התחתונה לגישה נוחה

en: Quick access to dashboard
he: גישה מהירה ללוח המחוונים

en: One-tap time logging
he: רישום בזמן לחיצה אחת

en: Mobile-optimized reports
he: דוחות מותאמים לנייד

en: Installation
he: הַתקָנָה

en: Open TimeTracker in your mobile browser
he: פתח את TimeTracker בדפדפן הנייד שלך

en: Look for "Add to Home Screen" option
he: חפש את האפשרות "הוסף למסך הבית".

en: Follow browser-specific installation prompts
he: עקוב אחר הנחיות ההתקנה הספציפיות לדפדפן

en: Launch from your home screen like a native app
he: הפעל ממסך הבית שלך כמו אפליקציה מקורית

en: PWA Benefits
he: יתרונות PWA

en: Offline capability for basic functions
he: יכולת לא מקוונת לפונקציות בסיסיות

en: Faster loading times
he: זמני טעינה מהירים יותר

en: Native app-like experience
he: חוויה מקורית דמוית אפליקציה

en: Push notifications (where supported)
he: הודעות דחיפה (כאשר נתמכות)

en: Troubleshooting & FAQ
he: פתרון בעיות ושאלות נפוצות

en: What happens if I forget to stop my timer?
he: מה קורה אם אשכח לעצור את הטיימר שלי?

en: The timer will continue running until you stop it manually. You can see your active timer on the dashboard and timer page. The timer persists even if you close your browser or restart your device. If idle detection is enabled, the timer may pause automatically after the configured timeout period.
he: הטיימר ימשיך לפעול עד שתפסיק אותו ידנית. אתה יכול לראות את הטיימר הפעיל שלך בלוח המחוונים ובדף הטיימר. הטיימר ממשיך גם אם אתה סוגר את הדפדפן או מאתחל את המכשיר. אם זיהוי סרק מופעל, הטיימר עשוי להשהות אוטומטית לאחר פרק הזמן הקצוב שהוגדר.

en: Can I edit time entries after they're created?
he: האם אוכל לערוך ערכי זמן לאחר יצירתם?

en: Yes, you can edit any time entry by clicking the edit button in the time entry list. You can modify the project, start/end times, notes, tags, billable status, and task assignment. Admins can edit all time entries, while regular users can only edit their own entries.
he: כן, אתה יכול לערוך כל רשומת זמן על ידי לחיצה על כפתור העריכה ברשימת הזנת הזמן. אתה יכול לשנות את הפרויקט, זמני התחלה/סיום, הערות, תגים, סטטוס בר חיוב והקצאת משימות. מנהלי מערכת יכולים לערוך את כל הערכים, בעוד שמשתמשים רגילים יכולים לערוך רק את הערכים שלהם.

en: How do I track time for multiple projects?
he: כיצד אוכל לעקוב אחר זמן עבור מספר פרויקטים?

en: By default, you can only have one active timer at a time. To switch projects, stop your current timer and start a new one for the different project. Alternatively, you can create manual time entries for past work or configure the system to allow multiple active timers (admin setting).
he: כברירת מחדל, אתה יכול להיות רק טיימר פעיל אחד בכל פעם. כדי להחליף פרויקטים, עצור את הטיימר הנוכחי שלך והתחל פרויקט חדש עבור הפרויקט השונה. לחלופין, ניתן ליצור הזנות זמן ידניות לעבודה קודמת או להגדיר את המערכת כך שתאפשר מספר טיימרים פעילים (הגדרת מנהל).

en: How do I export my time data?
he: איך אני מייצא את נתוני הזמן שלי?

en: Go to the Reports page and use the "Export CSV" feature. You can apply filters to export specific data, or export all time entries. The CSV file includes all time entry details and can be opened in Excel or other spreadsheet applications. You can also configure the delimiter for different regional standards.
he: עבור לדף הדוחות והשתמש בתכונה "ייצוא CSV". אתה יכול להחיל מסננים כדי לייצא נתונים ספציפיים, או לייצא ערכי כל הזמן. קובץ ה-CSV כולל פרטי הזנת כל הזמנים וניתן לפתוח אותו ב-Excel או ביישומי גיליונות אלקטרוניים אחרים. אתה יכול גם להגדיר את המפריד עבור תקנים אזוריים שונים.

en: What's the difference between billable and non-billable time?
he: מה ההבדל בין זמן בר חיוב לזמן שאינו ניתן לחיוב?

en: Billable time is tracked for client billing purposes and can have an hourly rate associated with it. Non-billable time is for internal work that doesn't get charged to clients. You can mark individual time entries as billable or non-billable, and projects can have default billable settings. This distinction is crucial for accurate invoicing and profitability analysis.
he: ניתן לעקוב אחר הזמן הניתן לחיוב למטרות חיוב הלקוח ויכול להיות משויך אליו תעריף שעתי. זמן שאינו ניתן לחיוב מיועד לעבודה פנימית שאינה מחויבת מלקוחות. ניתן לסמן ערכי זמן בודדים כניתנים לחיוב או שאינם ניתנים לחיוב, ולפרויקטים יכולים להיות הגדרות ברירת מחדל לחיוב. הבחנה זו חיונית עבור חשבוניות מדויקות וניתוח רווחיות.

en: How do I create an invoice from my time entries?
he: איך אני יוצר חשבונית מכניסות הזמן שלי?

en: Navigate to Invoices → Create Invoice, set up the client and project details, then use "Generate from Time Entries" to automatically create invoice items from your tracked time. You can filter by date range and project, and the system will group time entries intelligently. Review the generated items and export as a professional PDF.
he: נווט אל חשבוניות ← צור חשבונית, הגדר את פרטי הלקוח והפרויקט, ולאחר מכן השתמש ב"צור מכניסות זמן" כדי ליצור אוטומטית פריטי חשבונית מהזמן שלך במעקב. ניתן לסנן לפי טווח תאריכים ופרויקט, והמערכת תקבץ את כניסות הזמן בצורה חכמה. סקור את הפריטים שנוצרו וייצא כקובץ PDF מקצועי.

en: Can I use TimeTracker on my mobile device?
he: האם אוכל להשתמש ב-TimeTracker במכשיר הנייד שלי?

en: Yes! TimeTracker is fully responsive and works great on mobile devices. You can install it as a Progressive Web App (PWA) for a native-like experience. The mobile interface includes a bottom tab bar for easy navigation and touch-optimized controls for time tracking on the go.
he: כֵּן! TimeTracker מגיב באופן מלא ועובד נהדר במכשירים ניידים. אתה יכול להתקין אותו כאפליקציית אינטרנט מתקדמת (PWA) לחוויה דמוית מקור. הממשק הנייד כולל סרגל כרטיסיות תחתון לניווט קל ופקדים מותאמים למגע למעקב אחר זמן בדרכים.

