TimeTracker - en to nl translation catalogue (3050 entries)

en: Your session expired or the page was open too long. Please try again.
nl: Uw sessie is verlopen of de pagina is te lang geopend. Probeer het opnieuw.

en: Administrator access required
nl: Beheerderstoegang vereist

en: Username is required
nl: Gebruikersnaam is vereist

en: User already exists
nl: Gebruiker bestaat al

en: Could not create user due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan gebruiker niet aanmaken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: User "%(username)s" created successfully
nl: Gebruiker "%(username)s" is succesvol aangemaakt

en: Username already exists
nl: Gebruikersnaam bestaat al

en: Please select a client when enabling client portal access.
nl: Selecteer een klant wanneer u toegang tot de klantportal inschakelt.

en: Could not update user due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan gebruiker niet updaten vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: User "%(username)s" updated successfully
nl: Gebruiker "%(username)s" is succesvol bijgewerkt

en: Cannot delete the last administrator
nl: Kan de laatste beheerder niet verwijderen

en: Cannot delete user with existing time entries
nl: Kan gebruiker met bestaande tijdinvoer niet verwijderen

en: Could not delete user due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan gebruiker niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: User "%(username)s" deleted successfully
nl: Gebruiker "%(username)s" is succesvol verwijderd

en: Telemetry has been enabled. Thank you for helping us improve!
nl: Telemetrie is ingeschakeld. Bedankt dat je ons helpt verbeteren!

en: Telemetry has been disabled.
nl: Telemetrie is uitgeschakeld.

en: Invalid timezone: %(timezone)s
nl: Ongeldige tijdzone: %(timezone)s

en: Could not update settings due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de instellingen niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Settings updated successfully
nl: Instellingen zijn succesvol bijgewerkt

en: Could not update PDF layout due to a database error.
nl: Kan de PDF-indeling niet bijwerken vanwege een databasefout.

en: PDF layout updated successfully
nl: PDF-indeling succesvol bijgewerkt

en: Could not reset PDF layout due to a database error.
nl: Kan de PDF-indeling niet opnieuw instellen vanwege een databasefout.

en: PDF layout reset to defaults
nl: PDF-indeling opnieuw ingesteld op standaardwaarden

en: No logo file selected
nl: Geen logobestand geselecteerd

en: Invalid image file.
nl: Ongeldig afbeeldingsbestand.

en: Could not save logo due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon het logo niet opslaan vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Company logo uploaded successfully! You can see it in the "Current Company Logo" section above. It will appear on invoices and PDF documents.
nl: Bedrijfslogo succesvol geüpload! U kunt het zien in het gedeelte 'Huidig ​​bedrijfslogo' hierboven. Het verschijnt op facturen en PDF-documenten.

en: Invalid file type. Allowed types: PNG, JPG, JPEG, GIF, SVG, WEBP
nl: Ongeldig bestandstype. Toegestane typen: PNG, JPG, JPEG, GIF, SVG, WEBP

en: Could not remove logo due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon het logo niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Company logo removed successfully. Upload a new logo in the section below if needed.
nl: Bedrijfslogo succesvol verwijderd. Upload indien nodig een nieuw logo in het onderstaande gedeelte.

en: No logo to remove
nl: Geen logo om te verwijderen

en: Backup failed: archive not created
nl: Back-up mislukt: archief niet gemaakt

en: Backup failed: %(error)s
nl: Back-up mislukt: %(error)s

en: Invalid file type
nl: Ongeldig bestandstype

en: Backup file not found
nl: Back-upbestand niet gevonden

en: Backup "%(filename)s" deleted successfully
nl: Back-up "%(filename)s" is succesvol verwijderd

en: Failed to delete backup: %(error)s
nl: Kan back-up niet verwijderen: %(error)s

en: Invalid file type. Please select a .zip backup archive.
nl: Ongeldig bestandstype. Selecteer een .zip-back-uparchief.

en: Backup file not found.
nl: Back-upbestand niet gevonden.

en: Invalid file type. Please upload a .zip backup archive.
nl: Ongeldig bestandstype. Upload een .zip-back-uparchief.

en: No backup file provided
nl: Er is geen back-upbestand verstrekt

en: Restore started. You can monitor progress on this page.
nl: Herstel gestart. Op deze pagina kunt u de voortgang volgen.

en: OIDC is not enabled. Set AUTH_METHOD to "oidc" or "both".
nl: OIDC is niet ingeschakeld. Stel AUTH_METHOD in op "oidc" of "beide".

en: OIDC_ISSUER is not configured
nl: OIDC_ISSUER is niet geconfigureerd

en: ✓ Discovery document fetched successfully from %(url)s
nl: ✓ Ontdekkingsdocument succesvol opgehaald van %(url)s

en: ✗ Timeout fetching discovery document from %(url)s
nl: ✗ Time-out bij ophalen detectiedocument van %(url)s

en: ✗ Failed to fetch discovery document: %(error)s
nl: ✗ Kan detectiedocument niet ophalen: %(error)s

en: ✗ Unexpected error: %(error)s
nl: ✗ Onverwachte fout: %(error)s

en: ✓ OAuth client is registered in application
nl: ✓ OAuth-client is geregistreerd in de applicatie

en: ✗ OAuth client is not registered
nl: ✗ OAuth-client is niet geregistreerd

en: ✗ Failed to create OAuth client: %(error)s
nl: ✗ Kan OAuth-client niet maken: %(error)s

en: ✗ Missing %(endpoint)s in discovery document
nl: ✗ Ontbrekende %(endpoint)s in detectiedocument

en: ✓ Scope "%(scope)s" is supported by provider
nl: ✓ Bereik "%(scope)s" wordt ondersteund door de provider

en: ⚠ Scope "%(scope)s" may not be supported by provider (supported: %(supported)s)
nl: ⚠ Bereik "%(scope)s" wordt mogelijk niet ondersteund door de provider (ondersteund: %(supported)s)

en: ℹ Provider supports claims: %(claims)s
nl: ℹ Aanbieder ondersteunt claims: %(claims)s

en: ✓ Configured %(claim_type)s claim "%(claim_name)s" is supported
nl: ✓ Geconfigureerde %(claim_type)s claim "%(claim_name)s" wordt ondersteund

en: ⚠ Configured %(claim_type)s claim "%(claim_name)s" not in supported claims list (may still work)
nl: ⚠ %(claim_type)s claim "%(claim_name)s" geconfigureerd die niet in de lijst met ondersteunde claims staat (werkt mogelijk nog steeds)

en: OIDC configuration test completed
nl: OIDC-configuratietest voltooid

en: Template name is required
nl: Sjabloonnaam is vereist

en: A template with this name already exists
nl: Er bestaat al een sjabloon met deze naam

en: Could not create email template due to a database error.
nl: Kan geen e-mailsjabloon maken vanwege een databasefout.

en: Email template created successfully
nl: E-mailsjabloon is succesvol aangemaakt

en: Could not update email template due to a database error.
nl: Kan de e-mailsjabloon niet bijwerken vanwege een databasefout.

en: Email template updated successfully
nl: E-mailsjabloon succesvol bijgewerkt

en: Cannot delete template that is in use by invoices or recurring invoices
nl: Kan de sjabloon die in gebruik is voor facturen of terugkerende facturen niet verwijderen

en: Could not delete email template due to a database error.
nl: Kan e-mailsjabloon niet verwijderen vanwege een databasefout.

en: Email template "%(name)s" deleted successfully
nl: E-mailsjabloon "%(name)s" is succesvol verwijderd

en: Audit logs table does not exist. Please run: flask db upgrade
nl: Tabel met auditlogboeken bestaat niet. Voer alstublieft uit: flask db upgrade

en: Could not create your account due to a database error. Please try again later.
nl: Kan uw account niet aanmaken vanwege een databasefout. Probeer het later opnieuw.

en: Welcome! Your account has been created.
nl: Welkom! Uw account is aangemaakt.

en: User not found. Please contact an administrator.
nl: Gebruiker niet gevonden. Neem contact op met een beheerder.

en: Could not update your account role due to a database error.
nl: Kan uw accountrol niet bijwerken vanwege een databasefout.

en: Account is disabled. Please contact an administrator.
nl: Account is uitgeschakeld. Neem contact op met een beheerder.

en: Welcome back, %(username)s!
nl: Welkom terug, %(username)s!

en: Unexpected error during login. Please try again or check server logs.
nl: Onverwachte fout tijdens het inloggen. Probeer het opnieuw of controleer de serverlogboeken.

en: Goodbye, %(username)s!
nl: Tot ziens, %(username)s!

en: Invalid avatar file type. Allowed: PNG, JPG, JPEG, GIF, WEBP
nl: Ongeldig avatarbestandstype. Toegestaan: PNG, JPG, JPEG, GIF, WEBP

en: Failed to save avatar on server.
nl: Kan avatar niet opslaan op de server.

en: Profile updated successfully
nl: Profiel is succesvol bijgewerkt

en: Could not update your profile due to a database error.
nl: Kan uw profiel niet bijwerken vanwege een databasefout.

en: Avatar removed
nl: Avatar verwijderd

en: Failed to remove avatar.
nl: Kan avatar niet verwijderen.

en: Single Sign-On is not configured yet. Please contact an administrator.
nl: Single Sign-On is nog niet geconfigureerd. Neem contact op met een beheerder.

en: Single Sign-On is not configured.
nl: Eenmalige aanmelding is niet geconfigureerd.

en: Authentication failed: missing issuer or subject claim. Please check OIDC configuration.
nl: Authenticatie mislukt: ontbrekende claim van uitgever of onderwerp. Controleer de OIDC-configuratie.

en: User account does not exist and self-registration is disabled.
nl: Gebruikersaccount bestaat niet en zelfregistratie is uitgeschakeld.

en: Could not create your account due to a database error.
nl: Kan uw account niet aanmaken vanwege een databasefout.

en: Unexpected error during SSO login. Please try again or contact support.
nl: Onverwachte fout tijdens SSO-aanmelding. Probeer het opnieuw of neem contact op met de ondersteuning.

en: You do not have access to this project.
nl: U heeft geen toegang tot dit project.

en: This project does not have a budget set.
nl: Voor dit project is geen budget vastgesteld.

en: Event created successfully
nl: Evenement succesvol aangemaakt

en: Event updated successfully
nl: Evenement succesvol bijgewerkt

en: You do not have permission to delete this event.
nl: Je hebt geen toestemming om dit evenement te verwijderen.

en: Failed to delete event
nl: Kan gebeurtenis niet verwijderen

en: Event deleted successfully
nl: Evenement succesvol verwijderd

en: Error deleting event: %(error)s
nl: Fout bij verwijderen gebeurtenis: %(error)s

en: Event moved successfully
nl: Evenement is succesvol verplaatst

en: Event resized successfully
nl: Het formaat van het evenement is gewijzigd

en: You do not have permission to view this event.
nl: Je hebt geen toestemming om dit evenement te bekijken.

en: You do not have permission to edit this event.
nl: Je hebt geen toestemming om dit evenement te bewerken.

en: Note content cannot be empty
nl: Let op: de inhoud mag niet leeg zijn

en: Note added successfully
nl: Opmerking succesvol toegevoegd

en: Error adding note
nl: Fout bij toevoegen van notitie

en: Error adding note: %(error)s
nl: Fout bij toevoegen van notitie: %(error)s

en: Note does not belong to this client
nl: Opmerking hoort niet bij deze klant

en: You do not have permission to edit this note
nl: U heeft geen toestemming om deze notitie te bewerken

en: Error updating note
nl: Fout bij updaten van notitie

en: Note updated successfully
nl: Opmerking succesvol bijgewerkt

en: Error updating note: %(error)s
nl: Fout bij bijwerken van opmerking: %(error)s

en: You do not have permission to delete this note
nl: U heeft geen toestemming om deze notitie te verwijderen

en: Error deleting note
nl: Fout bij verwijderen van notitie

en: Note deleted successfully
nl: Opmerking succesvol verwijderd

en: Error deleting note: %(error)s
nl: Fout bij verwijderen van notitie: %(error)s

en: Please log in to access the client portal.
nl: Log in om toegang te krijgen tot het klantenportaal.

en: Client portal access is not enabled for your account.
nl: Toegang tot de klantportal is niet ingeschakeld voor uw account.

en: Your client account is inactive.
nl: Uw klantaccount is inactief.

en: Username and password are required.
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord zijn vereist.

en: Invalid username or password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Welcome, %(client_name)s!
nl: Welkom, %(client_name)s!

en: You have been logged out.
nl: U bent uitgelogd.

en: Invalid or missing password setup token.
nl: Ongeldig of ontbrekend wachtwoordinsteltoken.

en: Invalid or expired password setup token. Please request a new one.
nl: Ongeldig of verlopen token voor het instellen van het wachtwoord. Vraag een nieuwe aan.

en: Password is required.
nl: Wachtwoord is vereist.

en: Password must be at least 8 characters long.
nl: Wachtwoord moet minimaal 8 tekens lang zijn.

en: Passwords do not match.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Could not set password due to a database error.
nl: Kan wachtwoord niet instellen vanwege een databasefout.

en: Password set successfully! You can now log in to the portal.
nl: Wachtwoord succesvol ingesteld! U kunt nu inloggen op het portaal.

en: Unable to load client portal data.
nl: Kan klantportalgegevens niet laden.

en: Invoice not found.
nl: Factuur niet gevonden.

en: Quote not found.
nl: Citaat niet gevonden.

en: You do not have permission to create clients
nl: U heeft geen toestemming om klanten aan te maken

en: Client name is required
nl: Klantnaam is vereist

en: A client with this name already exists
nl: Er bestaat al een client met deze naam

en: Invalid hourly rate format
nl: Ongeldig uurtariefformaat

en: Prepaid hours must be a positive number.
nl: Voorafbetaalde uren moeten een positief getal zijn.

en: Prepaid reset day must be between 1 and 28.
nl: De resetdag van een prepaid moet tussen 1 en 28 liggen.

en: Could not create client due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan client niet maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: You do not have permission to edit clients
nl: U heeft geen toestemming om klanten te bewerken

en: Portal username is required when enabling portal access.
nl: Portal-gebruikersnaam is vereist bij het inschakelen van portaltoegang.

en: This portal username is already in use by another client.
nl: Deze portal-gebruikersnaam wordt al gebruikt door een andere klant.

en: Could not update client due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de client niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: You do not have permission to send portal emails
nl: U heeft geen toestemming om portal-e-mails te verzenden

en: Client portal is not enabled for this client.
nl: Klantportal is niet ingeschakeld voor deze klant.

en: Portal username is not set for this client.
nl: Portal-gebruikersnaam is niet ingesteld voor deze client.

en: Client email address is not set. Cannot send password setup email.
nl: Het e-mailadres van de klant is niet ingesteld. Kan geen e-mail voor het instellen van het wachtwoord verzenden.

en: Could not generate password setup token due to a database error.
nl: Kan geen wachtwoordinsteltoken genereren vanwege een databasefout.

en: Password setup email sent successfully to %(email)s
nl: E-mail voor het instellen van het wachtwoord is succesvol verzonden naar %(email)s

en: Email server is not configured. Please configure email settings in Admin → Email Configuration or set MAIL_SERVER environment variable.
nl: E-mailserver is niet geconfigureerd. Configureer de e-mailinstellingen in Beheer → E-mailconfiguratie of stel de omgevingsvariabele MAIL_SERVER in.

en: Failed to send password setup email. Please check email configuration and server logs for details.
nl: Het verzenden van een e-mail voor het instellen van het wachtwoord is mislukt. Controleer de e-mailconfiguratie en serverlogboeken voor meer informatie.

en: An error occurred while sending the email: %(error)s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verzenden van de e-mail: %(error)s

en: You do not have permission to archive clients
nl: U heeft geen toestemming om klanten te archiveren

en: Client is already inactive
nl: Klant is al inactief

en: You do not have permission to activate clients
nl: U heeft geen toestemming om klanten te activeren

en: Client is already active
nl: Klant is al actief

en: You do not have permission to delete clients
nl: U heeft geen toestemming om klanten te verwijderen

en: Cannot delete client with existing projects
nl: Kan klant met bestaande projecten niet verwijderen

en: Could not delete client due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de client niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No clients selected for deletion
nl: Er zijn geen klanten geselecteerd voor verwijdering

en: Could not delete clients due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan clients niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No clients were deleted
nl: Er zijn geen klanten verwijderd

en: You do not have permission to change client status
nl: U heeft geen toestemming om de clientstatus te wijzigen

en: No clients selected
nl: Geen klanten geselecteerd

en: Invalid status
nl: Ongeldige status

en: Could not update client status due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de clientstatus niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No clients were updated
nl: Er zijn geen klanten bijgewerkt

en: Comment content cannot be empty
nl: Reactie-inhoud mag niet leeg zijn

en: Comment must be associated with a project, task, or quote
nl: Opmerking moet aan een project, taak of offerte zijn gekoppeld

en: Comment cannot be associated with multiple targets
nl: Opmerking kan niet aan meerdere doelen worden gekoppeld

en: Invalid parent comment
nl: Ongeldige ouderreactie

en: Comment added successfully
nl: Reactie succesvol toegevoegd

en: Error adding comment
nl: Fout bij toevoegen van reactie

en: Error adding comment: %(error)s
nl: Fout bij het toevoegen van commentaar: %(error)s

en: You do not have permission to edit this comment
nl: U heeft geen toestemming om deze reactie te bewerken

en: Comment updated successfully
nl: Reactie is succesvol bijgewerkt

en: Error updating comment: %(error)s
nl: Fout bij bijwerken commentaar: %(error)s

en: You do not have permission to delete this comment
nl: U heeft geen toestemming om deze reactie te verwijderen

en: Comment deleted successfully
nl: Reactie succesvol verwijderd

en: Error deleting comment: %(error)s
nl: Fout bij verwijderen reactie: %(error)s

en: Contact created successfully
nl: Contact aangemaakt

en: Error creating contact: %(error)s
nl: Fout bij het maken van contact: %(error)s

en: Contact updated successfully
nl: Contact succesvol bijgewerkt

en: Error updating contact: %(error)s
nl: Fout bij bijwerken contact: %(error)s

en: Contact deleted successfully
nl: Contact succesvol verwijderd

en: Error deleting contact: %(error)s
nl: Fout bij verwijderen contact: %(error)s

en: Contact set as primary
nl: Contact ingesteld als primair

en: Error setting primary contact: %(error)s
nl: Fout bij instellen van primair contact: %(error)s

en: Communication recorded successfully
nl: Communicatie succesvol opgenomen

en: Error recording communication: %(error)s
nl: Fout bij opnemen van communicatie: %(error)s

en: Invalid deal value
nl: Ongeldige dealwaarde

en: Deal created successfully
nl: Deal is succesvol aangemaakt

en: Error creating deal: %(error)s
nl: Fout bij aanmaken van deal: %(error)s

en: Deal updated successfully
nl: Deal is succesvol bijgewerkt

en: Error updating deal: %(error)s
nl: Fout bij updaten van deal: %(error)s

en: Deal closed as won
nl: Deal gesloten als gewonnen

en: Error closing deal: %(error)s
nl: Fout bij het sluiten van de deal: %(error)s

en: Deal closed as lost
nl: Deal gesloten als verloren

en: Activity recorded successfully
nl: Activiteit geregistreerd

en: Error recording activity: %(error)s
nl: Fout bij het registreren van activiteit: %(error)s

en: Category name is required
nl: Categorienaam is vereist

en: Expense category created successfully
nl: Onkostencategorie is succesvol aangemaakt

en: Error creating expense category
nl: Fout bij maken van onkostencategorie

en: Expense category updated successfully
nl: Onkostencategorie is succesvol bijgewerkt

en: Error updating expense category
nl: Fout bij bijwerken van onkostencategorie

en: Expense category deactivated successfully
nl: Onkostencategorie is succesvol gedeactiveerd

en: Error deactivating expense category
nl: Fout bij het deactiveren van de onkostencategorie

en: Title is required
nl: Titel is vereist

en: Category is required
nl: Categorie is vereist

en: Amount is required
nl: Bedrag is vereist

en: Expense date is required
nl: De onkostendatum is vereist

en: Invalid date format
nl: Ongeldig datumformaat

en: Invalid amount format
nl: Ongeldig bedragformaat

en: Expense created successfully
nl: Uitgaven zijn succesvol gemaakt

en: Error creating expense
nl: Fout bij het maken van onkosten

en: You do not have permission to view this expense
nl: U heeft geen toestemming om deze uitgave te bekijken

en: You do not have permission to edit this expense
nl: U heeft geen toestemming om deze onkosten te bewerken

en: Cannot edit approved or reimbursed expenses
nl: Kan goedgekeurde of vergoede onkosten niet bewerken

en: Please fill in all required fields
nl: Vul alle verplichte velden in

en: Expense updated successfully
nl: Onkosten zijn bijgewerkt

en: Error updating expense
nl: Fout bij bijwerken van onkosten

en: You do not have permission to delete this expense
nl: U heeft geen toestemming om deze uitgave te verwijderen

en: Cannot delete approved or invoiced expenses
nl: Kan goedgekeurde of gefactureerde onkosten niet verwijderen

en: Expense deleted successfully
nl: Onkosten zijn succesvol verwijderd

en: Error deleting expense
nl: Fout bij verwijderen van onkosten

en: No expenses selected for deletion
nl: Er zijn geen uitgaven geselecteerd voor verwijdering

en: Could not delete expenses due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon uitgaven niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Successfully deleted %(count)d expense(s)
nl: %(count)d uitgave(s) succesvol verwijderd

en: Skipped %(count)d expense(s): %(errors)s
nl: %(count)d uitgave(s) overgeslagen: %(errors)s

en: No expenses selected
nl: Geen uitgaven geselecteerd

en: Invalid status value
nl: Ongeldige statuswaarde

en: Could not update expenses due to a database error
nl: Kan de uitgaven niet bijwerken vanwege een databasefout

en: Successfully updated %(count)d expense(s) to %(status)s
nl: %(count)d uitgave(s) succesvol bijgewerkt naar %(status)s

en: Skipped %(count)d expense(s) (no permission)
nl: %(count)d uitgave(s) overgeslagen (geen toestemming)

en: Only administrators can approve expenses
nl: Alleen beheerders kunnen uitgaven goedkeuren

en: Only pending expenses can be approved
nl: Alleen openstaande uitgaven kunnen worden goedgekeurd

en: Expense approved successfully
nl: Onkosten zijn goedgekeurd

en: Error approving expense
nl: Fout bij het goedkeuren van onkosten

en: Only administrators can reject expenses
nl: Alleen beheerders kunnen onkosten afwijzen

en: Only pending expenses can be rejected
nl: Alleen openstaande uitgaven kunnen worden afgewezen

en: Rejection reason is required
nl: Reden voor afwijzing is vereist

en: Expense rejected
nl: Kosten afgewezen

en: Error rejecting expense
nl: Fout bij het afwijzen van onkosten

en: Only administrators can mark expenses as reimbursed
nl: Alleen beheerders kunnen onkosten markeren als vergoed

en: Only approved expenses can be marked as reimbursed
nl: Alleen goedgekeurde uitgaven kunnen als vergoed worden aangemerkt

en: This expense is not marked as reimbursable
nl: Deze kosten zijn niet aangemerkt als terugbetaalbaar

en: Expense marked as reimbursed
nl: Kosten gemarkeerd als vergoed

en: Error marking expense as reimbursed
nl: Fout bij het markeren van onkosten als vergoed

en: OCR is not available. Please contact your administrator.
nl: OCR is niet beschikbaar. Neem contact op met uw beheerder.

en: No file provided
nl: Geen bestand opgegeven

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: Invalid file type. Allowed types: png, jpg, jpeg, gif, pdf
nl: Ongeldig bestandstype. Toegestane typen: png, jpg, jpeg, gif, pdf

en: Receipt scanned successfully! You can now create an expense with the extracted data.
nl: Bon gescand! U kunt nu een uitgave maken met de geëxtraheerde gegevens.

en: Error scanning receipt. Please try again or enter the expense manually.
nl: Fout bij scannen bon. Probeer het opnieuw of voer de kosten handmatig in.

en: No scanned receipt data found. Please scan a receipt first.
nl: Geen gescande ontvangstgegevens gevonden. Scan eerst een ontvangstbewijs.

en: Expense created successfully from scanned receipt
nl: Uitgave is succesvol aangemaakt op basis van gescande bon

en: SKU already exists. Please use a different SKU.
nl: SKU bestaat al. Gebruik een andere SKU.

en: Stock item created successfully.
nl: Voorraadartikel is succesvol aangemaakt.

en: Error creating stock item: %(error)s
nl: Fout bij aanmaken voorraadartikel: %(error)s

en: Stock item updated successfully.
nl: Voorraadartikel is succesvol bijgewerkt.

en: Error updating stock item: %(error)s
nl: Fout bij bijwerken voorraadartikel: %(error)s

en: Cannot delete stock item with existing stock or movement history.
nl: Kan voorraadartikel met bestaande voorraad- of verplaatsingsgeschiedenis niet verwijderen.

en: Stock item deleted successfully.
nl: Voorraadartikel succesvol verwijderd.

en: Error deleting stock item: %(error)s
nl: Fout bij verwijderen voorraadartikel: %(error)s

en: Warehouse code already exists. Please use a different code.
nl: Magazijncode bestaat al. Gebruik een andere code.

en: Warehouse created successfully.
nl: Magazijn is succesvol aangemaakt.

en: Error creating warehouse: %(error)s
nl: Fout bij aanmaken magazijn: %(error)s

en: Warehouse updated successfully.
nl: Magazijn succesvol bijgewerkt.

en: Error updating warehouse: %(error)s
nl: Fout bij bijwerken magazijn: %(error)s

en: Cannot delete warehouse with existing stock. Please transfer or remove all stock first.
nl: Kan magazijn met bestaande voorraad niet verwijderen. Gelieve eerst alle voorraad over te dragen of te verwijderen.

en: Warehouse deleted successfully.
nl: Magazijn succesvol verwijderd.

en: Error deleting warehouse: %(error)s
nl: Fout bij verwijderen magazijn: %(error)s

en: Stock movement recorded successfully.
nl: Voorraadbeweging met succes geregistreerd.

en: Error recording stock movement: %(error)s
nl: Fout bij het registreren van voorraadbewegingen: %(error)s

en: Source and destination warehouses must be different.
nl: Bron- en bestemmingsmagazijnen moeten verschillend zijn.

en: Insufficient stock available in source warehouse.
nl: Onvoldoende voorraad beschikbaar in het bronmagazijn.

en: Stock transfer completed successfully.
nl: De aandelenoverdracht is succesvol afgerond.

en: Error creating transfer: %(error)s
nl: Fout bij het maken van de overdracht: %(error)s

en: Stock adjustment recorded successfully.
nl: Voorraadaanpassing succesvol geregistreerd.

en: Error recording adjustment: %(error)s
nl: Fout bij het opnemen van aanpassingen: %(error)s

en: Reservation fulfilled successfully.
nl: Reservering succesvol afgerond.

en: Error fulfilling reservation: %(error)s
nl: Fout bij het uitvoeren van de reservering: %(error)s

en: Reservation cancelled successfully.
nl: Reservering succesvol geannuleerd.

en: Error cancelling reservation: %(error)s
nl: Fout bij annuleren reservering: %(error)s

en: Supplier created successfully.
nl: Leverancier succesvol aangemaakt.

en: Error creating supplier: %(error)s
nl: Fout bij aanmaken leverancier: %(error)s

en: Supplier code already exists. Please use a different code.
nl: Leverancierscode bestaat al. Gebruik een andere code.

en: Supplier updated successfully.
nl: Leverancier is succesvol bijgewerkt.

en: Error updating supplier: %(error)s
nl: Fout bij updaten leverancier: %(error)s

en: Cannot delete supplier with associated stock items. Remove items first.
nl: Kan leverancier met bijbehorende voorraadartikelen niet verwijderen. Verwijder eerst artikelen.

en: Supplier deleted successfully.
nl: Leverancier succesvol verwijderd.

en: Error deleting supplier: %(error)s
nl: Fout bij verwijderen leverancier: %(error)s

en: Purchase order created successfully.
nl: Inkooporder is succesvol aangemaakt.

en: Error creating purchase order: %(error)s
nl: Fout bij het aanmaken van de inkooporder: %(error)s

en: Cannot edit a purchase order that has been received.
nl: Kan een ontvangen inkooporder niet bewerken.

en: Purchase order updated successfully.
nl: Inkooporder is succesvol bijgewerkt.

en: Error updating purchase order: %(error)s
nl: Fout bij bijwerken van inkooporder: %(error)s

en: Purchase order marked as sent.
nl: Inkooporder gemarkeerd als verzonden.

en: Error sending purchase order: %(error)s
nl: Fout bij het verzenden van de inkooporder: %(error)s

en: Purchase order cancelled successfully.
nl: Inkooporder succesvol geannuleerd.

en: Error cancelling purchase order: %(error)s
nl: Fout bij het annuleren van de inkooporder: %(error)s

en: Cannot delete a purchase order that has been received. Cancel it instead.
nl: Kan een ontvangen inkooporder niet verwijderen. Annuleer het in plaats daarvan.

en: Purchase order deleted successfully.
nl: Inkooporder is succesvol verwijderd.

en: Error deleting purchase order: %(error)s
nl: Fout bij verwijderen van inkooporder: %(error)s

en: Purchase order marked as received and stock updated.
nl: Inkooporder gemarkeerd als ontvangen en voorraad bijgewerkt.

en: Error receiving purchase order: %(error)s
nl: Fout bij het ontvangen van de inkooporder: %(error)s

en: Project, client name, and due date are required
nl: Project, klantnaam en vervaldatum zijn vereist

en: Invalid due date format
nl: Ongeldige vervaldatumnotatie

en: Invalid tax rate format
nl: Ongeldig belastingtariefformaat

en: Selected project not found
nl: Geselecteerd project niet gevonden

en: Could not create invoice due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan geen factuur maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: You do not have permission to view this invoice
nl: U heeft geen toestemming om deze factuur te bekijken

en: You do not have permission to edit this invoice
nl: U heeft geen toestemming om deze factuur te bewerken

en: Warning: Could not reserve stock for item %(item)s: %(error)s
nl: Waarschuwing: Kan geen voorraad reserveren voor artikel %(item)s: %(error)s

en: Could not update invoice due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan factuur niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Invoice updated successfully
nl: Factuur succesvol bijgewerkt

en: Warning: Could not reduce stock for item %(item)s: %(error)s
nl: Waarschuwing: Kan de voorraad voor artikel %(item)s niet verkleinen: %(error)s

en: You do not have permission to delete this invoice
nl: U heeft geen toestemming om deze factuur te verwijderen

en: Could not delete invoice due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan factuur niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No invoices selected for deletion
nl: Geen facturen geselecteerd voor verwijdering

en: Could not delete invoices due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan facturen niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No invoices selected
nl: Geen facturen geselecteerd

en: Could not update invoices due to a database error
nl: Kan facturen niet bijwerken vanwege een databasefout

en: No time entries, costs, expenses, or extra goods selected
nl: Geen tijdsinvoer, kosten, uitgaven of extra goederen geselecteerd

en: Could not generate items due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon geen items genereren vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Invoice items generated successfully from time entries and costs
nl: Factuuritems zijn succesvol gegenereerd op basis van tijdsinvoer en kosten

en: Applied %(hours)s prepaid hours for %(client)s before billing overages.
nl: %(hours)s prepaid-uren toegepast voor %(client)s vóór facturering van overschrijdingen.

en: You do not have permission to export this invoice
nl: U heeft geen toestemming om deze factuur te exporteren

en: PDF generation failed: %(err)s. Fallback also failed: %(fb)s
nl: PDF-generatie mislukt: %(err)s. Terugval is ook mislukt: %(fb)s

en: You do not have permission to duplicate this invoice
nl: U heeft geen toestemming om deze factuur te dupliceren

en: Could not duplicate invoice due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan factuur niet dupliceren vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Could not finalize duplicated invoice due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon de dubbele factuur niet finaliseren vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Invoice marked as sent
nl: Factuur gemarkeerd als verzonden

en: message
nl: bericht

en: Invoice marked as paid
nl: Factuur gemarkeerd als betaald

en: Key and label are required
nl: Sleutel en label zijn vereist

en: Could not create column due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan geen kolom maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Label is required
nl: Etiket is vereist

en: Could not update column due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de kolom niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: System columns cannot be deleted
nl: Systeemkolommen kunnen niet worden verwijderd

en: Could not delete column due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de kolom niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Could not toggle column due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de kolom niet omschakelen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Lead created successfully
nl: Lead is succesvol aangemaakt

en: Error creating lead: %(error)s
nl: Fout bij aanmaken van lead: %(error)s

en: Lead updated successfully
nl: Lead is succesvol bijgewerkt

en: Error updating lead: %(error)s
nl: Fout bij updaten van lead: %(error)s

en: Lead has already been converted
nl: Lood is al omgezet

en: Lead converted to client successfully
nl: Lead succesvol omgezet naar klant

en: Error converting lead: %(error)s
nl: Fout bij het converteren van lead: %(error)s

en: Lead converted to deal successfully
nl: Lead omgezet om succesvol te kunnen handelen

en: Lead marked as lost
nl: Lead gemarkeerd als verloren

en: Error marking lead as lost: %(error)s
nl: Fout bij het markeren van lead als verloren: %(error)s

en: Mileage entry created successfully
nl: Kilometerinvoer is succesvol aangemaakt

en: Error creating mileage entry
nl: Fout bij aanmaken kilometerinvoer

en: You do not have permission to view this mileage entry
nl: U heeft geen toestemming om deze kilometerinvoer te bekijken

en: You do not have permission to edit this mileage entry
nl: U heeft geen toestemming om deze kilometerinvoer te bewerken

en: Cannot edit approved or reimbursed mileage entries
nl: Kan goedgekeurde of terugbetaalde mijleninvoer niet bewerken

en: Mileage entry updated successfully
nl: Kilometerstand is succesvol bijgewerkt

en: Error updating mileage entry
nl: Fout bij bijwerken kilometerinvoer

en: You do not have permission to delete this mileage entry
nl: U heeft geen toestemming om deze kilometerinvoer te verwijderen

en: Mileage entry deleted successfully
nl: Kilometerinvoer is succesvol verwijderd

en: Error deleting mileage entry
nl: Fout bij het verwijderen van kilometerinvoer

en: No mileage entries selected for deletion
nl: Er zijn geen kilometergegevens geselecteerd om te verwijderen

en: Could not delete mileage entries due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon kilometerinvoer niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Successfully deleted %(count)d mileage entr%(plural)s
nl: %(count)d kilometerstand entr%(plural)s is succesvol verwijderd

en: Skipped %(count)d mileage entr%(plural)s: %(errors)s
nl: %(count)d kilometerstand overgeslagen%(plural)s: %(errors)s

en: No mileage entries selected
nl: Geen kilometerinvoer geselecteerd

en: Could not update mileage entries due to a database error
nl: Kon de kilometerinvoer niet bijwerken vanwege een databasefout

en: Successfully updated %(count)d mileage entr%(plural)s to %(status)s
nl: %(count)d kilometerstand entr%(plural)s is succesvol bijgewerkt naar %(status)s

en: Skipped %(count)d mileage entr%(plural)s (no permission)
nl: %(count)d kilometerstand overgeslagen%(plural)s (geen toestemming)

en: Only administrators can approve mileage entries
nl: Alleen beheerders kunnen kilometerinvoer goedkeuren

en: Only pending mileage entries can be approved
nl: Alleen lopende kilometerinvoer kan worden goedgekeurd

en: Mileage entry approved successfully
nl: Kilometerinvoer is succesvol goedgekeurd

en: Error approving mileage entry
nl: Fout bij het goedkeuren van kilometerinvoer

en: Only administrators can reject mileage entries
nl: Alleen beheerders kunnen kilometerinvoer weigeren

en: Only pending mileage entries can be rejected
nl: Alleen openstaande kilometerinvoer kan worden afgewezen

en: Mileage entry rejected
nl: Kilometerregistratie afgewezen

en: Error rejecting mileage entry
nl: Fout bij het weigeren van kilometerinvoer

en: Only administrators can mark mileage entries as reimbursed
nl: Alleen beheerders kunnen kilometerinvoer markeren als vergoed

en: Only approved mileage entries can be marked as reimbursed
nl: Alleen goedgekeurde kilometerinvoer kan als terugbetaald worden gemarkeerd

en: Mileage entry marked as reimbursed
nl: Kilometerregistratie gemarkeerd als vergoed

en: Error marking mileage entry as reimbursed
nl: Fout bij het markeren van de kilometerinvoer als vergoed

en: Quote title and client are required
nl: Titel van de offerte en klant zijn vereist

en: Selected client not found
nl: Geselecteerde klant niet gevonden

en: Invalid total amount format
nl: Ongeldig totaalbedragformaat

en: Invalid estimated hours format
nl: Ongeldig geschatte urennotatie

en: Invalid date format for valid until
nl: Ongeldig datumformaat voor geldig tot

en: Could not create quote due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan geen offerte maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Quote created successfully
nl: Offerte is succesvol aangemaakt

en: Only draft quotes can be edited
nl: Alleen conceptoffertes kunnen worden bewerkt

en: Could not update quote due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de offerte niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Quote updated successfully
nl: Offerte succesvol bijgewerkt

en: Only draft quotes can be sent
nl: Er kunnen alleen conceptoffertes worden verzonden

en: Could not send quote due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de offerte niet verzenden vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Quote sent successfully
nl: Offerte succesvol verzonden

en: This quote cannot be accepted
nl: Deze offerte kan niet worden aanvaard

en: Could not accept quote: %(error)s
nl: Kan offerte niet accepteren: %(error)s

en: Could not accept quote due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de offerte niet accepteren vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Quote accepted and project created successfully
nl: Offerte geaccepteerd en project succesvol gemaakt

en: This quote cannot be rejected
nl: Dit citaat kan niet worden afgewezen

en: Could not reject quote: %(error)s
nl: Kan offerte niet afwijzen: %(error)s

en: Could not reject quote due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan offerte niet afwijzen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Quote rejected
nl: Citaat afgewezen

en: Only draft or rejected quotes can be deleted
nl: Alleen concept- of afgewezen offertes kunnen worden verwijderd

en: Could not delete quote due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de offerte niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Quote deleted successfully
nl: Citaat is succesvol verwijderd

en: Invalid from date format
nl: Ongeldig vanaf datumnotatie

en: Invalid to date format
nl: Ongeldig tot nu toe formaat

en: You do not have permission to view this payment
nl: U heeft geen toestemming om deze betaling te bekijken

en: Invoice, amount, and payment date are required
nl: Factuur, bedrag en betalingsdatum zijn vereist

en: Selected invoice not found
nl: Geselecteerde factuur niet gevonden

en: You do not have permission to add payments to this invoice
nl: U heeft geen toestemming om betalingen aan deze factuur toe te voegen

en: Payment amount must be greater than zero
nl: Het betalingsbedrag moet groter zijn dan nul

en: Invalid payment amount
nl: Ongeldig betalingsbedrag

en: Invalid payment date format
nl: Ongeldig betalingsdatumformaat

en: Gateway fee cannot be negative
nl: Gatewaykosten kunnen niet negatief zijn

en: Invalid gateway fee amount
nl: Ongeldig bedrag voor gatewaykosten

en: Could not create payment due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de betaling niet aanmaken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: You do not have permission to edit this payment
nl: U heeft geen toestemming om deze betaling te bewerken

en: Could not update payment due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de betaling niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Payment updated successfully
nl: Betaling succesvol bijgewerkt

en: You do not have permission to delete this payment
nl: U heeft geen toestemming om deze betaling te verwijderen

en: Could not delete payment due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de betaling niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Payment deleted successfully
nl: Betaling succesvol verwijderd

en: No payments selected for deletion
nl: Er zijn geen betalingen geselecteerd voor verwijdering

en: Could not delete payments due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan betalingen niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No payments selected
nl: Geen betalingen geselecteerd

en: Could not update payments due to a database error
nl: Kan betalingen niet bijwerken vanwege een databasefout

en: Start date must be before end date
nl: De startdatum moet vóór de einddatum liggen

en: No per diem rate found for this location. Please configure rates first.
nl: Er is geen dagtarief gevonden voor deze locatie. Configureer eerst de tarieven.

en: Per diem claim created successfully
nl: Per diem-claim is succesvol aangemaakt

en: Error creating per diem claim
nl: Fout bij het maken van een dagvergoedingsclaim

en: You do not have permission to view this per diem claim
nl: U heeft geen toestemming om deze dagvergoeding te bekijken

en: You do not have permission to edit this per diem claim
nl: U heeft geen toestemming om deze dagvergoedingsclaim te bewerken

en: Cannot edit approved or reimbursed per diem claims
nl: Kan goedgekeurde of terugbetaalde dagvergoedingsclaims niet bewerken

en: Per diem claim updated successfully
nl: Per diem-claim is succesvol bijgewerkt

en: Error updating per diem claim
nl: Fout bij bijwerken dagvergoedingsclaim

en: You do not have permission to delete this per diem claim
nl: U heeft geen toestemming om deze dagvergoedingsclaim te verwijderen

en: Per diem claim deleted successfully
nl: Per diem-claim is succesvol verwijderd

en: Error deleting per diem claim
nl: Fout bij verwijderen dagvergoedingsclaim

en: No per diem claims selected for deletion
nl: Er zijn geen dagvergoedingen geselecteerd voor verwijdering

en: Could not delete per diem claims due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan dagvergoedingsclaims niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Successfully deleted %(count)d per diem claim(s)
nl: %(count)d claim(s) per dag succesvol verwijderd

en: Skipped %(count)d per diem claim(s): %(errors)s
nl: %(count)d dagclaim(s) overgeslagen: %(errors)s

en: No per diem claims selected
nl: Geen dagvergoedingsclaims geselecteerd

en: Could not update per diem claims due to a database error
nl: Kon dagelijkse claims niet updaten vanwege een databasefout

en: Successfully updated %(count)d per diem claim(s) to %(status)s
nl: %(count)d dagvergoedingsclaim(s) bijgewerkt naar %(status)s

en: Skipped %(count)d per diem claim(s) (no permission)
nl: %(count)d dagvergoedingsclaim(s) overgeslagen (geen toestemming)

en: Only administrators can approve per diem claims
nl: Alleen beheerders kunnen dagvergoedingen goedkeuren

en: Only pending per diem claims can be approved
nl: Alleen lopende dagvergoedingsclaims kunnen worden goedgekeurd

en: Per diem claim approved successfully
nl: Per diem-claim met succes goedgekeurd

en: Error approving per diem claim
nl: Fout bij het goedkeuren van de dagvergoedingsclaim

en: Only administrators can reject per diem claims
nl: Alleen beheerders kunnen dagvergoedingsclaims afwijzen

en: Only pending per diem claims can be rejected
nl: Alleen lopende dagvergoedingsclaims kunnen worden afgewezen

en: Per diem claim rejected
nl: Per diem-claim afgewezen

en: Error rejecting per diem claim
nl: Fout bij het afwijzen van dagvergoedingsclaim

en: Per diem rate created successfully
nl: Dagtarief is succesvol aangemaakt

en: Error creating per diem rate
nl: Fout bij maken dagtarief

en: Per diem rate updated successfully
nl: Dagtarief succesvol bijgewerkt

en: Error updating per diem rate
nl: Fout bij bijwerken dagtarief

en: Cannot delete rate: It is being used by %(count)d per diem claim(s). Deactivate it instead.
nl: Kan tarief niet verwijderen: het wordt gebruikt door %(count)d dagvergoeding(en). Deactiveer het in plaats daarvan.

en: Per diem rate deleted successfully
nl: Dagtarief succesvol verwijderd

en: Error deleting per diem rate
nl: Fout bij verwijderen dagtarief

en: You do not have permission to access this page
nl: U heeft geen toestemming om deze pagina te bezoeken

en: Role name is required
nl: Rolnaam is vereist

en: A role with this name already exists
nl: Er bestaat al een rol met deze naam

en: Could not create role due to a database error
nl: Kan rol niet maken vanwege een databasefout

en: Role created successfully
nl: Rol is succesvol aangemaakt

en: System roles cannot be edited
nl: Systeemrollen kunnen niet worden bewerkt

en: Could not update role due to a database error
nl: Kan de rol niet updaten vanwege een databasefout

en: Role updated successfully
nl: Rol succesvol bijgewerkt

en: You do not have permission to perform this action
nl: U heeft geen toestemming om deze actie uit te voeren

en: System roles cannot be deleted
nl: Systeemrollen kunnen niet worden verwijderd

en: Cannot delete role that is assigned to users. Please reassign users first.
nl: Kan de rol die aan gebruikers is toegewezen niet verwijderen. Wijs eerst gebruikers opnieuw toe.

en: Could not delete role due to a database error
nl: Kan de rol niet verwijderen vanwege een databasefout

en: Role "%(name)s" deleted successfully
nl: Rol "%(name)s" is succesvol verwijderd

en: Could not update user roles due to a database error
nl: Kan gebruikersrollen niet bijwerken vanwege een databasefout

en: User roles updated successfully
nl: Gebruikersrollen zijn succesvol bijgewerkt

en: Project name and client are required
nl: Projectnaam en klant zijn vereist

en: Invalid budget amount
nl: Ongeldig budgetbedrag

en: Invalid budget threshold percent (0-100)
nl: Ongeldig budgetdrempelpercentage (0-100)

en: A project with this name already exists
nl: Er bestaat al een project met deze naam

en: Project code already in use
nl: Projectcode is al in gebruik

en: Could not create project due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan project niet maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Could not update project due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan het project niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: You do not have permission to archive projects
nl: U heeft geen toestemming om projecten te archiveren

en: Project is already archived
nl: Het project is al gearchiveerd

en: You do not have permission to unarchive projects
nl: U heeft geen toestemming om projecten uit het archief te halen

en: Project is already active
nl: Project is al actief

en: You do not have permission to deactivate projects
nl: U heeft geen toestemming om projecten te deactiveren

en: Project is already inactive
nl: Project is al inactief

en: You do not have permission to activate projects
nl: U heeft geen toestemming om projecten te activeren

en: Cannot delete project with existing time entries
nl: Kan project met bestaande tijdsinvoer niet verwijderen

en: Could not delete project due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan het project niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: You do not have permission to delete projects
nl: U heeft geen toestemming om projecten te verwijderen

en: No projects selected for deletion
nl: Geen projecten geselecteerd voor verwijdering

en: Could not delete projects due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan projecten niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No projects were deleted
nl: Er zijn geen projecten verwijderd

en: You do not have permission to change project status
nl: U heeft geen toestemming om de projectstatus te wijzigen

en: No projects selected
nl: Geen projecten geselecteerd

en: Could not update project status due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de projectstatus niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No projects were updated
nl: Er zijn geen projecten bijgewerkt

en: Project is already in favorites
nl: Project staat al in favorieten

en: Project added to favorites
nl: Project toegevoegd aan favorieten

en: Failed to add project to favorites
nl: Kan project niet toevoegen aan favorieten

en: Project is not in favorites
nl: Project staat niet in favorieten

en: Project removed from favorites
nl: Project verwijderd uit favorieten

en: Failed to remove project from favorites
nl: Kan project niet uit favorieten verwijderen

en: Description, category, amount, and date are required
nl: Beschrijving, categorie, bedrag en datum zijn vereist

en: Could not add cost due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan geen kosten toevoegen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Cost added successfully
nl: Kosten succesvol toegevoegd

en: Cost not found
nl: Kosten niet gevonden

en: You do not have permission to edit this cost
nl: U heeft geen toestemming om deze kosten te bewerken

en: Could not update cost due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de kosten niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Cost updated successfully
nl: Kosten zijn bijgewerkt

en: You do not have permission to delete this cost
nl: U heeft geen toestemming om deze kosten te verwijderen

en: Cannot delete cost that has been invoiced
nl: Kan gefactureerde kosten niet verwijderen

en: Could not delete cost due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de kosten niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Name and unit price are required
nl: Naam en eenheidsprijs zijn verplicht

en: Invalid quantity format
nl: Ongeldig hoeveelheidsformaat

en: Invalid unit price format
nl: Ongeldige eenheidsprijsnotatie

en: Could not add extra good due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon geen extra goed toevoegen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Extra good added successfully
nl: Extra goed succesvol toegevoegd

en: Extra good not found
nl: Extra goed niet gevonden

en: You do not have permission to edit this extra good
nl: U heeft geen toestemming om dit extra goed te bewerken

en: Could not update extra good due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon niet extra goed updaten vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Extra good updated successfully
nl: Extra goed succesvol bijgewerkt

en: You do not have permission to delete this extra good
nl: U heeft geen toestemming om dit extra goed te verwijderen

en: Cannot delete extra good that has been added to an invoice
nl: Extra goed dat aan een factuur is toegevoegd, kan niet worden verwijderd

en: Could not delete extra good due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan extra goed niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Project not found
nl: Project niet gevonden

en: Project created successfully
nl: Project succesvol aangemaakt

en: Invalid discount amount format
nl: Ongeldig formaat voor kortingsbedrag

en: Quote must be approved before it can be sent
nl: De offerte moet worden goedgekeurd voordat deze kan worden verzonden

en: Cannot send quote: %(error)s
nl: Kan offerte niet verzenden: %(error)s

en: You do not have permission to upload attachments to this quote
nl: U heeft geen toestemming om bijlagen bij deze offerte te uploaden

en: File type not allowed
nl: Bestandstype niet toegestaan

en: File size exceeds maximum allowed size (10 MB)
nl: Bestandsgrootte overschrijdt de maximaal toegestane grootte (10 MB)

en: Could not upload attachment due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan bijlage niet uploaden vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Attachment uploaded successfully
nl: Bijlage succesvol geüpload

en: You do not have permission to download this attachment
nl: U heeft geen toestemming om deze bijlage te downloaden

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: You do not have permission to delete this attachment
nl: U heeft geen toestemming om deze bijlage te verwijderen

en: Could not delete attachment due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan bijlage niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Attachment deleted successfully
nl: Bijlage succesvol verwijderd

en: You do not have permission to request approval for this quote
nl: U heeft geen toestemming om goedkeuring aan te vragen voor deze offerte

en: This quote does not require approval
nl: Voor deze offerte is geen goedkeuring vereist

en: Cannot request approval: %(error)s
nl: Kan geen goedkeuring aanvragen: %(error)s

en: Could not request approval due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon geen goedkeuring aanvragen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Approval requested successfully
nl: Goedkeuring aangevraagd

en: This quote is not pending approval
nl: Deze offerte wacht niet op goedkeuring

en: Cannot approve quote: %(error)s
nl: Kan offerte niet goedkeuren: %(error)s

en: Could not approve quote due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de offerte niet goedkeuren vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Quote approved successfully
nl: Offerte succesvol goedgekeurd

en: Cannot reject quote: %(error)s
nl: Kan offerte niet afwijzen: %(error)s

en: Quote approval rejected
nl: Goedkeuring van offerte afgewezen

en: Could not create template due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan geen sjabloon maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Template created successfully
nl: Sjabloon is succesvol aangemaakt

en: You do not have permission to create a template from this quote
nl: U heeft geen toestemming om van deze offerte een sjabloon te maken

en: Could not save template due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan sjabloon niet opslaan vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Template saved successfully
nl: Sjabloon succesvol opgeslagen

en: You do not have permission to export this quote
nl: U heeft geen toestemming om deze offerte te exporteren

en: Error generating PDF: %(error)s
nl: Fout bij genereren van PDF: %(error)s

en: Recipient email address is required
nl: Het e-mailadres van de ontvanger is vereist

en: Quote sent successfully to %(email)s
nl: Offerte succesvol verzonden naar %(email)s

en: Failed to send quote: %(error)s
nl: Kan de offerte niet verzenden: %(error)s

en: Error sending email: %(error)s
nl: Fout bij het verzenden van e-mail: %(error)s

en: You do not have permission to duplicate this quote
nl: U heeft geen toestemming om deze offerte te dupliceren

en: Could not duplicate quote due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de offerte niet dupliceren vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Could not finalize duplicated quote due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de dubbele offerte niet voltooien vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Quote %(quote_number)s created as duplicate
nl: Citaat %(quote_number)s gemaakt als duplicaat

en: Please select an action and at least one quote
nl: Selecteer een actie en minimaal één offerte

en: Invalid quote IDs
nl: Ongeldige offerte-ID's

en: No quotes found or you do not have permission
nl: Geen offertes gevonden of u heeft geen toestemming

en: Duplicated %(count)d quote(s)
nl: Gedupliceerde %(count)d offerte(s)

en: Failed to duplicate %(count)d quote(s)
nl: Kan %(count)d offerte(s) niet dupliceren

en: Error duplicating quotes
nl: Fout bij het dupliceren van aanhalingstekens

en: Marked %(count)d quote(s) as sent
nl: %(count)d offerte(s) gemarkeerd als verzonden

en: Could not mark %(count)d quote(s) as sent
nl: Kon %(count)d offerte(s) niet markeren als verzonden

en: Error updating quotes
nl: Fout bij bijwerken van offertes

en: Deleted %(count)d quote(s)
nl: %(count)d offerte(s) verwijderd

en: Could not delete %(count)d quote(s) (may be in use)
nl: Kon %(count)d quote(s) niet verwijderen (mogelijk in gebruik)

en: Error deleting quotes
nl: Fout bij verwijderen van offertes

en: Invalid action
nl: Ongeldige actie

en: Name, project, client, frequency, and next run date are required
nl: Naam, project, klant, frequentie en volgende uitvoeringsdatum zijn vereist

en: Invalid next run date format
nl: Ongeldige datumnotatie voor volgende run

en: Invalid end date format
nl: Ongeldige einddatumnotatie

en: Selected project or client not found
nl: Geselecteerd project of klant niet gevonden

en: Could not create recurring invoice due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan terugkerende factuur niet maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: You do not have permission to view this recurring invoice
nl: U heeft geen toestemming om deze terugkerende factuur te bekijken

en: You do not have permission to edit this recurring invoice
nl: U heeft geen toestemming om deze terugkerende factuur te bewerken

en: Could not update recurring invoice due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan terugkerende factuur niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Recurring invoice updated successfully
nl: Terugkerende factuur succesvol bijgewerkt

en: You do not have permission to delete this recurring invoice
nl: U heeft geen toestemming om deze terugkerende factuur te verwijderen

en: Could not delete recurring invoice due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan terugkerende factuur niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Could not delete filter due to a database error
nl: Kan het filter niet verwijderen vanwege een databasefout

en: Setup complete! Thank you for helping us improve TimeTracker.
nl: Installatie voltooid! Bedankt dat u ons helpt TimeTracker te verbeteren.

en: Setup complete! Telemetry is disabled.
nl: Installatie voltooid! Telemetrie is uitgeschakeld.