en: How do I use the command palette and keyboard shortcuts?
he: כיצד אוכל להשתמש בפלטת הפקודות ובקיצורי המקלדת?

en: Press the question mark key (?) to open the command palette. From there, you can type to search for any action or navigation target. Use keyboard sequences like "g d" for Dashboard, "g p" for Projects, or "n e" for New Entry. Press Shift+? to see all available shortcuts. Press Ctrl+K (or Cmd+K on Mac) for quick search.
he: הקש על מקש סימן השאלה (?) כדי לפתוח את לוח הפקודות. משם, תוכל להקליד כדי לחפש כל פעולה או יעד ניווט. השתמש ברצפי מקלדת כמו "g d" עבור לוח המחוונים, "g p" עבור Projects, או "n e" עבור New Entry. הקש Shift+? כדי לראות את כל קיצורי הדרך הזמינים. הקש Ctrl+K (או Cmd+K ב-Mac) לחיפוש מהיר.

en: How do I create bulk time entries for multiple days?
he: כיצד אוכל ליצור ערכים בכמות גדולה למספר ימים?

en: Navigate to Work → Bulk Time Entry. Select your project, choose a date range, set your daily start and end times, and optionally skip weekends. The system will create identical time entries for each day in the range. This is perfect for logging regular work patterns or filling in past time when you worked consistent hours.
he: נווט לעבודה ← הזנת זמן בכמות גדולה. בחר את הפרויקט שלך, בחר טווח תאריכים, קבע את זמני ההתחלה והסיום היומיים שלך, ודלג על סופי שבוע. המערכת תיצור כניסות זמן זהות לכל יום בטווח. זה מושלם עבור רישום דפוסי עבודה קבועים או מילוי זמן עבר כאשר עבדת שעות עקביות.

en: What are time entry templates and how do I use them?
he: מהן תבניות הזנת זמן וכיצד אני משתמש בהן?

en: Time entry templates let you save frequently used time entry configurations. When creating a manual time entry, check "Save as Template" to save the project, task, and notes. Later, when creating new entries, you can select a template to quickly fill in these details. Templates are personal and only visible to you.
he: תבניות הזנת זמן מאפשרות לך לשמור תצורות הזנת זמן בשימוש תכוף. בעת יצירת הזנת זמן ידנית, סמן את "שמור כתבנית" כדי לשמור את הפרויקט, המשימה וההערות. מאוחר יותר, בעת יצירת ערכים חדשים, תוכל לבחור תבנית למילוי מהיר של פרטים אלה. התבניות הן אישיות וגלויות רק לך.

en: How do I track expenses and add them to invoices?
he: כיצד אוכל לעקוב אחר הוצאות ולהוסיף אותן לחשבוניות?

en: Go to Expenses → New Expense to record business expenses. Upload receipt images, categorize the expense, and mark it as billable if needed. When creating invoices, you can include these expenses as line items. Expenses support approval workflows, reimbursement tracking, and can be linked to specific projects.
he: עבור אל הוצאות ← הוצאה חדשה כדי לרשום הוצאות עסקיות. העלה תמונות קבלה, סיווג את ההוצאה וסמן אותה כניתנת לחיוב במידת הצורך. בעת יצירת חשבוניות, תוכל לכלול הוצאות אלו כפריטי שורה. הוצאות תומכות בתהליכי עבודה של אישור, מעקב אחר החזרים וניתן לקשר אותן לפרויקטים ספציפיים.

en: Can I use Markdown in descriptions?
he: האם אני יכול להשתמש ב-Markdown בתיאורים?

en: Yes! Project and task descriptions support full Markdown formatting. You can use bold, italic, headings, lists, links, code blocks, tables, and images. This allows you to create rich, well-formatted documentation directly in your projects and tasks. The Markdown editor includes a preview mode and supports dark theme.
he: כֵּן! תיאורי פרויקטים ומשימות תומכים בעיצוב Markdown מלא. אתה יכול להשתמש מודגש, נטוי, כותרות, רשימות, קישורים, בלוקי קוד, טבלאות ותמונות. זה מאפשר לך ליצור תיעוד עשיר ומעוצב היטב ישירות בפרויקטים ובמשימות שלך. עורך Markdown כולל מצב תצוגה מקדימה ותומך בערכת נושא כהה.

en: Where can I get additional help?
he: היכן אוכל לקבל עזרה נוספת?

en: This help page covers most common questions and features.
he: דף עזרה זה מכסה את השאלות והתכונות הנפוצות ביותר.

en: Report issues and request features on
he: דווח על בעיות ובקש תכונות

en: As an admin, you can access additional system information and diagnostics in the
he: כמנהל, אתה יכול לגשת למידע נוסף על המערכת ולאבחון ב-

en: section.
he: סָעִיף.

en: Still Need Help?
he: עדיין צריך עזרה?

en: Can't find what you're looking for? Here are additional resources:
he: לא מוצא את מה שאתה מחפש? להלן משאבים נוספים:

en: GitHub Repository
he: מאגר GitHub

en: Report Issue
he: דווח על בעיה

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Search notes or tags
he: חפש הערות או תגים

en: Results
he: תוצאות

en: End
he: סוֹף

en: Are you sure you want to delete this time entry? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את רשומת הזמן הזו? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Previous
he: קוֹדֵם

en: Page
he: עַמוּד

en: of
he: שֶׁל

en: Next
he: הַבָּא

en: No results found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Try a different query or check your spelling.
he: נסה שאילתה אחרת או בדוק את האיות שלך.

en: e.g., Client meeting, Site visit
he: למשל, פגישת לקוח, ביקור באתר

en: Additional details...
he: פרטים נוספים...

en: e.g., Office, Home
he: למשל, משרד, בית

en: e.g., Client site, Airport
he: למשל, אתר לקוח, שדה תעופה

en: e.g., 12345
he: למשל, 12345

en: e.g., 12400
he: למשל, 12400

en: e.g., VW Golf
he: למשל, פולקסווגן גולף

en: e.g., ABC-123
he: למשל, ABC-123

en: Filter Mileage
he: פילטר קילומטראז'

en: Purpose, location...
he: מטרה, מיקום...

en: Optional approval notes...
he: הערות אישור אופציונליות...