en: Project and task name are required
nl: Project- en taaknaam zijn vereist

en: Selected project does not exist
nl: Het geselecteerde project bestaat niet

en: Could not create task due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan geen taak maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: You do not have access to this task
nl: U heeft geen toegang tot deze taak

en: You can only edit tasks you created
nl: Je kunt alleen taken bewerken die je hebt gemaakt

en: Task name is required
nl: Taaknaam is vereist

en: Project is required
nl: Project is vereist

en: Selected project does not exist or is inactive
nl: Het geselecteerde project bestaat niet of is inactief

en: Could not update status due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de status niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Could not update task due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de taak niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: You do not have permission to update this task
nl: U heeft geen toestemming om deze taak bij te werken

en: You can only update tasks you created
nl: U kunt alleen taken bijwerken die u hebt gemaakt

en: You can only assign tasks you created
nl: U kunt alleen taken toewijzen die u zelf heeft aangemaakt

en: Selected user does not exist
nl: Geselecteerde gebruiker bestaat niet

en: Task unassigned
nl: Taak niet toegewezen

en: You can only delete tasks you created
nl: Je kunt alleen taken verwijderen die je hebt gemaakt

en: Cannot delete task with existing time entries
nl: Kan taak met bestaande tijdinvoer niet verwijderen

en: Could not delete task due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de taak niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No tasks selected for deletion
nl: Geen taken geselecteerd voor verwijdering

en: Could not delete tasks due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan taken niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: No tasks selected
nl: Geen taken geselecteerd

en: Could not update tasks due to a database error
nl: Kan taken niet bijwerken vanwege een databasefout

en: Invalid priority value
nl: Ongeldige prioriteitswaarde

en: No user selected for assignment
nl: Geen gebruiker geselecteerd voor toewijzing

en: Invalid user selected
nl: Ongeldige gebruiker geselecteerd

en: Could not assign tasks due to a database error
nl: Kon geen taken toewijzen vanwege een databasefout

en: No project selected
nl: Geen project geselecteerd

en: Invalid project selected
nl: Ongeldig project geselecteerd

en: Could not move tasks due to a database error
nl: Kan taken niet verplaatsen vanwege een databasefout

en: Only administrators can view all overdue tasks
nl: Alleen beheerders kunnen alle achterstallige taken bekijken

en: Could not create template due to a database error
nl: Kan geen sjabloon maken vanwege een databasefout

en: Could not update template due to a database error
nl: Kan de sjabloon niet bijwerken vanwege een databasefout

en: Could not delete template due to a database error
nl: Kan de sjabloon niet verwijderen vanwege een databasefout

en: Cannot start timer for an archived project. Please unarchive the project first.
nl: Kan de timer voor een gearchiveerd project niet starten. Haal het project eerst uit het archief.

en: Cannot start timer for an inactive project
nl: Kan de timer voor een inactief project niet starten

en: Selected task is invalid for the chosen project
nl: Geselecteerde taak is ongeldig voor het gekozen project

en: You already have an active timer. Stop it before starting a new one.
nl: Je hebt al een actieve timer. Stop ermee voordat u aan een nieuwe begint.

en: Could not start timer due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de timer niet starten vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Template must have a project to start a timer
nl: Sjabloon moet een project hebben om een ​​timer te starten

en: Cannot start timer for this project
nl: Kan de timer voor dit project niet starten

en: No active timer to stop
nl: Geen actieve timer om te stoppen

en: You can only edit your own timers
nl: U kunt alleen uw eigen timers bewerken

en: Invalid task selected for the chosen project
nl: Ongeldige taak geselecteerd voor het gekozen project

en: Start time cannot be in the future
nl: De starttijd kan niet in de toekomst liggen

en: Invalid start date/time format
nl: Ongeldige notatie van startdatum/-tijd

en: End time must be after start time
nl: De eindtijd moet na de starttijd liggen

en: Invalid end date/time format
nl: Ongeldige einddatum-/tijdnotatie

en: Could not update timer due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de timer niet bijwerken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Timer updated successfully
nl: Timer is succesvol bijgewerkt

en: You can only delete your own timers
nl: Je kunt alleen je eigen timers verwijderen

en: Cannot delete an active timer
nl: Kan een actieve timer niet verwijderen

en: Could not delete timer due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de timer niet verwijderen vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: All fields are required
nl: Alle velden zijn verplicht

en: Cannot create time entries for an archived project. Please unarchive the project first.
nl: Kan geen tijdsinvoer maken voor een gearchiveerd project. Haal het project eerst uit het archief.

en: Cannot create time entries for an inactive project
nl: Kan geen tijdsinvoer maken voor een inactief project

en: Invalid task selected
nl: Ongeldige taak geselecteerd

en: Invalid date/time format
nl: Ongeldige datum-/tijdnotatie

en: Could not create manual entry due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon geen handmatige invoer maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: End date must be after or equal to start date
nl: De einddatum moet na of gelijk zijn aan de startdatum

en: Date range cannot exceed 31 days
nl: Het datumbereik mag niet langer zijn dan 31 dagen

en: Invalid time format
nl: Ongeldige tijdnotatie

en: No valid dates found in the selected range
nl: Geen geldige datums gevonden in het geselecteerde bereik

en: Could not create bulk entries due to a database error. Please check server logs.
nl: Kon geen bulkvermeldingen maken vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: An error occurred while creating bulk entries. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het maken van bulkinvoer. Probeer het opnieuw.

en: You can only duplicate your own timers
nl: Je kunt alleen je eigen timers dupliceren

en: You can only resume your own timers
nl: U kunt alleen uw eigen timers hervatten

en: Project no longer exists
nl: Project bestaat niet meer

en: Could not resume timer due to a database error. Please check server logs.
nl: Kan de timer niet hervatten vanwege een databasefout. Controleer de serverlogboeken.

en: Timer stopped successfully
nl: Timer is succesvol gestopt

en: Invalid timezone selected
nl: Ongeldige tijdzone geselecteerd

en: Standard hours per day must be between 0.5 and 24
nl: Standaarduren per dag moeten tussen 0,5 en 24 liggen

en: Settings saved successfully
nl: Instellingen succesvol opgeslagen

en: Error saving settings
nl: Fout bij opslaan van instellingen

en: Error saving settings: %(error)s
nl: Fout bij opslaan van instellingen: %(error)s

en: Preferences updated
nl: Voorkeuren bijgewerkt

en: Language updated successfully
nl: Taal is succesvol bijgewerkt

en: Invalid language
nl: Ongeldige taal

en: Language updated to %(language)s
nl: Taal bijgewerkt naar %(language)s

en: Webhook name is required
nl: Webhooknaam is vereist

en: Webhook URL is required
nl: Webhook-URL is vereist

en: At least one event must be selected
nl: Er moet minimaal één gebeurtenis worden geselecteerd

en: Webhook created successfully
nl: Webhook is succesvol aangemaakt

en: Error creating webhook
nl: Fout bij het maken van de webhook

en: Error creating webhook: %(error)s
nl: Fout bij het maken van de webhook: %(error)s

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Webhook updated successfully
nl: Webhook is succesvol bijgewerkt

en: Error updating webhook: %(error)s
nl: Fout bij updaten van webhook: %(error)s

en: Webhook deleted successfully
nl: Webhook is succesvol verwijderd

en: Error deleting webhook: %(error)s
nl: Fout bij verwijderen van webhook: %(error)s

en: Please enter a valid target hours (greater than 0)
nl: Voer een geldig doeluur in (groter dan 0)

en: A goal already exists for this week. Please edit the existing goal instead.
nl: Er bestaat al een doel voor deze week. Bewerk in plaats daarvan het bestaande doel.

en: Weekly time goal created successfully!
nl: Wekelijks tijdsdoel is succesvol aangemaakt!

en: Failed to create goal. Please try again.
nl: Het is niet gelukt om een ​​doelpunt te maken. Probeer het opnieuw.

en: You do not have permission to view this goal
nl: U heeft geen toestemming om dit doel te bekijken

en: You do not have permission to edit this goal
nl: U heeft geen toestemming om dit doel te bewerken

en: Weekly time goal updated successfully!
nl: Wekelijks tijdsdoel succesvol bijgewerkt!

en: Failed to update goal. Please try again.
nl: Kan doel niet updaten. Probeer het opnieuw.

en: You do not have permission to delete this goal
nl: U heeft geen toestemming om dit doel te verwijderen

en: Weekly time goal deleted successfully
nl: Wekelijks tijdsdoel is succesvol verwijderd

en: Failed to delete goal. Please try again.
nl: Kan doel niet verwijderen. Probeer het opnieuw.

en: remaining
nl: overig

en: Success
nl: Succes

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Information
nl: Informatie

en: Loading...
nl: Laden...

en: Saving...
nl: Besparing...

en: Deleting...
nl: Verwijderen...

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Close
nl: Dichtbij

en: Save
nl: Redden

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerking

en: Add
nl: Toevoegen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Are you sure you want to delete this?
nl: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen?

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave?
nl: U heeft niet-opgeslagen wijzigingen. Weet je zeker dat je weg wilt?

en: Operation failed
nl: Operatie mislukt

en: Operation completed successfully
nl: Operatie succesvol afgerond

en: No items selected
nl: Geen items geselecteerd

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: This field is required
nl: Dit veld is verplicht

en: No active timer
nl: Geen actieve timer

en: Timer stopped
nl: Timer gestopt

en: Failed to stop timer
nl: Kan timer niet stoppen

en: Error stopping timer
nl: Fout bij stoppen van timer

en: No form to save
nl: Geen formulier om op te slaan

en: No timer found
nl: Geen timer gevonden

en: Timer stopped due to inactivity
nl: Timer gestopt vanwege inactiviteit

en: Skip to content
nl: Ga naar de inhoud

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Toggle sidebar
nl: Zijbalk schakelen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Time Tracking
nl: Tijdregistratie

en: Log Time
nl: Logtijd

en: Projects
nl: Projecten

en: Tasks
nl: Taken

en: Kanban Board
nl: Kanban-bord

en: Weekly Goals
nl: Wekelijkse doelen

en: Clients
nl: Klanten

en: Quotes
nl: Citaten

en: Finance & Expenses
nl: Financiën en kosten

en: Reports
nl: Rapporten

en: Invoices
nl: Facturen

en: Recurring Invoices
nl: Terugkerende facturen

en: Payments
nl: Betalingen

en: Expenses
nl: Uitgaven

en: Mileage
nl: Kilometerstand

en: Budget Alerts
nl: Budgetwaarschuwingen

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Stock Items
nl: Voorraadartikelen

en: Warehouses
nl: Magazijnen

en: Suppliers
nl: Leveranciers

en: Purchase Orders
nl: Inkooporders

en: Stock Levels
nl: Voorraadniveaus

en: Stock Movements
nl: Voorraadbewegingen

en: Transfers
nl: Overdrachten

en: Adjustments
nl: Aanpassingen

en: Reservations
nl: Reserveringen

en: Low Stock Alerts
nl: Waarschuwingen voor lage voorraad

en: Analytics
nl: Analyses

en: Tools & Data
nl: Hulpmiddelen en gegevens

en: Import / Export
nl: Importeren / exporteren

en: Saved Filters
nl: Opgeslagen filters

en: Admin
nl: Beheerder

en: Admin Dashboard
nl: Beheerdashboard

en: Users
nl: Gebruikers

en: Roles & Permissions
nl: Rollen en machtigingen

en: Audit Logs
nl: Auditlogboeken

en: API Tokens
nl: API-tokens

en: System Settings
nl: Systeeminstellingen

en: Email Configuration
nl: E-mailconfiguratie

en: Email Templates
nl: E-mailsjablonen

en: PDF Templates
nl: PDF-sjablonen

en: Invoice PDF
nl: Factuur-pdf

en: Quote PDF
nl: Offerte-pdf

en: Expense Categories
nl: Uitgavencategorieën

en: Per Diem Rates
nl: Per Diem-tarieven

en: Time Entry Templates
nl: Sjablonen voor tijdinvoer

en: System Info
nl: Systeeminfo

en: Backups
nl: Back-ups

en: OIDC Settings
nl: OIDC-instellingen

en: About
nl: Over

en: Help
nl: Hulp

en: Buy me a coffee
nl: Koop een koffie voor mij

en: Search
nl: Zoekopdracht

en: Support TimeTracker development
nl: Ondersteuning van de ontwikkeling van TimeTracker

en: Support
nl: Steun

en: Toggle dark mode
nl: Schakel de donkere modus in

en: Change language
nl: Taal wijzigen

en: Language
nl: Taal

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: Guest
nl: Gast

en: My Profile
nl: Mijn profiel

en: My Settings
nl: Mijn instellingen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Enjoying TimeTracker?
nl: Geniet je van TimeTracker?

en: Support continued development with a coffee
nl: Ondersteun de verdere ontwikkeling met een kopje koffie

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Profile
nl: Profiel

en: Type a command or search...
nl: Typ een opdracht of zoek...

en: Create API Token
nl: API-token maken

en: Your API Token
nl: Uw API-token

en: Usage Examples
nl: Gebruiksvoorbeelden

en: Are you sure you want to
nl: Weet je zeker dat je dat wilt

en: deactivate
nl: deactiveren

en: activate
nl: activeren

en: this token?
nl: dit teken?

en: Deactivate Token
nl: Token deactiveren

en: Activate Token
nl: Token activeren

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Activate
nl: Activeren

en: Are you sure you want to delete this token? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u dit token wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Delete Token
nl: Token verwijderen

en: Create Backup
nl: Maak een back-up

en: Restore Backup
nl: Back-up herstellen

en: Existing Backups
nl: Bestaande back-ups

en: Important Information
nl: Belangrijke informatie

en: Confirm Deletion
nl: Bevestig verwijdering

en: Clear Cache
nl: Cache wissen

en: ServiceWorker Status
nl: Status van servicemedewerker

en: Clear All Caches
nl: Wis alle caches

en: ServiceWorker Actions
nl: ServiceWorker-acties

en: Manual Hard Refresh
nl: Handmatige harde vernieuwing

en: Admin Sections
nl: Beheerderssecties

en: Recent Activity
nl: Recente activiteit

en: Email Configuration & Testing
nl: E-mailconfiguratie en testen

en: Configure and test email delivery
nl: Configureer en test de bezorging van e-mail

en: Back to Admin
nl: Terug naar beheerder

en: Configure email settings here to save them in the database.
nl: Configureer hier de e-mailinstellingen om ze in de database op te slaan.

en: Enable Database Email Configuration
nl: Schakel database-e-mailconfiguratie in

en: Mail Server
nl: Mailserver

en: Mail Port
nl: Postpoort

en: Use TLS
nl: Gebruik TLS

en: Use SSL
nl: Gebruik SSL

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Leave empty to keep current
nl: Laat leeg om actueel te blijven

en: Default Sender
nl: Standaard afzender

en: Save Configuration
nl: Configuratie opslaan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Email Configuration Status
nl: E-mailconfiguratiestatus

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Email is configured!
nl: E-mail is geconfigureerd!

en: Your email settings are properly set up.
nl: Uw e-mailinstellingen zijn correct ingesteld.

en: Email is not configured
nl: E-mail is niet geconfigureerd

en: Please configure email settings using the form above.
nl: Configureer de e-mailinstellingen via het bovenstaande formulier.

en: Configuration Errors
nl: Configuratiefouten

en: Configuration Warnings
nl: Configuratiewaarschuwingen

en: Current Email Settings
nl: Huidige e-mailinstellingen

en: Port
nl: Haven

en: Password Set
nl: Wachtwoord ingesteld

en: Send Test Email
nl: Test-e-mail verzenden

en: Recipient Email Address
nl: E-mailadres van de ontvanger

en: Configuration Guide
nl: Configuratiegids

en: Common SMTP Providers
nl: Veelgebruikte SMTP-providers

en: Requires app password
nl: Vereist app-wachtwoord

en: Important Notes
nl: Belangrijke opmerkingen

en: Gmail requires an App Password if 2FA is enabled
nl: Gmail vereist een app-wachtwoord als 2FA is ingeschakeld

en: Restart the application after changing email settings
nl: Start de applicatie opnieuw nadat u de e-mailinstellingen hebt gewijzigd

en: Check firewall rules if emails are not sending
nl: Controleer de firewallregels als e-mails niet worden verzonden

en: For production, use a dedicated email service like SendGrid or Amazon SES
nl: Gebruik voor productie een speciale e-mailservice zoals SendGrid of Amazon SES

en: password is set
nl: wachtwoord is ingesteld

en: no password set
nl: geen wachtwoord ingesteld

en: Failed to save configuration. Please try again.
nl: Kan configuratie niet opslaan. Probeer het opnieuw.

en: Success!
nl: Succes!

en: Failed to refresh status. Please try again.
nl: Kan de status niet vernieuwen. Probeer het opnieuw.

en: Please enter a valid email address
nl: Voer een geldig e-mailadres in

en: Sending...
nl: Verzenden...

en: Failed to send test email. Please check your configuration.
nl: Kan geen test-e-mail verzenden. Controleer uw configuratie.

en: OIDC Debug Dashboard
nl: OIDC-foutopsporingsdashboard

en: Inspect configuration, provider metadata and OIDC users
nl: Inspecteer de configuratie, metadata van de provider en OIDC-gebruikers

en: Test Configuration
nl: Configuratie testen

en: OIDC Configuration
nl: OIDC-configuratie

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Gehandicapt

en: Auth Method
nl: Authenticatiemethode

en: Issuer
nl: Uitgever

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Client Secret
nl: Klantgeheim

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Redirect URI
nl: Omleidings-URI

en: Auto-generated
nl: Automatisch gegenereerd

en: Scopes
nl: Bereik

en: Claim Mapping
nl: Claimtoewijzing

en: Username Claim
nl: Gebruikersnaamclaim

en: Email Claim
nl: E-mailclaim

en: Full Name Claim
nl: Volledige naamclaim

en: Groups Claim
nl: Groepenclaim

en: Admin Group
nl: Beheerdersgroep

en: Admin Emails
nl: E-mails van beheerders

en: Post-Logout URI
nl: URI na uitloggen

en: Provider Metadata
nl: Metagegevens van de aanbieder

en: Error loading metadata:
nl: Fout bij het laden van metagegevens:

en: Discovery endpoint:
nl: Discovery-eindpunt:

en: Successfully loaded provider metadata
nl: Metagegevens van de provider zijn geladen

en: Endpoints
nl: Eindpunten

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: UserInfo
nl: Gebruikersinfo

en: End Session
nl: Einde sessie

en: JWKS URI
nl: JWKS-URI

en: Supported Features
nl: Ondersteunde functies

en: Response Types
nl: Reactietypen

en: Grant Types
nl: Soorten subsidies

en: Auth Methods
nl: Authenticatiemethoden

en: Provider metadata not loaded. Click "Test Configuration" to fetch.
nl: Metagegevens van de provider zijn niet geladen. Klik op "Testconfiguratie" om op te halen.

en: OIDC Users
nl: OIDC-gebruikers

en: Email
nl: E-mail

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Role
nl: Rol

en: Last Login
nl: Laatste login

en: OIDC Subject
nl: OIDC-onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Inactive
nl: Inactief

en: User
nl: Gebruiker

en: Never
nl: Nooit

en: No users have logged in via OIDC yet.
nl: Er zijn nog geen gebruikers ingelogd via OIDC.

en: Environment Variables Reference
nl: Referentie voor omgevingsvariabelen

en: Configure OIDC using these environment variables:
nl: Configureer OIDC met behulp van deze omgevingsvariabelen:

en: Variable
nl: Variabel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Authentication method
nl: Authenticatiemethode

en: OIDC provider issuer URL
nl: URL van de uitgever van de OIDC-provider

en: Client ID from OIDC provider
nl: Client-ID van OIDC-provider

en: Client secret from OIDC provider
nl: Clientgeheim van OIDC-provider

en: Callback URL (optional, auto-generated)
nl: Terugbel-URL (optioneel, automatisch gegenereerd)

en: Requested scopes
nl: Gevraagde bereiken

en: Claim containing username
nl: Claim met gebruikersnaam

en: Claim containing email
nl: Claim met e-mail

en: Claim containing full name
nl: Claim met volledige naam

en: Claim containing groups
nl: Claim die groepen bevat

en: Group name for admin role (optional)
nl: Groepsnaam voor beheerdersrol (optioneel)

en: Comma-separated admin emails (optional)
nl: Door komma's gescheiden beheerders-e-mailadressen (optioneel)

en: OIDC User Details
nl: OIDC-gebruikersgegevens

en: Profile and OIDC identity for this user
nl: Profiel en OIDC-identiteit voor deze gebruiker

en: Back to OIDC Debug
nl: Terug naar OIDC-foutopsporing

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Active
nl: Actief

en: Preferred Language
nl: Voorkeurstaal

en: Theme
nl: Thema

en: Created At
nl: Gemaakt op

en: Unknown
nl: Onbekend

en: OIDC Information
nl: OIDC-informatie

en: OIDC Issuer
nl: OIDC-uitgever

en: OIDC Subject (sub)
nl: OIDC-onderwerp (sub)

en: Authentication Method
nl: Authenticatiemethode

en: Local
nl: Lokaal

en: This user was created or linked via OIDC. The issuer and subject are used to uniquely identify the user across login sessions.
nl: Deze gebruiker is aangemaakt of gekoppeld via OIDC. De uitgever en het onderwerp worden gebruikt om de gebruiker uniek te identificeren tijdens inlogsessies.

en: This user has no OIDC information. They may have been created manually or via self-registration without OIDC.
nl: Deze gebruiker heeft geen OIDC-informatie. Ze zijn mogelijk handmatig gemaakt of via zelfregistratie zonder OIDC.

en: Activity Statistics
nl: Activiteitsstatistieken

en: Time Entries
nl: Tijdinvoer

en: None
nl: Geen

en: Active Timer
nl: Actieve timer

en: Tasks Created
nl: Taken gemaakt

en: Edit User
nl: Gebruiker bewerken

en: View All Users
nl: Bekijk alle gebruikers

en: PDF Quote Designer
nl: PDF-offerteontwerper

en: Visual Quote Designer
nl: Visuele offerteontwerper

en: Drag and drop elements to design your quote layout
nl: Versleep elementen om uw offerte-indeling te ontwerpen

en: How to use:
nl: Hoe te gebruiken:

en: Click elements from the left sidebar to add them to the canvas. Click elements to select and customize them in the properties panel. Use the alignment tools and keyboard shortcuts for faster editing.
nl: Klik op elementen in de linkerzijbalk om ze aan het canvas toe te voegen. Klik op elementen om ze te selecteren en aan te passen in het eigenschappenvenster. Gebruik de uitlijningshulpmiddelen en sneltoetsen voor sneller bewerken.

en: Keyboard Shortcuts:
nl: Sneltoetsen:

en: Clear Canvas
nl: Helder canvas

en: Generate Preview
nl: Voorbeeld genereren

en: Save Design
nl: Ontwerp opslaan

en: View Code
nl: Bekijk code

en: Snap to Grid (10px)
nl: Uitlijnen op raster (10px)

en: Toolbox
nl: Gereedschapskist

en: Search elements & variables...
nl: Zoekelementen en variabelen...

en: Elements
nl: Elementen

en: Variables
nl: Variabelen

en: Basic Elements
nl: Basiselementen

en: Custom Text
nl: Aangepaste tekst

en: Text
nl: Tekst

en: Heading
nl: Rubriek

en: Line
nl: Lijn

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Circle
nl: Cirkel

en: Company Info
nl: Bedrijfsinformatie

en: Company Logo
nl: Bedrijfslogo

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Company Details
nl: Bedrijfsgegevens

en: Address
nl: Adres

en: Phone
nl: Telefoon

en: Tax ID
nl: Belastingnummer

en: Quote Data
nl: Citaatgegevens

en: Quote Number
nl: Citaatnummer

en: Quote Date
nl: Offertedatum

en: Due Date
nl: Deadline

en: Client Info
nl: Klantinformatie

en: Client Name
nl: Klantnaam

en: Client Address
nl: Klantadres

en: Quote Items Table
nl: Tabel met offerte-items

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Tax
nl: Belasting

en: Total Amount
nl: Totaal bedrag

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Terms
nl: Voorwaarden

en: Payment & Project
nl: Betaling & Project

en: Payment Date
nl: Betalingsdatum

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Payment Status
nl: Betalingsstatus

en: Amount Paid
nl: Bedrag betaald

en: Outstanding
nl: Uitstekend

en: Project Name
nl: Projectnaam

en: Client Email
nl: E-mailadres van klant

en: Client Phone
nl: Telefoon van klant

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: QR Code
nl: QR-code

en: Barcode
nl: Streepjescode

en: Page Number
nl: Paginanummer

en: Current Date
nl: Huidige datum

en: Watermark
nl: Watermerk

en: Bank Info
nl: Bankgegevens

en: Currency
nl: Munteenheid

en: Quote Fields
nl: Citaatvelden

en: Quote number
nl: Offertenummer

en: Quote status (draft/sent/paid/overdue)
nl: Offertestatus (concept/verzonden/betaald/achterstallig)

en: Issue date
nl: Datum van uitgifte

en: Due date
nl: Deadline

en: Subtotal amount
nl: Subtotaalbedrag

en: Tax rate (%)
nl: Belastingtarief (%)

en: Tax amount
nl: Belastingbedrag

en: Total amount
nl: Totaal bedrag

en: Currency code (EUR, USD, etc)
nl: Valutacode (EUR, USD, enz.)

en: Quote notes
nl: Citaat notities

en: Terms & conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Client Fields
nl: Klantvelden

en: Client company name
nl: Bedrijfsnaam van de klant

en: Client email address
nl: E-mailadres van de klant

en: Client full address
nl: Volledig adres van de klant

en: Client contact person
nl: Contactpersoon klant

en: Client phone number
nl: Telefoonnummer van klant

en: Payment Fields
nl: Betalingsvelden

en: Quote status
nl: Citaatstatus

en: Quote accepted date
nl: Offerte geaccepteerd datum

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Payment reference number
nl: Betalingsreferentienummer

en: Amount paid
nl: Bedrag betaald

en: Outstanding amount
nl: Openstaand bedrag

en: Payment notes
nl: Betalingsnotities

en: Project Fields
nl: Projectvelden

en: Project name
nl: Projectnaam

en: Project code
nl: Projectcode

en: Project description
nl: Projectbeschrijving

en: Project billing reference
nl: Factureringsreferentie voor het project

en: Company/Settings Fields
nl: Bedrijf/instellingenvelden

en: Your company name
nl: Uw bedrijfsnaam

en: Your company address
nl: Uw bedrijfsadres

en: Your company email
nl: Uw bedrijfse-mailadres

en: Your company phone
nl: Uw bedrijfstelefoon

en: Your company website
nl: Uw bedrijfswebsite

en: Your tax ID number
nl: Uw belastingnummer

en: Your bank account info
nl: Uw bankrekeninggegevens

en: Default invoice terms
nl: Standaard factuurvoorwaarden

en: Default invoice notes
nl: Standaard factuurnotities

en: Date/Time Fields
nl: Datum-/tijdvelden

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Quote creation date
nl: Aanmaakdatum offerte

en: Quote last update date
nl: Citaat laatste updatedatum

en: Quote Items Loop
nl: Citeeritems lus

en: Loop through invoice items
nl: Loop door factuuritems

en: Item description
nl: Artikelbeschrijving

en: Item quantity
nl: Artikelhoeveelheid

en: Item unit price
nl: Eenheidsprijs van artikel

en: Item total amount
nl: Totaalbedrag artikel

en: End loop
nl: Einde lus

en: Design Canvas
nl: Ontwerp canvas

en: Page Size:
nl: Paginagrootte:

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Delete Selected
nl: Geselecteerde verwijderen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Select an element to edit its properties
nl: Selecteer een element om de eigenschappen ervan te bewerken

en: PDF Preview
nl: PDF-voorbeeld

en: Generating...
nl: Genereren...

en: Generated Code
nl: Gegenereerde code

en: Clear all elements?
nl: Alle elementen wissen?

en: Clear
nl: Duidelijk

en: Align Left
nl: Links uitlijnen

en: Center Horizontally
nl: Horizontaal centreren

en: Align Right
nl: Rechts uitlijnen

en: Align Top
nl: Boven uitlijnen

en: Center Vertically
nl: Centreer verticaal

en: Align Bottom
nl: Onderkant uitlijnen

en: Reset to defaults?
nl: Terugzetten naar standaardwaarden?

en: Reset PDF Layout
nl: PDF-indeling opnieuw instellen

en: User Management
nl: Gebruikersbeheer

en: Company Branding
nl: Bedrijfsbranding

en: Invoice Defaults
nl: Standaardinstellingen voor facturen

en: Backup Settings
nl: Back-upinstellingen

en: Export Settings
nl: Instellingen exporteren

en: Privacy & Analytics
nl: Privacy en analyse

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Upload New Logo
nl: Nieuw logo uploaden

en: Logo Preview
nl: Logovoorbeeld

en: Are you sure you want to remove the company logo?
nl: Weet u zeker dat u het bedrijfslogo wilt verwijderen?