en: Rejection reason (required)
he: סיבת דחייה (חובה)

en: Record New Payment
he: הקלט תשלום חדש

en: Total Payments
he: סך התשלומים

en: Gateway Fees
he: עמלות שער

en: Filter Payments
he: סינון תשלומים

en: Delete Selected Payments
he: מחק תשלומים נבחרים

en: Change Status for Selected Payments
he: שנה סטטוס עבור תשלומים נבחרים

en: Payment Details
he: פרטי תשלום

en: Related Invoice
he: חשבונית קשורה

en: e.g., Business trip to Berlin
he: למשל, נסיעת עסקים לברלין

en: e.g., DE, US, GB
he: למשל, DE, US, GB

en: e.g., Berlin
he: למשל, ברלין

en: Filter Claims
he: סינון תביעות

en: Delete Selected Claims
he: מחק תביעות נבחרות

en: Change Status for Selected Claims
he: שנה סטטוס עבור תביעות נבחרות

en: Additional notes about this rate...
he: הערות נוספות לגבי תעריף זה...

en: Are you sure you want to delete this per diem rate?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את התעריף הזה ליום יום?

en: Delete Per Diem Rate
he: מחק תעריף ליום

en: Kanban board columns
he: עמודות לוח Kanban

en: Edit swimlane
he: ערוך את נתיב השחייה

en: Column
he: עַמוּדָה

en: Add Extra Good
he: הוסף את Extra Good

en: Add a product or service to
he: הוסף מוצר או שירות ל

en: Back to Project
he: חזרה לפרויקט

en: SKU/Product Code
he: מק"ט/קוד מוצר

en: What happens when you archive a project?
he: מה קורה כשאתה מעביר פרויקט לארכיון?

en: The project will be hidden from active project lists
he: הפרויקט יוסתר מרשימות פרויקטים פעילות

en: No new time entries can be added to this project
he: לא ניתן להוסיף ערכי זמן חדשים לפרויקט זה

en: Existing data and time entries are preserved
he: הנתונים והזמנים הקיימים נשמרים

en: You can unarchive the project later if needed
he: ניתן להסיר את הפרויקט מאוחר יותר במידת הצורך

en: Reason for Archiving
he: סיבה לארכיון

en: e.g., Project completed, Client contract ended, Project cancelled, etc.
he: למשל, הפרויקט הושלם, חוזה הלקוח הסתיים, הפרויקט בוטל וכו'.

en: Adding a reason helps with project organization and future reference.
he: הוספת סיבה מסייעת בארגון הפרויקט והתייחסות עתידית.

en: Quick Select
he: בחירה מהירה

en: Project completed successfully
he: הפרויקט הסתיים בהצלחה

en: Project Completed
he: הפרויקט הושלם

en: Client contract ended
he: חוזה הלקוח הסתיים

en: Contract Ended
he: החוזה הסתיים

en: Project cancelled by client
he: הפרויקט בוטל על ידי הלקוח

en: Project on hold indefinitely
he: הפרויקט בהמתנה ללא הגבלת זמן

en: On Hold
he: בהמתנה

en: Maintenance period ended
he: תקופת התחזוקה הסתיימה

en: Maintenance Ended
he: התחזוקה הסתיימה

en: Archive Project
he: פרויקט ארכיון

en: Create Project
he: צור פרויקט

en: Set up a new project to organize your work and track time effectively
he: הגדר פרויקט חדש כדי לארגן את העבודה שלך ולעקוב אחר זמן ביעילות

en: Back to Projects
he: חזרה לפרויקטים

en: Enter a descriptive project name
he: הזן שם פרויקט תיאורי

en: Choose a clear, descriptive name that explains the project scope
he: בחר שם ברור ותיאורי המסביר את היקף הפרויקט

en: Project Code
he: קוד פרויקט

en: Short code, e.g., ABC
he: קוד קצר, למשל, ABC

en: Optional: Short tag shown on Kanban cards
he: אופציונלי: תג קצר מוצג בכרטיסי Kanban

en: Select a client...
he: בחר לקוח...

en: Create new client
he: צור לקוח חדש

en: Provide detailed information about the project, objectives, and deliverables...
he: ספק מידע מפורט על הפרויקט, היעדים והתוצרים...

en: Optional: Add context, objectives, or specific requirements for the project
he: אופציונלי: הוסף הקשר, יעדים או דרישות ספציפיות עבור הפרויקט

en: Billable Project
he: פרויקט בר חיוב

en: Enable billing for this project
he: אפשר חיוב עבור פרויקט זה

en: Leave empty for non-billable projects
he: השאר ריק עבור פרויקטים שאינם ניתנים לחיוב

en: PO number, contract reference, etc.
he: מספר הזמנה, הפניה לחוזה וכו'.

en: Optional: Add a reference number or identifier for billing purposes
he: אופציונלי: הוסף מספר סימוכין או מזהה למטרות חיוב

en: Budget Amount
he: סכום תקציב

en: e.g. 10000.00
he: לְמָשָׁל 10000.00

en: Optional: Set a total project budget to monitor spend
he: אופציונלי: הגדר תקציב פרויקט כולל למעקב אחר ההוצאה

en: Alert Threshold (%)
he: סף התראה (%)

en: Notify when consumed budget exceeds this threshold
he: הודע כאשר התקציב שנצרך חורג מהסף הזה

en: Project Creation Tips
he: טיפים ליצירת פרויקטים

en: Clear Naming
he: נקה שמות

en: Use descriptive names that clearly indicate the project's purpose
he: השתמש בשמות תיאוריים המציינים בבירור את מטרת הפרויקט

en: Billing Setup
he: הגדרת חיוב

en: Set appropriate hourly rates based on project complexity and client budget
he: הגדר תעריפים מתאימים לשעה בהתבסס על מורכבות הפרויקט ותקציב הלקוח

en: Detailed Description
he: תיאור מפורט

en: Include project objectives, deliverables, and key requirements
he: כלול יעדי פרויקט, תוצרים ודרישות מפתח

en: Client Selection
he: בחירת לקוח

en: Choose the right client to ensure proper project organization
he: בחר את הלקוח הנכון כדי להבטיח ארגון נכון של הפרויקט

en: Creating...
he: יוצר...

en: Could not create client. Please try again.
he: לא ניתן ליצור לקוח. אנא נסה שוב.

en: Client created
he: הלקוח נוצר

en: Network error while creating client
he: שגיאת רשת בעת יצירת לקוח

en: Project Dashboard & Analytics
he: לוח מחוונים וניתוח פרויקטים

en: Budget Analysis
he: ניתוח תקציב

en: All Time
he: כל הזמן

en: Last 7 Days
he: 7 הימים האחרונים

en: Last 30 Days
he: 30 הימים האחרונים

en: Last 3 Months
he: 3 חודשים אחרונים

en: Last Year
he: אֶשׁתָקַד

en: estimated
he: מְשׁוֹעָר

en: Budget Used
he: תקציב בשימוש

en: of budget
he: של תקציב

en: Tasks Complete
he: משימות הושלמו

en: completion
he: סִיוּם

en: Team Members
he: חברי צוות

en: contributing
he: תורם

en: Budget vs. Actual
he: תקציב לעומת בפועל

en: No budget set for this project
he: לא הוגדר תקציב לפרויקט זה

en: Task Status Distribution
he: חלוקת סטטוס המשימות

en: No tasks created yet
he: עדיין לא נוצרו משימות

en: Team Member Contributions
he: תרומות חברי צוות

en: No time entries recorded yet
he: עדיין לא נרשמו כניסות זמן

en: Time Tracking Timeline
he: ציר זמן מעקב זמן

en: Select a time period to view timeline
he: בחר פרק זמן כדי להציג את ציר הזמן

en: Team Member Details
he: פרטי חבר צוות

en: entries
he: ערכים

en: tasks
he: משימות

en: No team members have logged time yet
he: אין חברי צוות שרשמו עדיין זמן

en: Attention Required
he: תשומת לב נדרשת

en: task(s) are overdue
he: משימות באיחור

en: Edit Project
he: ערוך פרויקט

en: Edit Extra Good
he: ערוך Extra Good

en: Manage products and services for this project
he: ניהול מוצרים ושירותים עבור פרויקט זה

en: Total Goods
he: סך סחורות

en: Billable Amount
he: סכום בר חיוב

en: Categories
he: קטגוריות

en: Invoiced
he: חשבונית

en: Non-billable
he: לא ניתן לחיוב

en: Are you sure you want to delete this extra good?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הטוב הנוסף הזה?

en: Delete Extra Good
he: מחק את Extra Good

en: No extra goods found for this project
he: לא נמצאו מוצרים נוספים עבור הפרויקט הזה

en: Add Your First Good
he: הוסף את הטוב הראשון שלך

en: Breakdown by Category
he: פירוט לפי קטגוריות

en: item(s)
he: פריט(ים)

en: Filter Projects
he: סינון פרויקטים

en: List View
he: תצוגת רשימה

en: Grid View
he: תצוגת רשת

en: Mark project as Inactive?
he: לסמן את הפרויקט כלא פעיל?

en: Change Project Status
he: שנה סטטוס הפרויקט

en: Activate project?
he: להפעיל את הפרויקט?

en: Activate Project
he: הפעל את הפרויקט

en: Archive
he: ארכיון

en: Unarchive project?
he: להוציא את הפרויקט מהארכיון?

en: Unarchive Project
he: הוצאת פרויקט מהארכיון

en: Unarchive
he: הוצא מהארכיון

en: Delete Project
he: מחק את הפרויקט

en: Archive Information
he: מידע בארכיון

en: Archived on:
he: בארכיון ב:

en: Archived by:
he: בארכיון על ידי:

en: Reason:
he: לְנַמֵק:

en: Budget Overview
he: סקירת תקציב

en: Over
he: מֵעַל

en: View Full Budget Analysis
he: צפה בניתוח התקציב המלא

en: Tasks for this project
he: משימות לפרויקט זה

en: Priority
he: עֲדִיפוּת

en: Due
he: בשל

en: No tasks for this project.
he: אין משימות עבור הפרויקט הזה.

en: Accept Quote
he: קבל ציטוט

en: Back to Quote
he: חזרה לציטוט

en: Accepting this quote will create a new project with the budget from the quote.
he: קבלת הצעת מחיר זו תיצור פרויקט חדש עם התקציב מתוך הצעת המחיר.

en: The project will be created with the budget from the quote
he: הפרויקט ייווצר עם התקציב מתוך הצעת המחיר

en: Accept Quote & Create Project
he: קבל הצעת מחיר וצור פרויקט

en: Create Quote
he: צור הצעת מחיר

en: Select a client
he: בחר לקוח

en: Quote title
he: כותרת ציטוט

en: Quote description
he: תיאור ציטוט

en: Financial Details
he: פרטים פיננסיים

en: Select payment terms
he: בחר תנאי תשלום

en: Due on Receipt
he: לפירעון בקבלה

en: Or enter custom payment terms
he: או הזן תנאי תשלום מותאמים אישית

en: Use custom terms
he: השתמש במונחים מותאמים אישית

en: Discount
he: דִיסקוֹנט

en: Discount Type
he: סוג הנחה

en: No Discount
he: אין הנחה

en: Percentage (%)
he: אחוז (%)

en: Fixed Amount
he: סכום קבוע

en: Discount Amount
he: סכום הנחה

en: Coupon Code
he: קוד קופון

en: Optional coupon code
he: קוד קופון אופציונלי

en: Discount Reason
he: סיבת ההנחה

en: Reason for discount
he: סיבה להנחה

en: Approval Workflow
he: זרימת עבודה של אישור

en: Requires approval before sending
he: דורש אישור לפני השליחה

en: Additional Information
he: מידע נוסף

en: Internal notes (not visible to client)
he: הערות פנימיות (לא גלויות ללקוח)

en: These notes are only visible to your team
he: הערות אלו גלויות רק לצוות שלך

en: Terms and Conditions
he: תנאים והגבלות

en: Terms and conditions
he: תנאים והגבלות

en: These terms will be visible to the client
he: תנאים אלו יהיו גלויים ללקוח

en: Edit Quote
he: ערוך ציטוט

en: Client cannot be changed
he: לא ניתן לשנות את הלקוח

en: Update Quote
he: עדכון הצעת מחיר

en: Total Quotes
he: סה"כ ציטוטים

en: Acceptance Rate
he: שיעור קבלה

en: Avg Quote Value
he: ערך ציטוט ממוצע

en: Quotes by Status
he: ציטוטים לפי סטטוס

en: Top Clients by Quotes
he: לקוחות מובילים לפי ציטוטים

en: Filter Quotes
he: סינון ציטוטים

en: Search quotes...
he: חפש ציטוטים...

en: Accepted
he: מְקוּבָּל

en: Rejected
he: נִדחֶה

en: Duplicate
he: לְשַׁכְפֵּל

en: Mark as Sent
he: סמן כנשלח

en: Create Your First Quote
he: צור את הציטוט הראשון שלך

en: Learn More
he: למידע נוסף

en: Are you sure you want to duplicate
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשכפל

en: quote(s)?
he: ציטוטים?

en: Are you sure you want to mark
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לסמן

en: quote(s) as sent?
he: ציטוטים כפי שנשלחו?