en: Remove Logo
nl: Logo verwijderen

en: Telemetry & Analytics Dashboard
nl: Telemetrie- en analysedashboard

en: Admin → Settings
nl: Beheerder → Instellingen

en: Advanced Permissions
nl: Geavanceerde machtigingen

en: Admin Access
nl: Beheerderstoegang

en: Migrate to new role system
nl: Migreren naar nieuw rollensysteem

en: Migrate
nl: Migreren

en: Roles
nl: Rollen

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

en: Cannot delete user "{name}" because they have {count} time entries. Users with existing time entries cannot be deleted.
nl: Kan gebruiker "{name}" niet verwijderen omdat deze {count} tijdinvoer heeft. Gebruikers met bestaande tijdinvoer kunnen niet worden verwijderd.

en: Cannot Delete User
nl: Kan gebruiker niet verwijderen

en: Are you sure you want to delete user "{name}"? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u gebruiker "{name}" wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Delete User
nl: Gebruiker verwijderen

en: Set as default template
nl: Instellen als standaardsjabloon

en: HTML Template
nl: HTML-sjabloon

en: Invoice Number
nl: Factuurnummer

en: Custom Message
nl: Aangepast bericht

en: More Variables
nl: Meer variabelen

en: Create Template
nl: Sjabloon maken

en: Available Variables
nl: Beschikbare variabelen

en: Invoice Variables
nl: Factuurvariabelen

en: Other Variables
nl: Andere variabelen

en: Update Template
nl: Sjabloon bijwerken

en: No email templates found.
nl: Geen e-mailsjablonen gevonden.

en: Create your first email template to customize invoice emails.
nl: Maak uw eerste e-mailsjabloon om factuur-e-mails aan te passen.

en: Create Email Template
nl: E-mailsjabloon maken

en: Delete Email Template
nl: E-mailsjabloon verwijderen

en: Are you sure you want to delete
nl: Weet u zeker dat u wilt verwijderen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Template Information
nl: Sjablooninformatie

en: System Permissions
nl: Systeemmachtigingen

en: All available permissions in the system
nl: Alle beschikbare machtigingen in het systeem

en: Back to Roles
nl: Terug naar Rollen

en: permissions
nl: machtigingen

en: No description available
nl: Geen beschrijving beschikbaar

en: About Permissions
nl: Over machtigingen

en: Permissions define what actions users can perform in the system. These permissions are assigned to roles, and roles are assigned to users. This provides a flexible and granular access control system.
nl: Machtigingen bepalen welke acties gebruikers in het systeem kunnen uitvoeren. Deze machtigingen worden toegewezen aan rollen en rollen worden toegewezen aan gebruikers. Dit zorgt voor een flexibel en gedetailleerd toegangscontrolesysteem.

en: Edit Role
nl: Rol bewerken

en: Create New Role
nl: Nieuwe rol maken

en: Role Name
nl: Rolnaam

en: A unique name for this role
nl: Een unieke naam voor deze rol

en: Optional description of this role
nl: Optionele beschrijving van deze rol

en: Permissions
nl: Machtigingen

en: Select the permissions this role should have:
nl: Selecteer de machtigingen die deze rol moet hebben:

en: Toggle All
nl: Schakel Alles in

en: Update Role
nl: Rol bijwerken

en: Create Role
nl: Rol creëren

en: Manage roles and their permissions
nl: Beheer rollen en hun machtigingen

en: View Permissions
nl: Bekijk machtigingen

en: Total Roles
nl: Totaal aantal rollen

en: System Roles
nl: Systeemrollen

en: Custom Roles
nl: Aangepaste rollen

en: Assigned Users
nl: Toegewezen gebruikers

en: Default role
nl: Standaardrol

en: user
nl: gebruiker

en: users
nl: gebruikers

en: No users
nl: Geen gebruikers

en: System
nl: Systeem

en: Custom
nl: Aangepast

en: View
nl: Weergave

en: Permissions for
nl: Machtigingen voor

en: No permissions assigned.
nl: Geen rechten toegewezen.

en: No roles found.
nl: Geen rollen gevonden.

en: About Roles & Permissions
nl: Over rollen en machtigingen

en: Roles are collections of permissions that can be assigned to users. System roles are predefined and cannot be deleted or renamed, but custom roles can be created for your specific needs.
nl: Rollen zijn verzamelingen machtigingen die aan gebruikers kunnen worden toegewezen. Systeemrollen zijn vooraf gedefinieerd en kunnen niet worden verwijderd of hernoemd, maar aangepaste rollen kunnen voor uw specifieke behoeften worden gemaakt.

en: Are you sure you want to delete the role
nl: Weet u zeker dat u de rol wilt verwijderen?

en: Delete Role
nl: Rol verwijderen

en: No description
nl: Geen beschrijving

en: Role Information
nl: Rolinformatie

en: System Role
nl: Systeemrol

en: Custom Role
nl: Aangepaste rol

en: Total Permissions
nl: Totaal aantal machtigingen

en: Created
nl: Gemaakt

en: Users with this Role
nl: Gebruikers met deze rol

en: No users assigned to this role yet.
nl: Er zijn nog geen gebruikers toegewezen aan deze rol.

en: This role has no permissions assigned.
nl: Aan deze rol zijn geen machtigingen toegewezen.

en: Back to User
nl: Terug naar Gebruiker

en: Manage Roles for
nl: Beheer rollen voor

en: Assign Roles
nl: Wijs rollen toe

en: Select the roles this user should have. Users inherit all permissions from their assigned roles.
nl: Selecteer de rollen die deze gebruiker moet hebben. Gebruikers nemen alle machtigingen over van de aan hen toegewezen rollen.

en: Update Roles
nl: Rollen bijwerken

en: Current Effective Permissions
nl: Huidige effectieve machtigingen

en: These are all the permissions the user currently has through their roles:
nl: Dit zijn alle rechten die de gebruiker momenteel heeft via zijn rollen:

en: No permissions (assign roles to grant permissions)
nl: Geen machtigingen (rollen toewijzen om machtigingen te verlenen)

en: Webhooks
nl: Webhaken

en: Create Webhook
nl: Maak een webhook

en: Edit Webhook
nl: Webhook bewerken

en: Configure webhook for integrations
nl: Configureer webhook voor integraties

en: Name
nl: Naam

en: Webhook URL
nl: Webhook-URL

en: The URL where webhook events will be sent
nl: De URL waar webhookgebeurtenissen naartoe worden verzonden

en: Events
nl: Evenementen

en: Select which events should trigger this webhook
nl: Selecteer welke gebeurtenissen deze webhook moeten activeren

en: HTTP Method
nl: HTTP-methode

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Max Retries
nl: Maximaal aantal nieuwe pogingen

en: Retry Delay (seconds)
nl: Vertraging opnieuw proberen (seconden)

en: Timeout (seconds)
nl: Time-out (seconden)

en: Regenerate Secret
nl: Genereer geheim

en: Warning: Regenerating the secret will invalidate the current secret
nl: Waarschuwing: als u het geheim opnieuw genereert, wordt het huidige geheim ongeldig

en: Manage webhook integrations
nl: Beheer webhook-integraties

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Total
nl: Totaal

en: Failed
nl: Mislukt

en: No webhooks configured
nl: Geen webhooks geconfigureerd

en: Create Your First Webhook
nl: Maak uw eerste webhook

en: Webhook details
nl: Webhook-details

en: Secret
nl: Geheim

en: (truncated)
nl: (afgeknot)

en: Total Deliveries
nl: Totaal aantal leveringen

en: Successful
nl: Succesvol

en: Last Delivery
nl: Laatste levering

en: Recent Deliveries
nl: Recente leveringen

en: Event
nl: Evenement

en: Attempt
nl: Poging

en: Response
nl: Antwoord

en: Time
nl: Tijd

en: Retrying
nl: Opnieuw proberen

en: No deliveries yet
nl: Nog geen leveringen

en: Send a test webhook event?
nl: Een testwebhookgebeurtenis verzenden?

en: Test webhook sent successfully!
nl: Testwebhook succesvol verzonden!

en: Error:
nl: Fout:

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Error sending test webhook:
nl: Fout bij verzenden van testwebhook:

en: Analytics Dashboard
nl: Analytics-dashboard

en: Last 7 days
nl: Laatste 7 dagen

en: Last 30 days
nl: Laatste 30 dagen

en: Last 90 days
nl: Laatste 90 dagen

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: Key metrics and insights about your time tracking
nl: Belangrijke statistieken en inzichten over uw tijdregistratie

en: Total Hours
nl: Totaal aantal uren

en: Billable Hours
nl: Factureerbare uren

en: Active Projects
nl: Actieve projecten

en: Avg Daily Hours
nl: Gem. dagelijkse uren

en: Daily Hours Trend
nl: Trend van dagelijkse uren

en: Billable vs Non-Billable
nl: Factureerbaar versus niet-factureerbaar

en: Hours by Project
nl: Uren per project

en: Weekly Trends
nl: Wekelijkse trends

en: Hours by Time of Day
nl: Uren per tijdstip

en: Project Efficiency
nl: Projectefficiëntie

en: User Performance
nl: Gebruikersprestaties

en: Failed to load charts. Please try again.
nl: Kan diagrammen niet laden. Probeer het opnieuw.

en: Failed to refresh charts. Please try again.
nl: Kan diagrammen niet vernieuwen. Probeer het opnieuw.

en: Hours
nl: Uur

en: Date
nl: Datum

en: Hour of Day
nl: Uur van de dag

en: Revenue
nl: Winst

en: Key metrics and actionable insights
nl: Belangrijke statistieken en bruikbare inzichten

en: Export
nl: Exporteren

en: vs previous period
nl: versus vorige periode

en: of total
nl: van totaal

en: Potential Revenue
nl: Potentiële inkomsten

en: Avg rate:
nl: Gemiddeld tarief:

en: active projects
nl: actieve projecten

en: Insights & Recommendations
nl: Inzichten en aanbevelingen

en: Cumulative
nl: Cumulatief

en: Billable Distribution
nl: Factureerbare distributie

en: Task Status Overview
nl: Overzicht taakstatus

en: Tasks Completed
nl: Taken voltooid

en: In Progress
nl: In uitvoering

en: To Do
nl: Te doen

en: Revenue by Project
nl: Opbrengsten per project

en: Payments Over Time
nl: Betalingen in de loop van de tijd

en: Payment Methods
nl: Betaalmethoden

en: Revenue vs Payments
nl: Inkomsten versus betalingen

en: Collection Rate
nl: Ophaalpercentage

en: Project Completion Rate
nl: Voltooiingspercentage van projecten

en: Billable
nl: Factureerbaar

en: Non-Billable
nl: Niet-factureerbaar

en: Completed
nl: Voltooid

en: Review
nl: Beoordeling

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Completion Rate (%)
nl: Voltooiingspercentage (%)

en: Mobile insights overview
nl: Overzicht mobiele inzichten

en: Daily Avg
nl: Dagelijks Gem

en: Daily Hours
nl: Dagelijkse uren

en: Top Projects
nl: Topprojecten

en: Track who changed what and when
nl: Houd bij wie wat en wanneer heeft gewijzigd

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: All Types
nl: Alle soorten

en: Entity ID
nl: Entiteits-ID

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Action
nl: Actie

en: All Actions
nl: Alle acties

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Time Range
nl: Tijdbereik

en: All time
nl: Altijd

en: Timestamp
nl: Tijdstempel

en: Entity
nl: Entiteit

en: Field
nl: Veld

en: Change
nl: Wijziging

en: Change Information
nl: Informatie wijzigen

en: Change Details
nl: Wijzig details

en: Request Information
nl: Vraag informatie aan

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Leave blank to keep current password
nl: Laat dit leeg om het huidige wachtwoord te behouden

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Track time. Stay organized.
nl: Volg de tijd. Blijf georganiseerd.

en: Sign in to your account
nl: Meld u aan bij uw account

en: Sign in
nl: Log in

en: Tip: Enter a new username to create your account.
nl: Tip: Voer een nieuwe gebruikersnaam in om uw account aan te maken.

en: Or continue with
nl: Of ga verder met

en: Single Sign-On
nl: Eenmalige aanmelding

en: Member Since
nl: Lid sinds

en: Budget Alerts & Forecasting
nl: Budgetwaarschuwingen en prognoses

en: Monitor project budgets and forecast completion
nl: Bewaken van projectbudgetten en voorspellen van voltooiing

en: Unacknowledged Alerts
nl: Niet-bevestigde waarschuwingen

en: Critical Alerts
nl: Kritieke waarschuwingen

en: Projects with Budgets
nl: Projecten met budgetten

en: Warning Alerts
nl: Waarschuwingswaarschuwingen

en: Active Alerts
nl: Actieve waarschuwingen

en: Acknowledge
nl: Erkennen

en: Project Budget Status
nl: Status van projectbudget

en: Budget
nl: Begroting

en: Consumed
nl: Verbruikt

en: Remaining
nl: Overig

en: Progress
nl: Voortgang

en: Over Budget
nl: Over budget

en: Critical
nl: Kritisch

en: Healthy
nl: Gezond

en: No projects with budgets found
nl: Er zijn geen projecten met budgetten gevonden

en: Alert acknowledged successfully
nl: Waarschuwing succesvol bevestigd

en: Failed to acknowledge alert
nl: Kan waarschuwing niet bevestigen

en: Budget Analysis & Forecasting
nl: Budgetanalyse en prognoses

en: Back to Dashboard
nl: Terug naar Dashboard

en: View Project
nl: Bekijk project

en: Total Budget
nl: Totaal budget

en: Burn Rate Analysis
nl: Analyse van de verbrandingssnelheid

en: Daily Burn Rate
nl: Dagelijkse brandsnelheid

en: Weekly Burn Rate
nl: Wekelijkse brandsnelheid

en: Monthly Burn Rate
nl: Maandelijkse brandsnelheid

en: Period Total
nl: Periode Totaal

en: Based on last
nl: Gebaseerd op de laatste

en: days
nl: dagen

en: No burn rate data available
nl: Er zijn geen gegevens over de brandsnelheid beschikbaar

en: Completion Estimate
nl: Voltooiingsschatting

en: Estimated Completion Date
nl: Geschatte voltooiingsdatum

en: days remaining
nl: resterende dagen

en: Confidence Level
nl: Vertrouwensniveau

en: No completion estimate available
nl: Geen voltooiingsschatting beschikbaar

en: Cost Trend Analysis
nl: Kostentrendanalyse

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Resource Allocation
nl: Toewijzing van middelen

en: Total Cost
nl: Totale kosten

en: Hourly Rate
nl: Uurtarief

en: Team Member
nl: Teamlid

en: Cost
nl: Kosten

en: Hours %
nl: Uren %

en: Cost %
nl: Kosten %

en: Entries
nl: Inzendingen

en: Date & Time
nl: Datum en tijd

en: Duration
nl: Duur

en: Location
nl: Locatie

en: Task
nl: Taak

en: Client
nl: Cliënt

en: Reminder
nl: Herinnering

en: minutes before
nl: minuten ervoor

en: hours before
nl: uur ervoor

en: days before
nl: dagen ervoor

en: Recurring
nl: Terugkerend

en: Until
nl: Tot

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Back to Calendar
nl: Terug naar Agenda

en: Delete Event
nl: Evenement verwijderen

en: Are you sure you want to delete this event? This action cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je dit evenement wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Edit Event
nl: Evenement bewerken

en: New Event
nl: Nieuw evenement

en: Title
nl: Titel

en: Start Date
nl: Startdatum

en: Start Time
nl: Begintijd

en: End Date
nl: Einddatum

en: End Time
nl: Eindtijd

en: All Day Event
nl: Hele dag evenement

en: Event Type
nl: Evenementtype

en: Meeting
nl: Ontmoeting

en: Appointment
nl: Afspraak

en: Deadline
nl: Termijn

en: -- None --
nl: -- Geen --

en: No reminder
nl: Geen herinnering

en: 5 minutes before
nl: 5 minuten ervoor

en: 15 minutes before
nl: 15 minuten eerder

en: 30 minutes before
nl: 30 minuten eerder

en: 1 hour before
nl: 1 uur eerder

en: 1 day before
nl: 1 dag ervoor

en: Color
nl: Kleur

en: Choose a color for this event
nl: Kies een kleur voor dit evenement

en: Private Event
nl: Privé-evenement

en: Private events are only visible to you
nl: Privé-evenementen zijn alleen voor jou zichtbaar

en: Recurring Event
nl: Terugkerend evenement

en: This is a recurring event
nl: Dit is een terugkerend evenement

en: Recurrence Pattern
nl: Herhalingspatroon

en: Use RRULE format (e.g., FREQ=WEEKLY;BYDAY=MO,WE,FR)
nl: Gebruik het RRULE-formaat (bijvoorbeeld FREQ=WEEKLY;BYDAY=MO,WE,FR)

en: Recurrence End Date
nl: Einddatum herhaling

en: Update Event
nl: Evenement bijwerken

en: Create Event
nl: Evenement maken

en: View and manage your events, tasks, and time entries
nl: Bekijk en beheer uw evenementen, taken en tijdsinvoer

en: Day
nl: Dag

en: Month
nl: Maand

en: Today
nl: Vandaag

en: Loading calendar...
nl: Agenda laden...

en: Event Details
nl: Evenementdetails

en: Edit Client Note
nl: Klantnotitie bewerken

en: Back to Client
nl: Terug naar Klant

en: Client:
nl: Cliënt:

en: Created on
nl: Gemaakt op

en: Last edited on
nl: Laatst bewerkt op

en: Note Content
nl: Opmerking inhoud

en: Internal note visible only to your team.
nl: Interne notitie alleen zichtbaar voor uw team.

en: Mark as important
nl: Markeer als belangrijk

en: Client Portal
nl: Klantenportaal

en: Welcome, %(client_name)s
nl: Welkom, %(client_name)s

en: Total Invoices
nl: Totaal facturen

en: View All
nl: Bekijk alles

en: No projects found.
nl: Geen projecten gevonden.

en: Recent Invoices
nl: Recente facturen

en: No invoices found.
nl: Geen facturen gevonden.

en: Recent Time Entries
nl: Recente tijdinvoer

en: N/A
nl: N.v.t

en: No time entries found.
nl: Geen tijdgegevens gevonden.

en: Invoice Details
nl: Factuurgegevens

en: Issue Date
nl: Uitgiftedatum

en: This invoice is %(days)d days overdue.
nl: Deze factuur is %(days)d dagen te laat.

en: Invoice Items
nl: Factuurartikelen

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Unit Price
nl: Eenheidsprijs

en: Invoices for %(client_name)s
nl: Facturen voor %(client_name)s

en: All
nl: Alle

en: Paid
nl: Betaald

en: Unpaid
nl: Onbetaald

en: Overdue
nl: Verlopen

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: days overdue
nl: dagen te laat

en: Client Portal Login
nl: Inloggen klantportaal

en: View your projects and invoices
nl: Bekijk uw projecten en facturen

en: Sign in to Client Portal
nl: Log in op het Klantportaal

en: Enter your portal credentials to access your projects and invoices
nl: Voer uw portaalgegevens in om toegang te krijgen tot uw projecten en facturen

en: portal_username
nl: portal_gebruikersnaam

en: Enter your password
nl: Voer uw wachtwoord in

en: Projects for %(client_name)s
nl: Projecten voor %(client_name)s

en: Quote Details
nl: Offertedetails

en: Valid Until
nl: Geldig tot

en: This quote has expired.
nl: Deze offerte is verlopen.

en: Quote Items
nl: Citeer artikelen

en: Terms & Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Quotes for %(client_name)s
nl: Offertes voor %(client_name)s

en: Expired
nl: Verlopen

en: No quotes found.
nl: Geen citaten gevonden.

en: Set Password
nl: Wachtwoord instellen

en: Set your password to get started
nl: Stel uw wachtwoord in om aan de slag te gaan

en: Set Your Password
nl: Stel uw wachtwoord in

en: Set a password for your client portal account
nl: Stel een wachtwoord in voor uw klantportaalaccount

en: Password must be at least 8 characters long
nl: Wachtwoord moet minimaal 8 tekens lang zijn

en: Confirm Password
nl: Bevestig wachtwoord

en: Confirm your password
nl: Bevestig uw wachtwoord

en: Time entries for %(client_name)s projects
nl: Tijdinvoer voor %(client_name)s projecten

en: All Projects
nl: Alle projecten

en: From Date
nl: Vanaf Datum

en: To Date
nl: Tot op heden

en: Total entries
nl: Totaal aantal inschrijvingen

en: Total hours
nl: Totaal uren

en: Create Client
nl: Klant aanmaken

en: Add a new client to manage related projects and billing.
nl: Voeg een nieuwe klant toe om gerelateerde projecten en facturering te beheren.

en: Back to Clients
nl: Terug naar Klanten

en: Enter client name
nl: Voer de klantnaam in

en: Default Hourly Rate
nl: Standaard uurtarief

en: e.g. 75.00
nl: bijv. 75.00 uur

en: This rate will be automatically filled when creating projects for this client
nl: Dit tarief wordt automatisch ingevuld bij het aanmaken van projecten voor deze klant

en: Supports Markdown
nl: Ondersteunt afwaardering

en: Brief description of the client or project scope
nl: Korte beschrijving van de omvang van de klant of het project

en: Contact Person
nl: Contactpersoon

en: Primary contact name
nl: Naam van primair contact

en: contact@client.com
nl: contact@klant.com

en: Monthly Prepaid Hours
nl: Maandelijkse vooruitbetaalde uren

en: e.g. 50
nl: bijv. 50

en: Leave empty if this client has no prepaid allocation.
nl: Laat leeg als deze klant geen prepaid-toewijzing heeft.

en: Prepaid Reset Day
nl: Prepaid-resetdag

en: Day of the month when prepaid hours reset (1-28).
nl: Dag van de maand waarop prepaid-uren worden gereset (1-28).

en: Client address
nl: Klantadres

en: Choose a clear, descriptive name for the client organization.
nl: Kies een duidelijke, beschrijvende naam voor de klantorganisatie.

en: Set the standard hourly rate for this client. This will automatically populate when creating new projects.
nl: Stel het standaarduurtarief voor deze klant in. Dit wordt automatisch ingevuld bij het maken van nieuwe projecten.

en: Contact Information
nl: Contactgegevens

en: Add contact details for easy communication and record keeping.
nl: Voeg contactgegevens toe voor eenvoudige communicatie en bijhouden van gegevens.

en: Prepaid Hours
nl: Vooruitbetaalde uren

en: Configure monthly included hours and the reset day if this client has a retainer or prepaid bundle.
nl: Configureer maandelijks inbegrepen uren en de resetdag als deze klant een provisie- of prepaidbundel heeft.

en: Provide context about the client relationship or typical project types.
nl: Geef context over de klantrelatie of typische projecttypen.

en: Edit Client
nl: Klant bewerken

en: Client Portal Access
nl: Toegang tot klantportal

en: Enable portal access for this client. Clients can log in with their own credentials to view projects, invoices, and time entries.
nl: Schakel portaltoegang in voor deze client. Klanten kunnen met hun eigen inloggegevens inloggen om projecten, facturen en urenvermeldingen te bekijken.

en: Enable Client Portal
nl: Schakel Klantportaal in

en: Portal Username
nl: Portal-gebruikersnaam

en: Unique username for portal login
nl: Unieke gebruikersnaam voor inloggen op de portal

en: Portal Password
nl: Portaalwachtwoord

en: Leave empty to keep current password
nl: Laat leeg om het huidige wachtwoord te behouden

en: Set a new password or leave empty to keep current
nl: Stel een nieuw wachtwoord in of laat het leeg om actueel te blijven

en: Current portal username
nl: Huidige portal-gebruikersnaam

en: Update Client
nl: Klant bijwerken

en: Send Password Setup Email
nl: Stuur een e-mail voor het instellen van het wachtwoord

en: Send an email to %(email)s with a link to set their portal password.
nl: Stuur een e-mail naar %(email)s met een link om hun portalwachtwoord in te stellen.

en: Email address is required to send password setup email. Please set the client email address above.
nl: E-mailadres is vereist om een ​​e-mail voor het instellen van het wachtwoord te verzenden. Stel hierboven het e-mailadres van de klant in.

en: Client Statistics
nl: Klantstatistieken

en: Total Projects
nl: Totaal projecten

en: Est. Total Cost
nl: Geschat. Totale kosten

en: Filter Clients
nl: Klanten filteren

en: Toggle Filters
nl: Schakel Filters in

en: Export to CSV
nl: Exporteren naar CSV

en: Hide Filters
nl: Filters verbergen

en: Show Filters
nl: Filters weergeven

en: Mark client as Inactive?
nl: Klant markeren als inactief?

en: Change Client Status
nl: Wijzig de klantstatus

en: Mark Inactive
nl: Markeer inactief

en: Activate client?
nl: Klant activeren?

en: Activate Client
nl: Activeer Klant

en: Delete Client
nl: Klant verwijderen

en: Manage
nl: Beheren

en: Primary
nl: Primair

en: more contact(s)
nl: meer contact(en)

en: No contacts yet
nl: Nog geen contacten

en: Add Contact
nl: Contactpersoon toevoegen

en: Legacy Contact Info
nl: Oude contactgegevens

en: Plan includes %(hours)s hours per cycle. Resets on day %(day)s.
nl: Het abonnement omvat %(hours)s uren per cyclus. Wordt gereset op dag %(day)s.

en: Current cycle start
nl: Huidige cyclusstart

en: Remaining hours
nl: Resterende uren

en: h
nl: H

en: Consumed this cycle
nl: Deze cyclus verbruikt

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Internal Notes
nl: Interne opmerkingen

en: Add Note
nl: Notitie toevoegen

en: Add an internal note about this client...
nl: Een interne opmerking over deze klant toevoegen...

en: Save Note
nl: Bewaar notitie

en: edited
nl: bewerkt

en: Important
nl: Belangrijk

en: Unmark
nl: Markering opheffen

en: Mark Important
nl: Markeer belangrijk

en: No notes yet. Add a note to keep track of important information about this client.
nl: Nog geen opmerkingen. Voeg een notitie toe om belangrijke informatie over deze klant bij te houden.

en: Are you sure you want to delete this note?
nl: Weet u zeker dat u deze notitie wilt verwijderen?

en: Delete Note
nl: Notitie verwijderen

en: Edited on
nl: Bewerkt op

en: Reply
nl: Antwoord

en: Write your reply...
nl: Schrijf uw antwoord...