en: QUOTE
he: לְצַטֵט

en: Quote #
he: ציטוט #

en: Quote For
he: ציטוט עבור

en: Subtotal After Discount:
he: סכום ביניים לאחר הנחה:

en: Description:
he: תֵאוּר:

en: Back to Quotes
he: חזרה לציטוטים

en: Subtotal After Discount
he: סכום ביניים לאחר הנחה

en: Related Project
he: פרויקט קשור

en: Approval Status
he: סטטוס אישור

en: Approval not yet requested
he: טרם התבקש אישור

en: Request Approval
he: בקש אישור

en: Pending approval
he: ממתין לאישור

en: Approve
he: לְאַשֵׁר

en: Reject
he: לִדחוֹת

en: Approved by
he: אושר על ידי

en: on
he: עַל

en: Rejected by
he: נדחה על ידי

en: Request Approval Again
he: בקש אישור שוב

en: Send Quote
he: שלח הצעת מחיר

en: Are you sure you want to reject this quote?
he: האם אתה בטוח שברצונך לדחות את הציטוט הזה?

en: Reject Quote
he: דחה ציטוט

en: Delete Quote
he: מחק ציטוט

en: Internal comment (not visible to client)
he: הערה פנימית (לא גלויה ללקוח)

en: Internal
he: פְּנִימִי

en: Client Visible
he: לקוח גלוי

en: Are you sure you want to delete this comment?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את התגובה הזו?

en: Write a reply...
he: כתוב תשובה...

en: No comments yet. Start the conversation by adding the first comment.
he: אין תגובות עדיין. התחל את השיחה על ידי הוספת התגובה הראשונה.

en: Sent At
he: נשלח ב-

en: Accepted At
he: התקבל ב

en: Send Quote via Email
he: שלח הצעת מחיר בדוא"ל

en: Recipient Email
he: אימייל של נמען

en: Quote %(quote_number)s
he: ציטוט %(quote_number)s

en: Custom Message (Optional)
he: הודעה מותאמת אישית (אופציונלי)

en: Add a custom message to the email...
he: הוסף הודעה מותאמת אישית למייל...

en: Attach PDF
he: צרף PDF

en: Approve Quote
he: אשר הצעת מחיר

en: Notes (Optional)
he: הערות (אופציונלי)

en: Add approval notes...
he: הוסף הערות אישור...

en: Reject Quote Approval
he: דחיית אישור הצעת מחיר

en: Rejection Reason
he: סיבת הדחייה

en: Please provide a reason for rejection...
he: נא לספק סיבה לדחייה...

en: Are you sure you want to delete this quote? This action cannot be undone.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הציטוט הזה? לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Create Recurring Invoice
he: צור חשבונית חוזרת

en: Update Recurring Invoice
he: עדכון חשבונית חוזרת

en: Automate invoice generation for subscription-based billing
he: אוטומציה של הפקת חשבוניות עבור חיוב מבוסס מנוי

en: Frequency
he: תֶדֶר

en: Next Run
he: הריצה הבאה

en: Generate Now
he: צור עכשיו

en: Template Details
he: פרטי תבנית

en: Invoice Settings
he: הגדרות חשבונית

en: Recently Generated Invoices
he: חשבוניות שהופקו לאחרונה

en: e.g., development, meeting, urgent
he: למשל, פיתוח, מפגש, דחוף

en: Date Range & Comparison
he: טווח תאריכים והשוואה

en: Quick Date Ranges
he: טווחי תאריכים מהירים

en: Comparison View
he: תצוגת השוואה

en: Comparison Results
he: תוצאות השוואה

en: Export Reports
he: ייצוא דוחות

en: Export Format
he: פורמט ייצוא

en: Scheduled Reports
he: דוחות מתוזמנים

en: Report Types
he: סוגי דוחות

en: Project Report
he: דו"ח פרויקט

en: User Report
he: דוח משתמש

en: Summary Report
he: דוח סיכום

en: Task Report
he: דוח משימות

en: Recent Entries
he: ערכים אחרונים

en: About Overtime Tracking
he: על מעקב שעות נוספות

en: Apply filter
he: החל מסנן

en: Are you sure you want to delete this filter?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק מסנן זה?

en: Delete Filter
he: מחק מסנן

en: Customize Shortcuts
he: התאמה אישית של קיצורי דרך

en: Search shortcuts...
he: חיפוש קיצורי דרך...

en: This will reset all keyboard shortcuts to their default values. Continue?
he: זה יאפס את כל קיצורי המקלדת לערכי ברירת המחדל שלהם. לְהַמשִׁיך?

en: Reset to Defaults
he: אפס לברירות מחדל

en: Welcome
he: קַבָּלַת פָּנִים

en: Privacy First
he: פרטיות ראשית

en: Self-hosted on your server
he: מתארח בעצמך בשרת שלך

en: Anonymous telemetry (opt-in)
he: טלמטריה אנונימית (הצטרפות)

en: No PII collected ever
he: מעולם לא נאסף PII

en: Open source & transparent
he: קוד פתוח ושקוף

en: Welcome to TimeTracker
he: ברוכים הבאים ל-TimeTracker

en: Let's get you set up in just a moment
he: בוא נתקין אותך תוך רגע

en: Thank you for choosing TimeTracker!
he: תודה שבחרת ב-TimeTracker!

en: Your data stays on your server, and you have complete control.
he: הנתונים שלך נשארים בשרת שלך, ויש לך שליטה מלאה.

en: Help Us Improve (Optional)
he: עזור לנו לשפר (אופציונלי)

en: Enable anonymous telemetry
he: אפשר טלמטריה אנונימית

en: Help us understand usage patterns to improve TimeTracker
he: עזרו לנו להבין דפוסי שימוש כדי לשפר את TimeTracker

en: What data is collected?
he: אילו נתונים נאספים?

en: What we collect:
he: מה אנחנו אוספים:

en: Anonymous installation fingerprint (hashed)
he: טביעת אצבע של התקנה אנונימית (גיבוב)

en: Application version & platform info
he: גרסת אפליקציה ופרטי פלטפורמה

en: Feature usage statistics
he: סטטיסטיקות שימוש בתכונות

en: Internal numeric IDs only
he: מזהים מספריים פנימיים בלבד

en: What we DON'T collect:
he: מה אנחנו לא אוספים:

en: No usernames or emails
he: ללא שמות משתמש או מיילים

en: No project names or descriptions
he: אין שמות או תיאורים של פרויקטים

en: No time entry data or notes
he: אין נתוני הזנת זמן או הערות

en: No client or business data
he: אין נתוני לקוחות או עסקים

en: No IP addresses or PII
he: אין כתובות IP או PII

en: Why?
he: מַדוּעַ?

en: Anonymous usage data helps us prioritize features and fix issues.
he: נתוני שימוש אנונימיים עוזרים לנו לתעדף תכונות ולתקן בעיות.

en: You can change this anytime in
he: אתה יכול לשנות את זה בכל עת ב

en: Privacy & Analytics section
he: מדור פרטיות וניתוח

en: Complete Setup & Continue
he: השלם את ההגדרה והמשך

en: By continuing, you agree to use TimeTracker under the
he: על ידי המשך, אתה מסכים להשתמש ב-TimeTracker תחת

en: GPL-3.0 License
he: רישיון GPL-3.0

en: Edit Task
he: ערוך משימה

en: Failed to update status
he: עדכון הסטטוס נכשל

en: Failed to update task status
he: עדכון סטטוס המשימה נכשל

en: Kanban column created
he: עמודת Kanban נוצרה

en: Kanban column deleted
he: עמודת Kanban נמחקה

en: Kanban columns reordered
he: סידור מחדש של עמודות Kanban

en: Kanban column visibility changed
he: נראות העמודות Kanban השתנתה

en: Kanban columns updated
he: עמודות Kanban עודכנו

en: Update
he: לְעַדְכֵּן

en: Failed to refresh kanban columns
he: רענון עמודות קנבן נכשל

en: Loading task details...
he: טוען פרטי משימה...

en: Assigned To
he: הוקצה ל

en: Tracked
he: במעקב

en: Estimated
he: מְשׁוֹעָר

en: View Full Details
he: צפה בפרטים המלאים

en: Create Task
he: צור משימה

en: Add a new task to your project to break down work into manageable components
he: הוסף משימה חדשה לפרויקט שלך כדי לפרק את העבודה לרכיבים הניתנים לניהול

en: Back to Tasks
he: חזרה למשימות

en: Task Name
he: שם המשימה

en: Enter a descriptive task name
he: הזן שם משימה תיאורי

en: Choose a clear, descriptive name that explains what needs to be done
he: בחרו שם ברור ותיאורי המסביר מה צריך לעשות

en: Provide detailed information about the task, requirements, and any specific instructions...
he: ספק מידע מפורט על המשימה, הדרישות וכל הוראות ספציפיות...

en: Optional: Add context, requirements, or specific instructions for the task
he: אופציונלי: הוסף הקשר, דרישות או הוראות ספציפיות עבור המשימה

en: Select the project this task belongs to
he: בחר את הפרויקט אליו שייכת משימה זו

en: Low
he: נָמוּך

en: Medium
he: בֵּינוֹנִי

en: High
he: גָבוֹהַ

en: Urgent
he: דָחוּף

en: Initial Status
he: מצב ראשוני

en: Done
he: נַעֲשָׂה

en: Optional: Set a deadline for this task
he: אופציונלי: הגדר מועד אחרון למשימה זו

en: Estimated Hours
he: שעות משוערות

en: Optional: Estimate how long this task will take
he: אופציונלי: הערך כמה זמן תארך משימה זו

en: Assign To
he: הקצה ל

en: Unassigned
he: לא הוקצה

en: Optional: Assign this task to a team member
he: אופציונלי: הקצה משימה זו לחבר צוות

en: Task Creation Tips
he: טיפים ליצירת משימות

en: Use action verbs and be specific about what needs to be done
he: השתמשו בפעלי פעולה והיו ספציפיים לגבי מה שצריך לעשות

en: Realistic Estimates
he: הערכות מציאותיות

en: Consider complexity and dependencies when estimating time
he: שקול מורכבות ותלות בעת הערכת זמן

en: Set Deadlines
he: קבע מועדים

en: Due dates help prioritize work and track progress
he: תאריכי יעד עוזרים לתעדף עבודה ולעקוב אחר ההתקדמות

en: Priority Matters
he: יש חשיבות לעדיפות

en: Use priority levels to help team members focus on what's most important
he: השתמש ברמות עדיפות כדי לעזור לחברי הצוות להתמקד במה שהכי חשוב

en: Update task details and settings for "%(task)s"
he: עדכן את פרטי המשימה וההגדרות עבור "%(task)s"

en: Back to Task
he: חזרה למשימה

en: Task Information
he: מידע על משימה

en: Update Task
he: עדכון משימה

en: Estimate used
he: נעשה שימוש בהערכה

en: Actual
he: מַמָשִׁי

en: Current Task Info
he: מידע על משימה נוכחית

en: Current Status
he: מצב נוכחי

en: Current Priority
he: עדיפות נוכחית

en: Currently Assigned To
he: מוקצה כרגע ל

en: Current Due Date
he: תאריך יעד נוכחי

en: Current Estimate
he: הערכה נוכחית

en: hours
he: שעות

en: Actual Hours
he: שעות בפועל

en: Started
he: התחיל

en: Edit Tips
he: ערוך עצות

en: Status Changes
he: שינויים בסטטוס

en: Changing status may affect time tracking and progress calculations
he: שינוי הסטטוס עשוי להשפיע על מעקב אחר זמן וחישובי ההתקדמות

en: Due Date Updates
he: עדכוני תאריך יעד

en: Consider team workload when adjusting deadlines
he: שקול עומס עבודה בצוות בעת התאמת מועדים

en: Assignment Changes
he: שינויים במשימה

en: Notify team members when reassigning tasks
he: הודע לחברי הצוות בעת הקצאה מחדש של משימות

en: Updating...
he: עִדכּוּן...

en: Filter Tasks
he: משימות סינון

en: Delete Selected Tasks
he: מחק משימות נבחרות

en: Change Status for Selected Tasks
he: שנה סטטוס עבור משימות נבחרות

en: Assign Selected Tasks
he: הקצה משימות נבחרות

en: Assign Tasks
he: הקצה משימות

en: Move Selected Tasks to Project
he: העבר משימות נבחרות לפרויקט

en: Select Project
he: בחר פרויקט

en: Move Tasks
he: העבר משימות

en: Are you sure you want to delete the task "{name}"?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המשימה "{name}"?

en: Cannot delete task "{name}" because it has time entries. Please delete the time entries first.
he: לא ניתן למחוק את המשימה "{name}" כי יש לה ערכות זמן. נא למחוק תחילה את ערכי הזמן.