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Add Comment
nl: Commentaar toevoegen

en: Your Comment
nl: Jouw commentaar

en: Share your thoughts, updates, or questions...
nl: Deel uw mening, updates of vragen...

en: You can use line breaks to format your comment.
nl: U kunt regeleinden gebruiken om uw commentaar op te maken.

en: Add Image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Post Comment
nl: Reactie plaatsen

en: No comments yet
nl: Nog geen opmerkingen

en: Start the conversation by adding the first comment.
nl: Begin het gesprek door de eerste opmerking toe te voegen.

en: Add First Comment
nl: Voeg eerste reactie toe

en: Edit Comment
nl: Reactie bewerken

en: Back
nl: Rug

en: Editing comment on:
nl: Commentaar bewerken op:

en: Originally posted on
nl: Oorspronkelijk gepost op

en: Comment Content
nl: Commentaar Inhoud

en: All Activities
nl: Alle activiteiten

en: Time Templates
nl: Tijdsjablonen

en: No recent activity
nl: Geen recente activiteit

en: Activity will appear here as you work
nl: Terwijl u werkt, wordt hier activiteit weergegeven

en: Load More
nl: Laad meer

en: Failed to load activities
nl: Kan activiteiten niet laden

en: Home
nl: Thuis

en: Call
nl: Telefoongesprek

en: Note
nl: Opmerking

en: Message
nl: Bericht

en: Direction
nl: Richting

en: Outbound
nl: Uitgaand

en: Inbound
nl: Inkomend

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Pending
nl: In behandeling

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Follow-up Date
nl: Vervolgdatum

en: Content/Notes
nl: Inhoud/Notities

en: Save Communication
nl: Communicatie opslaan

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Department
nl: Afdeling

en: Billing
nl: Facturering

en: Technical
nl: Technisch

en: Set as primary contact
nl: Instellen als primair contact

en: Tags
nl: Labels

en: Save Contact
nl: Contactpersoon opslaan

en: Set Primary
nl: Primair instellen

en: No contacts found
nl: Geen contacten gevonden

en: Add First Contact
nl: Eerste contactpersoon toevoegen

en: Primary Contact
nl: Primaire contactpersoon

en: Communication History
nl: Communicatie Geschiedenis

en: Add Communication
nl: Communicatie toevoegen

en: No communications recorded
nl: Geen communicatie opgenomen

en: Deal Name
nl: Dealnaam

en: Select Client
nl: Selecteer Klant

en: Select Contact
nl: Selecteer Contactpersoon

en: Stage
nl: Fase

en: Deal Value
nl: Dealwaarde

en: Win Probability
nl: Winstwaarschijnlijkheid

en: Expected Close Date
nl: Verwachte sluitingsdatum

en: Related Quote
nl: Gerelateerd citaat

en: Select Quote
nl: Selecteer Offerte

en: Save Deal
nl: Aanbieding opslaan

en: Lost
nl: Kwijt

en: All Stages
nl: Alle fasen

en: Value
nl: Waarde

en: Probability
nl: Waarschijnlijkheid

en: Expected Close
nl: Verwacht dichtbij

en: No deals found
nl: Geen aanbiedingen gevonden

en: Create First Deal
nl: Maak een eerste deal

en: You Were Mentioned
nl: Je werd genoemd

en: View Task & Reply
nl: Bekijk taak en antwoord

en: Invoice
nl: Factuur

en: Invoice Overdue
nl: Factuur achterstallig

en: View Invoice
nl: Bekijk factuur

en: Quote
nl: Citaat

en: Quote Accepted
nl: Citaat geaccepteerd

en: View Quote
nl: Bekijk offerte

en: Quote Approval Rejected
nl: Goedkeuring van offerte afgewezen

en: Approval Requested
nl: Goedkeuring aangevraagd

en: Review Quote
nl: Citaat beoordelen

en: Quote Approved
nl: Offerte goedgekeurd

en: Quote Expired
nl: Citaat verlopen

en: Quote Expiring Soon
nl: Citaat verloopt binnenkort

en: Quote Rejected
nl: Citaat afgewezen

en: Quote Sent
nl: Citaat verzonden

en: Task Assignment
nl: Taaktoewijzing

en: View Task
nl: Taak bekijken

en: Test Details
nl: Testdetails

en: Your Weekly Summary
nl: Uw wekelijkse samenvatting

en: 400 Bad Request
nl: 400 Slecht verzoek

en: Invalid Request
nl: Ongeldig verzoek

en: The request you made is invalid or contains errors. This could be due to:
nl: Het verzoek dat u heeft gedaan is ongeldig of bevat fouten. Dit kan te wijten zijn aan:

en: Missing or invalid form data
nl: Ontbrekende of ongeldige formuliergegevens

en: Malformed request parameters
nl: Onjuist opgemaakte verzoekparameters

en: Go to Dashboard
nl: Ga naar Dashboard

en: Go Back
nl: Ga terug

en: 403 Forbidden
nl: 403 Verboden

en: Access Denied
nl: Toegang geweigerd

en: You don't have permission to access this resource. This could be due to:
nl: U heeft geen toegang tot deze bron. Dit kan te wijten zijn aan:

en: Insufficient privileges
nl: Onvoldoende rechten

en: Not logged in
nl: Niet ingelogd

en: Resource access restrictions
nl: Beperkingen voor toegang tot bronnen

en: Page Not Found
nl: Pagina niet gevonden

en: The page you're looking for doesn't exist or has been moved.
nl: De pagina die u zoekt bestaat niet of is verplaatst.

en: Server Error
nl: Serverfout

en: Something went wrong on our end. Please try again later.
nl: Er is iets misgegaan aan onze kant. Probeer het later opnieuw.

en: Try Again
nl: Probeer het opnieuw

en: An error occurred while processing your request.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van uw verzoek.

en: Refresh Page
nl: Pagina vernieuwen

en: Go to Login
nl: Ga naar Inloggen

en: e.g., Travel, Meals, Office Supplies
nl: bijvoorbeeld reizen, maaltijden, kantoorbenodigdheden

en: e.g., TRAVEL, MEALS
nl: bijvoorbeeld REIZEN, MAALTIJDEN

en: Brief description of this category...
nl: Korte beschrijving van deze categorie...

en: e.g., fa-plane, fa-utensils
nl: bijvoorbeeld fa-vliegtuig, fa-gebruiksvoorwerpen

en: e.g., 19.00
nl: bijvoorbeeld 19.00 uur

en: e.g., Flight to Berlin
nl: bijvoorbeeld vlucht naar Berlijn

en: Additional details about the expense...
nl: Aanvullende details over de kosten...

en: e.g., Lufthansa
nl: bijvoorbeeld Lufthansa

en: Receipt/Invoice Number
nl: Ontvangstbewijs/factuurnummer

en: e.g., INV-2024-001
nl: bijvoorbeeld INV-2024-001

en: e.g., conference, client-meeting, urgent
nl: bijvoorbeeld conferentie, klantbijeenkomst, urgent

en: Additional notes...
nl: Aanvullende opmerkingen...

en: Filter Expenses
nl: Filterkosten

en: Delete Selected Expenses
nl: Verwijder geselecteerde uitgaven

en: Change Status for Selected Expenses
nl: Wijzig de status voor geselecteerde uitgaven

en: Update Status
nl: Status bijwerken

en: Associated With
nl: Geassocieerd met

en: Reject Expense
nl: Kosten afwijzen

en: Explain why this expense is being rejected...
nl: Leg uit waarom deze uitgave wordt afgewezen...

en: Are you sure you want to delete this expense?
nl: Weet u zeker dat u deze uitgave wilt verwijderen?

en: Delete Expense
nl: Kosten verwijderen

en: Import/Export Data
nl: Gegevens importeren/exporteren

en: Import/Export
nl: Importeren/exporteren

en: Import data from other time trackers or export your data for GDPR compliance and backups
nl: Importeer gegevens van andere tijdregistratiesystemen of exporteer uw gegevens voor AVG-compliance en back-ups

en: Import Data
nl: Gegevens importeren

en: CSV Import
nl: CSV-import

en: Import time entries from a CSV file
nl: Importeer tijdgegevens uit een CSV-bestand

en: Choose CSV File
nl: Kies CSV-bestand

en: Download Template
nl: Sjabloon downloaden

en: Import from Toggl Track
nl: Importeren uit Toggl-track

en: Import time entries from Toggl Track
nl: Importeer tijdgegevens uit Toggl Track

en: Import from Toggl
nl: Importeren vanuit Toggl

en: Import from Harvest
nl: Importeren uit oogst

en: Import time entries from Harvest
nl: Importeer tijdgegevens uit Harvest

en: Restore from Backup
nl: Herstellen vanuit back-up

en: Restore data from a backup file
nl: Gegevens herstellen vanuit een back-upbestand

en: Import History
nl: Geschiedenis importeren

en: Export Data
nl: Gegevens exporteren

en: Full Data Export (GDPR)
nl: Volledige gegevensexport (AVG)

en: Export all your personal data
nl: Exporteer al uw persoonlijke gegevens

en: Export as JSON
nl: Exporteren als JSON

en: Export as ZIP
nl: Exporteren als ZIP

en: Filtered Export
nl: Gefilterde export

en: Export specific data with filters
nl: Exporteer specifieke gegevens met filters

en: Export with Filters
nl: Exporteren met filters

en: Create a full database backup
nl: Maak een volledige databaseback-up

en: Export History
nl: Geschiedenis exporteren

en: API Token
nl: API-token

en: Workspace ID
nl: Werkruimte-ID

en: Import
nl: Importeren

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Stock Item
nl: Voorraadartikel

en: Select Item
nl: Selecteer Artikel

en: Warehouse
nl: Magazijn

en: Select Warehouse
nl: Selecteer Magazijn

en: Adjustment Quantity
nl: Aanpassingshoeveelheid

en: Use positive values to increase stock, negative values to decrease
nl: Gebruik positieve waarden om de voorraad te vergroten, negatieve waarden om te verlagen

en: Reason
nl: Reden

en: e.g., Physical count correction, Damage, Found items
nl: bijv. correctie van fysieke telling, schade, gevonden voorwerpen

en: Additional details about this adjustment
nl: Aanvullende details over deze aanpassing

en: Record Adjustment
nl: Recordaanpassing

en: All Warehouses
nl: Alle magazijnen

en: All Items
nl: Alle artikelen

en: Date From
nl: Datum vanaf

en: Date To
nl: Datum tot

en: No adjustments found.
nl: Geen aanpassingen gevonden.

en: On Hand
nl: Bij de hand

en: Reorder Point
nl: Punt opnieuw ordenen

en: Shortfall
nl: Tekort

en: Reorder Qty
nl: Bestel aantal opnieuw

en: No low stock alerts. All items are above reorder point.
nl: Geen waarschuwingen voor lage voorraad. Alle artikelen bevinden zich boven het bestelpunt.

en: Movement Type
nl: Bewegingstype

en: Adjustment
nl: Aanpassing

en: Transfer
nl: Overdracht

en: Sale
nl: Verkoop

en: Purchase
nl: Aankoop

en: Return
nl: Opbrengst

en: Waste
nl: Afval

en: Use positive values for additions, negative for removals
nl: Gebruik positieve waarden voor toevoegingen, negatieve voor verwijderingen

en: e.g., Physical count correction
nl: bijvoorbeeld fysieke tellingscorrectie

en: Record Movement
nl: Beweging registreren

en: Reference Type
nl: Referentietype

en: Manual
nl: Handmatig

en: Reference
nl: Referentie

en: No stock movements found.
nl: Geen voorraadbewegingen gevonden.

en: Basic Information
nl: Basisinformatie

en: Supplier
nl: Leverancier

en: Select Supplier
nl: Leverancier selecteren

en: Order Date
nl: Besteldatum

en: Expected Delivery Date
nl: Verwachte leverdatum

en: Notes visible to supplier
nl: Opmerkingen zichtbaar voor leverancier

en: Internal notes (not visible to supplier)
nl: Interne opmerkingen (niet zichtbaar voor leverancier)

en: Items
nl: Artikelen

en: Add Item
nl: Artikel toevoegen

en: Qty
nl: Aantal

en: Unit Cost
nl: Eenheidskosten

en: Supplier SKU
nl: SKU van leverancier

en: Create Purchase Order
nl: Inkooporder maken

en: Draft
nl: Voorlopige versie

en: Sent
nl: Verstuurd

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Received
nl: Ontvangen

en: All Suppliers
nl: Alle leveranciers

en: PO Number
nl: PO-nummer

en: Expected Delivery
nl: Verwachte levering

en: No purchase orders found.
nl: Geen inkooporders gevonden.

en: Are you sure you want to cancel this purchase order?
nl: Weet u zeker dat u deze inkooporder wilt annuleren?

en: Are you sure you want to delete this purchase order?
nl: Weet u zeker dat u deze inkooporder wilt verwijderen?

en: Purchase Order Details
nl: Details van inkooporder

en: Received Date
nl: Datum ontvangen

en: Quantity Ordered
nl: Bestelde hoeveelheid

en: Quantity Received
nl: Ontvangen hoeveelheid

en: Line Total
nl: Lijntotaal

en: Shipping
nl: Verzending

en: Receive Purchase Order
nl: Kooporder ontvangen

en: Mark as Received
nl: Markeer als ontvangen

en: No items in this purchase order.
nl: Geen artikelen in deze inkooporder.

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Total Items
nl: Totaal aantal artikelen

en: Total Warehouses
nl: Totaal magazijnen

en: Total Inventory Value
nl: Totale voorraadwaarde

en: Low Stock Items
nl: Artikelen met weinig voorraad

en: Available Reports
nl: Beschikbare rapporten

en: Stock Valuation
nl: Voorraadwaardering

en: View inventory value by warehouse
nl: Bekijk de voorraadwaarde per magazijn

en: Movement History
nl: Bewegingsgeschiedenis

en: Detailed movement log
nl: Gedetailleerd bewegingslogboek

en: Turnover Analysis
nl: Omzetanalyse

en: Inventory turnover rates
nl: Omloopsnelheid van de voorraad

en: Low Stock Report
nl: Rapport over lage voorraad

en: Items below reorder point
nl: Artikelen onder het bestelpunt

en: Found %(count)s items below their reorder point.
nl: %(count)s artikelen gevonden onder het bestelpunt.

en: Quantity On Hand
nl: Hoeveelheid bij de hand

en: Reorder Quantity
nl: Aantal opnieuw bestellen

en: Create PO
nl: PO aanmaken

en: All Stock Levels are Good
nl: Alle voorraadniveaus zijn goed

en: No items are currently below their reorder point.
nl: Er zijn momenteel geen artikelen onder het bestelpunt.

en: No movements found.
nl: Geen bewegingen gevonden.

en: Turnover rate indicates how many times inventory is sold and replaced in a year. Higher rates indicate faster-moving items.
nl: De omloopsnelheid geeft aan hoe vaak voorraad per jaar wordt verkocht en vervangen. Hogere tarieven duiden op sneller bewegende items.

en: Total Sold
nl: Totaal verkocht

en: Avg Stock Level
nl: Gemiddeld voorraadniveau

en: Turnover Rate
nl: Omzetpercentage

en: Fast Moving
nl: Snel bewegend

en: Normal
nl: Normaal

en: Slow Moving
nl: Langzaam bewegend

en: Very Slow
nl: Zeer langzaam

en: No sales data found for the selected period.
nl: Er zijn geen verkoopgegevens gevonden voor de geselecteerde periode.

en: Category
nl: Categorie

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: Inventory Valuation
nl: Voorraadwaardering

en: Total Value
nl: Totale waarde

en: No items found with cost information.
nl: Geen artikelen gevonden met kosteninformatie.

en: Reserved
nl: Gereserveerd

en: Fulfilled
nl: Vervuld

en: Reserved At
nl: Gereserveerd bij

en: Expires At
nl: Verloopt op

en: Fulfill this reservation?
nl: Deze reservering vervullen?

en: Cancel this reservation?
nl: Deze reservering annuleren?

en: No reservations found.
nl: Geen reserveringen gevonden.

en: Unit
nl: Eenheid

en: Default Cost
nl: Standaardkosten

en: Default Price
nl: Standaardprijs

en: Image URL
nl: Afbeeldings-URL

en: Track Inventory
nl: Houd inventaris bij

en: Manage multiple suppliers for this item with different pricing.
nl: Beheer meerdere leveranciers voor dit artikel met verschillende prijzen.

en: Lead Time (days)
nl: Doorlooptijd (dagen)

en: Preferred
nl: Voorkeur

en: Add Supplier
nl: Leverancier toevoegen

en: No movement history found for this item.
nl: Er is geen bewegingsgeschiedenis gevonden voor dit item.

en: SKU, Name, Barcode...
nl: SKU, naam, streepjescode...

en: Active Only
nl: Alleen actief

en: Total Qty
nl: Totaal aantal

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Low Stock
nl: Lage voorraad

en: No stock items found.
nl: Geen voorraadartikelen gevonden.

en: Item Details
nl: Artikeldetails

en: Trackable
nl: Traceerbaar

en: Stock Levels by Warehouse
nl: Voorraadniveaus per magazijn

en: Recent Stock Movements
nl: Recente aandelenbewegingen

en: Total On Hand
nl: Totaal bij de hand

en: Total Reserved
nl: Totaal gereserveerd

en: Total Available
nl: Totaal beschikbaar

en: Low Stock Alert
nl: Waarschuwing voor lage voorraad

en: This item is not trackable.
nl: Dit item is niet traceerbaar.

en: Active Reservations
nl: Actieve reserveringen

en: Quantity Reserved
nl: Aantal gereserveerd

en: Last Counted
nl: Laatst geteld

en: No stock found for this item in any warehouse.
nl: Er is in geen enkel magazijn voorraad gevonden voor dit artikel.

en: No stock levels found.
nl: Geen voorraadniveaus gevonden.

en: Low Stock Only
nl: Alleen lage voorraad

en: Oversold
nl: Oververkocht

en: No stock items found in this warehouse.
nl: Er zijn geen voorraadartikelen gevonden in dit magazijn.

en: Supplier Code
nl: Leverancierscode

en: Unique code for this supplier (e.g., SUP-001)
nl: Unieke code voor deze leverancier (bijvoorbeeld SUP-001)

en: Payment Terms
nl: Betalingsvoorwaarden

en: e.g., Net 30, Net 60
nl: bijv. Netto 30, Netto 60

en: Code, name, email
nl: Code, naam, e-mailadres

en: No suppliers found.
nl: Geen leveranciers gevonden.

en: Supplier Details
nl: Leveranciersgegevens

en: Stock Items from this Supplier
nl: Voorraadartikelen van deze leverancier

en: Lead Time
nl: Doorlooptijd

en: No stock items associated with this supplier.
nl: Er zijn geen voorraadartikelen gekoppeld aan deze leverancier.

en: Preferred Items
nl: Voorkeursartikelen

en: From Warehouse
nl: Van Magazijn

en: Select Source Warehouse
nl: Selecteer Bronmagazijn

en: To Warehouse
nl: Naar Magazijn

en: Select Destination Warehouse
nl: Selecteer Bestemmingsmagazijn

en: Optional notes about this transfer
nl: Optionele opmerkingen over deze overdracht

en: Create Transfer
nl: Overdracht maken

en: No transfers found.
nl: Geen overdrachten gevonden.

en: Warehouse Code
nl: Magazijncode

en: Unique code for this warehouse (e.g., WH-001)
nl: Unieke code voor dit magazijn (bijvoorbeeld WH-001)

en: Contact Email
nl: Neem contact op met E-mail

en: Contact Phone
nl: Neem contact op met Telefoon

en: No warehouses found.
nl: Geen magazijnen gevonden.

en: Warehouse Details
nl: Magazijngegevens

en: No stock items in this warehouse.
nl: Geen voorraadartikelen in dit magazijn.

en: Total Quantity
nl: Totale hoeveelheid

en: Create Invoice
nl: Factuur maken

en: Generate a new invoice for a project and client
nl: Genereer een nieuwe factuur voor een project en klant

en: Back to Invoices
nl: Terug naar Facturen

en: Select a project
nl: Selecteer een project

en: Selecting a project will auto-fill client details
nl: Als u een project selecteert, worden de klantgegevens automatisch ingevuld

en: Tax Rate (%)
nl: Belastingtarief (%)

en: Choose the correct project to auto-fill client details.
nl: Kies het juiste project om de klantgegevens automatisch in te vullen.

en: You can customize notes and terms before sending the invoice.
nl: U kunt notities en voorwaarden aanpassen voordat u de factuur verzendt.

en: Edit Invoice
nl: Factuur bewerken

en: Update invoice details, items, and terms
nl: Update factuurgegevens, artikelen en voorwaarden

en: Send Email
nl: E-mail verzenden

en: Time-based services and hourly work
nl: Op tijd gebaseerde diensten en uurwerk

en: Select Stock Item
nl: Selecteer voorraadartikel

en: e.g., Web Development Services
nl: bijvoorbeeld webontwikkelingsdiensten

en: Remove item
nl: Artikel verwijderen

en: Items Subtotal
nl: Artikelen Subtotaal

en: Billable expenses such as travel, meals, and materials
nl: Factureerbare kosten zoals reizen, maaltijden en materialen

en: Add Expense
nl: Kosten toevoegen

en: e.g., Travel to Client Meeting
nl: bijvoorbeeld reizen naar een klantbijeenkomst

en: Linked expense - title cannot be edited
nl: Gekoppelde onkosten - titel kan niet worden bewerkt

en: Linked expense - description cannot be edited
nl: Gekoppelde onkosten: beschrijving kan niet worden bewerkt

en: Linked expense - category cannot be edited
nl: Gekoppelde onkosten - categorie kan niet worden bewerkt

en: Travel
nl: Reis

en: Meals
nl: Maaltijden

en: Accommodation
nl: Accommodatie

en: Supplies
nl: Benodigdheden

en: Equipment
nl: Apparatuur

en: Services
nl: Diensten

en: Training
nl: Opleiding

en: Other
nl: Ander

en: Linked expense - amount cannot be edited
nl: Gekoppelde onkosten: bedrag kan niet worden bewerkt

en: Linked expense - date cannot be edited
nl: Gekoppelde onkosten - datum kan niet worden bewerkt

en: Unlink expense from invoice
nl: Ontkoppel de onkosten van de factuur

en: Expenses Subtotal
nl: Kosten Subtotaal

en: Extra Goods
nl: Extra goederen

en: Products, materials, licenses, and other goods
nl: Producten, materialen, licenties en andere goederen

en: Add Good
nl: Voeg goed toe

en: Price
nl: Prijs

en: e.g., Software License
nl: bijvoorbeeld softwarelicentie

en: Service
nl: Dienst

en: Material
nl: Materiaal

en: License
nl: Licentie

en: Remove good
nl: Goed verwijderen

en: Goods Subtotal
nl: Subtotaal goederen

en: Live Preview
nl: Live voorbeeld

en: Payment
nl: Betaling

en: Goods
nl: Goederen

en: Quick Actions
nl: Snelle acties

en: Generate from Time/Costs
nl: Genereer uit tijd/kosten

en: Record Payment
nl: Betaling registreren

en: Export PDF
nl: PDF exporteren

en: Export CSV
nl: CSV exporteren

en: Duplicate Invoice
nl: Dubbele factuur

en: Are you sure you want to unlink this expense from the invoice?
nl: Weet u zeker dat u deze uitgave van de factuur wilt ontkoppelen?

en: Unlink Expense
nl: Ontkoppel de kosten

en: Unlink
nl: Ontkoppelen

en: Please add at least one item, expense, or extra good to the invoice
nl: Voeg ten minste één artikel, uitgave of extra goed toe aan de factuur

en: Optional
nl: Optioneel

en: Generate from Time, Costs & Goods
nl: Genereer op basis van tijd, kosten en goederen

en: Select unbilled time entries, project costs, and extra goods to add to this invoice
nl: Selecteer niet-gefactureerde tijdsinvoer, projectkosten en extra goederen om aan deze factuur toe te voegen

en: Back to Edit
nl: Terug naar Bewerken

en: Unbilled Time Entries
nl: Niet-gefactureerde tijdsinvoer

en: Time Entry
nl: Tijdinvoer

en: No unbilled time entries found for this project.
nl: Er zijn geen niet-gefactureerde tijdsvermeldingen gevonden voor dit project.

en: Uninvoiced Project Costs
nl: Niet-gefactureerde projectkosten

en: No uninvoiced costs found for this project.
nl: Er zijn geen niet-gefactureerde kosten gevonden voor dit project.

en: Uninvoiced Billable Expenses
nl: Niet-gefactureerde factureerbare kosten

en: Vendor
nl: Leverancier

en: No uninvoiced billable expenses found for this project.
nl: Er zijn geen niet-gefactureerde kosten gevonden voor dit project.

en: Project Extra Goods
nl: Project Extra goederen

en: No extra goods found for this project.
nl: Er zijn geen extra goederen gevonden voor dit project.

en: Add Selected to Invoice
nl: Geselecteerde toevoegen aan factuur

en: Selection Summary
nl: Selectie Samenvatting

en: Total available hours
nl: Totaal beschikbare uren

en: Total available costs
nl: Totaal beschikbare kosten

en: Total available expenses
nl: Totaal beschikbare uitgaven

en: Total available goods
nl: Totaal beschikbare goederen

en: Prepaid Hours Overview
nl: Overzicht prepaid-uren

en: Plan includes %(hours)s hours per cycle (resets on day %(day)s).
nl: Het plan omvat %(hours)s uren per cyclus (wordt gereset op dag %(day)s).

en: Consumed: %(consumed)s h • Remaining: %(remaining)s h
nl: Verbruikt: %(consumed)s h • Resterend: %(remaining)s h

en: No prepaid usage recorded for selected period yet.
nl: Er is nog geen prepaid-gebruik geregistreerd voor de geselecteerde periode.

en: You can select multiple time entries, costs, expenses, and extra goods.
nl: U kunt meerdere tijdsvermeldingen, kosten, onkosten en extra goederen selecteren.

en: Time entries are grouped by task or project at item creation.
nl: Bij het maken van items worden tijdsinvoer gegroepeerd per taak of project.

en: Costs and extra goods are added as individual invoice items.
nl: Kosten en extra goederen worden als afzonderlijke factuurposten toegevoegd.

en: Expenses are linked to the invoice and appear in a separate section.
nl: Uitgaven zijn gekoppeld aan de factuur en verschijnen in een apart gedeelte.

en: Please select at least one time entry, cost, expense, or extra good
nl: Selecteer minimaal één tijdinvoer, kosten, onkosten of extra goed

en: Filter Invoices
nl: Facturen filteren

en: Invoice number or client
nl: Factuurnummer of klant

en: Export to Excel
nl: Exporteren naar Excel

en: Partially Paid
nl: Gedeeltelijk betaald

en: Fully Paid
nl: Volledig betaald

en: Delete Selected Invoices
nl: Geselecteerde facturen verwijderen

en: Change Status for Selected Invoices
nl: Status wijzigen voor geselecteerde facturen

en: Delete Invoice
nl: Factuur verwijderen

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Are you sure you want to delete invoice
nl: Weet u zeker dat u de factuur wilt verwijderen?

en: All invoice items, extra goods, and payment records associated with this invoice will be permanently deleted.
nl: Alle factuuritems, extra goederen en betalingsgegevens die aan deze factuur zijn gekoppeld, worden permanent verwijderd.

en: INVOICE
nl: FACTUUR

en: Invoice #
nl: Factuur #

en: Bill To
nl: Factuur aan

en: Quantity (Hours)
nl: Hoeveelheid (uren)

en: Generated from %(num)d time entries
nl: Gegenereerd op basis van %(num)d tijdinvoer

en: Expense
nl: Kosten

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: Tax (%(rate).2f%%):
nl: Belasting (%(rate).2f%%):

en: Total Amount:
nl: Totaal bedrag:

en: Notes:
nl: Opmerkingen:

en: Terms:
nl: Voorwaarden:

en: Payment Information:
nl: Betalingsinformatie:

en: Terms & Conditions:
nl: Algemene voorwaarden:

en: Payment History
nl: Betalingsgeschiedenis

en: Send Invoice via Email
nl: Factuur verzenden via e-mail

en: Manage Columns
nl: Kolommen beheren

en: Drag tasks between columns to update their status
nl: Sleep taken tussen kolommen om hun status bij te werken

en: Kanban board
nl: Kanban-bord

en: moved to
nl: verplaatst naar

en: No tasks in this column.
nl: Geen taken in deze kolom.

en: Manage Kanban Columns
nl: Beheer Kanban-kolommen

en: Customize your kanban board columns and task states
nl: Pas de kolommen en taakstatussen van uw kanbanbord aan

en: Global Columns
nl: Globale kolommen

en: Add Column
nl: Kolom toevoegen

en: Kanban columns list
nl: Lijst met Kanban-kolommen

en: Key
nl: Sleutel

en: Complete?
nl: Compleet?

en: Drag to reorder
nl: Sleep om de volgorde te wijzigen

en: Edit column
nl: Kolom bewerken

en: Toggle active state
nl: Schakel actieve status in

en: No kanban columns found. Create your first column to get started.
nl: Geen kanbankolommen gevonden. Maak uw eerste kolom om aan de slag te gaan.