en: Delete Task
he: מחק את המשימה

en: My Tasks
he: המשימות שלי

en: New Task
he: משימה חדשה

en: Tasks assigned to or created by you
he: משימות שהוקצו או נוצרו על ידך

en: total
he: סַך הַכֹּל

en: Filter My Tasks
he: סנן את המשימות שלי

en: Task name or description
he: שם או תיאור המשימה

en: All Priorities
he: כל סדרי העדיפויות

en: Task Type
he: סוג משימה

en: Assigned to Me
he: הוקצה לי

en: Created by Me
he: נוצר על ידי

en: Show overdue only
he: הצג איחור בלבד

en: Apply Filters
he: החל מסננים

en: Created by me
he: נוצר על ידי

en: View Details
he: הצג פרטים

en: My tasks pagination
he: עימוד המשימות שלי

en: No tasks found
he: לא נמצאו משימות

en: You don't have any tasks assigned to you or created by you yet.
he: עדיין אין לך משימות שהוקצו לך או שנוצרו על ידך.

en: Create Your First Task
he: צור את המשימה הראשונה שלך

en: View All Tasks
he: הצג את כל המשימות

en: Overdue Tasks
he: משימות באיחור

en: Requires immediate attention
he: דורש התייחסות מיידית

en: items
he: פריטים

en: Overdue Tasks Detected
he: זוהו משימות באיחור

en: There are
he: יֵשׁ

en: overdue tasks that require immediate attention.
he: משימות באיחור הדורשות התייחסות מיידית.

en: Please review and update these tasks to prevent further delays.
he: אנא בדוק ועדכן משימות אלה כדי למנוע עיכובים נוספים.

en: Due:
he: בשל:

en: Est:
he: משוער:

en: Actual:
he: מַמָשִׁי:

en: No Overdue Tasks!
he: אין משימות באיחור!

en: Great job! All tasks are currently on schedule.
he: עבודה נהדרת! כל המשימות נמצאות כרגע בלוח הזמנים.

en: Enter new due date (YYYY-MM-DD):
he: הזן תאריך יעד חדש (YYYY-MM-DD):

en: Are you sure you want to extend the due date to
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להאריך את תאריך היעד ל

en: for all overdue tasks?
he: עבור כל המשימות המאחרות?

en: Bulk due date update feature coming soon!
he: תכונת עדכון תאריך יעד בכמות גדולה תגיע בקרוב!

en: Enter new priority (low/medium/high/urgent):
he: הזן עדיפות חדשה (נמוכה/בינונית/גבוהה/דחוף):

en: Are you sure you want to set priority to
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להגדיר עדיפות ל

en: Bulk priority update feature coming soon!
he: תכונת עדכון עדיפות בכמות גדולה בקרוב!

en: Invalid priority. Please use: low, medium, high, or urgent
he: עדיפות לא חוקית. אנא השתמש ב: נמוך, בינוני, גבוה או דחוף

en: Start task and mark as In Progress?
he: להתחיל את המשימה ולסמן כבעיצומה?

en: Change Task Status
he: שנה סטטוס משימה

en: Mark task as To Do?
he: לסמן את המשימה כמטלה?

en: Pause
he: הַפסָקָה

en: Mark task as Done?
he: לסמן את המשימה כבוצעה?

en: Complete Task
he: השלם משימה

en: Complete
he: לְהַשְׁלִים

en: Reopen task to Review?
he: לפתוח מחדש את המשימה לבדיקה?

en: Reopen Task
he: פתח מחדש את המשימה

en: Reopen
he: פתח מחדש

en: Create Time Entry Template
he: צור תבנית הזנת זמן

en: e.g., Daily Standup, Client Meeting
he: למשל, סטנדאפ יומי, פגישת לקוחות

en: e.g., 1.0, 0.5
he: למשל, 1.0, 0.5

en: Pre-fill notes for this type of time entry
he: מלא מראש הערות עבור סוג זה של הזנת זמן

en: e.g., meeting, development, admin
he: למשל, פגישה, פיתוח, ניהול

en: Edit Template
he: ערוך תבנית

en: Are you sure you want to delete this template?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תבנית זו?

en: Delete Template
he: מחק תבנית

en: Usage Statistics
he: סטטיסטיקת שימוש

en: Duplicate Entry
he: ערך כפול

en: Duplicate Time Entry
he: כפול הזנת זמן

en: Log Time Manually
he: רישום זמן באופן ידני

en: Create a copy of a previous entry with new times
he: צור עותק של ערך קודם עם זמנים חדשים

en: Create a new time entry
he: צור רשומת זמן חדשה

en: Duplicating entry:
he: שכפול ערך:

en: Original:
he: מְקוֹרִי:

en: to
he: אֶל

en: No task
he: אין משימה

en: Tasks load after selecting a project
he: משימות נטענות לאחר בחירת פרויקט

en: What did you work on?
he: על מה עבדת?

en: tag1, tag2
he: תג1, תג2

en: Failed to load tasks
he: טעינת המשימות נכשלה

en: Track your time with a visual timer
he: עקוב אחר הזמן שלך עם טיימר ויזואלי

en: Estimated Completion
he: סיום משוער

en: Calculating...
he: מחשב...

en: Based on average session duration
he: מבוסס על משך הפגישה הממוצע

en: No active timer. Start one below!
he: אין טיימר פעיל. התחל אחד למטה!

en: Start New Timer
he: התחל טיימר חדש

en: Select a project...
he: בחר פרויקט...

en: Add notes about what you're working on...
he: הוסף הערות לגבי מה שאתה עובד עליו...

en: Recent Projects
he: פרויקטים אחרונים

en: Today's Stats
he: הסטטיסטיקה של היום

en: Settings
he: הגדרות

en: No project
he: אין פרויקט

en: In progress
he: בתהליך

en: View all time entries
he: הצג את כל ערכי הזמנים

en: No recent time entries
he: אין רשומות בזמן אחרון

en: Manage your account settings and preferences
he: נהל את הגדרות והעדפות החשבון שלך

en: Profile Information
he: מידע על פרופיל

en: Username cannot be changed
he: לא ניתן לשנות את שם המשתמש

en: Email Address
he: כתובת אימייל

en: Required for email notifications
he: נדרש עבור התראות באימייל

en: Notification Preferences
he: העדפות הודעה

en: Enable Email Notifications
he: אפשר הודעות אימייל

en: Master switch for all email notifications
he: מתג ראשי לכל הודעות האימייל

en: Overdue Invoice Notifications
he: הודעות על חשבונית באיחור

en: Task Assignment Notifications
he: הודעות על הקצאת משימות

en: Comment & Mention Notifications
he: הערות ואזכור

en: Weekly Time Summary Email
he: אימייל לסיכום זמן שבועי

en: Display Preferences
he: העדפות תצוגה

en: System Default
he: מערכת ברירת מחדל

en: Light
he: אוֹר

en: Time Rounding Preferences
he: העדפות עיגול זמן

en: Configure how your time entries are rounded. This affects how durations are calculated when you stop timers.
he: הגדר כיצד כניסות הזמן שלך מעוגלות. זה משפיע על אופן חישוב משכי הזמן בעת ​​עצירת טיימרים.