en: Drag and drop rows to reorder columns
nl: Sleep rijen en zet ze neer om de kolommen opnieuw te ordenen

en: System columns (todo, in_progress, done) cannot be deleted but can be customized
nl: Systeemkolommen (todo, in_progress, done) kunnen niet worden verwijderd, maar kunnen worden aangepast

en: Columns marked as "Complete" will mark tasks as completed when dragged to that column
nl: Kolommen gemarkeerd als "Voltooid" markeren taken als voltooid wanneer ze naar die kolom worden gesleept

en: Inactive columns are hidden from the kanban board but tasks with that status remain accessible
nl: Inactieve kolommen worden verborgen op het kanbanbord, maar taken met die status blijven toegankelijk

en: Delete Kanban Column
nl: Kanban-kolom verwijderen

en: Are you sure you want to delete the column?
nl: Weet u zeker dat u de kolom wilt verwijderen?

en: Key:
nl: Sleutel:

en: Note: Tasks with this status will remain accessible but the column will no longer appear on the kanban board.
nl: Opmerking: Taken met deze status blijven toegankelijk, maar de kolom verschijnt niet langer op het kanbanbord.

en: Delete Column
nl: Kolom verwijderen

en: Columns reordered successfully
nl: Kolommen opnieuw gerangschikt

en: Failed to reorder columns. Please try again.
nl: Kan de kolommen niet opnieuw rangschikken. Probeer het opnieuw.

en: Create Kanban Column
nl: Kanban-kolom maken

en: Add a new column to your kanban board
nl: Voeg een nieuwe kolom toe aan uw kanbanbord

en: Create Kanban Column form
nl: Kanban-kolomformulier maken

en: Column Label
nl: Kolomlabel

en: e.g., In Review, Blocked, Testing
nl: bijvoorbeeld In beoordeling, Geblokkeerd, Testen

en: The display name shown on the kanban board
nl: De weergavenaam die op het kanbanbord wordt weergegeven

en: Column Key
nl: Kolomsleutel

en: e.g., in_review, blocked, testing
nl: bijvoorbeeld in_review, geblokkeerd, testen

en: Unique identifier (lowercase, no spaces, use underscores). Auto-generated from label if empty.
nl: Unieke identificatiecode (kleine letters, geen spaties, gebruik onderstrepingstekens). Automatisch gegenereerd op basis van label indien leeg.

en: Global (for all projects)
nl: Globaal (voor alle projecten)

en: Select a project to create project-specific columns, or leave as Global for all projects
nl: Selecteer een project om projectspecifieke kolommen te maken, of laat het op Globaal staan ​​voor alle projecten

en: Icon Class
nl: Icoon klasse

en: Font Awesome icon class
nl: Lettertype Geweldige pictogramklasse

en: Browse icons
nl: Blader door pictogrammen

en: Primary (Blue)
nl: Primair (blauw)

en: Secondary (Gray)
nl: Secundair (grijs)

en: Success (Green)
nl: Succes (groen)

en: Danger (Red)
nl: Gevaar (rood)

en: Warning (Yellow)
nl: Waarschuwing (geel)

en: Info (Cyan)
nl: Info (cyaan)

en: Dark
nl: Donker

en: Bootstrap color class for styling
nl: Bootstrap-kleurklasse voor styling

en: Mark as Complete State
nl: Markeer als voltooide staat

en: Tasks moved to this column will be marked as completed
nl: Taken die naar deze kolom worden verplaatst, worden als voltooid gemarkeerd

en: Create Column
nl: Kolom maken

en: Note:
nl: Opmerking:

en: The column will be added at the end of the board. You can reorder columns later from the management page.
nl: De kolom wordt aan het einde van het bord toegevoegd. U kunt de kolommen later opnieuw rangschikken vanaf de beheerpagina.

en: Edit Kanban Column
nl: Kanban-kolom bewerken

en: Modify column settings
nl: Kolominstellingen wijzigen

en: Edit Kanban Column form
nl: Kanban-kolomformulier bewerken

en: The key cannot be changed after creation
nl: De sleutel kan na het aanmaken niet meer worden gewijzigd

en: This is a project-specific column
nl: Dit is een projectspecifieke kolom

en: This is a global column (for all projects)
nl: Dit is een globale kolom (voor alle projecten)

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Inactive columns are hidden from the kanban board
nl: Inactieve kolommen worden verborgen op het kanbanbord

en: System Column:
nl: Systeemkolom:

en: This is a system column. You can customize its appearance but cannot delete it.
nl: Dit is een systeemkolom. U kunt het uiterlijk ervan aanpassen, maar u kunt het niet verwijderen.

en: Source
nl: Bron

en: Website, referral, ad...
nl: Website, verwijzing, advertentie...

en: Lead Score
nl: Leadscore

en: Estimated Value
nl: Geschatte waarde

en: Save Lead
nl: Lood opslaan

en: Name, company, email...
nl: Naam, bedrijf, e-mail...

en: All Statuses
nl: Alle statussen

en: Website, referral...
nl: Website, verwijzing...

en: Company
nl: Bedrijf

en: Score
nl: Scoren

en: No leads found
nl: Geen leads gevonden

en: Create First Lead
nl: Creëer de eerste lead

en: Professional time tracking and project management
nl: Professioneel urenregistratie en projectmanagement

en: A comprehensive web-based time tracking application built with Flask, featuring project management, client organization, task management, invoicing, and advanced analytics.
nl: Een uitgebreide webgebaseerde urenregistratieapplicatie gebouwd met Flask, met projectbeheer, klantorganisatie, taakbeheer, facturering en geavanceerde analyses.

en: Project Management
nl: Projectmanagement

en: Invoicing
nl: Facturering

en: Smart Timers
nl: Slimme timers

en: Real-time tracking with idle detection and live updates
nl: Realtime tracking met inactieve detectie en live updates

en: Client Management
nl: Klantenbeheer

en: Organize clients with contacts, rates, and project relations
nl: Organiseer klanten met contacten, tarieven en projectrelaties

en: Task System
nl: Taaksysteem

en: Break down projects into tasks with progress tracking
nl: Deel projecten op in taken met voortgangsregistratie

en: PDF Invoices
nl: PDF-facturen

en: Generate professional invoices from tracked time
nl: Genereer professionele facturen op basis van bijgehouden tijd

en: Core Features
nl: Kernfuncties

en: Start/stop timers with project and task association
nl: Start/stop-timers met project- en taakassociatie

en: Manual time entry with notes and tags
nl: Handmatige tijdinvoer met notities en tags

en: Client and project organization
nl: Klant- en projectorganisatie

en: Role-based access and user profiles
nl: Op rollen gebaseerde toegang en gebruikersprofielen

en: Advanced Features
nl: Geavanceerde functies

en: Branded PDF invoicing with tax and payment tracking
nl: Branded PDF-facturering met tracking van belastingen en betalingen

en: Visual analytics and detailed reporting
nl: Visuele analyses en gedetailleerde rapportage

en: REST API for integrations
nl: REST API voor integraties

en: PWA capabilities and mobile-friendly UI
nl: PWA-mogelijkheden en mobielvriendelijke gebruikersinterface

en: Platform Support
nl: Platformondersteuning

en: Web Application
nl: Webapplicatie

en: Desktop browsers (Chrome, Firefox, Safari, Edge)
nl: Desktopbrowsers (Chrome, Firefox, Safari, Edge)

en: Mobile responsive design
nl: Mobiel responsief ontwerp

en: Progressive Web App (PWA)
nl: Progressieve webapp (PWA)

en: Touch-friendly tablet interface
nl: Aanraakvriendelijke tabletinterface

en: Operating Systems
nl: Besturingssystemen

en: Android and iOS (browser)
nl: Android en iOS (browser)

en: Raspberry Pi support
nl: Raspberry Pi-ondersteuning

en: Dockerized deployment
nl: Gedockeriseerde implementatie

en: Database Support
nl: Database-ondersteuning

en: PostgreSQL (recommended)
nl: PostgreSQL (aanbevolen)

en: SQLite (dev/test)
nl: SQLite (ontwikkelaar/test)

en: Automatic migrations with Flask-Migrate
nl: Automatische migraties met Flask-Migrate

en: Backup and restoration tools
nl: Hulpmiddelen voor back-up en herstel

en: Technical Specifications
nl: Technische specificaties

en: Technology Stack
nl: Technologie stapel

en: Backend
nl: Achterkant

en: Deployment
nl: Inzet

en: Key Capabilities
nl: Belangrijkste mogelijkheden

en: Real-time
nl: Realtime

en: i18n
nl: ik18n

en: Security
nl: Beveiliging

en: Open Source & Community
nl: Open source en gemeenschap

en: Open Source Benefits
nl: Open source-voordelen

en: Full source code available on GitHub
nl: Volledige broncode beschikbaar op GitHub

en: Licensed under GPL v3.0
nl: Gelicentieerd onder GPL v3.0

en: Community-driven development
nl: Gemeenschapsgedreven ontwikkeling

en: Transparent issue tracking and bug reports
nl: Transparante probleemtracking en bugrapporten

en: Deployment Options
nl: Implementatieopties

en: Docker images (GHCR)
nl: Docker-installatiekopieën (GHCR)

en: Self-hosted deployment with full control
nl: Zelf-gehoste implementatie met volledige controle

en: Cloud-ready with Compose configs
nl: Klaar voor de cloud met Compose-configuraties

en: View on GitHub
nl: Bekijk op GitHub

en: Support Development
nl: Ondersteuning van ontwikkeling

en: Getting Help & Resources
nl: Hulp en bronnen verkrijgen

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Step-by-step guides for all features.
nl: Stapsgewijze handleidingen voor alle functies.

en: View Help
nl: Bekijk Help

en: System Information
nl: Systeeminformatie

en: Status, versions, and configuration details.
nl: Status, versies en configuratiedetails.

en: Admin access required
nl: Beheerderstoegang vereist

en: Community Support
nl: Gemeenschapsondersteuning

en: Report issues, request features, contribute.
nl: Rapporteer problemen, vraag functies aan, draag bij.

en: GitHub Issues
nl: GitHub-problemen

en: Here's a quick overview of your work.
nl: Hier vindt u een kort overzicht van uw werk.

en: Start Timer
nl: Starttimer

en: Started at
nl: Begonnen om

en: Stop Timer
nl: Stop-timer

en: No active timer.
nl: Geen actieve timer.

en: Resume - Start a new timer with same properties
nl: Hervatten - Start een nieuwe timer met dezelfde eigenschappen

en: Edit entry
nl: Invoer bewerken

en: Duplicate entry
nl: Dubbele invoer

en: Delete entry
nl: Invoer verwijderen

en: No recent entries found.
nl: Geen recente vermeldingen gevonden.

en: Weekly Goal
nl: Wekelijks doel

en: Days Left
nl: Dagen resterend

en: Need
nl: Behoefte

en: to reach goal
nl: doel te bereiken

en: No Weekly Goal
nl: Geen wekelijks doel

en: Set a weekly time goal to track your progress
nl: Stel een wekelijks tijdsdoel in om uw voortgang bij te houden

en: Create Goal
nl: Doel creëren

en: Top Projects (30 days)
nl: Topprojecten (30 dagen)

en: No activity in the last 30 days.
nl: Geen activiteit in de afgelopen 30 dagen.

en: Support TimeTracker
nl: Ondersteuning van TimeTracker

en: Enjoying TimeTracker? Consider buying me a coffee to support continued development!
nl: Geniet je van TimeTracker? Overweeg om een ​​kopje koffie voor mij te kopen om de voortdurende ontwikkeling te ondersteunen!

en: Task (optional)
nl: Taak (optioneel)

en: Notes (optional)
nl: Opmerkingen (optioneel)

en: What are you working on?
nl: Waar werk je aan?

en: Or use a template
nl: Of gebruik een sjabloon

en: View all templates
nl: Bekijk alle sjablonen

en: Start
nl: Begin

en: Complete documentation and user guide
nl: Volledige documentatie en gebruikershandleiding

en: Quick Navigation
nl: Snelle navigatie

en: Filter sections...
nl: Secties filteren...

en: Quick Start
nl: Snel beginnen

en: Task Management
nl: Taakbeheer

en: Reports & Analytics
nl: Rapporten en analyses

en: Productivity Features
nl: Productiviteitskenmerken

en: Admin Features
nl: Beheerfuncties

en: Mobile Usage
nl: Mobiel gebruik

en: Troubleshooting
nl: Problemen oplossen

en: TimeTracker Help Center
nl: TimeTracker-helpcentrum

en: Everything you need to know to get the most out of TimeTracker
nl: Alles wat u moet weten om het maximale uit TimeTracker te halen

en: Start Tracking Time
nl: Start de volgtijd

en: View Projects
nl: Bekijk projecten

en: Generate Reports
nl: Genereer rapporten

en: Quick Start Guide
nl: Snelstartgids

en: For New Users
nl: Voor nieuwe gebruikers

en: Log in with your username (no password required)
nl: Log in met uw gebruikersnaam (geen wachtwoord vereist)

en: Explore the dashboard to see your overview
nl: Verken het dashboard om uw overzicht te zien

en: Start your first timer on an existing project
nl: Start uw eerste timer op een bestaand project

en: View your time entries in reports
nl: Bekijk uw tijdsinvoer in rapporten

en: For Administrators
nl: Voor beheerders

en: Set up clients in the Client Management section
nl: Stel klanten in in de sectie Klantbeheer

en: Create projects and assign them to clients
nl: Creëer projecten en wijs deze toe aan klanten

en: Configure system settings (timezone, currency, etc.)
nl: Systeeminstellingen configureren (tijdzone, valuta, enz.)

en: Manage users and permissions
nl: Beheer gebruikers en machtigingen

en: Pro Tip:
nl: Pro-tip:

en: Use the mobile-friendly interface to track time on the go. The timer continues running even if you close your browser!
nl: Gebruik de mobielvriendelijke interface om onderweg de tijd bij te houden. De timer blijft lopen, zelfs als u uw browser sluit!

en: Real-time tracking with automatic idle detection and WebSocket updates
nl: Realtime tracking met automatische detectie van inactiviteit en WebSocket-updates

en: Manual Entry
nl: Handmatige invoer

en: Log time manually with custom start and end times
nl: Registreer de tijd handmatig met aangepaste begin- en eindtijden

en: Starting a Timer
nl: Een timer starten

en: Navigate to the Timer page or dashboard
nl: Navigeer naar de Timer-pagina of het dashboard

en: Select a project from the dropdown
nl: Selecteer een project in de vervolgkeuzelijst

en: Optionally select a task for more detailed tracking
nl: Selecteer optioneel een taak voor meer gedetailleerde tracking

en: Add notes about what you're working on (optional)
nl: Voeg notities toe over waar u aan werkt (optioneel)

en: Add tags separated by commas (optional)
nl: Voeg tags toe, gescheiden door komma's (optioneel)

en: Click "Start Timer"
nl: Klik op "Starttimer"

en: Timer Features
nl: Timerfuncties

en: Real-time duration display
nl: Realtime duurweergave

en: Continues running if browser closes
nl: Blijft actief als de browser sluit

en: Automatic idle detection (configurable)
nl: Automatische stationairdetectie (configureerbaar)

en: One active timer per user (configurable)
nl: Eén actieve timer per gebruiker (configureerbaar)

en: WebSocket live updates
nl: WebSocket live-updates

en: Manual Time Entry
nl: Handmatige tijdinvoer

en: Create time entries manually when you need to record time spent away from the computer or adjust existing entries.
nl: Maak handmatig tijdinvoer aan als u de tijd wilt registreren die u buiten de computer doorbrengt of als u bestaande invoer wilt aanpassen.

en: Required Information
nl: Vereiste informatie

en: Project selection
nl: Projectselectie

en: Start date and time
nl: Startdatum en -tijd

en: End date and time
nl: Einddatum en -tijd

en: Optional Information
nl: Optionele informatie

en: Task assignment
nl: Taaktoewijzing

en: Description/notes
nl: Beschrijving/opmerkingen

en: Tags for categorization
nl: Tags voor categorisatie

en: Billable status override
nl: Factureerbare status overschrijven

en: Advanced Time Entry Features
nl: Geavanceerde tijdinvoerfuncties

en: Bulk Entry
nl: Bulkinvoer

en: Create multiple time entries for consecutive days with the same project and duration. Perfect for regular work patterns.
nl: Maak meerdere tijdsvermeldingen aan voor opeenvolgende dagen met hetzelfde project en dezelfde duur. Perfect voor normale werkpatronen.

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Save frequently used time entries as templates for quick reuse. Saves project, task, and notes.
nl: Bewaar veelgebruikte tijdsinvoer als sjablonen voor snel hergebruik. Slaat project, taak en notities op.

en: Calendar View
nl: Kalenderweergave

en: Visualize your time entries on a calendar. Drag-and-drop to reschedule or click dates to add entries.
nl: Visualiseer uw tijdsvermeldingen op een kalender. Sleep en zet neer om een ​​nieuwe afspraak te maken of klik op datums om items toe te voegen.

en: Project Information
nl: Projectinformatie

en: Descriptive project name
nl: Beschrijvende projectnaam

en: Associated client organization
nl: Gekoppelde klantorganisatie

en: Project details and scope
nl: Projectdetails en reikwijdte

en: Active, completed, or archived
nl: Actief, voltooid of gearchiveerd

en: Billing Information
nl: Factureringsinformatie

en: Whether time should be tracked for billing
nl: Of de tijd moet worden bijgehouden voor facturering

en: Rate for billable time calculations
nl: Tarief voor factureerbare tijdberekeningen

en: Billing Reference
nl: Factureringsreferentie

en: PO number or billing code
nl: PO-nummer of factuurcode

en: Project Operations
nl: Projectoperaties

en: Create new projects with client relationships
nl: Creëer nieuwe projecten met klantrelaties

en: Edit existing projects to update details
nl: Bewerk bestaande projecten om details bij te werken

en: Archive projects to hide from timers (preserves data)
nl: Archiefprojecten om te verbergen voor timers (behoudt gegevens)

en: Delete projects (removes all associated time entries)
nl: Projecten verwijderen (verwijdert alle bijbehorende tijdsinvoer)

en: Best Practices
nl: Beste praktijken

en: Use descriptive project names
nl: Gebruik beschrijvende projectnamen

en: Set accurate hourly rates for billing
nl: Stel nauwkeurige uurtarieven in voor facturering

en: Archive instead of delete when possible
nl: Archiveer in plaats van verwijder indien mogelijk

en: Use billing references for external tracking
nl: Gebruik factuurreferenties voor externe tracking

en: The client management system helps organize your work by client organizations, preventing errors and streamlining project creation.
nl: Het klantbeheersysteem helpt u bij het organiseren van uw werk per klantorganisatie, waardoor fouten worden voorkomen en de projectcreatie wordt gestroomlijnd.

en: Client Information
nl: Klantinformatie

en: Organization Name
nl: Organisatienaam

en: Company or client name
nl: Bedrijfs- of klantnaam

en: Primary contact details
nl: Primaire contactgegevens

en: Email & Phone
nl: E-mail en telefoon

en: Contact information
nl: Contactgegevens

en: Business address
nl: Zakelijk adres

en: Benefits
nl: Voordelen

en: Dropdown selection prevents typos
nl: Dropdownselectie voorkomt typefouten

en: Default rates auto-populate projects
nl: Standaardtarieven vullen projecten automatisch in

en: Consistent client naming
nl: Consistente naamgeving van klanten

en: Easier project organization
nl: Gemakkelijkere projectorganisatie

en: Project Count
nl: Projecttelling

en: Total and active projects
nl: Totale en actieve projecten

en: Total hours worked
nl: Totaal aantal gewerkte uren

en: Cost Estimation
nl: Kostenraming

en: Estimated billing amounts
nl: Geschatte factuurbedragen

en: Break down projects into manageable tasks with detailed tracking and progress monitoring.
nl: Deel projecten op in beheersbare taken met gedetailleerde tracking en voortgangsbewaking.

en: Task Properties
nl: Taakeigenschappen

en: Name & Description
nl: Naam & Beschrijving

en: Clear task identification
nl: Duidelijke taakidentificatie

en: Priority Levels
nl: Prioriteitsniveaus

en: Low, Medium, High, Urgent
nl: Laag, gemiddeld, hoog, dringend

en: Due Dates
nl: Vervaldata

en: Deadline tracking
nl: Het bijhouden van deadlines

en: Assignment
nl: Opdracht

en: Task ownership
nl: Taakeigendom

en: Status Tracking
nl: Status volgen

en: To Do - Not started
nl: Te doen - Niet gestart

en: In Progress - Currently working
nl: In uitvoering - Werkt momenteel

en: Review - Ready for review
nl: Beoordeling - Klaar voor beoordeling

en: Done - Completed
nl: Klaar - Voltooid

en: Cancelled - Not needed
nl: Geannuleerd - Niet nodig

en: Time Tracking Features
nl: Functies voor tijdregistratie

en: Start timers directly from tasks
nl: Start timers rechtstreeks vanuit taken

en: Link time entries to specific tasks
nl: Koppel tijdsinvoer aan specifieke taken

en: Track estimated vs actual hours
nl: Houd geschatte versus werkelijke uren bij

en: Monitor task progress automatically
nl: Bewaak de taakvoortgang automatisch

en: Task Views
nl: Taakweergaven

en: My Tasks - Your assigned tasks
nl: Mijn taken - Uw toegewezen taken

en: All Tasks - Complete task list
nl: Alle taken - Volledige takenlijst

en: Overdue Tasks - Past due items
nl: Achterstallige taken - Achterstallige items

en: Project Tasks - Tasks within projects
nl: Projecttaken - Taken binnen projecten

en: Collaboration Features
nl: Samenwerkingsfuncties

en: Task Comments - Threaded discussions on tasks
nl: Taakopmerkingen - Discussies over taken

en: Markdown Support - Rich formatting in descriptions
nl: Ondersteuning voor prijsverlagingen - Rijke opmaak in beschrijvingen

en: User Mentions - Tag team members (if enabled)
nl: Gebruikersvermeldingen - Teamleden taggen (indien ingeschakeld)

en: File Attachments - Attach files to tasks (if enabled)
nl: Bestandsbijlagen - Voeg bestanden toe aan taken (indien ingeschakeld)

en: Markdown Formatting
nl: Markdown-opmaak

en: Task and project descriptions support Markdown:
nl: Taak- en projectbeschrijvingen ondersteunen Markdown:

en: **Bold**, *Italic*, ~~Strikethrough~~
nl: **Vet**, *Cursief*, ~~Doorhalen~~

en: # Headings, - Lists, [Links](url)
nl: # Koppen, - Lijsten, [Links](url)

en: ```code blocks```, tables, images
nl: ```codeblokken```, tabellen, afbeeldingen

en: Visualize your workflow with a drag-and-drop Kanban board for intuitive task management.
nl: Visualiseer uw workflow met een Kanban-bord met slepen en neerzetten voor intuïtief taakbeheer.

en: Board Features
nl: Bordfuncties

en: Customizable columns matching task statuses
nl: Aanpasbare kolommen die overeenkomen met taakstatussen

en: Drag-and-drop tasks between columns
nl: Taken tussen kolommen slepen en neerzetten

en: Filter by project, user, or priority
nl: Filter op project, gebruiker of prioriteit

en: Quick search across all tasks
nl: Snel zoeken in alle taken

en: Using the Kanban Board
nl: Het Kanbanbord gebruiken

en: Access from the Tasks menu or project page
nl: Toegang via het Takenmenu of de projectpagina

en: Drag tasks to different columns to change status
nl: Sleep taken naar verschillende kolommen om de status te wijzigen

en: Click on a task card to view/edit details
nl: Klik op een taakkaart om details te bekijken/bewerken

en: Use filters to focus on specific work
nl: Gebruik filters om u op specifiek werk te concentreren

en: The Kanban board is perfect for sprint planning and daily standups. Each column represents a stage in your workflow!
nl: Het Kanban-bord is perfect voor sprintplanning en dagelijkse stand-ups. Elke kolom vertegenwoordigt een fase in uw workflow!

en: Expense Tracking
nl: Kosten bijhouden

en: Track business expenses, manage receipts, and handle reimbursements efficiently.
nl: Houd zakelijke uitgaven bij, beheer bonnen en handel terugbetalingen efficiënt af.

en: Expense Features
nl: Kostenkenmerken

en: Categorize expenses (travel, meals, supplies, etc.)
nl: Categoriseer uitgaven (reizen, maaltijden, benodigdheden, enz.)

en: Attach receipt images and documents
nl: Voeg afbeeldingen en documenten van ontvangstbewijzen toe

en: Track amounts, tax, and payment methods
nl: Houd bedragen, belastingen en betaalmethoden bij

en: Approval workflow for expense requests
nl: Goedkeuringsworkflow voor onkostenverzoeken

en: Billing & Reimbursement
nl: Facturering en terugbetaling

en: Mark expenses as billable to clients
nl: Markeer onkosten als factureerbaar aan klanten

en: Include expenses in client invoices
nl: Kosten opnemen in klantfacturen

en: Track reimbursement status
nl: Volg de terugbetalingsstatus

en: Link expenses to specific projects
nl: Koppel uitgaven aan specifieke projecten

en: Record Expense
nl: Kosten registreren

en: Enter details and upload receipt
nl: Vul de gegevens in en upload de kassabon

en: Submit for Approval
nl: Ter goedkeuring indienen

en: Admin reviews and approves
nl: De beheerder beoordeelt en keurt deze goed

en: Invoice/Reimburse
nl: Factuur/vergoeding

en: Add to invoice or reimburse
nl: Toevoegen aan factuur of vergoeden

en: Track Payment
nl: Volg de betaling

en: Monitor reimbursement status
nl: Bewaak de terugbetalingsstatus

en: Professional Invoicing
nl: Professionele facturatie

en: Professional PDF generation
nl: Professionele PDF-generatie

en: Company branding and logos
nl: Bedrijfsbranding en logo's

en: Automatic invoice numbering
nl: Automatische factuurnummering

en: Tax calculations
nl: Belastingberekeningen

en: Time Integration
nl: Tijdintegratie

en: Generate from time entries
nl: Genereer op basis van tijdsinvoer

en: Smart grouping by task/project
nl: Slim groeperen per taak/project

en: Prevent double-billing
nl: Voorkom dubbele facturering

en: Use project hourly rates
nl: Gebruik projectuurtarieven

en: Set up client and project details
nl: Klant- en projectgegevens instellen

en: Add Items
nl: Artikelen toevoegen

en: Generate from time or add manually
nl: Genereer op tijd of voeg handmatig toe

en: Review & Send
nl: Beoordelen en verzenden

en: Export PDF and update status
nl: Exporteer PDF en update de status

en: Monitor status and payments
nl: Status en betalingen monitoren

en: Standard Reports
nl: Standaardrapporten

en: Project Report - Time breakdown by project
nl: Projectrapport - Uitsplitsing van de tijd per project

en: User Report - Individual performance metrics
nl: Gebruikersrapport - Individuele prestatiestatistieken

en: Summary Report - Key metrics and trends
nl: Samenvattend rapport - Belangrijkste statistieken en trends

en: Time Entry Report - Detailed time logs
nl: Tijdsinvoerrapport - Gedetailleerde tijdlogboeken

en: Export Options
nl: Exportopties

en: CSV Export - For external analysis
nl: CSV-export - Voor externe analyse

en: Configurable delimiters
nl: Configureerbare scheidingstekens

en: Custom date ranges
nl: Aangepaste datumbereiken

en: Filtered data export
nl: Gefilterde gegevensexport

en: Filter Options
nl: Filteropties

en: Date Range - Custom start and end dates
nl: Datumbereik - Aangepaste begin- en einddatum

en: Project - Filter by specific projects
nl: Project - Filter op specifieke projecten

en: User - Filter by team members
nl: Gebruiker - Filter op teamleden

en: Client - Filter by client organization
nl: Klant - Filter op klantorganisatie

en: Saved Filters - Save frequently used filters
nl: Opgeslagen filters - Bewaar veelgebruikte filters

en: Visual Analytics
nl: Visuele analyse

en: Interactive bar charts
nl: Interactieve staafdiagrammen

en: Time distribution pie charts
nl: Cirkeldiagrammen voor tijdverdeling

en: Trend analysis over time
nl: Trendanalyse in de tijd

en: Mobile-optimized charts
nl: Voor mobiel geoptimaliseerde grafieken

en: Use Saved Filters to quickly access your most common report views. Save filters for weekly reviews, monthly billing, or specific project tracking!
nl: Gebruik opgeslagen filters om snel toegang te krijgen tot uw meest voorkomende rapportweergaven. Bewaar filters voor wekelijkse beoordelingen, maandelijkse facturering of specifieke projecttracking!