en: Enable Time Rounding
he: אפשר עיגול זמן

en: Round time entries to configured intervals
he: סיבוב כניסות זמן למרווחים מוגדרים

en: Rounding Interval
he: מרווח עיגול

en: Time entries will be rounded to this interval
he: כניסות הזמן יעוגלו למרווח זה

en: Rounding Method
he: שיטת עיגול

en: Overtime Settings
he: הגדרות שעות נוספות

en: Set your standard working hours per day. Any time worked beyond this will be counted as overtime.
he: הגדר את שעות העבודה הסטנדרטיות שלך ביום. כל זמן עבודה מעבר לכך ייחשב כשעות נוספות.

en: Standard Hours Per Day
he: שעות רגילות ליום

en: Typically 8 hours for a full-time job
he: בדרך כלל 8 שעות למשרה מלאה

en: How it works
he: איך זה עובד

en: If you work more than your standard hours in a day, the extra time will be tracked as overtime in reports and analytics.
he: אם אתה עובד יותר מהשעות הרגילות שלך ביום, הזמן הנוסף יעקוב כשעות נוספות בדוחות ובניתוח.

en: Regional Settings
he: הגדרות אזוריות

en: Timezone
he: אזור זמן

en: Date Format
he: פורמט תאריך

en: Time Format
he: פורמט זמן

en: Week Starts On
he: השבוע מתחיל ב

en: Sunday
he: יוֹם רִאשׁוֹן

en: Monday
he: יוֹם שֵׁנִי

en: Saturday
he: שַׁבָּת

en: Time rounding is disabled. All times will be recorded exactly as tracked.
he: עיגול הזמן מושבת. כל הזמנים יתועדו בדיוק לפי המעקב.

en: No rounding - times will be recorded exactly as tracked.
he: אין עיגול - הזמנים יירשמו בדיוק כפי שנרשמו.

en: Actual time:
he: זמן בפועל:

en: Rounded:
he: מְעוּגָל:

en: With
he: עִם

en:  minute intervals
he: מרווחי דקות

en: Create Weekly Goal
he: צור יעד שבועי

en: Create Weekly Time Goal
he: צור יעד שבועי זמן

en: Set a target for hours to work this week
he: הגדר יעד לשעות עבודה השבוע

en: Target Hours
he: שעות יעד

en: How many hours do you want to work this week?
he: כמה שעות אתה רוצה לעבוד השבוע?

en: Week Start Date
he: תאריך תחילת השבוע

en: Leave blank to use current week (starting Monday)
he: השאר ריק כדי להשתמש בשבוע הנוכחי (החל מיום שני)

en: Optional notes about your goal...
he: הערות אופציונליות לגבי המטרה שלך...

en: Quick Presets
he: הגדרות מהירות מראש

en: Tips for Setting Goals
he: טיפים להגדרת יעדים

en: Be realistic: Consider holidays, meetings, and other commitments
he: היו מציאותיים: שקול חגים, פגישות והתחייבויות אחרות

en: Start conservative: You can always adjust your goal later
he: התחל שמרני: אתה תמיד יכול להתאים את המטרה שלך מאוחר יותר

en: Track progress: Check your dashboard regularly to stay on track
he: עקוב אחר התקדמות: בדוק את לוח המחוונים שלך באופן קבוע כדי להישאר במסלול

en: Typical full-time: 40 hours per week (8 hours/day, 5 days)
he: משרה מלאה בדרך כלל: 40 שעות שבועיות (8 שעות ביום, 5 ימים)

en: Edit Weekly Goal
he: ערוך יעד שבועי

en: Edit Weekly Time Goal
he: ערוך את יעד הזמן השבועי

en: Week Period
he: תקופת שבוע

en: Current Progress
he: התקדמות נוכחית

en: Are you sure you want to delete this goal?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק יעד זה?

en: Delete Goal
he: מחק את היעד

en: Weekly Time Goals
he: יעדי זמן שבועיים

en: Set and track your weekly hour targets
he: הגדר ועקוב אחר יעדי השעות השבועיות שלך

en: New Goal
he: מטרה חדשה

en: Total Goals
he: סך המטרות

en: Success Rate
he: שיעור הצלחה

en: Current Week Goal
he: יעד השבוע הנוכחי

en: Remaining Hours
he: שעות הנותרות

en: Days Remaining
he: ימים שנותרו

en: Avg Hours/Day Needed
he: ממוצע שעות/יום דרושים

en: Edit Goal
he: ערוך יעד

en: No goal set for this week
he: לא נקבעה יעד לשבוע זה

en: Create a weekly time goal to start tracking your progress
he: צור יעד שבועי לזמן כדי להתחיל לעקוב אחר ההתקדמות שלך

en: Goal History
he: היסטוריית יעדים

en: Target
he: יַעַד

en: Weekly Goal Details
he: פרטי יעד שבועי

en: Daily Breakdown
he: פירוט יומי

en: Time Entries This Week
he: כניסות זמן השבוע

en: No Project
he: אין פרויקט

en: No time entries recorded for this week yet
he: עדיין לא נרשמו כניסות זמן לשבוע זה

en: Overpaid
he: תשלום יתר

en: Cash
he: מְזוּמָנִים

en: Check
he: לִבדוֹק

en: Bank Transfer
he: העברה בנקאית

en: Credit Card
he: כרטיס אשראי

en: Debit Card
he: כרטיס חיוב

en: Stripe
he: פַּס

en: Approved
he: מְאוּשָׁר

en: Reimbursed
he: הוחזר

en: Processing
he: עיבוד

en: Partial
he: חֶלקִי

en: 80% Budget Warning
he: אזהרת תקציב 80%.

en: Budget Limit Reached
he: הגעת למגבלת התקציב

en: Info
he: מידע

en: Invoice #: %(num)s
he: מספר חשבונית: %(num)s

en: Issue Date: %(date)s
he: תאריך הנפקה: %(date)s

en: Due Date: %(date)s
he: תאריך יעד: %(date)s

en: Quote For:
he: ציטוט עבור:

en: Quote Details:
he: פרטי הצעת מחיר:

en: Items:
he: פריטים:

en: Total:
he: סַך הַכֹּל:

en: Please log in to access this page
he: אנא היכנס כדי לגשת לדף זה