en: Boost your efficiency with keyboard shortcuts, command palette, and automation features.
nl: Verhoog uw efficiëntie met sneltoetsen, opdrachtenpalet en automatiseringsfuncties.

en: Command Palette
nl: Commandopalet

en: Access any feature instantly without leaving the keyboard
nl: Krijg direct toegang tot elke functie zonder het toetsenbord te verlaten

en: Opening the Command Palette
nl: Het opdrachtenpalet openen

en: Press the question mark key
nl: Druk op de vraagtekentoets

en: Quick search
nl: Snel zoeken

en: Go to Projects
nl: Ga naar Projecten

en: Go to Tasks
nl: Ga naar Taken

en: New Time Entry
nl: Nieuwe tijdinvoer

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen op het toetsenbord

en: Navigate faster with keyboard-driven commands. Press Shift+? to see all shortcuts.
nl: Navigeer sneller met toetsenbordgestuurde opdrachten. Shift+ indrukken? om alle snelkoppelingen te zien.

en: Global Search
nl: Globaal zoeken

en: Quickly find projects, tasks, clients, and time entries from anywhere in the app.
nl: Vind snel projecten, taken, klanten en tijdsinvoer overal in de app.

en: Email Notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Get notified about task assignments, overdue invoices, and weekly summaries via email.
nl: Ontvang via e-mail meldingen over taaktoewijzingen, achterstallige facturen en wekelijkse overzichten.

en: Administrator Features
nl: Beheerderfuncties

en: Create new users with flexible authentication
nl: Creëer nieuwe gebruikers met flexibele authenticatie

en: Assign custom roles with specific permissions
nl: Wijs aangepaste rollen toe met specifieke machtigingen

en: Activate/deactivate user accounts
nl: Gebruikersaccounts activeren/deactiveren

en: View user statistics and activity
nl: Bekijk gebruikersstatistieken en activiteit

en: Generate API tokens for users
nl: Genereer API-tokens voor gebruikers

en: Access Control
nl: Toegangscontrole

en: Granular role-based permissions system
nl: Gedetailleerd, op rollen gebaseerd machtigingssysteem

en: Custom roles with fine-grained access
nl: Aangepaste rollen met gedetailleerde toegang

en: User data access controls
nl: Toegangscontroles voor gebruikersgegevens

en: OIDC/SSO integration (Azure AD, Authelia, etc.)
nl: OIDC/SSO-integratie (Azure AD, Authelia, etc.)

en: API token management for integrations
nl: API-tokenbeheer voor integraties

en: Authentication Methods
nl: Authenticatiemethoden

en: Username-only (simple internal use)
nl: Alleen gebruikersnaam (eenvoudig intern gebruik)

en: OIDC/SSO (enterprise authentication)
nl: OIDC/SSO (ondernemingsauthenticatie)

en: Both methods simultaneously
nl: Beide methoden tegelijk

en: Automatic role assignment via groups
nl: Automatische roltoewijzing via groepen

en: Role & Permission Management
nl: Rol- en machtigingsbeheer

en: Create custom roles beyond Admin/User
nl: Maak aangepaste rollen buiten Beheerder/Gebruiker

en: Set granular permissions per feature
nl: Stel gedetailleerde machtigingen per functie in

en: Assign users to multiple roles
nl: Wijs gebruikers toe aan meerdere rollen

en: View and manage all permissions
nl: Bekijk en beheer alle rechten

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Timezone and locale settings
nl: Tijdzone- en landinstellingen

en: Currency configuration
nl: Valutaconfiguratie

en: Time rounding rules
nl: Regels voor tijdafronding

en: Self-registration settings
nl: Instellingen voor zelfregistratie

en: Timer Settings
nl: Timerinstellingen

en: Idle timeout configuration
nl: Configuratie voor time-out bij inactiviteit

en: Single active timer mode
nl: Enkele actieve timermodus

en: Timer display preferences
nl: Timerweergavevoorkeuren

en: Notification settings
nl: Meldingsinstellingen

en: Database Management
nl: Databasebeheer

en: Create manual database backups
nl: Handmatige databaseback-ups maken

en: View database migration status
nl: Bekijk de databasemigratiestatus

en: Monitor database performance
nl: Bewaak de databaseprestaties

en: Clean up old data and logs
nl: Ruim oude gegevens en logs op

en: System Monitoring
nl: Systeembewaking

en: View system information and health
nl: Bekijk systeeminformatie en status

en: Monitor application performance
nl: Bewaak de prestaties van applicaties

en: Review system logs and errors
nl: Controleer systeemlogboeken en fouten

en: Mobile-Friendly Features
nl: Mobielvriendelijke functies

en: Optimized for phones and tablets
nl: Geoptimaliseerd voor telefoons en tablets

en: Touch-friendly interface
nl: Aanraakvriendelijke interface

en: Adaptive layouts for all screen sizes
nl: Adaptieve lay-outs voor alle schermformaten

en: High contrast for outdoor visibility
nl: Hoog contrast voor zichtbaarheid buitenshuis

en: Mobile Navigation
nl: Mobiele navigatie

en: Bottom tab bar for easy access
nl: Onderste tabbalk voor gemakkelijke toegang

en: Quick access to dashboard
nl: Snelle toegang tot dashboard

en: One-tap time logging
nl: Tijdregistratie met één tik

en: Mobile-optimized reports
nl: Voor mobiel geoptimaliseerde rapporten

en: Installation
nl: Installatie

en: Open TimeTracker in your mobile browser
nl: Open TimeTracker in uw mobiele browser

en: Look for "Add to Home Screen" option
nl: Zoek naar de optie "Toevoegen aan startscherm".

en: Follow browser-specific installation prompts
nl: Volg browserspecifieke installatieprompts

en: Launch from your home screen like a native app
nl: Start vanaf uw startscherm als een native app

en: PWA Benefits
nl: PWA-voordelen

en: Offline capability for basic functions
nl: Offline mogelijkheden voor basisfuncties

en: Faster loading times
nl: Snellere laadtijden

en: Native app-like experience
nl: Native app-achtige ervaring

en: Push notifications (where supported)
nl: Pushmeldingen (waar ondersteund)

en: Troubleshooting & FAQ
nl: Problemen oplossen en veelgestelde vragen

en: What happens if I forget to stop my timer?
nl: Wat gebeurt er als ik vergeet mijn timer te stoppen?

en: The timer will continue running until you stop it manually. You can see your active timer on the dashboard and timer page. The timer persists even if you close your browser or restart your device. If idle detection is enabled, the timer may pause automatically after the configured timeout period.
nl: De timer blijft lopen totdat u deze handmatig stopt. U kunt uw actieve timer zien op het dashboard en de timerpagina. De timer blijft bestaan, zelfs als u uw browser sluit of uw apparaat opnieuw opstart. Als detectie van inactiviteit is ingeschakeld, kan de timer automatisch pauzeren na de geconfigureerde time-outperiode.

en: Can I edit time entries after they're created?
nl: Kan ik tijdinvoer bewerken nadat deze is aangemaakt?

en: Yes, you can edit any time entry by clicking the edit button in the time entry list. You can modify the project, start/end times, notes, tags, billable status, and task assignment. Admins can edit all time entries, while regular users can only edit their own entries.
nl: Ja, u kunt elke tijdsinvoer bewerken door op de knop Bewerken in de tijdinvoerlijst te klikken. U kunt het project, de begin-/eindtijden, notities, tags, factureerbare status en taaktoewijzing wijzigen. Beheerders kunnen alle tijdgegevens bewerken, terwijl gewone gebruikers alleen hun eigen gegevens kunnen bewerken.

en: How do I track time for multiple projects?
nl: Hoe houd ik de tijd bij voor meerdere projecten?

en: By default, you can only have one active timer at a time. To switch projects, stop your current timer and start a new one for the different project. Alternatively, you can create manual time entries for past work or configure the system to allow multiple active timers (admin setting).
nl: Standaard kunt u slechts één actieve timer tegelijk hebben. Om van project te wisselen, stopt u uw huidige timer en start u een nieuwe voor het andere project. Als alternatief kunt u handmatige tijdinvoer voor eerder werk aanmaken of het systeem configureren om meerdere actieve timers toe te staan ​​(beheerdersinstelling).

en: How do I export my time data?
nl: Hoe exporteer ik mijn tijdgegevens?

en: Go to the Reports page and use the "Export CSV" feature. You can apply filters to export specific data, or export all time entries. The CSV file includes all time entry details and can be opened in Excel or other spreadsheet applications. You can also configure the delimiter for different regional standards.
nl: Ga naar de pagina Rapporten en gebruik de functie "CSV exporteren". U kunt filters toepassen om specifieke gegevens te exporteren, of om alle tijdsinvoer te exporteren. Het CSV-bestand bevat alle tijdsinvoergegevens en kan worden geopend in Excel of andere spreadsheettoepassingen. U kunt het scheidingsteken ook configureren voor verschillende regionale standaarden.

en: What's the difference between billable and non-billable time?
nl: Wat is het verschil tussen factureerbare en niet-factureerbare tijd?

en: Billable time is tracked for client billing purposes and can have an hourly rate associated with it. Non-billable time is for internal work that doesn't get charged to clients. You can mark individual time entries as billable or non-billable, and projects can have default billable settings. This distinction is crucial for accurate invoicing and profitability analysis.
nl: Factureerbare tijd wordt bijgehouden voor factureringsdoeleinden aan klanten en er kan een uurtarief aan gekoppeld zijn. Niet-factureerbare tijd is voor intern werk dat niet aan klanten in rekening wordt gebracht. U kunt individuele tijdsinvoer markeren als factureerbaar of niet-factureerbaar, en projecten kunnen standaard factureerbare instellingen hebben. Dit onderscheid is cruciaal voor een nauwkeurige facturatie en winstgevendheidsanalyse.

en: How do I create an invoice from my time entries?
nl: Hoe maak ik een factuur aan van mijn urenregistraties?

en: Navigate to Invoices → Create Invoice, set up the client and project details, then use "Generate from Time Entries" to automatically create invoice items from your tracked time. You can filter by date range and project, and the system will group time entries intelligently. Review the generated items and export as a professional PDF.
nl: Navigeer naar Facturen → Factuur maken, stel de klant- en projectgegevens in en gebruik vervolgens "Genereren uit tijdsinvoer" om automatisch factuuritems te maken op basis van uw bijgehouden tijd. U kunt filteren op datumbereik en project, en het systeem groepeert tijdinvoer op intelligente wijze. Controleer de gegenereerde items en exporteer ze als een professionele PDF.

en: Can I use TimeTracker on my mobile device?
nl: Kan ik TimeTracker op mijn mobiele apparaat gebruiken?

en: Yes! TimeTracker is fully responsive and works great on mobile devices. You can install it as a Progressive Web App (PWA) for a native-like experience. The mobile interface includes a bottom tab bar for easy navigation and touch-optimized controls for time tracking on the go.
nl: Ja! TimeTracker is volledig responsive en werkt prima op mobiele apparaten. U kunt het installeren als een Progressive Web App (PWA) voor een native-achtige ervaring. De mobiele interface bevat een tabbalk onderaan voor eenvoudige navigatie en aanraakgevoelige bedieningselementen voor tijdregistratie onderweg.

en: How do I use the command palette and keyboard shortcuts?
nl: Hoe gebruik ik het opdrachtenpalet en de sneltoetsen?

en: Press the question mark key (?) to open the command palette. From there, you can type to search for any action or navigation target. Use keyboard sequences like "g d" for Dashboard, "g p" for Projects, or "n e" for New Entry. Press Shift+? to see all available shortcuts. Press Ctrl+K (or Cmd+K on Mac) for quick search.
nl: Druk op de vraagtekentoets (?) om het opdrachtenpalet te openen. Van daaruit kunt u typen om naar elk actie- of navigatiedoel te zoeken. Gebruik toetsenbordreeksen zoals "g d" voor Dashboard, "g p" voor Projecten of "n e" voor Nieuw item. Shift+ indrukken? om alle beschikbare snelkoppelingen te zien. Druk op Ctrl+K (of Cmd+K op Mac) voor snel zoeken.

en: How do I create bulk time entries for multiple days?
nl: Hoe maak ik bulktijdinvoer voor meerdere dagen?

en: Navigate to Work → Bulk Time Entry. Select your project, choose a date range, set your daily start and end times, and optionally skip weekends. The system will create identical time entries for each day in the range. This is perfect for logging regular work patterns or filling in past time when you worked consistent hours.
nl: Navigeer naar Werk → Bulktijdinvoer. Selecteer uw project, kies een datumbereik, stel uw dagelijkse begin- en eindtijden in en sla eventueel weekenden over. Het systeem maakt voor elke dag in het bereik identieke tijdinvoer aan. Dit is perfect voor het vastleggen van reguliere werkpatronen of het invullen van vroegere tijden waarin u consistente uren werkte.

en: What are time entry templates and how do I use them?
nl: Wat zijn tijdregistratiesjablonen en hoe gebruik ik ze?

en: Time entry templates let you save frequently used time entry configurations. When creating a manual time entry, check "Save as Template" to save the project, task, and notes. Later, when creating new entries, you can select a template to quickly fill in these details. Templates are personal and only visible to you.
nl: Met tijdinvoersjablonen kunt u veelgebruikte tijdinvoerconfiguraties opslaan. Wanneer u een handmatige tijdinvoer maakt, vinkt u "Opslaan als sjabloon" aan om het project, de taak en de notities op te slaan. Later, wanneer u nieuwe vermeldingen maakt, kunt u een sjabloon selecteren om deze gegevens snel in te vullen. Sjablonen zijn persoonlijk en alleen voor jou zichtbaar.

en: How do I track expenses and add them to invoices?
nl: Hoe houd ik uitgaven bij en voeg ik deze toe aan facturen?

en: Go to Expenses → New Expense to record business expenses. Upload receipt images, categorize the expense, and mark it as billable if needed. When creating invoices, you can include these expenses as line items. Expenses support approval workflows, reimbursement tracking, and can be linked to specific projects.
nl: Ga naar Kosten → Nieuwe kosten om zakelijke uitgaven vast te leggen. Upload afbeeldingen van ontvangstbewijzen, categoriseer de uitgaven en markeer deze indien nodig als factureerbaar. Bij het aanmaken van facturen kunt u deze uitgaven als regelposten opnemen. Onkosten ondersteunen goedkeuringsworkflows en het volgen van terugbetalingen, en kunnen aan specifieke projecten worden gekoppeld.

en: Can I use Markdown in descriptions?
nl: Kan ik Markdown gebruiken in beschrijvingen?

en: Yes! Project and task descriptions support full Markdown formatting. You can use bold, italic, headings, lists, links, code blocks, tables, and images. This allows you to create rich, well-formatted documentation directly in your projects and tasks. The Markdown editor includes a preview mode and supports dark theme.
nl: Ja! Project- en taakbeschrijvingen ondersteunen volledige Markdown-opmaak. U kunt vetgedrukte, cursieve, koppen, lijsten, koppelingen, codeblokken, tabellen en afbeeldingen gebruiken. Hierdoor kunt u rechtstreeks in uw projecten en taken rijke, goed opgemaakte documentatie creëren. De Markdown-editor bevat een voorbeeldmodus en ondersteunt een donker thema.

en: Where can I get additional help?
nl: Waar kan ik extra hulp krijgen?

en: This help page covers most common questions and features.
nl: Op deze helppagina worden de meest voorkomende vragen en functies behandeld.

en: Report issues and request features on
nl: Meld problemen en vraag functies aan op

en: As an admin, you can access additional system information and diagnostics in the
nl: Als beheerder heeft u toegang tot aanvullende systeeminformatie en diagnostiek in de

en: section.
nl: sectie.

en: Still Need Help?
nl: Nog steeds hulp nodig?

en: Can't find what you're looking for? Here are additional resources:
nl: Kunt u niet vinden wat u zoekt? Hier zijn aanvullende bronnen:

en: GitHub Repository
nl: GitHub-opslagplaats

en: Report Issue
nl: Rapporteer probleem

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search notes or tags
nl: Zoek naar notities of tags

en: Results
nl: Resultaten

en: End
nl: Einde

en: Are you sure you want to delete this time entry? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u deze tijdsinvoer wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Previous
nl: Vorig

en: Page
nl: Pagina

en: of
nl: van

en: Next
nl: Volgende

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: Try a different query or check your spelling.
nl: Probeer een andere zoekopdracht of controleer uw spelling.

en: e.g., Client meeting, Site visit
nl: bijvoorbeeld een klantbijeenkomst, een locatiebezoek

en: Additional details...
nl: Aanvullende details...

en: e.g., Office, Home
nl: bijvoorbeeld kantoor, thuis

en: e.g., Client site, Airport
nl: bijvoorbeeld klantlocatie, luchthaven

en: e.g., 12345
nl: bijvoorbeeld 12345

en: e.g., 12400
nl: bijvoorbeeld 12400

en: e.g., VW Golf
nl: bijvoorbeeld VW Golf

en: e.g., ABC-123
nl: bijvoorbeeld ABC-123

en: Filter Mileage
nl: Kilometerstand filteren

en: Purpose, location...
nl: Doel, locatie...

en: Optional approval notes...
nl: Optionele goedkeuringsopmerkingen...

en: Rejection reason (required)
nl: Reden van afwijzing (verplicht)

en: Record New Payment
nl: Registreer nieuwe betaling

en: Total Payments
nl: Totaal betalingen

en: Gateway Fees
nl: Gateway-kosten

en: Filter Payments
nl: Betalingen filteren

en: Delete Selected Payments
nl: Geselecteerde betalingen verwijderen

en: Change Status for Selected Payments
nl: Wijzig de status voor geselecteerde betalingen

en: Payment Details
nl: Betalingsgegevens

en: Related Invoice
nl: Gerelateerde factuur

en: e.g., Business trip to Berlin
nl: bijvoorbeeld zakenreis naar Berlijn

en: e.g., DE, US, GB
nl: bijvoorbeeld DE, VS, GB

en: e.g., Berlin
nl: bijvoorbeeld Berlijn

en: Filter Claims
nl: Claims filteren

en: Delete Selected Claims
nl: Verwijder geselecteerde claims

en: Change Status for Selected Claims
nl: Wijzig de status voor geselecteerde claims

en: Additional notes about this rate...
nl: Aanvullende opmerkingen over dit tarief...

en: Are you sure you want to delete this per diem rate?
nl: Weet u zeker dat u dit dagtarief wilt verwijderen?

en: Delete Per Diem Rate
nl: Per Diem-tarief verwijderen

en: Kanban board columns
nl: Kanbanbordkolommen

en: Edit swimlane
nl: Zwembaan bewerken

en: Column
nl: Kolom

en: Add Extra Good
nl: Extra goed toevoegen

en: Add a product or service to
nl: Voeg een product of dienst toe aan

en: Back to Project
nl: Terug naar Project

en: SKU/Product Code
nl: SKU/productcode

en: What happens when you archive a project?
nl: Wat gebeurt er als u een project archiveert?

en: The project will be hidden from active project lists
nl: Het project wordt verborgen voor actieve projectlijsten

en: No new time entries can be added to this project
nl: Er kunnen geen nieuwe tijdgegevens aan dit project worden toegevoegd

en: Existing data and time entries are preserved
nl: Bestaande gegevens en tijdinvoer blijven behouden

en: You can unarchive the project later if needed
nl: Indien nodig kunt u het project later uit het archief halen

en: Reason for Archiving
nl: Reden voor archivering

en: e.g., Project completed, Client contract ended, Project cancelled, etc.
nl: bijv. Project voltooid, Klantcontract beëindigd, Project geannuleerd, enz.

en: Adding a reason helps with project organization and future reference.
nl: Het toevoegen van een reden helpt bij de projectorganisatie en toekomstige referentie.

en: Quick Select
nl: Snel selecteren

en: Project completed successfully
nl: Project succesvol afgerond

en: Project Completed
nl: Project voltooid

en: Client contract ended
nl: Klantcontract beëindigd

en: Contract Ended
nl: Contract beëindigd

en: Project cancelled by client
nl: Project geannuleerd door klant

en: Project on hold indefinitely
nl: Project voor onbepaalde tijd on hold gezet

en: On Hold
nl: In de wacht

en: Maintenance period ended
nl: Onderhoudsperiode geëindigd

en: Maintenance Ended
nl: Onderhoud beëindigd

en: Archive Project
nl: Archiefproject

en: Create Project
nl: Project maken

en: Set up a new project to organize your work and track time effectively
nl: Zet een nieuw project op om uw werk te organiseren en de tijd effectief bij te houden

en: Back to Projects
nl: Terug naar Projecten

en: Enter a descriptive project name
nl: Voer een beschrijvende projectnaam in

en: Choose a clear, descriptive name that explains the project scope
nl: Kies een duidelijke, beschrijvende naam die de reikwijdte van het project uitlegt

en: Project Code
nl: Projectcode

en: Short code, e.g., ABC
nl: Korte code, bijvoorbeeld ABC

en: Optional: Short tag shown on Kanban cards
nl: Optioneel: korte tag weergegeven op Kanban-kaarten

en: Select a client...
nl: Selecteer een klant...

en: Create new client
nl: Nieuwe klant aanmaken

en: Provide detailed information about the project, objectives, and deliverables...
nl: Geef gedetailleerde informatie over het project, de doelstellingen en de resultaten...

en: Optional: Add context, objectives, or specific requirements for the project
nl: Optioneel: Voeg context, doelstellingen of specifieke vereisten voor het project toe

en: Billable Project
nl: Factureerbaar project

en: Enable billing for this project
nl: Schakel facturering in voor dit project

en: Leave empty for non-billable projects
nl: Laat leeg voor niet-factureerbare projecten

en: PO number, contract reference, etc.
nl: PO-nummer, contractreferentie, etc.

en: Optional: Add a reference number or identifier for billing purposes
nl: Optioneel: Voeg een referentienummer of identificatie toe voor factureringsdoeleinden

en: Budget Amount
nl: Budgetbedrag

en: e.g. 10000.00
nl: bijv. 10000,00

en: Optional: Set a total project budget to monitor spend
nl: Optioneel: Stel een totaal projectbudget in om de uitgaven te monitoren

en: Alert Threshold (%)
nl: Waarschuwingsdrempel (%)

en: Notify when consumed budget exceeds this threshold
nl: Geef een melding wanneer het verbruikte budget deze drempel overschrijdt

en: Project Creation Tips
nl: Tips voor het maken van projecten

en: Clear Naming
nl: Duidelijke naamgeving

en: Use descriptive names that clearly indicate the project's purpose
nl: Gebruik beschrijvende namen die duidelijk het doel van het project aangeven

en: Billing Setup
nl: Facturering instellen

en: Set appropriate hourly rates based on project complexity and client budget
nl: Stel passende uurtarieven in op basis van de complexiteit van het project en het budget van de klant

en: Detailed Description
nl: Gedetailleerde beschrijving

en: Include project objectives, deliverables, and key requirements
nl: Neem projectdoelstellingen, resultaten en belangrijkste vereisten op

en: Client Selection
nl: Klantselectie

en: Choose the right client to ensure proper project organization
nl: Kies de juiste opdrachtgever voor een goede projectorganisatie

en: Creating...
nl: Creëren...

en: Could not create client. Please try again.
nl: Kan klant niet aanmaken. Probeer het opnieuw.

en: Client created
nl: Klant aangemaakt

en: Network error while creating client
nl: Netwerkfout tijdens het aanmaken van de client

en: Project Dashboard & Analytics
nl: Projectdashboard en analyses

en: Budget Analysis
nl: Budgetanalyse

en: All Time
nl: Altijd

en: Last 7 Days
nl: Laatste 7 dagen

en: Last 30 Days
nl: Laatste 30 dagen

en: Last 3 Months
nl: Laatste 3 maanden

en: Last Year
nl: Vorig jaar

en: estimated
nl: geschat

en: Budget Used
nl: Budget gebruikt

en: of budget
nl: van de begroting

en: Tasks Complete
nl: Taken voltooid

en: completion
nl: voltooiing

en: Team Members
nl: Teamleden

en: contributing
nl: bijdragen

en: Budget vs. Actual
nl: Budget versus Werkelijk

en: No budget set for this project
nl: Er is geen budget vastgesteld voor dit project

en: Task Status Distribution
nl: Distributie van taakstatus

en: No tasks created yet
nl: Er zijn nog geen taken aangemaakt

en: Team Member Contributions
nl: Bijdragen van teamleden

en: No time entries recorded yet
nl: Nog geen tijdregistratie geregistreerd

en: Time Tracking Timeline
nl: Tijdregistratie tijdlijn

en: Select a time period to view timeline
nl: Selecteer een tijdsperiode om de tijdlijn te bekijken

en: Team Member Details
nl: Gegevens teamlid

en: entries
nl: inzendingen

en: tasks
nl: taken

en: No team members have logged time yet
nl: Er zijn nog geen teamleden die tijd hebben ingelogd

en: Attention Required
nl: Aandacht vereist

en: task(s) are overdue
nl: taak(en) zijn te laat

en: Edit Project
nl: Project bewerken

en: Edit Extra Good
nl: Extra goed bewerken

en: Manage products and services for this project
nl: Beheer producten en diensten voor dit project

en: Total Goods
nl: Totaal goederen

en: Billable Amount
nl: Factureerbaar bedrag

en: Categories
nl: Categorieën

en: Invoiced
nl: Gefactureerd

en: Non-billable
nl: Niet factureerbaar

en: Are you sure you want to delete this extra good?
nl: Weet je zeker dat je dit extra goed wilt verwijderen?

en: Delete Extra Good
nl: Extra goed verwijderen

en: No extra goods found for this project
nl: Er zijn geen extra goederen gevonden voor dit project

en: Add Your First Good
nl: Voeg je eerste goed toe

en: Breakdown by Category
nl: Uitsplitsing per categorie

en: item(s)
nl: artikel(en)

en: Filter Projects
nl: Projecten filteren

en: List View
nl: Lijstweergave

en: Grid View
nl: Rasterweergave

en: Mark project as Inactive?
nl: Project markeren als inactief?

en: Change Project Status
nl: Wijzig de projectstatus

en: Activate project?
nl: Project activeren?

en: Activate Project
nl: Activeer Project

en: Archive
nl: Archief

en: Unarchive project?
nl: Project uit het archief halen?

en: Unarchive Project
nl: Project uit het archief halen

en: Unarchive
nl: Uit het archief halen

en: Delete Project
nl: Project verwijderen

en: Archive Information
nl: Archiefinformatie

en: Archived on:
nl: Gearchiveerd op:

en: Archived by:
nl: Gearchiveerd door:

en: Reason:
nl: Reden:

en: Budget Overview
nl: Budgetoverzicht

en: View Full Budget Analysis
nl: Bekijk de volledige budgetanalyse

en: Tasks for this project
nl: Taken voor dit project

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Due
nl: Vanwege

en: No tasks for this project.
nl: Geen taken voor dit project.

en: Accept Quote
nl: Accepteer offerte

en: Back to Quote
nl: Terug naar Citaat

en: Accepting this quote will create a new project with the budget from the quote.
nl: Als u deze offerte accepteert, wordt er een nieuw project aangemaakt met het budget uit de offerte.

en: The project will be created with the budget from the quote
nl: Het project wordt gemaakt met het budget uit de offerte

en: Accept Quote & Create Project
nl: Offerte accepteren en project maken

en: Create Quote
nl: Offerte maken

en: Select a client
nl: Selecteer een klant

en: Quote title
nl: Titel van citaat

en: Quote description
nl: Citaatbeschrijving

en: Financial Details
nl: Financiële details

en: Select payment terms
nl: Selecteer betalingsvoorwaarden

en: Due on Receipt
nl: Verschuldigd bij ontvangst

en: Or enter custom payment terms
nl: Of voer aangepaste betalingsvoorwaarden in

en: Use custom terms
nl: Gebruik aangepaste termen

en: Discount
nl: Korting

en: Discount Type
nl: Kortingstype

en: No Discount
nl: Geen korting

en: Fixed Amount
nl: Vast bedrag

en: Discount Amount
nl: Kortingsbedrag

en: 0.00
nl: 0,00

en: Coupon Code
nl: Couponcode

en: Optional coupon code
nl: Optionele couponcode

en: Discount Reason
nl: Reden van korting

en: Reason for discount
nl: Reden voor korting

en: Approval Workflow
nl: Goedkeuringsworkflow

en: Requires approval before sending
nl: Vereist goedkeuring vóór verzending

en: Additional Information
nl: Aanvullende informatie

en: Internal notes (not visible to client)
nl: Interne opmerkingen (niet zichtbaar voor klant)

en: These notes are only visible to your team
nl: Deze notities zijn alleen zichtbaar voor jouw team

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Terms and conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: These terms will be visible to the client
nl: Deze voorwaarden zijn zichtbaar voor de klant

en: Edit Quote
nl: Citaat bewerken

en: Client cannot be changed
nl: Klant kan niet worden gewijzigd

en: Update Quote
nl: Offerte bijwerken

en: Total Quotes
nl: Totaal offertes

en: Acceptance Rate
nl: Acceptatiepercentage

en: Avg Quote Value
nl: Gem. prijsopgavewaarde

en: Quotes by Status
nl: Citaten op status

en: Top Clients by Quotes
nl: Topklanten op basis van offertes

en: Filter Quotes
nl: Citaten filteren

en: Search quotes...
nl: Zoek citaten...

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Rejected
nl: Afgewezen

en: Duplicate
nl: Duplicaat

en: Mark as Sent
nl: Markeer als verzonden

en: Create Your First Quote
nl: Maak uw eerste offerte

en: Learn More
nl: Meer informatie

en: Are you sure you want to duplicate
nl: Weet u zeker dat u wilt dupliceren

en: quote(s)?
nl: citaten)?

en: Are you sure you want to mark
nl: Weet u zeker dat u wilt markeren?

en: quote(s) as sent?
nl: offerte(s) zoals verzonden?

en: QUOTE
nl: CITAAT

en: Quote #
nl: Citaat #

en: Quote For
nl: Citaat voor

en: Subtotal After Discount:
nl: Subtotaal na korting:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Back to Quotes
nl: Terug naar Citaten

en: Subtotal After Discount
nl: Subtotaal na korting

en: Related Project
nl: Gerelateerd project

en: Approval Status
nl: Goedkeuringsstatus

en: Approval not yet requested
nl: Er is nog geen goedkeuring aangevraagd

en: Request Approval
nl: Vraag goedkeuring aan

en: Pending approval
nl: In afwachting van goedkeuring

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Reject
nl: Afwijzen

en: Approved by
nl: Goedgekeurd door

en: on
nl: op

en: Rejected by
nl: Afgewezen door

en: Request Approval Again
nl: Opnieuw goedkeuring aanvragen

en: Send Quote
nl: Offerte verzenden

en: Are you sure you want to reject this quote?
nl: Weet u zeker dat u deze offerte wilt afwijzen?

en: Reject Quote
nl: Offerte afwijzen

en: Delete Quote
nl: Citaat verwijderen

en: Internal comment (not visible to client)
nl: Interne opmerking (niet zichtbaar voor klant)

en: Internal
nl: Intern

en: Client Visible
nl: Klant zichtbaar

en: Are you sure you want to delete this comment?
nl: Weet je zeker dat je deze reactie wilt verwijderen?

en: Write a reply...
nl: Schrijf een antwoord...

en: No comments yet. Start the conversation by adding the first comment.
nl: Nog geen opmerkingen. Begin het gesprek door de eerste opmerking toe te voegen.

en: Sent At
nl: Verzonden op

en: Accepted At
nl: Geaccepteerd op

en: Send Quote via Email
nl: Offerte verzenden via e-mail

en: Recipient Email
nl: E-mailadres van ontvanger

en: Quote %(quote_number)s
nl: Citaat %(quote_number)s

en: Custom Message (Optional)
nl: Aangepast bericht (optioneel)

en: Add a custom message to the email...
nl: Voeg een aangepast bericht toe aan de e-mail...

en: Attach PDF
nl: PDF bijvoegen

en: Approve Quote
nl: Offerte goedkeuren

en: Notes (Optional)
nl: Opmerkingen (optioneel)

en: Add approval notes...
nl: Goedkeuringsopmerkingen toevoegen...

en: Reject Quote Approval
nl: Goedkeuring van offerte afwijzen

en: Rejection Reason
nl: Reden van afwijzing

en: Please provide a reason for rejection...
nl: Geef een reden voor afwijzing op...

en: Are you sure you want to delete this quote? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u deze offerte wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Create Recurring Invoice
nl: Terugkerende factuur maken

en: Update Recurring Invoice
nl: Update terugkerende factuur

en: Automate invoice generation for subscription-based billing
nl: Automatiseer het genereren van facturen voor facturering op basis van abonnementen

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Next Run
nl: Volgende uitvoering

en: Generate Now
nl: Genereer nu

en: Template Details
nl: Sjabloondetails

en: Invoice Settings
nl: Factuurinstellingen

en: Recently Generated Invoices
nl: Recent gegenereerde facturen

en: e.g., development, meeting, urgent
nl: bijvoorbeeld ontwikkeling, ontmoeting, urgent

en: Date Range & Comparison
nl: Datumbereik en vergelijking

en: Quick Date Ranges
nl: Snelle datumbereiken

en: Comparison View
nl: Vergelijkingsweergave

en: Comparison Results
nl: Vergelijkingsresultaten

en: Export Reports
nl: Rapporten exporteren

en: Export Format
nl: Exportformaat

en: Scheduled Reports
nl: Geplande rapporten

en: Report Types
nl: Rapporttypen

en: Project Report
nl: Projectrapport

en: User Report
nl: Gebruikersrapport

en: Summary Report
nl: Samenvattend rapport

en: Task Report
nl: Taakrapport

en: Recent Entries
nl: Recente inzendingen

en: About Overtime Tracking
nl: Over het bijhouden van overuren

en: Apply filter
nl: Filter toepassen

en: Are you sure you want to delete this filter?
nl: Weet u zeker dat u dit filter wilt verwijderen?

en: Delete Filter
nl: Filter verwijderen

en: Customize Shortcuts
nl: Pas snelkoppelingen aan

en: Search shortcuts...
nl: Snelkoppelingen zoeken...

en: This will reset all keyboard shortcuts to their default values. Continue?
nl: Hiermee worden alle sneltoetsen teruggezet naar hun standaardwaarden. Doorgaan?

en: Reset to Defaults
nl: Terugzetten naar standaardwaarden

en: Welcome
nl: Welkom

en: Privacy First
nl: Privacy eerst

en: Self-hosted on your server
nl: Zelf gehost op uw server

en: Anonymous telemetry (opt-in)
nl: Anonieme telemetrie (opt-in)

en: No PII collected ever
nl: Er is nooit PII verzameld

en: Open source & transparent
nl: Open source en transparant

en: Welcome to TimeTracker
nl: Welkom bij TimeTracker

en: Let's get you set up in just a moment
nl: Laten we u zo meteen klaarmaken

en: Thank you for choosing TimeTracker!
nl: Bedankt dat u voor TimeTracker hebt gekozen!

en: Your data stays on your server, and you have complete control.
nl: Uw gegevens blijven op uw server en u heeft volledige controle.

en: Help Us Improve (Optional)
nl: Help ons verbeteren (optioneel)

en: Enable anonymous telemetry
nl: Schakel anonieme telemetrie in

en: Help us understand usage patterns to improve TimeTracker
nl: Help ons gebruikspatronen te begrijpen om TimeTracker te verbeteren

en: What data is collected?
nl: Welke gegevens worden verzameld?

en: What we collect:
nl: Wat we verzamelen:

en: Anonymous installation fingerprint (hashed)
nl: Anonieme installatievingerafdruk (gehasht)

en: Application version & platform info
nl: Applicatieversie en platforminformatie

en: Feature usage statistics
nl: Statistieken over functiegebruik

en: Internal numeric IDs only
nl: Alleen interne numerieke ID's

en: What we DON'T collect:
nl: Wat we NIET verzamelen:

en: No usernames or emails
nl: Geen gebruikersnamen of e-mailadressen

en: No project names or descriptions
nl: Geen projectnamen of beschrijvingen

en: No time entry data or notes
nl: Geen tijdinvoergegevens of aantekeningen

en: No client or business data
nl: Geen klant- of bedrijfsgegevens

en: No IP addresses or PII
nl: Geen IP-adressen of PII

en: Why?
nl: Waarom?

en: Anonymous usage data helps us prioritize features and fix issues.
nl: Dankzij anonieme gebruiksgegevens kunnen we functies prioriteren en problemen oplossen.

en: You can change this anytime in
nl: U kunt dit op elk gewenst moment wijzigen

en: Privacy & Analytics section
nl: Sectie Privacy en analyse

en: Complete Setup & Continue
nl: Voltooi de installatie en ga door

en: By continuing, you agree to use TimeTracker under the
nl: Als u doorgaat, gaat u ermee akkoord TimeTracker te gebruiken onder de

en: GPL-3.0 License
nl: GPL-3.0-licentie

en: Edit Task
nl: Taak bewerken

en: Failed to update status
nl: Kan de status niet updaten

en: Failed to update task status
nl: Kan de taakstatus niet bijwerken

en: Kanban column created
nl: Kanban-kolom gemaakt

en: Kanban column deleted
nl: Kanban-kolom verwijderd

en: Kanban columns reordered
nl: Kanban-kolommen opnieuw gerangschikt

en: Kanban column visibility changed
nl: Zichtbaarheid van Kanban-kolommen gewijzigd

en: Kanban columns updated
nl: Kanban-kolommen bijgewerkt

en: Failed to refresh kanban columns
nl: Kanban-kolommen kunnen niet worden vernieuwd

en: Loading task details...
nl: Taakdetails laden...

en: Assigned To
nl: Toegewezen aan

en: Tracked
nl: Bijgehouden

en: Estimated
nl: Geschat

en: View Full Details
nl: Bekijk volledige details

en: Create Task
nl: Taak maken

en: Add a new task to your project to break down work into manageable components
nl: Voeg een nieuwe taak toe aan uw project om het werk op te splitsen in beheersbare componenten

en: Back to Tasks
nl: Terug naar Taken

en: Task Name
nl: Taaknaam

en: Enter a descriptive task name
nl: Voer een beschrijvende taaknaam in

en: Choose a clear, descriptive name that explains what needs to be done
nl: Kies een duidelijke, beschrijvende naam die uitlegt wat er moet gebeuren

en: Provide detailed information about the task, requirements, and any specific instructions...
nl: Geef gedetailleerde informatie over de taak, vereisten en eventuele specifieke instructies...

en: Optional: Add context, requirements, or specific instructions for the task
nl: Optioneel: Voeg context, vereisten of specifieke instructies voor de taak toe

en: Select the project this task belongs to
nl: Selecteer het project waartoe deze taak behoort

en: Low
nl: Laag

en: High
nl: Hoog

en: Urgent
nl: Dringend

en: Initial Status
nl: Initiële status

en: Done
nl: Klaar

en: Optional: Set a deadline for this task
nl: Optioneel: Stel een deadline in voor deze taak

en: Estimated Hours
nl: Geschatte uren

en: Optional: Estimate how long this task will take
nl: Optioneel: Schat in hoe lang deze taak zal duren

en: Assign To
nl: Toewijzen aan

en: Unassigned
nl: Niet toegewezen

en: Optional: Assign this task to a team member
nl: Optioneel: wijs deze taak toe aan een teamlid

en: Task Creation Tips
nl: Tips voor het maken van taken

en: Use action verbs and be specific about what needs to be done
nl: Gebruik actiewerkwoorden en wees specifiek over wat er moet gebeuren

en: Realistic Estimates
nl: Realistische schattingen

en: Consider complexity and dependencies when estimating time
nl: Houd bij het inschatten van tijd rekening met complexiteit en afhankelijkheden

en: Set Deadlines
nl: Stel deadlines in

en: Due dates help prioritize work and track progress
nl: Inleverdata helpen bij het prioriteren van werk en het bijhouden van de voortgang

en: Priority Matters
nl: Prioriteit is belangrijk

en: Use priority levels to help team members focus on what's most important
nl: Gebruik prioriteitsniveaus om teamleden te helpen zich te concentreren op wat het belangrijkste is

en: Update task details and settings for "%(task)s"
nl: Update taakdetails en instellingen voor "%(task)s"

en: Back to Task
nl: Terug naar taak

en: Task Information
nl: Taakinformatie

en: Update Task
nl: Taak bijwerken

en: Estimate used
nl: Schatting gebruikt

en: Actual
nl: Werkelijk

en: Current Task Info
nl: Informatie over huidige taak

en: Current Status
nl: Huidige status

en: Current Priority
nl: Huidige prioriteit

en: Currently Assigned To
nl: Momenteel toegewezen aan

en: Current Due Date
nl: Huidige vervaldatum

en: Current Estimate
nl: Huidige schatting

en: hours
nl: uur

en: Actual Hours
nl: Werkelijke uren

en: Started
nl: Gestart

en: Edit Tips
nl: Bewerk tips

en: Status Changes
nl: Statuswijzigingen

en: Changing status may affect time tracking and progress calculations
nl: Een veranderende status kan van invloed zijn op de tijdregistratie en voortgangsberekeningen

en: Due Date Updates
nl: Updates van vervaldatums

en: Consider team workload when adjusting deadlines
nl: Houd rekening met de teamwerklast bij het aanpassen van deadlines

en: Assignment Changes
nl: Wijzigingen in toewijzing

en: Notify team members when reassigning tasks
nl: Breng teamleden op de hoogte wanneer taken opnieuw worden toegewezen

en: Updating...
nl: Updaten...

en: Filter Tasks
nl: Taken filteren

en: Delete Selected Tasks
nl: Verwijder geselecteerde taken

en: Change Status for Selected Tasks
nl: Wijzig de status voor geselecteerde taken

en: Assign Selected Tasks
nl: Wijs geselecteerde taken toe

en: Assign Tasks
nl: Taken toewijzen

en: Move Selected Tasks to Project
nl: Verplaats geselecteerde taken naar project

en: Select Project
nl: Selecteer Project

en: Move Tasks
nl: Taken verplaatsen

en: Are you sure you want to delete the task "{name}"?
nl: Weet u zeker dat u de taak "{name}" wilt verwijderen?

en: Cannot delete task "{name}" because it has time entries. Please delete the time entries first.
nl: Kan taak "{name}" niet verwijderen omdat deze tijdsinvoer bevat. Verwijder eerst de tijdgegevens.

en: Delete Task
nl: Taak verwijderen

en: My Tasks
nl: Mijn taken

en: New Task
nl: Nieuwe taak

en: Tasks assigned to or created by you
nl: Taken die aan u zijn toegewezen of door u zijn aangemaakt

en: total
nl: totaal

en: Filter My Tasks
nl: Filter mijn taken

en: Task name or description
nl: Taaknaam of beschrijving

en: All Priorities
nl: Alle prioriteiten

en: Task Type
nl: Taaktype

en: Assigned to Me
nl: Aan mij toegewezen

en: Created by Me
nl: Gemaakt door mij

en: Show overdue only
nl: Alleen achterstallige weergave weergeven

en: Apply Filters
nl: Filters toepassen

en: Created by me
nl: Gemaakt door mij

en: View Details
nl: Details bekijken

en: My tasks pagination
nl: Paginering van mijn taken

en: No tasks found
nl: Geen taken gevonden

en: You don't have any tasks assigned to you or created by you yet.
nl: Er zijn nog geen taken aan u toegewezen of door u aangemaakt.

en: Create Your First Task
nl: Creëer uw eerste taak

en: View All Tasks
nl: Bekijk alle taken

en: Overdue Tasks
nl: Achterstallige taken

en: Requires immediate attention
nl: Vereist onmiddellijke aandacht

en: items
nl: artikelen

en: Overdue Tasks Detected
nl: Achterstallige taken gedetecteerd

en: There are
nl: Er zijn

en: overdue tasks that require immediate attention.
nl: achterstallige taken die onmiddellijke aandacht vereisen.

en: Please review and update these tasks to prevent further delays.
nl: Controleer en update deze taken om verdere vertragingen te voorkomen.

en: Due:
nl: Vanwege:

en: Est:
nl: Geschat:

en: Actual:
nl: Werkelijk:

en: No Overdue Tasks!
nl: Geen achterstallige taken!

en: Great job! All tasks are currently on schedule.
nl: Geweldig werk! Momenteel liggen alle werkzaamheden op schema.

en: Enter new due date (YYYY-MM-DD):
nl: Voer een nieuwe vervaldatum in (JJJJ-MM-DD):

en: Are you sure you want to extend the due date to
nl: Weet u zeker dat u de vervaldatum wilt verlengen?

en: for all overdue tasks?
nl: voor alle achterstallige taken?

en: Bulk due date update feature coming soon!
nl: Updatefunctie voor bulkvervaldatum binnenkort beschikbaar!

en: Enter new priority (low/medium/high/urgent):
nl: Voer een nieuwe prioriteit in (laag/gemiddeld/hoog/urgent):

en: Are you sure you want to set priority to
nl: Weet u zeker dat u prioriteit wilt instellen

en: Bulk priority update feature coming soon!
nl: Updatefunctie voor bulkprioriteit binnenkort beschikbaar!

en: Invalid priority. Please use: low, medium, high, or urgent
nl: Ongeldige prioriteit. Gebruik: laag, gemiddeld, hoog of urgent

en: Start task and mark as In Progress?
nl: Taak starten en markeren als In uitvoering?

en: Change Task Status
nl: Wijzig de taakstatus

en: Mark task as To Do?
nl: Taak markeren als Te doen?

en: Pause
nl: Pauze

en: Mark task as Done?
nl: Taak markeren als gereed?

en: Complete Task
nl: Voltooi de taak

en: Complete
nl: Compleet

en: Reopen task to Review?
nl: Taak opnieuw openen om te beoordelen?

en: Reopen Task
nl: Heropen de taak

en: Reopen
nl: Heropenen

en: Create Time Entry Template
nl: Tijdinvoersjabloon maken

en: e.g., Daily Standup, Client Meeting
nl: bijvoorbeeld Daily Standup, klantbijeenkomst

en: e.g., 1.0, 0.5
nl: bijvoorbeeld 1,0, 0,5

en: Pre-fill notes for this type of time entry
nl: Opmerkingen vooraf invullen voor dit type tijdsinvoer

en: e.g., meeting, development, admin
nl: bijvoorbeeld vergadering, ontwikkeling, admin

en: Edit Template
nl: Sjabloon bewerken

en: Are you sure you want to delete this template?
nl: Weet u zeker dat u deze sjabloon wilt verwijderen?

en: Delete Template
nl: Sjabloon verwijderen

en: Usage Statistics
nl: Gebruiksstatistieken

en: Duplicate Entry
nl: Dubbele invoer

en: Duplicate Time Entry
nl: Dubbele tijdsinvoer

en: Log Time Manually
nl: Tijd handmatig registreren

en: Create a copy of a previous entry with new times
nl: Maak een kopie van een eerder item met nieuwe tijden

en: Create a new time entry
nl: Maak een nieuwe tijdinvoer aan

en: Duplicating entry:
nl: Dubbele invoer:

en: Original:
nl: Origineel:

en: to
nl: naar

en: No task
nl: Geen taak

en: Tasks load after selecting a project
nl: Taken worden geladen na het selecteren van een project

en: What did you work on?
nl: Waar heb je aan gewerkt?

en: tag1, tag2
nl: label1, label2

en: Failed to load tasks
nl: Kan taken niet laden

en: Track your time with a visual timer
nl: Houd uw tijd bij met een visuele timer

en: Estimated Completion
nl: Geschatte voltooiing

en: Calculating...
nl: Berekenen...

en: Based on average session duration
nl: Gebaseerd op de gemiddelde sessieduur

en: No active timer. Start one below!
nl: Geen actieve timer. Begin er hieronder één!

en: Start New Timer
nl: Nieuwe timer starten

en: Select a project...
nl: Selecteer een project...

en: Add notes about what you're working on...
nl: Voeg notities toe over waar u aan werkt...

en: Recent Projects
nl: Recente projecten

en: Today's Stats
nl: De statistieken van vandaag

en: Settings
nl: Instellingen

en: No project
nl: Geen project

en: In progress
nl: In uitvoering

en: View all time entries
nl: Bekijk alle tijdregistraties

en: No recent time entries
nl: Geen recente tijdinvoer

en: Manage your account settings and preferences
nl: Beheer uw accountinstellingen en voorkeuren

en: Profile Information
nl: Profielinformatie

en: Username cannot be changed
nl: Gebruikersnaam kan niet worden gewijzigd

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Required for email notifications
nl: Vereist voor e-mailmeldingen

en: Notification Preferences
nl: Meldingsvoorkeuren

en: Enable Email Notifications
nl: Schakel e-mailmeldingen in

en: Master switch for all email notifications
nl: Hoofdschakelaar voor alle e-mailmeldingen

en: Overdue Invoice Notifications
nl: Meldingen van achterstallige facturen

en: Task Assignment Notifications
nl: Meldingen over taaktoewijzing

en: Comment & Mention Notifications
nl: Opmerkingen en vermeldingen

en: Weekly Time Summary Email
nl: E-mail met wekelijks tijdsoverzicht

en: Display Preferences
nl: Weergavevoorkeuren

en: System Default
nl: Systeemstandaard

en: Light
nl: Licht

en: Time Rounding Preferences
nl: Voorkeuren voor tijdafronding

en: Configure how your time entries are rounded. This affects how durations are calculated when you stop timers.
nl: Configureer hoe uw tijdsinvoer wordt afgerond. Dit heeft invloed op de manier waarop de duur wordt berekend wanneer u timers stopt.

en: Enable Time Rounding
nl: Tijdafronding inschakelen

en: Round time entries to configured intervals
nl: Rond tijdinvoer af op geconfigureerde intervallen

en: Rounding Interval
nl: Afrondingsinterval

en: Time entries will be rounded to this interval
nl: Tijdsinvoer wordt afgerond op dit interval

en: Rounding Method
nl: Afrondingsmethode

en: Overtime Settings
nl: Instellingen voor overuren

en: Set your standard working hours per day. Any time worked beyond this will be counted as overtime.
nl: Stel uw standaardwerkuren per dag in. Alle uren die daarna worden gewerkt, worden als overuren geteld.

en: Standard Hours Per Day
nl: Standaarduren per dag

en: Typically 8 hours for a full-time job
nl: Normaal gesproken 8 uur voor een fulltime baan

en: How it works
nl: Hoe het werkt

en: If you work more than your standard hours in a day, the extra time will be tracked as overtime in reports and analytics.
nl: Als u meer dan uw standaarduren per dag werkt, wordt de extra tijd bijgehouden als overuren in rapporten en analyses.

en: Regional Settings
nl: Regionale instellingen

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Time Format
nl: Tijdformaat

en: Week Starts On
nl: De week begint

en: Sunday
nl: Zondag

en: Monday
nl: Maandag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Time rounding is disabled. All times will be recorded exactly as tracked.
nl: Tijdafronding is uitgeschakeld. Alle tijden worden precies geregistreerd zoals bijgehouden.

en: No rounding - times will be recorded exactly as tracked.
nl: Geen afronding - tijden worden precies geregistreerd zoals bijgehouden.

en: Actual time:
nl: Werkelijke tijd:

en: Rounded:
nl: Afgerond:

en: With
nl: Met

en:  minute intervals
nl: minuten intervallen

en: Create Weekly Goal
nl: Maak een wekelijks doel

en: Create Weekly Time Goal
nl: Maak een wekelijks tijdsdoel

en: Set a target for hours to work this week
nl: Stel een doel voor het aantal uren dat u deze week wilt werken

en: Target Hours
nl: Doeluren

en: How many hours do you want to work this week?
nl: Hoeveel uur wil je deze week werken?

en: Week Start Date
nl: Begindatum van de week

en: Leave blank to use current week (starting Monday)
nl: Laat dit leeg om de huidige week te gebruiken (vanaf maandag)

en: Optional notes about your goal...
nl: Optionele opmerkingen over uw doel...

en: Quick Presets
nl: Snelle voorinstellingen

en: Tips for Setting Goals
nl: Tips voor het stellen van doelen

en: Be realistic: Consider holidays, meetings, and other commitments
nl: Wees realistisch: denk aan vakanties, vergaderingen en andere verplichtingen

en: Start conservative: You can always adjust your goal later
nl: Begin conservatief: Je kunt je doel later altijd nog aanpassen

en: Track progress: Check your dashboard regularly to stay on track
nl: Houd de voortgang bij: Controleer uw dashboard regelmatig om op koers te blijven

en: Typical full-time: 40 hours per week (8 hours/day, 5 days)
nl: Typisch fulltime: 40 uur per week (8 uur/dag, 5 dagen)

en: Edit Weekly Goal
nl: Wekelijks doel bewerken

en: Edit Weekly Time Goal
nl: Bewerk het wekelijkse tijdsdoel

en: Week Period
nl: Weekperiode

en: Current Progress
nl: Huidige vooruitgang

en: Are you sure you want to delete this goal?
nl: Weet je zeker dat je dit doel wilt verwijderen?

en: Delete Goal
nl: Doel verwijderen

en: Weekly Time Goals
nl: Wekelijkse tijddoelen

en: Set and track your weekly hour targets
nl: Stel uw wekelijkse uurdoelen in en volg deze

en: New Goal
nl: Nieuw doel

en: Total Goals
nl: Totaal aantal doelen

en: Success Rate
nl: Succespercentage

en: Current Week Goal
nl: Doel van de huidige week

en: Remaining Hours
nl: Resterende uren

en: Days Remaining
nl: Resterende dagen

en: Avg Hours/Day Needed
nl: Gem. aantal uren/dag nodig

en: Edit Goal
nl: Doel bewerken

en: No goal set for this week
nl: Er is geen doel gesteld voor deze week

en: Create a weekly time goal to start tracking your progress
nl: Maak een wekelijks tijdsdoel om uw voortgang bij te houden

en: Goal History
nl: Doelgeschiedenis

en: Target
nl: Doel

en: Weekly Goal Details
nl: Wekelijkse doeldetails

en: Daily Breakdown
nl: Dagelijkse uitsplitsing

en: Time Entries This Week
nl: Tijdregistraties deze week

en: No Project
nl: Geen project

en: No time entries recorded for this week yet
nl: Er zijn voor deze week nog geen tijdsregistraties geregistreerd

en: Overpaid
nl: Te veel betaald

en: Cash
nl: Contant geld

en: Check
nl: Rekening

en: Bank Transfer
nl: Bankoverschrijving

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Debit Card
nl: Debetkaart

en: Stripe
nl: Streep

en: Company Card
nl: Bedrijfskaart

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Reimbursed
nl: Terugbetaald

en: Processing
nl: Verwerking

en: Partial
nl: Gedeeltelijk

en: 80% Budget Warning
nl: 80% budgetwaarschuwing

en: Budget Limit Reached
nl: Budgetlimiet bereikt

en: Invoice #: %(num)s
nl: Factuurnummer: %(num)s

en: Issue Date: %(date)s
nl: Uitgiftedatum: %(date)s

en: Due Date: %(date)s
nl: Vervaldatum: %(date)s

en: Quote For:
nl: Citaat voor:

en: Quote Details:
nl: Offertedetails:

en: Items:
nl: Artikelen:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Please log in to access this page
nl: Log in om toegang te krijgen tot deze pagina
